وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل جنوب تهران ⚖️【سال1403】✔️

یک وکیل مجرب و خبره به شما این امکان را می دهد تا در چهارچوب قانون بتوانید اختلافات و مشکلات خود را حل و فصل کنید. گاهی مشکلات به حدی عمیق می شوند که حق آن ها جز با مراجعه به محاکم قضایی امکان پذیر نیست. در صورت ضعف در دانش حقوقی ممکن است حق شما در دادگاه ضایع شود. در واقع یک وکیل متعهد به شما در جبران این نقص کمک می کند. در این مطلب سعی داریم بهترین وکیل جنوب تهران را به شما معرفی کنیم تا دیگر نیاز نباشد مدت زمان زیادی را صرف بررسی گزینه های مختلف کنید.

بهترین وکیل جنوب تهران

بهترین وکیل جنوب تهران کیست؟

تعدد وکلا در جنوب تهران باعث شده است که انتخاب و اعتماد به هر کدام از آن ها قدری سخت و دشوار به نظر برسد. لازم است ابتدا با ویژگی های یک وکیل آشنا شویم تا بتوانیم بهترین انتخاب را داشته باشیم. بهترین وکیل جنوب تهران دانش آموخته رشته حقوق در یکی از دانشگاه های مطرح کشور است. او دانش حقوقی لازم برای رسیدگی به پرونده های مختلف را در اختیار دارد و می تواند بهترین راهکار برای حل مشکل را به موکل پیشنهاد دهد.

بهترین وکیل جنوب تهران از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی مختلف آگاهی کامل دارد و همواره تغییرات قانون در طی زمان را مورد بررسی قرار می دهد. بهترین وکیل تهران سال ها از عمر خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف در دادگاه های کشور کرده است و از این رو تجربیات زیادی کسب کرده است. تجربیات بهترین وکیل جنوب تهران به شما این امکان را می دهد تا شانس موفقیت خود در پرونده را به میزان قابل توجهی بالا ببرید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل جنوب تهران را بشناسید!

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی وکلای خبره در زمینه پرونده های حقوقی و کیفری در جنوب تهران بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، همراه ما باشید

زهره آبیار

زهره آبیار بهترین وکیل در جنوب تهران

سرکار خانم زهره آبیار وکیل پایه یک دادگستری در شهرستان رباط کریم یکی از زبده ترین وکلا در زمینه دعاوی بانکی، ملکی، خانواده، کیفری، حقوقی و … هستند. ایشان با دارا بودن بیش از ۱۲ سال سابقه وکالت در پرونده های با زمینه های مختلف یکی از برترین وکلایی هستند که موکلان خود را تا رسیدن به نتیجه نهایی مطلوب همراهی می کنند.

آدرس: رباط کریم، خیابان ملکی، پاساژ درخشان، طبقه سوم، واحد ۸

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۷۹۸۱۷۵

حسین فرحزادی

حسین فرحزادی

جناب آقای حسین فرحزادی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز و مشاور حقوقی، متخصص در زمینه دعاوی ملکی، بانکی، کیفری، حقوقی، خانواده، طلاق، مهریه و … هستند که با ارائه بهترین و سریع ترین راه حل های حقوقی و حق الوکاله مقرون به صرفه به عنوان یکی از بهترین وکلای جنوب تهران به شمار می آیند. آقای فرحزادی به صورت حضوری و غیر حضوری به مشاوره می پردازند.

آدرس: تهران، بزرگراه آیت الله سعیدی، یافت آباد، بلوار معلم، میدان معلم، مجتمع اداری ترنج، طبقه سوم شرقی، واحد4

شماره تماس: 09124937330

راحله جوکار

راحله جوکار بهترین وکیل در جنوب تهران

سرکار خانم راحله جوکار وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای مرکز یکی ازبهترین وکلا در جنوب تهران هستند که با اتکا به تجربه خود در طول سالیان وکالت، موکلان خود را تا رسیدن به نتیجه نهایی درست همراهی کرده و از آن ها در جلسات دادرسی به خوبی دفاع می کنند. خانم جوکار مشاوره ها را برای مراجعه کنندگان به صورت حضوری و غیرحضوری انجام می دهند.

