کیفریوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل کیفری در زنجان ⚖️【سال1402】✔️

وقوع جرم باعث از دست رفتن حقوق افراد جامعه می شود. جان، مال، آبرو و اعتبار آن ها را تحت تاثیر قرار می دهد و به همین سبب است که قانون موقعیتی را فراهم کرده است تا بزه دیده بتواند با حضور در محاکم قضایی شکایت تنظیم کرده و دسترسی مجدد به حقوق از دست رفته خود را مطالبه نماید. در چنین شرایطی متهم نیز ملزم است در دادگاه حضور پیدا کند و در خصوص اتهامات از خود دفاع نماید. در تمامی این مراحل نیاز به یک وکیل خبره و کاردان به شدت احساس می شود. وکیل می تواند ضعف های حقوقی فرد را جبران کرده و برای زنده کردن حقوق او تلاش نماید. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل کیفری در زنجان آشنا کنیم. دعوت می کنیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل کیفری در زنجان

بهترین وکیل کیفری در زنجان کیست؟

پیچیدگی دعاوی کیفری باعث شده است تا استخدام وکیل بیش از هر دعوای دیگری الزامی به نظر برسد. هر گونه اقدام غلط در دعاوی کیفری با مجازات رو به رو خواهد شد و همین موضوع حساسیت های کار را افزایش خواهد داد. انتخاب عجولانه وکیل نمی تواند شما را به نتیجه دلخواه برساند. می بایست معیارهایی برای سنجش مهارت و توانایی وکلا در اختیار داشته باشید تا در نهایت بتوانید از میان انبوه گزینه های موجود در سطح شهر زنجان، به بهترین وکیل کیفری در زنجان دست پیدا کنید.

بهترین وکیل کیفری در زنجان با اعتماد به نفسی مثال زدنی در جلسات دادگاه حضور پیدا کرده و تلاش می کند ادله و مستندات جمع آوری شده را به قضات مربوطه ارائه داده و دفاعیات موثری را از موکل خود داشته باشد. بهترین وکیل کیفری در زنجان سال های زیادی را صرف کسب تجربه در محاکم قضایی کرده است. تجربیات بهترین وکیل زنجان به او کمک خواهد کرد تا در کمترین زمان ممکن راهکارهایی مناسب برای عبور از مشکلات را در نظر گرفته و به موکل ارائه دهد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل کیفری در زنجان را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای کیفری در زنجان را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

حسین احمدی

جناب آقای حسین احمدی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز، مشاورحقوقی، چندین سال سابقه وکالت موفق در زمینه قبول دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی، خانواده می باشد. او توانسته در طول سابقه وکالتش پرونده های زیادی از جمله دعاوی ضرب و جرح، خیانت ، مزاحمت، همسایه آزاری، سرقت و سرقت مسلحانه و …. به سرانجام رسیده است،‌درصد موفقیت های این وکیل در حل دعاوی بیش از 90 درصد می باشد.

آدرس: زنجان، خیابان جاوید

شماه تماس: 02433446045

فائزه آیت اللهی

فائزه آیت اللهی

سرکار خانم فائزه آیت اللهی وکیل پایه یک دادگستری، ماور حقوقی بابیش از چند سال سابقه وکالت موفق در زمینه حل دعاوی کیفری، ضرب و جرح، مزاحمت، دزدی، فروش مال غیر، سرقت مسلحانه، کودک آزاری، اسید پاشی و … می باشد ، ایشان همچنین رسیدگی به پرونده های خانواده، ملکی، حقوقی را نیز قبول می کنند، همینطور تنظیک لایحه و شکوائیه، مشاوره های حضوری و غیر حضوری نیز از دیگر تخصصات این وکیل می باشد.

