وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل زن در تهران ⚖️【سال1402】✔️

مشکلات و اختلافات حقوقی گاهی به حدی بزرگ و پیچیده می شوند که حل و فصل آن ها جز با ارجاع دادنشان به محاکم قضایی امکان پذیر نیست. دفاع از خود در محاکم قضایی مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی و آگاهی کامل بر قوانین و مقررات حاکم بر پرونده است. استفاده از یک وکیل می تواند در حل این مشکل راهگشا باشد. بسیاری تمایل دارند برای رسیدگی به پرونده خود از یک وکیل زن استفاده کنند؛ بنابراین در این مقاله سعی داریم با معرفی بهترین وکیل زن در تهران، شما را در انتخاب مطلوب ترین گزینه یاری کنیم.

بهترین وکیل زن در تهران

بهترین وکیل زن در تهران کیست؟

وسعت شهر تهران باعث شده است تا دفاتر و موسسات حقوقی بسیاری را در سطح آن ببینیم که تعداد زیادی از وکلای خانم در آن ها مشغول به کار هستند؛ اما برای انتخاب بهترین ها نیازمند معیاری هستیم تا توانایی وکلا را با آن بسنجیم. بهترین وکیل زن در تهران توانسته تحصیلات حقوقی خود را در بهترین دانشگاه های کشور به پایان برساند و دانش حقوقی گران بهایی برای رسیدگی به پرونده به دست آورد. آگاهی به قوانین و مقررات یک وکیل می تواند راهگشای موکل باشد.

بهترین وکیل زن در تهران همواره تلاش دارد تا تجربیات خود در زمینه های مختلف را افزایش دهد و بر سابقه خود در رسیدگی به پرونده بیفزاید. بهترین وکیل زن در تهران تلاش دارد تا ضمن رعایت رفتار حرفه ای، همواره ارتباط نزدیکی با موکل خود برقرار کند تا از تمامی جوانب پرونده توسط موکل اطلاع حاصل نماید. بهترین وکیل تهران در حفظ اسرار موکل خود کوشا است و همیشه جانب امانت داری را رعایت می کند. بهترین وکیل زن در تهران به صورت صادقانه نظر خود درباره پرونده را بیان میکند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل زن در تهران را بشناسید!

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی وکلای زن خبره در زمینه پرونده های مختلف در تهران بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، در مجله حقوقی برترین وکلا همراه ما باشید.

مریم نصراللهی

مریم نصراللهی وکیل زن در تهران

سرکار خانم مریم نصراللهی وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 10 سال سابقه وکالت در زمینه های مختلف از جمله دعاوی خانواده، کیفری، بانکی، ملکی، حقوقی، امور ثبتی، ورشکستگی و … می باشد. ایشان با اتکا بر دانش و مهارت خود براساس تجربه سال ها وکالت توانایی رساندن موکلان خود به موفقیت با کمترین هزینه و در اسرع وقت را دارند.

آدرس: تهران، نیاوران، مجتمع تجاری اطلس مال، طبقه 5

شماره تماس: 09121333013

زهره محمد آبادی

زهره محمدآبادی وکیل زن در تهران

سرکار خانم زهره محمد آبادی وکیل پایه یک دادگستری در منطقه نیاوران تهران، فارغ التحصیل رشته ارشد خصوصی در مقطع کارشناسی ارشد می باشند که با رتبه 33 در این رشته تحصیل کرده اند. خانم محمدآبادی متخصص در دعاوی درحوزه های مختلف از جمله خانواده، کیفری، حقوقی، بانکی، ملکی و … هستند؛ هم چنین عضو کانون وکلا و مدرس حقوق جزا در دانشگاه علم و فرهنگ نیز هستند.

آدرس: تهران، نیاوران، خیابان باهنر، پایین تر از مرکز خرید نارون، پلاک 62، واحد 9

شماره تماس: 09125435981

الهام قاسمی

الهام قاسمی وکیل زن در تهران

سرکار خانم الهام قاسمی وکیل پایه یک دادگستری در شمال تهران هستند؛ فارغ التحصیل دانشگاه سراسری مازندران باسابقه بیش از 18سال انجام امور وکالتی می باشند و در طول تمام این سال ها بصورت حرفه ای و صادقانه به موکلین خود خدمت رسانی کرده اند. خانم قاسمی متخصص در زمینه خدمات مختلف از جمله مهاجرتی، حقوقی، خانواده، کیفری و … می باشند.

آدرس: نیاوران، خیابان باهنر، بعد از مرکز خرید نارون، پلاک 62، واحد 9

شماره تماس: 09127927488

جمیله ستایش نهاد

جمیله ستایش نهاد وکیل زن در تهران

سرکار خانم جمیله ستایش نهاد وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی عضو کانون وکلای مرکز با بیش از 20 سال سابقه وکالت در تهران می باشد. خانم ستایش نهاد پرونده هایی با موضوع دعاوی راجع به اموال غیر منقول، اسناد تجاری، دعاوی مربوط به ارث و وصیت، کیفری،جرایم رایانه ای و … را در پرونده کاری خود دارند که با موفقیت بیش از 90درصد آن ها را به انجام رسانده اند.

آدرس: تهران، محله دروس، خیابان دولت، بعد از دیباجی جنوبی، پلاک 221، واحد 3

شماره تماس: 09122348603

راحله امیری

راحله امیری وکیل زن در تهران

سرکار خانم راحله امیری وکیل پایه یک دادگستری در محله پاسداران تهران هستند. متخصص در زمینه دعاوی مختلف از جمله خانواده، پرونده های مربوط به موضوع تمکین، حضانت فرزند، ملکی، ثلتی، بانکی، حقوقی، چک، کیفری و … می باشند. خانم امیری فارغ التحصیل رشته حقوق خصوصی از دانشگاه تهران و هم چنین دانشجوی مقطع دکتری حقوق جزا و جرم شناسی دانشگاه تهران می باشند.

آدرس: پاسداران، کوچه بوستان دهم، پلاک 121، واحد 4

شماره تماس: 09121113724

رسیدگی به پرونده را به یک وکیل زن بسپاریم یا وکیل مرد؟

در گام نخست باید به این نکته توجه داشته باشید که زن یا مرد بودن یک وکیل هیچ نقشی در مهارت ها و توانایی های او ندارد. در واقع جنسیت ملاک سنجش مناسبی برای مجرب و متعهد بودن یک وکیل نیست. اگر در انتخاب وکیل تنها به این نکته توجه داشته باشیم که او مرد باشد یا زن، دچار اشتباه بزرگی شده ایم که چه بسا تاثیرات خود را در آینده پرونده بروز دهد. انتخاب بهترین وکیل زن در تهران تا حد زیادی می تواند از روی سلیقه باشد ولی در خصوص آن باید به موارد دیگری توجه کرد.

اگر قصد انتخاب یک وکیل زن دارید، این به سلیقه شما برمی گردد و جای خرده گرفتن نیست؛ اما باید در انتخاب بهترین ها به میزان توانایی و وکیل مورد نظرتان نیز توجه کنید. به این شکل که شما باید در بین وکلای خانم حاضر در سطح شهر تهران دنبال بهترین ها باشید. باید تحقیقات لازم در خصوص توانایی و مهارت او کسب کنید. در واقع میزان توانایی و تجربه یک وکیل در مقایسه با صرفا زن بودن ایشان ملاک قابل اعتمادتری است.

بسیاری از افراد دلیلشان از انتخاب بهترین وکیل زن در تهران را در این می بینند که ارتباط گرفتن با یک وکیل زن و بازگو کردن خواسته ها و دغدغه ها به او کار ساده تری است. از طرفی بسیار دیده می شود که افراد در دعاوی خانواده نظیر طلاق، نفقه، مهریه، اجرت المثل، حضانت فرزندان، تمکین، نشوز و… ترجیح می دهند در صدد استخدام بهترین وکیل زن در تهران برآیند. چنین انتخاب هایی قابل احترام است و نمی توان به آن ایرادی گرفت اما باید بهترین گزینه ممکن در بین وکلای خانم باشید.

از سوی دیگر بسیاری از خانم ها ترجیح می دهند اختلافات حقوقی و کیفری خود را به یک وکیل زن بسپارند. در مقابل آقایان نیز وکلای مرد را دارای صلاحیت بیشتری برای رسیدگی به پرونده های مختلف می دانند. همان طور که اشاره کردیم این مسئله کاملا سلیقه ای است. لازم است پیش از استخدام یک وکیل دادگستری، حتما با افراد آگاه در مورد اینگونه مسائل مشورت کرده تا در نهایت بتوانید بهترین گزینه را انتخاب کرده و از او برای حل مشکل کمک بگیرید.

وکیل زن یا مرد؟

اظهارنامه قضایی چیست؟

بسیار دیده شده است که افراد قصد دارند پیش از کشاندن اختلاف به مراجع قضایی، برای آخرین بار در صدد برآیند تا حق خود را از فردی که معتقد هستند حقوق آن ها را ضایع کرده است، درخواست کنند. در چنین شرایطی نیاز است برای طرف مقابل اظهارنامه قضایی ارسال شود. در واقع اظهارنامه قضایی نامه ای حقوقی است که از طرف اظهارکننده به مقصد اظهار شونده ارسال می شود.

پاسخگویی به اظهارنامه قضایی از سمت اظهار شونده الزامی نیست. در واقع هیچ بند قانونی را نمی توان یافت که اظهار شونده را ملزم به پاسخ کرده باشد؛ اما باید به این نکته توجه داشت که اظهارنامه قضایی در مرحله ای ارسال می شود که فرد در آستانه کشاندن پرونده به محاکم قضایی قرار دارد. در واقع عدم پاسخ به اظهارنامه قضایی و عدم تلاش برای حل و فصل کردن اختلافات پیش آمده می تواند این پیامد را به همراه داشته باشید که فرد اظهار کننده بر علیه طرف مقابل اقامه دعوا کند.

تنظیم اظهارنامه قضایی مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی و آگاهی به قوانین و مقررات در این زمینه است. همچنین لازم است پیش از ارسال اظهارنامه دادخواست یا شکایتی در دادگاه تنظیم شود تا به این از انجام معامله صوری برای فرار از دین توسط اظهار شونده جلوگیری به عمل آید. از این رو، لازم است برای تنظیم و ارسال اظهارنامه قضایی حتما با بهترین وکیل زن در تهران مشورت کنید.

اظهارنامه قضایی

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص برخی از بهترین وکیل زن در تهران آشنا کنیم تا شاید با این کار قدمی برای حل مشکل شما برداشته باشیم. در ادامه تلاش ما این بود تا شما را در دوراهی انتخاب وکیل زن یا مرد راهنمایی کنیم. در پایان نیز به بررسی یک مبحث حقوقی پرداختیم. نشان دادیم که تنظیم و ارسال اظهارنامه قضایی کاری تخصصی است و بهتر است به وکیل سپرده شود. اکنون از شما دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود را با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا