وکیل

10 تا از بهترین وکیل تهران ⚖️ + شماره تلفن ☎️️【سال1402】

گاهی اختلافات و مشکلات پیش آمده به حدی عمیق و پیچیده می شوند که حل و فصل آن ها جز با ارجاع به محاکم قضایی امکان پذیر نیست. اما حضور موفق در محاکم قضایی و دفاع از پرونده مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی است. عموم مردم آگاهی لازم از قوانین و مقررات ندارند و از این رو برای جبران نقص خود در صدد استخدام یک وکیل مجرب و متعهد هستند. استفاده از یک وکیل در پرونده های مختلف از بروز خسارات احتمالی جلوگیری می کند. در این پرونده سعی داریم شما را با بهترین وکیل تهران آشنا کنیم تا فرآیند انتخاب بیش از هر زمان دیگری برای شما ساده به نظر برسد.

بهترین وکیل تهران

بهترین وکیل تهران کیست؟

اگر قدمی در خیابان های تهران بزنیم با دفاتر و موسسات حقوقی بسیاری رو به رو می شویم که وکلای زیادی را در خود جای داده اند. تعدد وکلا باعث می شود تا اعتماد به حقوقدانان قدری سخت به نظر برسد. از این رو لازم است ابتدا معیار دقیقی در انتخاب داشته باشیم. بهترین وکیل تهران دانش آموخته رشته حقوق در یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است. او از قوانین و مقررات مربوط به دعاوی مختلف آگاه است و همواره تغییرات قوانین را نیز مورد رصد و پایش قرار می دهد.

بهترین وکیل تهران در طی سال های مختلف توانسته با حضور در محاکم قضایی تجربیات گران بهایی به دست بیاورد. این تجربیات به او کمک می کند تا در پرونده های آینده نیز بتوانید بهترین راهکار را به موکل خود ارائه دهد و مشکلات پیش آمده را حل و فصل نماید. بهترین وکیل تهران در حفظ اسرار موکل خود همواره جانب امانت داری را حفظ می کند. او همواره سعی دارد پس از مطالعه کامل پرونده نظر خود را به صورت صریح و واقع گرایانه بیان کند و احتمال موفقیت را تخمین بزند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل تهران را بشناسید!

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی بهترین وکیل تهران در زمینه پرونده های مختلف بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید:

دکتر محمد مهاجری

دکتر محمد مهاجری وکیل تهران

جناب آقای دکتر محمد مهاجری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، روزنامه نگار و پژوهشگر حقوقی و هم چنین مدرس دانشگاه هستند. دکتر محمد مهاجری متخصص در زمینه دعاوی خانواده، کیفری، حقوقی، ملکی، بانکی و … هستند. موارد زیر بخشی از نمونه های همکاری ایشان با سازمان های مختلف است:

  • همکاری پروژه ای-پژوهشی با پژوهکده شورای نگهبان
  • همکاری با معاونت حقوقی ریاست جمهوری
  • همکاری جهت تدریس با دانشگاه علم و فرهنگ

آدرس: تهران، نازی آباد، ضلع شمالی میدان بهمنیار، پلاک ۱۵، ساختمان پریا، واحد۶

شماره تماس: ۰۹۱۹۳۸۰۷۴۷۲

معصومه ابراهیم خلیل فام

معصومه ابراهیم خلیل فام وکیل تهران

سرکار خانم معصومه ابراهیم خلیل فام یکی از وکلای پایه یک دادگستری با بیش از ۱۲ سال سابقه وکالت در زمینه پرونده های مختلف اعم از حقوقی، کیفری، خانودگی، ملکی، بانکی و … در شمال تهران هستند. ایشان با تکیه بر تجربه و فن بیان قوی خود موکلان خود را در رسیدن به نتیجه مطلوب در نزدیک ترین زمان ممکن با توجه به پیچیدگی ها و درجه سختی پرونده همراهی می کنند.

