خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده در تهران ⚖️【سال1402】✔️

گاهی مسیر زندگی همانطوری که پیش بینی کرده بودیم پیش نمی رود و به مرور مشکلاتی پیش روی زوجین قرار می گیرد. بعضی اوقات اختلافات پیش آمده در زندگی مشترک به حدی عمیق می شوند که زوجین ناگزیر هستند حل و فصل آن ها را به محاکم قضایی بسپارند. حجم قابل توجهی از پرونده های دادگاه مربوط به دعاوی خانواده هستند و یک وکیل معتبر می تواند در حل اختلافات راهگشا باشد. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل خانواده در تهران آشنا کنیم تا در فرآیند انتخاب دغدغه ای نداشته باشید.

بهترین وکیل خانواده در تهران

بهترین وکیل خانواده در تهران کیست؟

زوجین ممکن است در مسائلی مانند مهریه، طلاق، نفقه، اجرت المثل، حق حضانت فرزندان، اعتیاد یکی از زوجین و… به مشکل بخورند. در چنین مواردی لازم است به یک وکیل کاربلد مراجعه کنند تا بهترین راهکار را به آن ها پیشنهاد کند. بهترین وکیل خانواده در تهران دانش حقوقی لازم برای ورود به دعاوی خانوادگی را در اختیار دارد. او دانش آموخته یکی از بهترین دانشگاه های کشور است و آگاهی کامل از قوانین و مقررات و نیز تغییرات مربوط به آن ها دارد.

بهترین وکیل خانواده در تهران سال ها از عمر خود را در دادگاه ها مشغول رسیدگی به پرونده های خانوادگی بوده است. از این رو، سابقه لازم برای به دست گرفتن پرونده های مربوط به دعاوی خانواده را در اختیار دارد. تجربیات بهترین وکیل خانواده در تهران کمک می کند تا روند رسیدگی با سرعت و دقت بالاتری طی شده و احتمال موفقیت در پرونده نیز به میزان قابل توجهی افزایش یابد. بهترین وکیل تهران جسارت و شجاعت مثال زدنی برای جنگیدن جهت احقاق حقوق موکل خود دارد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل خانواده در تهران را بشناسید!

در ادامه این مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل خانواده در تهران می پردازیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکلا همراه ما باشید:

فاطمه میر

فاطمه میر بهترین وکیل خانواده در تهران

وکیل سرکار خانم فاطمه میر با دریافت پروانه پایه یک دادگستری از کانون وکلای دادگستری مرکز در شهر تهران با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌ها را پیگیری می‌نماید.

ایشان از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکلای متخصص در دعاوی خانوادگی و کیفری وکالت انجام می‌دهند.

تخصص و‌ مهارت ها:

 • وکالت در پرونده‌های طلاق اعم از توافقی و یکطرفه
 • وکالت در امور مهریه ، نفقه و اجرت المثل
 • تنفیذ ازدواج و طلاق ایرانیان مقیم خارج از کشور
 • اخذ مجوز ازدواج برای خانمهای ایرانی با اتباع خارجی
 • اخذ مجوز ازدواج برای دختران دوشیزه
 • متخصص در امور حضانت و جهیزیه
 • دادخواست تمکین و تقاضای حکم نشوز
 • مطالبه مهریه از طریق اجرای ثبت و دادگاه
 • دادخواست اعسار از پرداخت مهریه
 • وکالت در دادسرا و دادگاه انقلاب
 • وکالت در دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور و دادگاه های تجدید نظر
 • وکالت در دعاوی ارز دیجیتال‌ (معاملات فیوچر و آتی کریپتو کارنسی معاملات کریپتوکارنسی)
 • وکالت در دعاوی ملکیِ کیفری

برخی از پرونده های مهم:

 • وکالت تخصصی در در دعاوی خانوادگی
 • وکالت در پرونده های کلان‌ اقتصادی از قبیل پرونده میلاد حاتمی
 • وکالت در پرونده کلاهبرداری بزرگ فروش خودرو های لیزینگی
 • وکالت در پرونده های قاچاق کالا و ارز
 • وکالت در پرونده های کلان کلاهبرداری های رایانه ای و سایبری
 • وکالت تخصصی در بیش از صد پرونده جرایم مواد مخدر – ۷۰۱ کیلو شیشه -۵۴۹ کیلو شیشه- ۱۴۸ کیلو هروئین -وکالت در پرونده بزرگ تولید مواد مخدر صنعتی در کشور – وکالت حمل گسترده کوکایین‌ در کشور و صد ها پرونده کلان دیگر ..

