وکیل

10 تا از بهترین وکیل ملارد ⚖️ + تلفن ☎️️【سال1403】✅

با مراجعه به کتاب فروشی ها و یا کتابخانه ها به زودی با کتاب هایی رو به رو می شوید که شعار آن ها این است که با خواندن این کتاب حقوقی می توانید وکیل خود باشید و از استخدام حقوقدان بی نیاز می شوید! اما چنین شعارهایی تا چه اندازه می تواند درست باشد؟ تا چه حد می توان با مطالعه متون حقوقی در این مسیر به پیروزی دست پیدا کرد؟ معمولا دعاوی حقوقی و کیفری با پیچیدگی هایی همراه هستند که کسب موفقیت در آن ها را با مشکل رو به رو می کند. برای کسب موفقیت لازم است به طور قطع از یک وکیل مجرب و خبره استفاده کنید تا او با اتکا به دانش حقوقی و تجربیاتی که به دست آورده، شما را از تصمیمات غلط دور کرده و با پیگیری های خود اهداف تعیین شده را محقق کند. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل ملارد آشنا کنیم. پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ملارد

بهترین وکیل ملارد کیست؟

در پرونده های حقوقی و کیفری لازم است تمام حواس خود را در ابتدا بر روی سنجش میزان مهارت و توانایی های حقوقدان مورد نظر معطوف کنیم. چرا که در این صورت است که می توانیم از میان گزینه های موجود در نهایت شاخص ترین آن ها را به خدمت گرفته و وکالت در پرونده های مورد نظر را به او اعطا نماییم. بهترین وکیل ملارد در پرونده های پیچیده می تواند با پیگیری های خود مسیر دادرسی را با سهولت بیشتری دنبال نموده و در نهایت برای کسب پیروزی کمک های شایانی را به موکل داشته باشد.

در واقع بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ملارد به عنوان نماینده قانونی موکل خود در محاکم قضایی به خوبی پرونده را پیگیری کرده و اجازه نخواهد داد که حقوق موکل پایمال گردد. برترین وکیل ملارد با ارائه دفاعیات موثر از پرونده های حقوقی و کیفری سعی دارد تا پرونده را در مسیر درستی قرار بگیرد و منافع موکل به سهولت تامین شود. وکیل خوب در ملارد تمامی ویژگی های لازم برای تبدیل شدن به یک وکیل شاخص و سرشناس را در اختیار دارد و می تواند در کمترین زمان ممکن اهداف تعیین شده را محقق سازد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل ملارد را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای ملارد را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

بهروز نورالهی

بهروز نورالهی وکیل در ملارد

جناب آقای بهروز نورالهی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری هستند. ایشان تبحر خاصی درامور مختلف کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده هستند. پرونده های پیچیده متعددی را به موفقیت رسانده است و عملکرد بسیار قوی دارد. شما می توانید برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: ملارد، خیابان حسابی، پلاک ۲۳۵، طبقه ۱ و ۴

تلفن تماس: ۰۹۱۲۲۲۴۳۳۵۹

جمیله مزرعه فراهانی

جمیله مزرعه فراهانی وکیل در ملارد

سرکار خانم جمیله مزرعه فراهانی وکیل با تجربه پایه یک دادگستری می باشند. خانم مزرعه فراهانی به صورت حرفه ای در زمینه های متفاوت دعاوی اعم از کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده وکالت می کنند. ایشان با چندین سال سابقه وکالت پرونده های موفق متعددی را در کارنامه کاری خود جای داده است.

آدرس دفتر: ملارد، مارلیک، ضلع شرقی میدان گلها، روبروی برج جنب ایستگاه اتوبوس رانی، ورودی داخل پاساژگلستان، طبقه دوم، واحد ۳

تلفن تماس: ۰۹۱۲۸۴۹۹۰۳۴

رضا مشهدی حسینی

رضا مشهدی حسینی وکیل در ملارد

جناب آقای رضا مشهدی حسینی وکیل پایه یک دادگستری با تجربه خود سالیان زیادی در زمینه ی پرونده های کیفری، خانواده، حقوقی و ملکی فعالیت دارند. ایشان در این زمینه رزومه کاری درخشانی دارند. این خدمات به صورت حضوری و آنلاین به شما ارائه می شود.

آدرس دفتر: ملارد، خیابان دکترحسابی، ساختمان طه، طبقه ۱، واحد۴

تلفن تماس: ۰۹۱۲۴۹۶۸۴۳۸

کیوان ملک مطیعی

کیوان ملک مطیعی وکیل در ملارد

جناب آقای کیوان ملک مطیعی از وکلای با سابقه ی پایه یک دادگستری با مدرک کارشناسی حقوق و کارشناسی ارشد حقوق می باشند. تخصص ایشان در زمینه های کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده می باشند. پرونده های متعددی در این زمینه ها با موفقیت به اتمام رساندند.

آدرس دفتر: ملارد، بلوار رسول اکرم، خیابان مصیب زاده، کوچه شهید کوهی، بن بست دوم، پلاک۲۰۲، طبقه اول، واحد ۲

تلفن تماس: ۰۹۱۲۳۴۷۰۰۳۴

مهری بیات

مهری بیات وکیل در ملارد

سرکار خانم مهری بیات یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری هستند. درامور کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده فعالیت می نمایند. وی به صورت تخصصی و با دانش حقوقی مکفی بسته به سختی پرونده به مراجعین مشاوره ارائه می دهند. برای رزرو وقت می توانید با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: ملارد، بلوار رسول اکرم {ملارد}، ابتدای خیابان دانش غربی، پلاک ۵، طبقه اول، واحد ۱

تلفن تماس: ۰۹۱۲۴۶۰۹۹۸۴


4 توصیه مهم در انتخاب وکیل ملارد

به سراغ وکلای تازه کار نروید: در نظر داشته باشید که وکلای تازه کار هرگز نخواهند توانست به شما کمکی در حل مشکلات پیش آمده داشته باشند. چرا که اساسا این وکلا فاقد تجربه کافی هستند و از آن جایی که تجربه یک وکیل مهم ترین دارایی او به شمار می رود، احتمال کسب موفقیت با استفاده از وکلای تازه کار بسیار پایین می آید. باید با انتخاب بهترین وکیل ملارد شانس کسب پیروزی خود را به میزان قابل توجهی افزایش داده و برای کسب پیروزی از آن ها کمک بگیرید.

با وکیل ملاقات حضوری کنید: اگر قصد استخدام وکیل را دارید باید در ابتدا شناخت خود را از ویژگی و مهارت های وی را افزایش دهید. چرا که با سنجش این مهارت ها است که می توانید متوجه عیار وکیل شوید و اهداف خود را ترسیم نمایید؛ اما تنها با مطالعه درباره وکیل نمی توانید به شناخت کاملی از او برسید و برای این منظور لازم است جلسه ای را برای ملاقات حضوری با او تدارک ببینید. در جلسات ملاقات حضوری می توانید سوالات خود را مطرح کرده و برای آن ها پاسخ های درستی پیدا کنید.

بر اساس قیمت، وکیل انتخاب نکنید: هر یک از وکلا ممکن است در ازای قبول وکالت در پرونده های حقوقی و کیفری مبلغی را تحت عنوان حق الوکاله از شما درخواست نمایند. در این بین ممکن است برخی از بهترین وکیل ملارد دستمزدهای مقرون به صرفه ای داشته باشند و برخی دیگر نیز مبالغ بالاتری را از شما درخواست نمایند. اگر چه حق الوکاله وکیل یک معیار مهم در انتخاب است، اما این تمام ماجرا نیست. باید علاوه بر آن، در خصوص معیارهای دیگر دست به کار شده و آن ها را نیز بسنجید.

به سابقه وکیل توجه کنید نه به سن و سال او: در نظر داشته باشید که سابقه یک وکیل از جمله آن دسته معیارهایی است که باید به دقت مورد بررسی قرار بگیرد تا در نهایت شما از تصمیم خود اطمینان حاصل کنید. لازم به ذکر است که سابقه یک وکیل به معنای سال هایی است که او در عرصه وکالت مشغول به فعالیت بوده است؛ اما این مسئله به سن و سال یک وکیل ارتباطی ندارد. چرا که ممکن است وکیلی در سن بالا وارد وکالت شده باشد و تجربه او در مقایسه با یک وکیل جوان کمتر باشد.

بهترین وکیل ملارد

حق الوکاله وکیل ملارد در صورت شکست در پرونده

باید در ابتدا این موضوع را قبول کنیم که شکست نیز بخشی از پرونده است. نباید توقع داشته باشیم که پرونده ای صد در صد در دادگاه به پیروزی برسد. در این بین هیچ وکیلی نیز نمی تواند قول پیروزی صد در صدی به شما بدهد. در واقع شما با استخدام بهترین وکیل ملارد سعی دارید احتمال کسب پیروزی را به میزان قابل توجهی افزایش دهید. وکیل نیز وظیفه دارد تمامی داشته ها و پتانسیل خود را به کار بگیرد تا راهی را برای تامین منافع موکل پیدا کرده و در این مسیر از هیچ کمکی دریغ و کوتاهی نکند.

حال سوالی که پیش می آید این است که اگر پرونده ای با شکست رو به رو شود، تکلیف حق الوکاله در آن چگونه خواهد شد؟ آیا در آن لازم است تمام حق الوکاله وکیل پرداخت شود یا اینکه مبلغی از آن کاسته می شود؟ در پاسخ به این سوال لازم است در ابتدا توضیحاتی را درباره نحوه تعیین حق الوکاله و هزینه وکیل حقوقی و کیفری به شما ارائه دهیم. لازم است بدانید که حق الوکاله میزان دستمزدی است که به یک وکیل در ازای دریافت خدمات حقوقی پرداخت می شود.

در اکثر مواقع برای تعیین حق الوکاله به صورت توافقی اقدام می شود؛ یعنی بهترین وکیل ملارد پرونده های قضایی را از جنبه های گوناگون مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهد تا شناخت مختصری از کلیات آن پیدا کند. در این صورت است که او می تواند با شناخت بیشتری از جایگاه موکل در پرونده نظر خود را در خصوص حق الوکاله اعلام دارد.

علاوه بر میزان حق الوکاله لازم است در خصوص تمامی جزئیات مربوط به آن نیز پیش از امضای قرارداد به توافق دست پیدا کنید. برای مثال یکی از این جزئیات تکلیف حق الوکاله در صورت عدم موفقیت در پرونده می باشد. ممکن است توافق شما به این صورت باشد که در صورت شکست مبلغی از حق الوکاله وکیل کسر گردد و یا اینکه این مبلغ بدون تغییر باقی بماند. هیچ نسخه از پیش تجویز شده ای برای آن وجود ندارد و همه چیز به توافق صورت گرفته بستگی دارد.

بهترین وکیل ملارد

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و با صبوری ما را همراهی کردید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله سعی کردیم تا شما را با برخی از مشخصات بهترین وکیل ملارد آشنا کنیم تا در مسیر انتخاب وکیل با مشکلی رو به رو نشوید. در ادامه چند توصیه مهم به شما داشتیم. پس از آن نیز در خصوص حق الوکاله وکیل در صورت شکست توضیحاتی ارائه دادیم. اکنون از شما درخواست می کنیم که نظرات و تجربیات خود را با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 4 =

دکمه بازگشت به بالا