وکیل

10 تا از بهترین وکیل اهواز ⚖️ + شماره تلفن ☎️️【سال1403】

اهواز از شهرهای استان خوزستان می باشد که بیشترین میزان جمعیت را در خود جای داده است، در این شهر نیز مشکلات حقوقی مختلفی میان افراد وجود دارد که اصولا برای حل درست و قانونی آنها نیاز به وکیل می باشد به همین دلیل در شهر اهواز وکلای زیادی وجود دارد که اصولا همه آنها با تمام قوانین حقوقی آشنایی کامل دارند اما از نظر تخصص هر کدام در یک زمینه مهارت دارند و اصولا بیشتر به حل پرونده هایی که تخصص دارند می پردازند. در ادامه قصد معرفی بهترین وکیل اهواز را داریم تا در صورت لزوم بتوانید به راحتی آنها را یافته و به ایشان مراجعه کنیدو پرونده خود را در اختیار آنها بگذارید. همراه ما باشید.

بهترین وکیل اهواز کیست؟

بهترین وکیل اهواز کیست؟

در بالا گفتیم که در اهواز تعداد وکلا بسیار زیاد است که همه آنها ماهر و با تجربه می باشند و هر نوع پرونده قضایی را به درستی و طبق قانون بررسی و حل می کنند، بهترین وکیل اهواز به صورت حضوری و تلفنی به مراجعه کنندگان مشاوره می دهند تا بدانند که برای حل پرونده های خود چه مدارکی نیاز دارند و چه راهی را باید طی کنند.

یک وکیل خوب نه تنها با موکلین خود به خوبی ارتباط برقرار می کند تا بتواند اطلاعات کاملی از آنها دریافت کند بلکه باید در کار خود دقیق و نکته بین و جدی باشد تا بتواند مشکل پرونده را یافته و آن را حل کند.

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل اهواز را بشناسید!

در ادامه سعی داریم 10 مورد از بهترین وکیل اهواز را به شما معرفی کرده و تخصص هر یک را مورد بررسی قرار دهیم. همچنین اطلاعات دقیقی در خصوص مشخصات و آدرس هر یک از آن ها به شما ارائه خواهیم داد. از شما تقاضا داریم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

علی تقی زاده

علی تقی زاده بهترین وکیل اهواز

آقای علی تقی زاده وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دارای پروانه وکالت صادره از کانون وکلای دادگستری خوزستان با بیش از 10 سال سابقه کار موفق در عرصه وکالت و به انجام رساندن موفق بیش از صدها پرونده از بهترین و خوشنام ترین وکلای اهواز می باشند.

از ویژگی های ایشان می توان به جدیت در کار، پیگیری مداوم و مستمر، پاسخگو بودن، فن بیان شیوا، پایبندی به زمان، صداقت و صبر اشاره کرد که باعث شده است در زمره وکلای خوش نام و مورد اعتماد مردم قرار بگیرند. از جمله اقداماتی که در دفتر ایشان انجام می گردد می توان به انواع مشاوره حضوری و غیرحضوری، وکالت تخصصی در پرونده های خانواده ملکی حقوقی و کیفری و تنظیم انواع دادخواست و لایحه اشاره کرد.

شماره تماس: 09161180073
آدرس دفتر:
اهواز، کیانپارس، نبش خیابان ۱۹ غربی، ساختمان رامین، طبقه ۲، واحد ۸، دفتر وکالت علی تقی زاده
جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای علی تقی زاده می‌توانید از طریق شماره تماس بالا اقدام نمایید.

نسیم گچکار

نسیم گچکار بهترین وکیل اهواز

خانم نسیم گچکار وکیل پایه یک دادگستری؛ عضو کانون وکلای دادگستری و مشاور حقوقی خوزستان می باشد. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی است و همچنین کسب نتیجه دلخواه موکلین در طول فعالیت وکالتی ایشان، باعث شده تا او در رده بهترین وکلای اهواز قرار داشته باشد. وی دارای سابقه موفق در انواع پرونده‌های حقوقی، کیفری و خانواده است.

تخصص ایشان در زمینه های:

  • دعاوی کیفری از جمله جعل، کلاهبرداری، سرقت، جرایم رایانه ای، مواد مخدر و …
  • دعاوی حقوقی از جمله الزام به تنظیم سند، ملکی ، اسناد تجاری…
  • دعاوی خانواده از جمله طلاق توافقی،مهریه، نفقه، اعسار

مشاوره ی حضوری با هماهنگی قبلی می باشد

شماره تماس: 09166202329
آدرس دفتر:
اهواز، امانیه

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با خانم نسیم گچکار می‌توانید از طریق شماره تماس بالا اقدام نمایید.

دکتر سید ایمان موسوی

دکتر سید ایمان موسوی بهترین وکیل اهواز

دکتر سید ایمان موسوی وکیل پایه یک دادگستری و مدرس دانشگاه با بیش از 13 سال سابقه و در مجموع حدود پانصد پرونده جریانی و مختومه در حوزه های مختلف دعاوی خانواده، ملکی، کیفری و … که به لطف خداوند باریتعالی دربیش از ۹۹ درصد پرونده ها مورد وکالت موفقیت آمیز به پایان رسانده است.

از خصوصیات بارز ایشان تحلیل دقیق پرونده حقوقی با بهره مندی از رویه حاکم حقوقی و آخرین آرای صادره در خصوص پرونده شما و ارائه راهکار با در نظر گرفتن شرایط زمانی و مالی ست.

از دیگر شیوه های بدیع ایشان بهره مندی از متخصصین در امور مشکل و پیچیده حقوقی است بطور مثال در دعاوی پیچیده اراضی منابع طبیعی و تصادفات و … بهره مندی از نظرات کارشناسان متبحر و با تجربه حوزه اراضی منابع طبیعی و راهنمایی و رانندگی ست. ایشان به گونه ای به شما مشاوره میدهد که بهترین تصمیم را در خصوص روند پرونده و حتی ضرورت انعقاد قرارداد با وکیل بگیرید.

شماره تماس: 09163138751 (لطفا جهت رزو تایم ملاقات پیامک بدهید.)
آدرس دفتر: خوزستان، اهواز، امانیه، خیابان منصفی غربی نبش پودات، مجتمع صدرا، طبقه چهارم واحد ۸

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای دکتر سید ایمان موسوی می‌توانید از طریق شماره پیامک بالا اقدام نمایید.

زهرا عسگری

زهرا عسگری بهترین وکیل اهواز

خانم زهرا عسگری وکیل پایه یک دادگستری در اهواز، عضو کانون وکلای دادگستری خوزستان، دانشجوی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، دانش آموخته دانشگاه شهید چمران اهواز که با تلاش مستمر همواره توانسته اند پرونده های موکلین خود را به نتایج ارزنده ای برسانند. قبول انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و … توسط ایشان انجام می پذیرد.

شماره تماس: 09166368709
آدرس دفتر:
گلستان،بعد از پارک قوری،نرسیده به پاساژ ساحل،جنب شیرینی ضیافت،طبقه چهارم،دفتر وکالت
(حضور در دفتر با هماهنگی قبلی)

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با خانم زهرا عسگری می‌توانید از طریق شماره تماس بالا اقدام نمایید.

گلچین آقایی

گلچین آقایی وکیل اهواز

خانم گلچین آقایی از وکلای برجسته شهرستان اهواز و سایر شهرستان های استان خوزستان بوده که با حدود 8 سال سابقه وکالت و دفاع موثر کارنامه درخشانی در رزومه کاری خود دارند که عمده فعالیت ایشان مربوط به پرونده های طلاق، طلاق توافقی، مهریه، حضانت و ملاقات اطفال، چک و سفته، قمار و شرط بندی، رابطه نامشروع و مواد مخدر و…. بوده است.

آدرس دفتر: کیانپارس (جهت اخذ نوبت و آدرس دقیق تماس حاصل فرمائید)

شماره تماس 09120689771

رضا علمداری

رضا علمداری وکیل اهواز

آقای علمداری در اهواز به عنوان وکیل نمونه شناخته می شوند، ایشان سابقه وکالت بالایی دارند و در طی سال های وکالت تجربیات زیادی به دست آورده اند در نتیجه می توانند هر نوع پرونده قضایی را به خوبی در اختیار گرفته و حل کنند. ایشان کارشناسی ارشد حقوق دارند و معاون حقوقی جنوب کشور می باشند، این رزومه عالی باعث شده تا در اهواز از این وکیل استقبال زیادی شود و افراد با اطمینان کامل پرونده های خود را در اختیار ایشان قرار بدهند تا سریع تر و بهتر به نتیجه مطلوب برسند.

آدرس دفتر؛ اهواز، گلستان، خیابان شهریور، بین اقبال و نصرت، جنب شیرینی سرای ضیافت، مجتمع علی رضا، طبقه ۴

شماره تماس؛ ۰۹۱۷۱۲۴۳۶۰۶

بهاره رستم زاده

بهاره رستم زاده وکیل اهواز

خانم رستم زاده در اهواز مشغول به وکالت حرفه ای هستند و به دلیل سابقه درخشانی که در حل انواع پرونده های قضایی دارند هر روزه موکلین زیادی به ایشان مراجعه می کنند تا پرونده های آنها به خوبی حل گردد. ایشان دکترای حقوق خصوصی دارند و با تجربیات و دانش فراوانی که دارند هر نوع پرونده قضایی را در اختیار می گیرند و طبق قوانین آنها را بررسی می کنند و سپس با ارائه بهترین مدارک آنها را حل می نمایند.

آدری دفتر؛ اهواز، چهارراه امام شرقی، نبش سی متری، طبقه فوقانی

شماره تماس؛ ۰۹۱۶۱۱۳۱۶۳۶

یونس رشنو

یونس رشنو وکیل اهواز

آقای رشنو از وکلای اهوازی هستند که دارای کارشناسی حقوق قضایی می باشند و وکیل پایه یک دادگستری هم هستند، ایشان با تمام پرونده ها و قوانین قضایی آشنایی دارند و می دانند که حل کردن هر پرونده نیاز به چه قوانین و ماده و مدارکی دارد در نتیجه می توانید با مراجعه به ایشان هم مشاوره تخصصی دریافت نمایید و هم می توانید با ارائه پرونده خود به ایشان بررسی دقیق پرونده را انجام بدهید و وکالت خود را به ایشان بسپارید.

آدرس دفتر؛ اهواز؛ گلستان، خیابان کاشان شرقی

شماره تماس؛ ۰۹۱۶۰۰۱۳۵۸۸

رسول سواری

رسول سواری وکیل اهواز

آقای سواری وکیل پایه یک دادگستری اهواز هستند که سابقه درخشانی در این زمینه دارند تا حدی که تمام موکلین ایشان را به دیگران پیشنهاد می دهند تا پرونده های آنها نیز به خوبی حل شود. ایشان کارشناسی ارشد حقوق خصوصی دارند و با تمام پرونده های قضایی آشنا هستند و می توانند آنها را طبق قوانین بررسی کنند و پیش ببرند. شما با هر نوع پرونده قضایی که در اختیار دارید می توانید به ایشان مراجعه کنید و مشاوره تخصصی دریافت نمایید.

آدرس دفتر؛ اهواز، فلکه ساعت، جنب پمپ بنزین، ساختمان بانک مسکن، طبقه ۲، واحد ۶

شماره تماس؛ ۰۹۱۶۶۲۱۱۷۸۷

فریبا قلی زاده

فریبا قلی زاده وکیل اهواز

خانم قلی زاده یک وکیل ماهر در اهواز هستند که شهرت و اعتبار زیادی طی سال های اخیر به دست آورده اند، ایشان هر نوع پرونده قضایی را به عهده می گیرند زیرا با همه قوانین به روز آشنایی دارند و برای حل آنها نه تنها از قوانین استفاده می کنند بلکه هوش و ذکاوت بالای خود را هم به کار می گیرند. خانم قلی زاده مشاوره های عالی را هم ارائه می دهد تا افراد بتوانند در زمان حضور در دادگاه بهترین توضیحات را ارائه بدهند.

آدرس دفتر؛ اهواز، خیابان شهید محمدیان، خیابان قنواتی، پلاک ۶۰، طبقه ۱

شماره تماس؛ ۰۹۱۶۹۱۸۱۰۰۸


ویژگی بهترین وکیل در اهواز

وکلایی که در اهواز فعالیت می کنند همواره ویژگی های زیادی دارند که با کمک آنها در میان افراد معرفی و شناخته می شوند، لازم به ذکر است که افراد با اطلاع از ویژگی های یک وکیل خوب می توانند به انتخاب بهترین وکیل اهواز بپردازند، هر چه وکیل سرشناس تر باشد مسلما افراد را بیشتر و بهتر به سمت خود جذب می کند، از ویژگی های بهترین وکیل در اهواز موارد زیر را نام خواهیم برد:

  • وکیل خوب دانش حقوقی بالایی دارد.
  • تجربه های علمی و حقوقی زیادی دارد.
  • با قوانین کلی و به روز آشنا است.
  • باید رازدار باشد و اطلاعات پرونده را در اختیار دیگران نگذارد.
  • باید در حل پرونده جدی، دقیق و نکته سنج باشد.
  • باید خوش برخورد باشد و با موکلین به خوبی ارتباط بگیرد.
  • باید کلامی نافد و گویا داشته باشد.

وکیل خوب می داند که برای حل کردن هر نوع پرونده قضایی موکلین نیاز به ارائه چه نوع مدارکی دارند. هر چه ویژگی یک وکیل بیشتر باشد، رزومه او موفق تر است و تجربیات بیشتری هم دارد در نتیجه شما می توانید بدون هیچ گونه نگرانی پرونده خود را در اختیار بهترین وکیل موجود در اهواز قرار بدهید تا در کوتاه ترین زمان در دادگاه بدون بروز مشکل به نفع شما تمام شود و به نتیجه برسد.

البته ناگفته نماند که وکیل خوب در اهواز تنها به فکر منفعت خود از پرونده نیست و بسیار مسئولیت پذیر می باشد و مشکل موکل را در اولویت قرار می دهد به همین دلیل است که می تواند رضایت و اعتماد موکل را به راحتی به دست بیاورد که این اعتبار وکیل را افزایش خواهد داد تا به خوبی در منطقه خود شناخته شود و مورد استقبال افراد قرار بگیرد.

هزینه دریافت وکیل در اهواز

هزینه داشتن وکیل در اهواز

دریافت وکیل چه برای مشاوره چه برای ارائه پرونده هزینه هایی را به همراه دارد، هر وکیل حق‌الوکاله ای را برای خود مشخص می کند که هنگام مراجعه به دفتر باید. آن را پرداخت کنید، البته برای مشاوره تلفنی هم مبلغی تعیین شده که موظف به پرداخت آن هستید. پرونده های قضایی که وکلا می توانند بر روی آنها فعالیت کنند و وکالت آنها را به عهده بگیرند همواره بسیار متنوع هستند، هر مشکل قضایی شرایط خاص خود را دارد به همین دلیل است که حق الوکاله در اهواز براساس نوع پرونده تعیین می شود، هر چه پرونده پیچیده تر و سخت تر باشد و مدت زمان بیشتری برای نتیجه زمان نیاز داشته باشد هزینه وکیل هم بیشتر خواهد شد‌.

وکلا همواره تلاش دارند تا هزینه های دریافتی را مناسب محاسبه می کنند تا افراد توان پرداخت آنها را داشته باشند، آنها با هزینه کم بهترین خدمات را ارائه می دهند از این رو شهرت و اعتبار زیادی به دست آورده اند. در جلسه اول مشاوره بهترین وکیل اهواز می توانید به راحتی از هزینه وکالت پرونده خود آگاه شوید و تصمیم میگیرید که پرونده خود را در اختیار کدام وکیل بگذارید چون خود وکلا هم هزینه های متفاوتی را دریافت می کنند که با هم یکسان نیستند.

کلام آخر

در انتها باید اضافه کنیم که داشتن وکیل خبره در پیروزی پرونده ها اهمیت زیادی دارد، همواره باید وکیلی را انتخاب کنید که در زمینه پرونده شما تخصص بالایی داشته باشد زیرا با داشتن تخصص و تجربه است که می تواند پرونده شما را بهتر و دقیق تر حل کند و نتیجه دادگاه را به نفع شما تغییر بدهد. ما تعدادی از بهترین وکیل اهواز را به شما معرفی کردیم تا بتوانید با آنها آشنا شوید و در صورت لزوم به آنها مراجعه کنید.

5/5 - (3 امتیاز)

سارا سلطانی

من یک نویسنده دائما در حال یادگیری هستم، خوشحالم که میتونم شما رو در باز کردن گره های حقوقی‌تان کمک کنم. راستی من در زمینه طراحی سایت و سئو وب سایت نیز فعالیت دارم و خلاصه همه چی تموم هستم! البته با کمی چاشنی شوخی ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 10 =

دکمه بازگشت به بالا