تلفن همراه: 09123829850
تلفن دفتر: 02188793415
آدرس دفتر:
تهران ، خیابان ولیعصر، قبل از میدان ونک‌، جنب پل همت، کوچه سید الشهدا پلاک ۴، واحد یک دفتر وکالت فاطمه میر

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با خانم فاطمه میر، می‌توانید از طریق شماره تماس های بالا اقدام نمایید.

ابوالفضل مهرانفر

ابوالفضل مهرانفر بهترین وکیل خانواده در تهران

آقای ابوالفضل مهرانفر وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی با 6 سال سابقه وکالت و متخصص در انواع دعاوی حقوقی، کیفری (مواد مخدر و جرایم اقتصادی)، خانواده، ملکی و … هستند.

تلفن دفتر: 02128638
تلفن همراه: 09127326110
آدرس دفتر:
تهران، میدان هروی، ابتدای بلوار پناهی نیا، پلاک 174، واحد 6

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای ابوالفضل مهرانفر می‌توانید از طریق شماره تماس های بالا با ایشان در ارتباط باشید.

دکتر محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده بهترین وکیل خانواده در تهران

جناب آقای دکتر محمد تقی زاده وکیل پایه یک دادگستری و هم چنین مشاور حقوقی از زبده ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران و عضوکانون وکلای دادگستری مرکز می باشند. دکتر محمد تقی زاده سابقه وکالت در پرونده های مختلف در زمینه های گوناگون اعم از دعاوی خانواده، حقوقی، کیفری، بانکی و … را در رزومه خود دارند.

آدرس: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان ۳۲، پلاک۱۱۶، ساختمان خانه سبز، طبقه۲، واحد۴

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۷۲۲۴۶۴

فائزه آیت اللهی

فائزه آیت اللهی بهترین وکیل خانواده در تهران

خانم فائزه آیت اللهی وکیل پایه یک دادگستری در زنجان، مشاور حقوقی، دارای کارشناسی ارشد حقوق خانواده از دانشگاه شهید بهشتی و متخصص در پرونده های خانواده، کیفری و ملکی می باشند. از مهم ترین خدمات ایشان می توان به همکاری با مؤسسه روانشناسی سهند تهران، همکاری با مؤسسه روانشناسی نیماه تهران، همکاری با مؤسسه آوای فکر زنجان اشاره کنیم.

شماره تماس: 09127411090
آدرس دفتر: تهران، تقاطع کلاهدوز، بلوار کاوه شمال، پلاک ۱۷، ساختمان پزشکان کیمیا، طبقه اول، واحد ۳

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با خانم فائزه آیت اللهی می‌توانید از طریق شماره تماس بالا با ایشان در ارتباط باشید.

حسین کریمی

حسین کریمی بهترین وکیل خانواده در تهران

جناب حسین کریمی، دانش آموخته حقوق دانشگاه تهران و مدرسه عالی قضاوت می باشد؛ ایشان یکی از توانا ترین و موفق ترین وکلای پایه یک دادگستری است که توانست در حوزه های ذیل به تخصص و تجربیات ارزنده ای دست یابد؛ گفتنی است جناب کریمی علاوه بر وکالت و مشاوره حقوقی متعدد برای هلدینگ ها و شرکت‌های بزرگ تجاری، موفق به نگارش مقالاتی در خصوص شرکت های تجاری شده است.

ایشان در کارنامه خود دفاع و پیگیری بیش از 600 پرونده حقوقی مرکز وکلا را ثبت و با موفقیت مختومه نموده است، وی وکالت نهادها و سازمان های دولتی زیادی از جمله وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و صندوق احیاء و بهره برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی را عهده دار بوده است. ایشان به مدت دو سال پیاپی سمت دبیر کمیسیون روابط عمومی مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه را داشته است.

به گفته موکلین ایشان، برخی از ویژگی های خاص جناب کریمی عبارتند از جدیت در کار، عدم پذیرش پرونده هایی که از دیدگاه ایشان حقی برای ارباب رجوع وجود ندارد، نظم و انضباط و بایگانی دقیق پرونده های موکلین توسط دفتر ایشان، تعیین حق الزحمه منصفانه، فن بیان قوی، گفتار شیوا، صبوری در کار، امکان تماس موکلین با ایشان در تایم عصر هر روز ، امکان ملاقات مجدد موکلین با ایشان به صورت حضوری با هماهنگی قبلی دفتر ایشان می باشد.

تخصص های جناب وکیل حسین کریمی:

 • وکالت تخصصی در کلیه دعاوی شرکت های تجاری، ابطال صورتجلسه هیئت مدیره و مجامع و دفاع در مقابل آن، مشاوره در زمینه نحوه افزایش یا کاهش سرمایه شرکت، مشاوره در خصوص نحوه برگزاری جلسات هیئت مدیره و مجامع عمومی، ارائه مشاوره حرفه ای جهت حل اختلافات شرکا و سهامداران با یکدیگر و وصول مطالبات مالی شرکت از افراد خارج شرکت، مشاوره تخصصی به مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره جهت انجام وظایف و تکالیف قانونی آنها
 • کلیه دعاوی املاک و قرارداد ها
 • کلیه دعاوی خانواده
 • کلیه دعاوی کیفری

شماره تماس: 09123588978
آدرس دفتر:
تهرانپارس غربی، خیابان فرجام، خیابان باغدار نیا ( رشید)، جنب فروشگاه افق کورش رشید، پلاک 42، طبقه 3، واحد 5

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای حسین کریمی، می‌توانید از طریق شماره تماس بالا با ایشان در ارتباط باشید.

مسعود اسلامی‌ مهر

مسعود اسلامی مهر بهترین وکیل خانواده در تهران

جناب آقای مسعود اسلامی مهر وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای دادگستری با ۲۲ سال سابقه وکالت و با عنوان ریاست هیأت مدیره مؤسسه حقوقی و داوری صلح صدرا با تکیه بر سابقه حضور در شرکت‌های متعدد دولتی و خصوصی و هم چنین انجام پرونده های متعدد در زمینه های مختلف از جمله مشاوره و وکالت در دعاوی کیفری، تجاری، حقوقی، ملکی و … توانسته رضایت موکلان متعددی را کسب کند.

آدرس: تهران، خیابان ظفر، خیابان مصدق(نفت) شمالی، خیابان دامغانی، پلاک ۳۸، واحد۲

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۹۳۲۴۲۸

مسعود رجایی مهر

مسعود رجایی مهر بهترین وکیل خانواده در تهران

آقای مسعود رجایی مهر وکیل پایه یک کانون وکلای دادگستری با بیش از ۱۷ سال سابقه ی وکالت در تهران، یکی از بهترین وکلا در زمینه ی حقوق خانواده می باشند، وی پرونده های موفق متعددی در زمینه دعوی طلاق (یک طرفه و توافقی) در سابقه وکالت خود به ثبت رسانده و همچنین دانش حقوقی بالا و فن بیان شیوا ایشان باعث پیشبرد سریع روند پرونده می شود. می توان از مهارت ایشان در زمینه دعاوی مهریه، حضانت، مطالبه نفقه، به صورت تخصصی استفاده کرد.

شماره تماس: 09128401440
آدرس دفتر: آرژانتین، خیابان بخارست، کوچه ۱۳، پلاک ۴، طبقه ۵، واحد 10
جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای مسعود رجایی مهر می‌توانید از طریق شماره تماس بالا اقدام نمایید.

مونا ترابی

مونا ترابی بهترین وکیل خانواده در تهران

سرکار خانم مونا ترابی وکیل پايه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز با بیش از ۱۰سال سابقه وکالت از موفق ترین وکلای ایران از جمله تهران هستند. ایشان متخصص در زمینه مشاوره و وکالت در زمینه های مختلف از جمله خانواده، کیفری، حقوقی و … هستند. خانم مونا ترابی با اتکا بر سابقه درخشان خود در زمینه وکالت در پرونده های متعدد توانایی رساندن موکلان خود به بهترین نتیجه در سریع ترین زمان ممکن را دارند.

آدرس: تهران، ظفر، نفت(مصدق)شمالی، خیابان دامغانی، پلاک۳۸، واحد۲

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۹۷۹۷۵۰

بهاره فیض

بهاره فیض بهترین وکیل خانواده در تهران

سرکار خانم بهاره فیض وکیل پایه یک دادگستری فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی شهید بهشتی تهران و یکی از وکلای برتر کانون وکلای دادگستری مرکز تهران، یکی از حاذق ترین وکلای متخصص در زمینه خانواده، ملکی، حقوقی، کیفری و … هستند. ایشان با دارا بیش از ده سال سابقه وکالت در پرونده های متعدد موکلان خود را رسیدن به نتیجه مطلوب همراهی می کنند.

آدرس: تهران، میرداماد، مصدق شمالی، کوچه دامغانی، پلاک ۳۸، واحد ۲

شماره تماس: ۰۹۱۲۴۴۷۸۸۱۵

آذین طالبی

آذین طالبی بهترین وکیل خانواده در تهران

سرکار خانم آذین طالبی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی با بیش از ۱۲ سال سابقه وکالت و تخصص در زمینه خانواده از قبیل طلاق توافقی، طلاق از طرف زوج، طلاق از طرف زوجه، اجرت المثل زمان زندگی مشتری، مطالبه نفقه، طلاق غیابی و اجرای مهریه و …و هم چنین در زمینه های دیگر از جمله کیفری، حقوقی، ملکی می باشند که با بکارگیری درست از تخصص خود توانسته موکلان خود را با درصد بالایی از رضایت به نتیجه مطلوب برساند.

آدرس: تهران، جردن، خیابان ناهید غربی، پلاک ۱۷

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۹۸۹۰۵۰


چگونه در تهران یک وکیل خوب پیدا کنیم؟

تعدد وکلا در شهر تهران باعث شده است تا انتخاب از میان این حجم از حقوقدان قدری سخت و پیچیده به نظر برسد. حال اگر متر و معیاری برای سنجش توانایی های وکلای مختلف در دست نداشته باشیم، ممکن است از انتخاب بهترین ها باز بمانیم و همین مسئله باعث شکست در پرونده و وقوع خسارات مادی و معنوی در آینده شود. از این رو، لازم است برای یافتن بهترین وکیل خانواده در تهران به مهارت ها، توانایی ها، فن بیان، دانش حقوقی، تجربه، صداقت، امانت داری و رفتار حرفه ای وکیل دقت کنید.

می توانید از تجربیات دوستان، خانواده و آشنایان خود برای یافتن بهترین وکیل خانواده در تهران استفاده کنید. برای این کار نیاز به اندکی پرس و جو و تحقیق دارید. ممکن است یکی از دوستان در گذشته در موقعیتی مشابه شرایط شما قرار گرفته باشد و استخدام یک وکیل مجرب او را در برون رفت از این وضعیت خاص کمک کرده باشد. در این صورت می توانید با وکیل مورد نظر در خصوص مشکل خودتان مشاوره کنید و نظر او را بخواهید تا از چند و چون مربوط به دعاوی خود آگاه شوید.