آدرس: زنجان، میدان قائم، ساختمان قائم، طبقه چهارم، واحد ۴۰۷

شماره تماس: 09127411090

روح اله نادری جم

روح اله نادری جم

جناب آقای روح اله نادری جم وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی با بیش از 17 سال سابقه وکالت موفق می باشد، این وکیل یکی از بهترین وکیل کیفری در زنجان می باشد او تا کنون توانسته پرونده های کیفری بیشماری را اعم از فروش مال غیر، دزدی، مزاحمت، تجاوز و… را به سرانجام برساند، درصد موفقیت در پرونده های این وکیل ببش از 90 درصد می باشد.

آدرس: زنجان، ابتدای خیابان شهدا، ساختمان مهرگان، طبقه۱، واحد۲

شماره تماس: 02433544801

محسن مرسلی

محسن مرسلی

جناب آقای محسن مرسلی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی می باشد، ایشان به مدت بیش از 7 سال است که در زمینه قبول وکالت کیفری، حقوقی، خانواده، ملکی خدمات ارائه می دهد. ایشان تا کنون پرونده های زیادی را حل و فصل کرده است، از ویژگی های این وکیل می توان به حست خلق، فن بیان، گویش کلام، پایبندی به زمان،‌دانش حقوقی بالا اشاره کرد.

آدرس: زنجان، دروازه ارک، ابتدای خیابان ۱۷شهریور، ساختمان ایلی، طبقه ۳، واحد۶

شماره تماس: 02433565451

لیلا قرجه لو

لیلا قرجه لو

سرکار خانم لیلا قرجه لو وکیل پایه یک دادگستری و یکی از بهترین وکیل کیفری زنجان می باشد، این وکیل تبحر خاصی در زمینه حل دعاوی کیفری دارد و با جمع آوری ادله محکمه پسند و دفاعیه های موفق درصد پیروزی شما را به 95 درصد میرساند.

آدرس: زنجان، چهارراه سعدی، بن بست دارایی، ساختمان عادل، طبقه ۱، واحد۳

شماره تماس: 02433460579

تکلیف حق الوکاله وکیل کیفری زنجان در صورت شکست در پرونده

همواره این موضوع را مد نظر قرار دهید که بهترین وکیل کیفری در زنجان مامور به انجام وظیفه است. در واقع او ملزم است که تمامی تعهدات خود را به طور کامل به انجام برساند و در این مسیر از هیچ تلاشی کوتاهی نکند؛ اما گاهی ممکن است برخلاف تلاش های بی سابقه وکیل، نتیجه دلخواه دو طرف حاصل نشود و دسترسی به اهداف تعیین شده با موفقیت به انجام نرسد. در چنین شرایطی سوالی که بیش از هر سوال دیگری مطرح می شود این است که تکلیف حق الوکاله وکیل چه خواهد شد؟

لازم است در ازای دریافت خدمات حقوقی از وکیل کیفری خوب در زنجان، مبلغی را به عنوان دستمزد در اختیار او قرار دهید. در اصطلاحات حقوقی چنین دستمزدی را حق الوکاله می گویند. همه ساله برای ایجاد وحدت رویه در میان وکلای مختلف، آیین نامه ای به چاپ رسیده و در اختیار وکلا قرار می گیرد. در واقع وکلا می توانند مبلغ حق الوکاله و نیز نحوه پرداخت آن را با استفاده از آیین نامه تعیین حق الوکاله مشخص نمایند؛ اما قانون در این خصوص دست وکلا را باز گذاشته است.

دقت داشته باشید وکالت از جمله مشاغل آزاد است و همین موضوع باعث می شود تا دست وکیل برای تعیین دستمزد کاملا باز باشد. برای این منظور لازم است دو طرف بر سر مبلغ حق الوکاله به توافق برسند و جزئیات توافقات صورت گرفته را در متن قرارداد قید نمایند. چنین کاری از وقوع اختلافات احتمای در آینده جلوگیری می کند و باعث می شود که هر یک از طرفین به تعهداتی که در قبال طرف دیگر دارد پایبند باشد. لازم است تکلیف دستمزد در صورت شکست در پرونده نیز در این قرارداد مشخص شود.