آدرس: تهران، شهرک ولیعصر، خیابان شهید بهرامی، جنب بانک صادرات، پلاک 167، طبقه3 ، واحد 11

شماره تماس: 09125076701

فریبا محمد

فریبا محمد بهترین وکیل در جنوب تهران

سرکار خانم فریبا محمد وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز و مشاور حقوقی یکی از حاذق ترین وکلای جنوب تهران هستند. خانم محمد با بیش از 13 سال سابقه وکالت، متخصص در دعاوی حقوقی، خانوادگی، ملکی، ثبتی، طلاق، حضانت، مهریه و … می باشند. ایشان با توجه به سابقه درخشانی که در طول سالیان وکالت خود دارند قادر به گرفتن رای به نفع موکلان خود در دستگاه قضایی در کمترین زمان ممکن می باشند. مشاوره ها توسط خانم فریبا محمد به صورت حضوری و غیرحضوری انجام می شود.

آدرس: تهران، شهرری، میدان هادی ساعی، مجتمع صدف، ورودی A2، پلاک 5، واحد5

شماره تماس: 09122962737

محمداسماعیل ملکی

محمداسماعیل ملکی بهترین وکیل در جنوب تهران

جناب آقای محمد اسماعیل ملکی وکیل پایه یک دادگستری، مشاوری حقوقی متخصص در زمینه دعاوی کیفری، حقوقی، طلاق، مهریه، حضانت فرزندو … یکی از زبده ترین وکلای جنوب تهران به شمار می آیند. آقای ملکی برای راهنمایی موکلان خود جلسات مشاوره را به صورت حضوری و غیرحضوری انجام می دهند. ایشان با تسلط کامل به قوانین و ارائه سریع ترین و درست ترین راه حل حقوقی به موکلان خود توانسته رضایت بسیاری از آن ها را کسب کنند.

آدرس: شهرری، خیابان فداییان اسلام، بلوار امام حسین، نرسیده به خیابان دیلمان شمالی، پلاک 67، واحد 15، طبقه 5

شماره تماس: 09125130856

رعنا فهیمی

رعنا فهیمی بهترین وکیل در غرب تهران

سرکار خانم رعنا فهیمی وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی، عضو کانون وکلای مرکز و یکی از بهترین وکلای زن در افسریه می باشد، ایشان درارای بیش از 15 سال سابقه بلندمدت بوده و همچنین توانسته در طول این مدت پرونده های زیادی را به سر انجام برساند، از تخصص های این وکیل می توان به حل دهاوی خانواده، کیفری، حقوقی، ملکی ، تنظیملایحه، تنظیم قرارداد، نوشتن اوراق قضایی، مشاوره های حضوری و غیر حضوری اشاره کرد.

آدرس: افسریه، ۱۵متری ۲و۳، پاساژصدف، طبقه۱، پلاک۵۲

شماره تماس: ۰۲۱۳۳۸۳۲۵۸۴


ضرورت مراجعه به یک وکیل متخصص در جنوب تهران

وکلا در طی سال های مختلف پرونده های گوناگونی را به دست گرفته اند که هر کدام از آن ها دارای موضوعات خاص خود بوده اند. هر کدام از وکلا در طی سال ها رسیدگی به پرونده های مختلف به این نتیجه رسیده اند که در برخی از دعاوی مطرح شده تبحر بالاتری دارند و می توانند توانایی و مهارت های کسب شده توسط خود را در آن ها بیشتر به عرصه بروز بگذارند. از این پس باید توجه ویژه تری روی تخصص بهترین وکیل جنوب تهران داشته باشید.

در واقع وکلا پس از مدتی به وضوح به این نتیجه می رسند که در برخی پرونده ها توانایی بیشتری دارند و شانس موفقیت آن ها در آن نوع از دعاوی بیشتر است. البته متخصص شدن وکیل در یک دعاوی خاص ممکن است به سلیقه آن وکیل در رسیدگی به پرونده های آن حوزه نیز وابسته باشد. ماجرا هر چه که هست می توان این جمله را به صراحت بیان کرد که لازم است در هر نوع پرونده به سراغ وکیل متخصص در آن بروید.

اگر به دنبال دنبال راهکاری برای دعاوی طلاق، مهریه، نفقه، نشوز، تمکین، حق حضانت فرزندان و اجرت المثل هستید، لازم است وکالت پرونده خود را به وکیلی بسپارید که در دعاوی خانواده متخصص است. اگر به دنبال وکیلی برای رسیدگی به جرایمی نظیر قتل، سرقت، توهین، تجاوز و ضرب و جرح هستید بهتر است وکلایی را در نظر بگیرید که تخصص آن ها در دعاوی کیفری است. بدیهی است که حوزه تخصص این وکلا با یکدیگر متفاوت است.

یک وکیل آگاهی کامل تری از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی مربوط به تخصص خود دارد و می تواند دفاع بهتری از موکل در این نوع از پرونده ها داشته باشد. گذشته از این او با پیچ و خم های دعاوی مورد تخصص خود آشنایی کامل دارد و می تواند پرونده را به مسیری امن هدایت کند. دقت داشته باشید شکست در یک پرونده ممکن است خسارت بار باشد. از این رو لازم است با مراجعه به یک وکیل متخصص شانس موفقیت را بالا ببرید.

تخصص بهترین وکیل جنوب تهران

وکیل مرد یا زن؟

شاید این سوال برای شما نیز مطرح شده باشد که در دعاوی مطرح شده از توانایی های یک وکیل مرد استفاده کنیم یا یک وکیل زن؟ همچنین ممکن است با این سوال رو به رو شده باشید که وکلای زن در چه حوزه هایی موفق تر هستند و این مسئله برای وکلای مرد چگونه است؟ برای پاسخ به سوالاتی از این دست لازم است در ابتدا این نکته را به صراحت اعلام کنیم که هیچ گاه نباید جنسیت یک وکیل را به عنوان متر و معیار سنجش توانایی در نظر بگیرید.

در انتخاب بهترین وکیل جنوب تهران لازم است اولویت های دیگری در نظر داشته باشید تا با استفاده از آن ها بتوانید توانایی و مهارت آن ها را بسنجید. جنسیت یک وکیل به میزان زیادی به سلیقه موکل باز می گردد. اکثرا دیده شده است که خانم ها در دعاوی خود به یک وکیل خانم اعتماد بیشتری دارند و با او ارتباط بهتری برقرار می کنند. در مقابل آقایان نیز با وکلای مرد راحت تر کار می کنند. این موضوع سلیقه ای است و نمی توان به آن خرده گرفت.

همچنین اگر سری به دادگاه های خانواده بزنیم متوجه خواهیم شد که اکثر وکلای این بخش را خانم ها تشکیل می دهند و این موضوع در دادگاه های کیفری برعکس است و آقایان در آن ها نقش پررنگ تری دارند. فرقی نمی کند از یک وکیل آقا کمک بگیرید یا یک وکیل خانم. مسئله اینجاست که باید در بین خانم ها دنبال بهترین آن ها و در بین وکلای آقا دنبال توانمندترین آن ها باشید و تنها جنسیت وکیل را اولویت قرار ندهید.

وکیل آقا یا خانم؟

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل جنوب تهران آشنا کنیم تا شاید با این روش توانسته باشیم سوالات شما در این زمینه را پاسخ گفته باشیم. در ادامه تلاش کردیم اهمیت رجوع به یک وکیل متخصص برای کسب نتایج مطلوب تر را گوشزد کنیم و در پایان نیز تلاش ما بر این بود تا تفاوت میان وکلای زن و مرد و دو راهی انتخاب آن ها را مورد بررسی قرار دهیم. اکنون از شما مخاطبان دعوت به عمل می آوریم تا تجربیات و نظرات خود در خصوص موضوعات مطرح شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + چهارده =

دکمه بازگشت به بالا