آدرس: تهران، تجریش، خیابان دربند، خیابان اسدالهی، کوچه صانعی، پلاک ۶، واحد۲

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۷۰۴۷۲۵

حمید احمدی راد

حمید احمدی راد وکیل مهاجرتی در تهران

جناب آقای حمید احمدی راد وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای مرکز و متخصص وکالت در زمینه های مختلف اعم از حقوقی، کیفری، ملکی، بانکی و … هستند. آقای احمدی راد دارای دکترای حقوق خصوصی از دانشگاه شهید بهشتی، کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه شهید بهشتی، کارشناسی حقوق از دانشگاه علامه طباطبایی، آشنا با زبان های انگلیسی و فرانسه می باشند. به عنوان بخشی از سوابق ایشان می توان به همکاری با شرکتهای سرمایه گذاری، مخابراتی، ریلی، خودرو سازی، برنامه نویسی و بازرگانی و بانکها اشاره کرد.

آدرس: تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه آزادگان، پلاک 9، طبقه 5، واحد 16

شماره تماس: 09121786653

مریم عرب رحمتی پور

مریم عرب رحمتی پور وکیل مهاجرتی در تهران

سرکار خانم مریم عرب رحمتی پور وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی با بیش از 12 سال سابقه وکالت در امور وکالت زمینه های مختلف از جمله حقوقی، ثبتی، بانکی و … یکی از بهترین وکلای تهران در این زمینه می باشند. خانم عرب رحمتی پور هم چنین در دیگر زمینه های وکالتی هم پرونده های زیادی را با موفقیت به پایان رسانده اند.

آدرس: تهران، خیابان گاندی جنوبی، بعد از بیمارستان گاندی، پلاک 110، ساختمان مهرگان، راهرو A طبقه 2، واحد 28

شماره تماس: 09124723070

ندا اقوامی

ندا اقوامی وکیل مهاجرتی در تهران

سرکار خانم ندا اقوامی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای مرکز یکی از برترین وکلای تهران در زمینه های مختلف از جمله بانکی، ملکی، دعاوی خانواده، طلاق، مهریه و … می باشند. خانم اقوامی با توجه به تجربه ای که در ین زمینه دارند مراجعان خود را به گونه ای راهنمایی می کنند که بدون سردرگمی، نگرانی و با صرفه جویی در زمان و هزینه مشکل خود را حل کرده و بهترین راه را انتخاب کنند.

آدرس: تهران، انتهای اشرفی اصفهانی، سیمون بلوار، نبش خیابان زارع، پلاک 4، مجتمع استاد شهریار، طبقه دوم جنوبی

شماره تماس: 09124585704

نکاتی که لازم است در انتخاب وکیل خوب در تهران به آن توجه کنیم

تحصیلات یک وکیل تاثیر بالایی در میزان دانش او دارد. در واقع بهترین وکیل تهران می بایست دانش آموخته دانشگاهی مطرح در سطح کشور باشد. اما تحصیلات یک وکیل تمام آن چیزی نیست که به آن نیاز دارید. لازم است علاوه بر تحصیلات یک وکیل، موضوعات دیگری را نیز مد نظر قرار دهید تا در نهایت بتوانید مطلوب ترین گزینه را برگزینید. توانایی و مهارت های یک وکیل نقش موثری در رسیدگی به پرونده و کسب پیروزی در آن دارد. از این رو، لازم است معیارهای مختلفی در دست داشته باشیم.

لازم است یک وکیل فن بیان بالایی داشته باشد. در واقع کلام مهم ترین ابزار یک وکیل برای دفاع از موکل در محاکم قضایی است. به این نکته توجه داشته باشید که دانش یک وکیل هر چه قدر هم که در سطح بالایی قرار داشته باشد، باز هم لازم است او فن بیان خود را به کار بگیرد. می دانیم که دانش همواره از طریق کلام جاری می شود و وکیلی که فن بیان قوی دارد می تواند با اتکا به قوانین و مستندات مختلف، قاضی پرونده را مجاب نماید تا با بررسی کم و کیف ماجرا رای را به نفع موکل خود صادر کند.