در شرایطی ممکن است وکیل علی رغم تلاش های بی وقفه در پرونده شکست بخورد و نتواند به اهداف تعیین شده دست پیدا کند. در چنین شرایطی لازم است که حق الوکاله بر اساس توافقات دو طرفه پرداخت شود. ممکن است در متن قرارداد ذکر کرده باشید که در صورت شکست در پرونده وکیل از دستیابی به قسط دوم حق الوکاله خود باز خواهد ماند. همچنین ممکن است در قرارداد قید شده باشد که در صورت شکست در پرونده وکیل می تواند به تمام حق الوکاله به طور کامل دست پیدا کند. این موضوع کاملا توافقی است.

بهترین وکیل کیفری در زنجان

سه ویژگی وکیل کیفری زنجان که موفقیت پرونده را تضمین میکند!

در صورتی می توانیم به موفقیت های چشمگیری در خصوص پرونده برسیم که در این بین معیارهایی را در اختیار داشته باشیم. اهمیت این معیارها در این است که می توانیم با استفاده از آن ها مهارت و توانایی بهترین وکیل کیفری در زنجان را مورد آزمایش قرار دهیم و در میان انبوه گزینه های موجود در نهایت به حقوقدانان مد نظر خود برسیم. در ادامه سعی داریم به سه مورد از مهم ترین ویژگی های ممتاز در وکلای شاخص کیفری در زنجان اشاره داشته باشیم که در کسب موفقیت تاثیرگذار است.

دانش و تحصیلات آکادمیک: به هر اندازه که دانش حقوقی وکیل بیشتر باشد، تسلط او بر مواد قانونی بیشتر می شود. دقت داشته باشید که مواد قانونی ممکن است در گذر زمان با تغییراتی جدی مواجه شوند. در صورتی که وکیل با این تغییرات آشنایی نداشته باشد، نمی تواند در مقابل رقبای سر سخت خود حرف چندانی برای گفتن داشته باشد. لازم است به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که از نظر تحصیلات سرآمد هستند؛ اما تحصیلات تمام آن چیزی نیست که شما به آن نیاز دارید و مهارت های دیگر نیز اهمیت دارد.

فن بیان قوی: همواره دانش حقوقی وکیل از اهمیت بالایی برخوردار است و می تواند کلیدی برای کسب پیروزی در دعاوی کیفری به شمار آید؛ اما هرگز نباید از این نکته غافل باشیم که مهم ترین سلاح وکیل برای نبرد در میدان دادگاه، فن بیان او است. فن بیان به وکیل این امکان را می دهد تا دفاعیات لازم را به درستی در دادگاه مطرح نماید و قضات را متقاعد سازد تا به نفع موکل او رای صادر کنند. در ابتدا و در زمانی که در حال ملاقات حضوری با وکیل هستید لازم است قدرت کلام او را بسنجید.

برقراری ارتباط با افراد دخیل در پرونده: لازم است وکیل کیفری خبره در زنجان راه شروع ارتباط با موکل را بلد باشد. دقت داشته باشید که تعامل میان وکیل و موکل می تواند در نتیجه پرونده تاثیرگذار باشد. چرا که همواره در پرونده های مختلف زوایای ناپیدایی وجود دارد که ممکن است موکل به دلیل حیا، ترس، خجالت و یا موارد دیگر از بازگو کردن آن ها برای وکیل امتناع کند. دقت داشته باشید که لازم است وکیل این موانع را از میان بردارد تا اطلاعات درستی در خصوص پرونده به دست آورد.

بهترین وکیل کیفری در زنجان

کلام آخر

تشکر می کنیم که تا پایان مقاله ما را همراهی کردید. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل کیفری در زنجان آشنا کنیم تا در نهایت بتوانید بهترین انتخاب را برای عهده دار شدن پرونده خود داشته باشید. در ادامه مشخص کردیم که حق الوکاله در صورت شکست در پرونده چگونه تعیین می شود و در انتهای مطلب نیز سه ویژگی مهم وکلای برتر را مورد سنجش قرار دادیم. اکنون از شما درخواست می کنیم که تجربیات و نظرات خود در خصوص مقاله را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا