خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده در شرق تهران ⚖️【سال1403】✔️

کانون گرم خانواده محلی برای شکل گیری رفتارها و خلقیات ما در سطح جامعه است و از این رو است که خانواده را اصلی ترین رکن هر جامعه ای به شمار می آورند. قانون سعی دارد روابط میان اعضای یک خانواده را نیز مشخص کرده تا در صورت بروز اختلافات جدی در این زمینه هر یک بتوانند به سادگی به حقوق خود دست پیدا کرده و در نهایت از پایمال شدن منافع خود جلوگیری نمایند. در دعاوی خانواده لازم است اطلاعات حقوقی کاملی در خصوص مسائل مختلف حقوقی داشته باشید و از آن جایی که افراد در سطح جامعه به طور معمول از اطلاعات حقوقی کاملی برخوردار نیستند، نیاز است برای حل و فصل دعاوی مطرح شده از یک وکیل مجرب و خبره استفاده کنند. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل خانواده در شرق تهران آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل خانواده در شرق تهران کیست؟

بهترین وکیل خانواده در شرق تهران کیست؟

حقوق خانواده نقش پر رنگی در نظم بخشیدن میان روابط اعضا و تحکیم بنیان آن دارد. در دعاوی مانند طلاق، مهریه، نفقه، نشوز، اجرت المثل، تقسیم ارث و… نیاز است اطلاعات جامعی در خصوص حقوق قانونی خود داشته باشید. چرا که در غیر این صورت ممکن است تصمیمات غلطی از شما بروز پیدا کند که مسیر رسیدگی به پرونده و تامین منافع را به کلی به خطر می اندازد. در نظر داشته باشید که دانش حقوقی و تجربیات بهترین وکیل تهران می تواند یک عامل مهم در کسب موفقیت باشد.

برترین وکیل خانواده در شرق تهران همواره به گونه ای رفتار می کند که در پاتیان دادرسی در خصوص دعاوی مطرح شده، رضایت مندی موکل حاصل شود و هیچ کدورتی برای او باقی نماند. وکیل خانواده خوب در شرق تهران در تلاش است تا از تجربیات قابل اتکای خود در جهت ارائه راهکارهای مناسب برای حل و فصل دعاوی مطرح شده استفاده کرده و آن را به موفقیت برساند. او از هر تلاشی برای رسیدن به اهداف تعیین شده استفاده خواهد کرد و در انجام وظایف خود اصول حرفه ای را فراموش نمی کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل خانواده در شرق تهران را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل خانواده در شرق تهران را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

بهاره آتش پیکر

بهاره آتش پیکر بهترین وکیل خانواده شرق تهران

سرکارخانم بهاره آتش پیکر وکیل پایه یک دادگستری شهر تهران با سابقه ی 14 سال وکالت مستمر در کلیه موضوعات حقوقی و کیفری مبتلابه در دادگاه های سراسرکشور. ایشان با توجه به اصل استقلال وکلا با تأکید به عزت نفس بدون هراس از مؤاخذه ،فشار های بیرونی همواره در تلاش برای حفظ حقوق و منافع قانونی موکل بوده لذا در صورت نیاز به اخذ وکیل با توجه به شایستگی علمی و عملی ایشان در امور حقوقی-خانواده توصیه می شوند.

تخصص ایشان:

  • دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته حقوق ثبت اسناد و املاک با رتبه واستعداد درخشان
  • دارای پروانه وکالت پایه یک فعال شهر تهران با سابقه 14 سال متوالی
  • مدیریت گروه وکلای ره جویان عدالت به مدت 12 سال فعالیت
  • وکالت در پرونده های خانواده اعم از طلاق، مهریه، حضانت، نفقه، اجرت المثل، تمکین اخذ مجوز ازدواج مجدد، مجوز ازدواج اتباع بیگانه، تنفیذ احکام خارجی در امور ازدواج و طلاق صادره از محاکم خارجی

شماره تماس: 02171333400
آدرس:
تهران، نارمک، ضلع شرقی میدان هفت حوض، پلاک 39، طبقه اول و سوم
آدرس سایت: Rahjooyan.org

عباس اسدی

عباس اسدی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری شرق تهران

آقای عباس اسدی یکی از بهترین وکلای خانواده در شرق تهران است. ایشان در دعاوی خانواده به صورت حرفه ای وکالت می پذیرد. او با چندین سال سابقه وکالت توانسته یکی از وکلای سر شناس پایه یک دادگستری باشد و همچنین به صورت دقیق و با دانش حقوقی خود به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: تهران، ابتدای خیابان شهید بهشتی (عباس آباد)، خیابان سهند، خیابان شهرتاش، پلاک ۲۸، طبقه چهارم، واحد ۱۱

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۵۷۶۰۳۷

بهزاد محمدی نسب

بهزاد محمدی نسب وکیل و مشاور پایه یک دادگستری شرق تهران

جناب اقای بهزاد محمدی نسب وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری شرق تهران به صورت حرفه ای در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی وکالت می پذیرد و به افراد در رابطه با پروندهایشان مشاوره ارائه می دهد. او در زمینه دعاوی خانواده اعمم از طلاق، حضانت، نفقه، مهریه و .. پرونده های موفق بسیاری در سابقه وکالت خود جای داده است.

آدرس دفتر: تهران، سهروردی شمالی، ابتدای خیابان شهید توپچی، پلاک۴۲، طبقه۵، واحد۲۴

شماره تماس: ٠٩١٢٦٦٥٧١٨٩

شیما زند جو

شیما زند جو وکیل و مشاور پایه یک دادگستری شرق تهران

خانم شیما زند جو وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با چندین سال سابقه وکالت در زمینه دعاوی خانواده یکی از وکلا نام دار در شرق تهران هستند. ارفراد با توجه به سابقه درخشان ایشان در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی با خاطری آسوده به ایشان اعطای وکالت می کنند.

آدرس دفتر: تهران، نارمک، میدان نبوت، ابتدای خیابان جانبازان شرقی ،خیابان برادران مصطفوی، پلاک۷، طبقه ۴، واحد ۱۷

شماره تماس: ٠٩١٢٢٠٨٨٧٣٨

بهشاد بهپوری

بهشاد بهپوری وکیل و مشاور پایه یک دادگستری شرق تهران

اقای بهشاد بهپوری وکیل و مشاور توانا پایه یک دادگستری با چندین سال سابقه درخشان در حوزه وکالت به صورت تخصصی و حرفه ای در زمینه دعای خانواده وکالت می پذیرد. دفتر وکالت ایشان در شرق تهران است و به افراد با فن بیان شیوا مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: فلكه دوم صادقيه، بلوار آيت اله كاشاني، بين آباذر و مهران، پلاک ٩١، ساختمان مهر ،طبقه اول، واحد ۳

شماره تماس: ٠٩١٢٦٦٠٤٠٩٠

رویا کرامتی

رویا کرامتی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری شرق تهران

خانم رویا کرامتی وکیل خبره و مشاور حقوقی شرق تهران به صورت تخصصی در زمینه دعاوی خانواده وکالت می پذیرد. ایشان پرونده های پیچیده ای را در این زمینه با موفقیت در سابقه وکالت خود ثبت کرده اند، از این رو افراد ایشان را وکیلی توانا در این حوزه می شناسند.

آدرس دفتر: پاسداران، خیابان گلنبی، خیابان ناطق نوری، پلاک۱۰، برج زمرد، طبقه اول

شماره تماس: ٠٩١٢٦٥٤٩٠١٦


فرمول محاسبه حق الوکاله وکیل خانواده شرق تهران

در ابتدا لازم است به این موضوع اشاره داشته باشیم که اگر چه آیین نامه ها سعی دارند مبلغ ثابتی را به عنوان دستمزد بهترین وکیل خانواده تهران اعلام دارند اما باید دقت داشته باشید که وکیل دارای شغلی آزاد است و همین مسئله باعث می شود تا وکیل به سادگی بتواند میزان هزینه خود را به صورت توافقی تعیین نماید. زمانی که اشاره داریم میزان حق الوکاله به صورت توافقی تعیین می شود منظورمان این است که خود موکل نیز در تعیین آن نقش دارد و می تواند با چانه زنی از میزان آن بکاهد.

در واقع فرمول معین و مشخصی برای حق الوکاله وجود ندارد و این مسئله به توافق طرفین بستگی دارد. در ابتدا لازم است وکیل مورد نظرتان را با استفاده از تحقیقات کامل و با در نظر گرفتن معیارهای مختلف از میان گزینه های معرفی شده انتخاب کرده و سپس با دفتر آن ها تماس گرفته و ترتیب جلسه ای را برای ملاقات حضوری بدهید. در این جلسات وکیل می توانید به طور کامل پرونده های مرتبط با دعاوی خانواده را مورد مطالعه قرار بدهد تا به این شکل نظر خود را در خصوص حق الوکاله بیان کند.

عوامل مختلفی می تواند بر میزان حق الوکاله پیشنهادی از سوی وکیل بیفزاید یا از میزان آن کم نماید. یکی از این عوامل سابقه بهترین وکیل خانواده در شرق تهران است. در نظر داشته باشید که سابقه وکیل یکی از مهم ترین معیارهایی است که می تواند در نتیجه به دست آمده در پرونده نقش اساسی داشته باشد. این موضوع را بدانید که هر چه سابقه وکیلی بالاتر باشد از شما دستمزد بیشتری طلب خواهد کرد. از سوی دیگر پیچیدگی های پرونده خانوادگی نیز نقش موثری در این زمینه خواهد داشت.

تا کنون در خصوص میزان حق الوکاله صحبت کردیم و الان باید اشاره داشته باشیم که نحوه پرداخت حق الوکاله را نیز می توان با رضایت وکیل تعیین نمود. ممکن است به هر دلیلی توانایی مالی لازم برای پرداخت یکجای حق الوکاله را در اختیار نداشته باشید. در چنین شرایطی به جای اینکه قید استخدام وکیل را بزنید می بایست موافقت وکیل خانواده را جلب کرده تا در دعاوی مختلف مانند طلاق، مهریه، حضانت فرزند و… دستمزد را در چند قسط در اختیار او قرار دهید.

سه توصیه مهم در انتخاب وکیل خانواده شرق تهران

سه توصیه مهم در انتخاب وکیل خانواده شرق تهران

هر گونه ضعف در اطلاعات حقوقی در انتخاب بهترین وکیل خانواده در شرق تهران برای موکل گران تمام خواهد شد و به او خسارت های جبران ناپذیری را در زمینه های مختلف تحمیل خواهد کرد. این موضوع را در نظر داشته باشید که پیش از امضای قرارداد با وکیل نیاز است اطلاعات و دانش حقوقی خود در زمینه حقوق خانواده را افزایش دهید و درباره همکاری با وکیل اطلاعات به دست آورید تا به این شکل انتخاب مطلوب تری داشته باشید. در ادامه به بیان سه توصیه مهم در انتخاب وکیل خواهیم پرداخت.

از انتخاب عجولانه وکیل اجتناب کنید: هر چقدر هم که زمان شما برای انتخاب وکیل کم باشد باز هم دلیل موجهی برای انتخاب عجولانه به شمار نمی آید. لازم است تحقیقات خود را در خصوص گزینه هایی که معرفی کردیم تکمیل کرده تا در نهایت شاخص ترین آن ها را انتخاب کرده و به خدمت بگیرید. در نظر داشته باشید که میزان توانایی و مهارت های یک وکیل باید به دقت مورد سنجش قرار بگیرد. چرا که این عوامل به طور مستقیم در نتایج به دست آمده از دادگاه اثر دارد و می تواند تفاوت ها را رقم بزند.

تخصص وکیل را لحاظ کنید: حقوق خانواده بسیار گسترده است و همین مسئله باعث می شود تا در انتخاب بهترین وکیل خانواده در شرق تهران به تخصص وکیل مورد نظر توجه ویژه ای داشته باشید. این موضوع را در نظر بگیرید که بازدهی و شانس کسب موفقیت با استفاده از وکلای متخصص افزایش خواهد یافت. چرا که این وکلا سال های زیادی از عمر خود را صرف رسیدگی به پرونده های خاص کرده اند و تحصیلات لازم در این زمینه را دارند پس به سادگی می توانند نکات مهمی را در اختیار شما قرار بدهند.

به سراغ وکلای تازه کار نروید: هر گونه وکیل تازه کار که از سابقه پایینی برخوردار است به هیچ عنوان نمی تواند در دادگاه حرفی را برای گفتن داشته باشد. در واقع این وکلا به پرونده شما به عنوان راهی برای کسب تجربه خواهند نگریست و عملا تجربه ای برای به کار گرفتن در مسیر دادرسی ندارند. در نظر داشته باشید که لازم است سابقه یک وکیل را به عنوان یک معیار مهم در نظر بگیرید تا در نهایت با تجربه ترین ها را به خدمت گرفته و از مهارت های بی حد آن ها استفاده های مهمی در مسیر کسب موفقیت داشته باشید.

بهترین وکیل خانواده در شرق تهران

کلام آخر

تشکر می کنیم که تا پایان مقاله در سایت برترین وکلا در کنار ما بودید. در این مقاله تلاش کردیم تا ضمن معرفی بهترین وکیل خانواده در شرق تهران برخی از مهم ترین ویژگی ها و شاخصه های گزینه های مورد نظر را نیز مورد بررسی قرار دهیم. در ادامه فرمول محاسبه میزان حق الوکاله را به دقت مورد بررسی قرار دادیم و پس از آن نوبت به بیان توصیه های مهم در این خصوص رسید. اکنون دعوت می کنیم که نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =

دکمه بازگشت به بالا