بهترین وکیل تهران در طی سال های متمادی توانسته وکالت پرونده های گوناگونی را به دست بگیرد. او پس از مدتی متوجه این موضوع شده است که توانایی هایش در برخی از دعاوی خاص بهتر نمود پیدا می کند. تا حد زیادی سلیقه نیز در شکل گیری تخصص موثر است. دقت داشته باشید که لازم است پرونده خود را به وکیلی بسپارید که در آن حوزه تخصص دارد. وکیل متخصص امکانی را برای شما فراهم می کند تا با خیالی آسوده از افزایش احتمال پیروزی خود در پرونده اطمینان حاصل نمایید.

در انتخاب وکیل هرگز نباید به جنسیت او توجه کرد. اینکه قصد داشته باشید وکالت پرونده خود را به یک وکیل زن بسپارید یا یک وکیل مرد، تا حد زیادی به سلیقه شما باز می گردد و نمی توان به آن خرده گرفت. مشکل از آنجایی شروع می شود که شما برای انتخاب وکیل تنها به جنسیت او توجه کنید. اگر مایل به انتخاب یک وکیل مرد یا زن هستید، ابتدا توانایی ها و مهارت های او را بسنجید و از میان آقایان یا خانم ها دنبال بهترین آن ها باشید تا وکالت پرونده را به او بسپارید.

انتخاب وکیل

اهمیت ملاقات حضوری با وکیل

لازم است در ابتدا تحقیقات کاملی در خصوص توانایی و مهارت های وکلای مختلف انجام دهید تا بتوانید مطلوب ترین گزینه را انتخاب نمایید. پس از انتخاب بهترین وکیل تهران، اولین قدم این است که یک جلسه ملاقات حضوری با او تدارک ببینید. این جلسه به شما کمک خواهد کرد تا از خلقیات و رفتارهای وکیل مورد نظرتان اطلاعات کاملی به دست بیاورید. در این جلسه می توانید شناخت خود از وکیل را کامل کرده و بسنجید که آیا این وکیل همان شخصی است که به دنبال او بودید یا خیر!

لازم است موکل در جلسه ملاقات حضوری تمامی خواسته ها و دغدغه های خود در خصوص پرونده را به وکیل منتقل نماید. در مقابل وکیل نیز لازم است در این جلسه اطلاعات خود در خصوص زوایای ناپیدای پرونده را از طریق پرسش از موکل تکمیل نماید. در چنین شرایطی است که دو طرف می توانند به وجود یک تعامل امیدوار شوند و قدم های مثبتی برای پیروزی در پرونده برداشته و اهداف تعیین شده درباره دعاوی مطرح شده را در نهایت محقق سازند.

در ملاقات حضوری می توان به تعیین حق الوکاله بهترین وکیل تهران پرداخت. می دانیم که حق الوکاله در اصل دستمزدی است که به وکیل برای انجام امور حقوقی در رسیدگی به پرونده پرداخت می شود. حق الوکاله به صورت توافقی بین وکیل و موکل تعیین می شود. لازم است موکل اگر از انتخاب وکیل و توانمندی های او مطمئن بود، در میزان حق الوکاله نیز در ملاقات حضوری به توافقات کامل برسد. دقت داشته باشید که میزان هزینه استخدام وکیل به عوامل بسیاری بستگی دارد که موضوع پرونده یکی از آن ها است.

ملاقات حضوری با وکیل

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل تهران آشنا کردیم تا به این شکل دسترسی شما به مطلوب ترین گزینه ها در کمترین زمان ممکن باشد. همچنین در این مقاله تلاش کردیم نکاتی را برشمریم که رعایت آن ها از سوی موکل در انتخاب وکیل کاملا ضروری به نظر می رسد. در پایان نیز از ضرورت ملاقات حضوری با وکیل مورد نظر سخن به میان آوردیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که اگر نظر یا تجربه ای در خصوص مباحث دارید، آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا