وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل زن در اهواز ⚖️【سال1403】✔️

با مراجعه به دادگاه و سایر محاکم قانونی به زودی درخواهید یافت که وکلای زن در سال های اخیر توانسته اند حضور پر رنگی را از خود به جای گذاشته و به موفقیت های چشمگیری دست پیدا کنند. در نظر داشته باشید که سلیقه برخی از افراد و یا نیاز آن ها حکم می کند که برای رسیدگی به پرونده های حقوقی و یا کیفری خود از یک وکیل زن یا مرد استفاده کنند. این مسئله هیچ ایرادی را به همراه ندارد. اما صرف انتخاب وکیل زن نمی تواند شما را به اهداف تعیین شده تان نزدیک کند و دئر اصل باید به سراغ استخدام وکلای خانم شاخص در زمینه دعاوی مختلف بروید تا به این شکل از میان گزینه های موجود با تجربه ترین و با دانش ترین آن ها را به خدمت بگیرید. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل زن در اهواز آشنا کنیم. با ما در سایت برترین وکلا همراه باشید.

 بهترین وکیل زن در اهواز

بهترین وکیل زن در اهواز کیست؟

صرف خانم بودن یک وکیل نمی تواند تضمین موفقی برای کسب نتایج درخشان در مراجع قانونی باشد و در واقع اگر قصد استخدام وکیل زن را دارید باید تحقیقات خود را به کمال برسانید تا پس از بررسی مهارت و ویژگی گزینه های مختلف به شاخص ترین و با سابقه ترین وکلیل دست پیدا کنید. در واقع بهترین وکیل زن در اهواز دانش حقوقی لازم برای ورود به دعاوی حقوقی و کیفری را در اختیار دارد و می تواند در صورت نیاز مطلوب ترین راهکار برای عبور از مشکلات را در اختیار موکل قرار دهد.

بهترین وکیل خانم در اهواز به عنوان وکیل پایه یک دادگستری میزان توانایی خود را در طی سال های متمادی به اثبات رسانده است و همواره می تواند از تجربیاتی که در اختیار دارد برای ارائه مشاوره حقوقی استفاده کند. دریافت مشاوره حقوقی از بهترین وکیل اهواز می تواند افراد را با حقوق قانونی شان آشنا کرده و کسب پیروزی را برای آن ها تسهیل نماید. در نظر داشته باشید که برترین وکیل زن در اهواز جسارت لازم برای دفاع از منافع موکل در دادگاه را در اختیار دارد و قافیه را به زودی نمی بازد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل زن در اهواز را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای زن در اهواز را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

ندا زالی کاهکش

ندا زالی کاهکش

سرکار خانم ندا زالی کاهکش وکیل پایه یک دادگستری در اهواز، مشاور حقوقی، با ۱۳ سال سابقه کاری متخصص در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، قراردادها و … می باشند. ایشان با سابقه بالای خود یکی از بهترین وکلای زن در شهر اهواز شناخته می شوند.

برخی از تخصص خانم ندا زالی کاهکش عبارت اند از:

  • وکالت در دعاوی حقوقی: تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک
  • وکالت در دعاوی کیفری: مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، ضرب و جرح، دیه و …
  • وکالت در دعاوی ملکی همچون خلع ید، اجرت المثل ایام تصرف، دستور تخلیه و …
  • وکالت در دعاوی خانواده همچون طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه و …
  • رسیدگی به امور قراردادها، مطالبه وجه قرارداد، الزام به انجام تعهد، فسخ و ابطال قرارداد و …
  • تنظیم انواع دادخواست حقوقی، شکواییه، لایحه دفاعیه، نقد نظر کارشناسی، اعتراض به آراء محاکم و شوراهای حل اختلاف و …

شماره تماس: 09163189480
آدرس دفتر: اهواز، خیابان ده شرقی اصلی کیانپارس، مجتمع سپهر، طبقه چهارم، واحد ۱۴
جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با خانم ندا زالی کاهکش می‌توانید از طریق شماره تماس بالا اقدام نمایید.

گلچین آقایی

گلچین آقایی بهترین وکیل زن در اهواز

خانم گلچین آقایی از وکلای برجسته شهرستان اهواز و سایر شهرستان های استان خوزستان بوده که با حدود 8 سال سابقه وکالت و دفاع موثر کارنامه درخشانی در رزومه کاری خود دارند که عمده فعالیت ایشان مربوط به پرونده های طلاق، طلاق توافقی، مهریه، حضانت و ملاقات اطفال، چک و سفته، قمار و شرط بندی، رابطه نامشروع و مواد مخدر و…. بوده است.

شماره تماس 09120689771
آدرس دفتر:
کیانپارس (جهت اخذ نوبت و آدرس دقیق تماس حاصل فرمائید)

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با خانم گلچین آقایی می‌توانید از طریق شماره تماس بالا اقدام نمایید.

نسیم گچ کار

نسیم گچ کار بهترین وکیل زن در اهواز

خانم نسیم گچ کار وکیل پایه یک دادگستری؛ عضو کانون وکلای دادگستری و مشاور حقوقی خوزستان می باشد. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی است و همچنین کسب نتیجه دلخواه موکلین در طول فعالیت وکالتی ایشان، باعث شده تا او در رده بهترین وکلای اهواز قرار داشته باشد. وی دارای سابقه موفق در انواع پرونده‌های حقوقی، کیفری و خانواده است.

تخصص ایشان در زمینه های:

  • دعاوی کیفری از جمله جعل، کلاهبرداری، سرقت، جرایم رایانه ای، مواد مخدر، قمار و شرطبندی و …
  • دعاوی حقوقی از جمله الزام به تنظیم سند، ملکی ، اسناد تجاری…
  • دعاوی خانواده از جمله طلاق توافقی،مهریه، نفقه، اعسار
  • مشاوره ی حضوری با هماهنگی قبلی می باشد

شماره تماس: 09166202329
آدرس دفتر:
اهواز، امانیه

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با خانم نسیم گچ کار می‌توانید از طریق شماره تماس بالا اقدام نمایید.

فاطمه باقری گله

فاطمه باقری گله بهترین وکیل زن در اهواز

سرکار خانم فاطمه باقری گله از وکلای پایه یک دادگستری و مشاوران حقوقی با سابقه ی شهر اهواز هستند. خانم باقری گله مهارت و تخصص کافی در دعاوی ملکی، کیفری، حقوقی و خانواده دارند. شما نیز برای استفاده از تجربیات خانم باقری گله می توانید با شماره قرار گرفته شده،تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: اهواز، کیانپارس، خیابان توحید، ساختمان بلاش ابادی، طبقه ۱، واحد اول

تلفن تماس: ۰۹۱۶۶۱۲۳۹۲۶

سهیلا بصیری

سهیلا بصیری بهترین وکیل زن در اهواز

سرکار خانم سهیلا بصیری وکیل پایه یک دادگستری هستند. خانم سهیلا بصیری از مشاوران حقوقی با سابقه نیز هستند. ایشان در دعاوی مختلفی، همچون کیفری، خانواده، حقوقی و ملکی فعالیت می کنند. برای دریافت مشاوره و رزرو وقت، می توانید با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: اهواز، ۲۴ متری، ساختمان مهدیان، بالای بانک کشاورزی

تلفن تماس: ۰۹۱۶۳۰۰۲۸۴۹

میترا بوری

میترا بوری بهترین وکیل زن در اهواز

از دیگر وکلای با سابقه ی شهر اهواز، سرکار خانم میترا بوری هستند. ایشان مهارت بالایی در حل پرونده های حقوقی دارند. همچنین در دیگر زمینه ها، همچون دعاوی خانواده، ملکی و کیفری نیز درخشیدند. خانم بوری مشاوره های خود را به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار مراجعین قرار می دهد.

آدرس دفتر: اهواز، کیانپارس، نبش خیابان ۶ غربی، مجتمع ایران نگین، ورودی یک، طبقه سوم، واحد ۵

تلفن تماس: ۰۹۱۶۳۰۶۴۲۴۹

شریفه حردانی

شریفه حردانی بهترین وکیل زن در اهواز

سرکار خانم شریفه حردانی با بیش از ۱۱ سال سابقه از وکلای پایه یک دادگستری و مشاوران حقوقی با تجربه هستند. خانم حردانی در دعاوی مختلفی از جمله خانواده، کیفری، حقوقی و ملکی فعالیت می کنند. برای استفاده از تجربیات و راهنمایی گرفتن از خانم شریفه حردانی می توانید با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: اهواز، خیابان امام شرقی، نبش خیابان گندمی، ساختمان یادآوری، طبقه اول، واحد۲

تلفن تماس: ۰۹۱۶۶۰۱۴۹۱۲

مژگان خدری

مژگان خدری بهترین وکیل زن در اهواز

سرکار خانم مژگان خدری وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. خانم مژگان خدری متخصص در زمینه دعاوی ملکی، خانواده، حقوقی و کیفری هستند. خانم خدری به علت مهارت و تخصص بالایی که دارند، توانسته اند پرونده های سخت و پیچیده ی بسیاری را به خوبی حل و فصل کنند. برای رزرو وقت، می توانید با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: اهواز، کیان پارس، خیابان پهلوان شرقی، مجتمع پزشکی پهلوان

تلفن تماس: ۰۹۱۶۹۸۲۸۷۰۳


نکاتی که باید پیش از انتخاب وکیل زن اهواز به آن توجه کرد!

انتخاب وکلای تازه کار ممنوع: وکیلی که تجربه لازم در خصوص دعاوی حقوقی و کیفری را در اختیار نداشته باشد هرگز نمی تواند در حل و فصل پرونده های پیچیده به شما کمکی داشته باشد. از این رو، اگر برای حل و فصل دعاوی مطرح شده به سراغ وکلای تازه کار می روید باید با این حقیقت آشنا شوید که این وکلا تنها پرونده شما را به محلی برای آزمون و خطا تبدیل می کنند. در واقع به جای اینکه وکیل تجربیات خود را برای عبور از مشکلات به کار بگیرد، پرونده شما را عاملی برای کسب تجربه می بیند.

بر اساس حق الوکاله وکیل را انتخاب نکنید: دقت داشته باشید که هر یک از وکلا برای بر عهده گرفتن وکالت در خصوص پرونده های حقوقی و یا کیفری مبلغ مشخصی را دریافت نمی کنند و ممکن است هر کدام با در نظر گرفتن عواملی مبلغ مورد نظر خود را به عنوان حق الوکاله داشته باشند. در این خصوص باید دقت داشته باشید که نباید چنین تصور شود که وکلای با دستمزد بالا به طور قطع تواناتر از وکلای مقرون به صرفه هستند. همچنین انتخاب وکلای ارزان نیز ضامن کسب موفقیت در پرونده نیست.

حتما قرارداد امضا کنید: در واقع امضای قرارداد با بهترین وکیل زن در اهواز می تواند از بروز اختلافات احتمالی در خصوص دعاوی مطرح شده در دادگاه جلوگیری می کند و باعث می شود تعهدات هر یک از طرفین به طور دقیق مشخص باشد. بنابراین اگر در خصوص پرونده به توافقات کامل دست پیدا کرده اید در اولین زمان ممکن باید از وکیل بخواهید که متن قرارداد را تنظیم نماید و پس از مطالعه کامل آن، نظر خود را اعلام دارید. اگر با متن قرارداد موافق بودید لازم است آن را امضا کنید.

مسن بودن یک وکیل به معنای با سابقه بودن او نیست: ممکن است تصور کنید که هر چه سن و سال یک وکیل بیشتر باشد پس از تجربه بالاتری در خصوص پرونمده و دعاوی مطرح شده برخوردار است و می تواند در مدت زمان کمتری شما را به موفقیت های چشمگیر برساند. دقت کنید که این احتمال وجود دارد که وکیلی دیر پای به عرصه حقوق گذاشته باشد و پروانه وکالت دریافت نموده باشد. از این رو، می توان گفت که میزان سابقه وکیل ملاک است و نه مسن بودن وکیل مورد نظر!

 بهترین وکیل زن در اهواز

مشاوره حقوقی با وکیل زن در اهواز چه نقشی در موفقیت دارد؟

در نظر داشته باشید که علم حقوق گسترده و پیچیده است و امکان اینکه فردی عادی بتواند در تمامی بخش های آن به تنسلط برسد وجود ندارد. در واقع برای کسب پیروزی در محاکم قضایی لازم است به سراغ وکیل بروید. چرا که او تحصیلات لازم در این زمینه داشته است و تغییرات مواد قانونی را نیز تحت رصد قرار می دهد تا به این شکل قادر باشد شما را از منافع و حقوق قانونی تان آگاه سازد. در واقع شما زمانی می توانید قدم های مثبتی را در جهت موفقیت بردارید که با دریافت مشاوره حقوقی برای سوالات خود پاسخ پیدا کنید.

در صورتی که پاسخ سوالات حقوقی خود را از بهترین وکیل زن در اهواز دریافت نمایید، قادر هستید با دستی پر در دادگاه حضور پیدا کرده و ضعف های حقوقی خود را جبران نمایید. در نظر داشته باشید که مشاوره حقوقی یکی از راه های مهم در استفاده از تجربیات وکیل است که می تواند به میزان زیادی شما را به موفقیت در خصوص دعاوی حقوقی و کیفری نزدیک نماید. هر گونه اقدام خودسرانه و بدون کسب مشاوره از وکیل می تواند به شکست منجر شده و منافع شما را به خطر بیندازد.

لازم به ذکر است که هزینه های مربوط به مشاوره حقوقی در مقاییسه با ساتخدام وکیل کمتر است و همین مسئله یک عامل مهم در جهت انتخاب وکیل برای آن دسته از افرادی به شمار می آید که ممکن است در بودجه خود با محدودیت هایی رو به رو باشند. از سوی دیگر اگر فردی با اطلاعات کمی در خصوص مسائل حقوقی همراه باشد می تواند از طریق مشاوره حقوقی ضعف های خود را جبران کرده و در جهت منافع خود قدم مثبتی را بردارد. همچنین او می تواند به این طریق اطلاعات خود را به روز نگه دارد.

مشاوره حقوقی در روش های مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره حقوقی حضوری قابل دریافت است. از سوی دیگر یکی از روش های مرسوم برای دریافت مشاوره استفاده از روش تلفنی آن است. اما نکته ای که لازم است در این خصوص ذکر نماییم است که در مشاوره حقوقی حضوری وکیل به سادگی می تواند تمامی جوانب پرونده را مورد مطالعه قرار داده و سپس نظر خود را در خصوص سوال مطرح شده اعلام دارد. از این رو، نتایجی که در خصوص به دست می آید بسیار دقیق تر از روش های دیگر است.

 بهترین وکیل زن در اهواز

کلام آخر

تشکر می کنیم از اینکه صبر کردید و ما را همراهی نمودید. در این مقاله تلاش ما بر این بود تا شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل زن در اهواز آشنا کنیم تا به این شکل در زمانی کمتر بتوانید گزینه های شاخص برای حل و فصل پرونده های حقوقی و کیفری را به خدمت بگیرید. در ادامه به بیان برخی از نکات مهم در خصوص انتخاب وکیل زن پرداختیم و پس از آن نوبت به اهمیت مشاوره حقوقی و انواع روش های دریافت آن رسید. اکنون از شما درخواست می کنیم که اگر تمایل دارید نظرات و تجربیات خود را در خصوص مطالب ذکر شده با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + چهار =

دکمه بازگشت به بالا