لازم است همواره شهرت وکیل مورد نظر را برای انتخاب وی در نظر بگیرید. دقت داشته باشید که خوش درخشیدن برخی از وکلا باعث می شود تا نامی برای خود دست و پا کنند و در زمان اندکی نامشان بر روی زبان ها بیفتد. می توانید با اندکی تحقیق این وکلا را بیابید و از آن ها برای حل مشکل خود کک بگیرید. گفتنی است که شهرت بهترین وکیل خانواده در تهران کاملا متفاوت از تبلیغات پر رنگ و لعابی است که همه روزه از تلویزیون و فضای مجازی در خصوص برخی از وکلا می بینیم.

طلاق توافقی چیست؟

طلاق توافقی چیست؟

باید به این نکته توجه داشته باشیم که قانون حق طلاق را به مرد سپرده و در عوض زن حق برخورداری از مهریه را در اختیار دارد؛ اما نباید چنین تصور شود که زن تحت هیچ شرایطی نمی تواند برای جدایی پیش قدم شود. به طور کلی می توان طلاق را به سه نوع کلی تقسیم بندی کرد. طلاق از طرف مرد، طلاق از طرف زن و طلاق توافقی جزو این سه دسته هستند. در این بین طلاق توافقی از دو نوع دیگر رایج تر بوده و اکثر زوجین تلاش دارند تا در صورت جدایی از طلاق توافقی بهره ببرند.

در طلاق توافقی زن و مرد بر سر حقوقشان با یکدیگر توافق می کنند. در واقع مرد از برخی حقوق خود در زندگی مشترک می گذرد و زن نیز مقداری از حقوق خود را می بخشد تا در نهایت توافق برای طلاق حاصل گردد. برای مثال در طلاق توافقی مرد در صورتی راضی به طلاق همسر خود می شود که زن نیز از بخشی از مهریه یا نفقه یا حق حضانت فرزندان بگذرد. طلاق توافقی در مقایسه با انواع دیگر در مدت زمان کمتری صورت می پذیرد و قدری با سهولت انجام می شود.

در طلاق توافقی لازم است زوجین بر سر حقوق خود به توافق برسند و موارد توافق شده را در برگه ای بنویسند و در نهایت این برگه به امضای هر دو نفر برسد. لازم است این برگه در زمان دادگاه به قاضی مربوطه تحویل داده شود. تنظیم توافق نامه طلاق توافقی کاری دشوار و پیچیده است و تحریر آن مستلزم دانش حقوقی است. از این رو، بهتر است برای تنظیم آن روی کمک بهترین وکیل خانواده در تهران حساب کنیم تا او بتواند این متن را با آداب و رسوم حقوقی و نگارشی خاص آن بنویسد.

دقت داشته باشید که اگر تنظیم توافق نامه طلاق توافقی به درستی انجام نشود، ممکن است در هنگام طلاق زن مهریه خود را بخشیده باشد اما مدتی بعد برای دریافت مهریه خود مجددا پیش قدم شود. بهترین وکیل خانواده در تهران علاوه بر تنظیم درست توافق نامه، تلاش خواهد کرد تا حق و حقوقی از موکل در طلاق توافقی ضایع نشود. همچنین لازم به ذکر است که اگر زوجین در طلاق توافقی از وجود وکیل خانواده بهره مند باشند، دیگر نیازی به حضور آن ها در جلسات دادگاه نیست.

انتخاب بهترین وکیل خانواده در تهران

کلام آخر

سپاس که تا انتهای مقاله بهترین وکیل خانواده در تهران همراه ما بودید. انتخاب وکیلی خبره و متخصص در پروسه پیگیری پرونده های خانوادگی به ویژه مطالبه مهریه و نفقه و همینطور طلاق، می تواند بسیار کارگشا باشد، لذا توصیه می شود برای حل هرچه بهتر و سریع تر پرونده های خانوادگی خود، به فردی متخصص در زمینه دعاوی خانواده مراجعه کنید. ما در این مقاله برای راحتی شما به معرفی تعدادی از وکلای کارکشته در تهران پرداختیم تا انتخاب راحتی داشته باشید. در انتها خواهشمندمیم نظرات و سوالات خود را برای ما ارسال کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا