خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده در ملارد ⚖️【سال1403】✔️

بخش قابل توجهی از پرونده های مفتوحه در مراجع قانونی به دعاوی خانواده اختصاص دارد. در پرونده های خانوادگی با دعاوی مانند طلاق، مهریه، نفقه، تمکین، نشوز، تقسیم ارث، انحصار وراثت، اجرت المثل و… رو به رو هستیم. در واقع قوانین و مقررات مربوط به دعاوی خانواده سعی دارد به تنظیم روابط بین اعضای سببی و نسبی یک خانواده بپردازد و حقوق و تعهدات هر یک را در برابر دیگری مشخص نماید. در این دعاوی لازم است تلاش خود را بر روی استخدام یک وکیل خبره و مجرب معطوف کنید تا به کمک او بتوانید از حقوق خود دفاع نموده و اجازه ندهید سوء رفتار دیگری منافع شما را به خطر بیندازد؛ اما یافتن وکیلی که مهارت های لازم را داشته باشد همیشه هم به همین سادگی نیست. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل خانواده در ملارد آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل خانواده در ملارد

بهترین وکیل خانواده در ملارد کیست؟

دعاوی خانواده فرد را از نظر احساسی و مالی درگیر خواهد کرد و اگر فرد از شناخت کافی در خصوص حقوق قانونی اش برخوردار نباشد به طور قطع این خسارت ها افزایش پیدا خواهد کرد و ممکن است عواقب ناگواری را نیز برای افراد درگیر به همراه داشته باشد. در این بین بهترین وکیل ملارد سعی دارد از این خسارت ها کم کرده و راه درست برای تامین حقوق از دست رفته را به موکل خود نشان دهد. او از تصمیمات غلط در این خصوص جلوگیری کرده و صدمات زیان بار آن را به حداقل می رساند.

در واقع بهترین وکیل ملارد به عنوان وکیل پایه یک دادگستری این وظیفه را بر عهده دارد تا از هیچ تلاشی برای تامین منافع موکل خود دریغ نکرده و اهداف موکل را بی کم و کاست محقق سازد. در نظر داشته باشید که وکیل خانواده خوب در ملارد دانش حقوقی خود را با مطالعه مداوم و تحصیل در رشته حقوق به دست آورده است و در این راه از هر گونه کمک به موکل خود کوتاهی نخواهد کرد. او به دنبال تامین منافع موکل است و تلاش های او در نهایت رضایت موکل را به طور جدی جلب خواهد کرد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل خانواده در ملارد را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای خانواده در ملارد را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

رضا دوست داری خسروخانی

رضا دوست داری خسروخانی وکیل خانواده در ملارد

جناب آقای رضا دوست داری خسروخانی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. جناب دوست داری خسروخانی وکیلی توانا در حوزه دعاوی خانواده، کیفری، ملکی و حقوقی هستند. تجربه و سابقه بالای ایشان باعث شده تا بهترین در وکالت باشند.

آدرس دفتر: ملارد، پائین تراز سراه اندیشه، جنب اداره برق، پلاک۱۴۰، واحد۳

تلفن تماس: ۰۹۱۲۳۹۸۹۲۱۸

بهروز زینی وند

بهروز زینی وند وکیل خانواده در ملارد

جناب آقای بهروز زینی وند با بیش از 10 سال سابقه، یکی از وکلای خوب پایه یک دادگستری هستند. ایشان متخصص در دعاوی خانواده، حقوقی، ملکی هستند. همچنین ایشان مشاور حقوقی حرفه ای هستند که این مشاورات به صورت حضوری و غیرحضوری انجام می شود.

آدرس دفتر: ملارد، بلوار رسول اکرم، روبروی خیابان امام خمینی، جنب آزمایشگاه، ساختمان سینا، طبقه۴

تلفن تماس: ۰۹۱۲۳۰۷۳۸۱۸

غلامرضا شیردل

غلامرضا شیردل وکیل خانواده در ملارد

جناب آقای غلامرضا شیردل وکیل پایه یک دادگستری هستند. ایشان در دعاوی مختلفی اعم از خانواده، ملکی، حقوقی و کیفری فعالیت می کنند. تجربه و مهارت بالای ایشان باعث شده تا بهترین دفاع را در دادگاه برای موکلین خود داشته باشند و پرونده های بسیاری را حل و فصل کنند.

آدرس دفتر: ملارد، مارلیک، میدان گلها، جنب فروشگاه هفت، ساختمان گلدیس، طبقه۳، واحد۱۹

تلفن تماس: ۰۹۱۲۵۴۴۶۲۰۵

شیرین صالحی

شیرین صالحی وکیل خانواده در ملارد

سرکار خانم شیرین صالحی یکی دیگر از وکلای شناخته شده ی پایه یک دادگستری هستند. خانم صالحی با بیش از 12 سال سابقه در دعاوی خانواده، کیفری، حقوقی و ملکی فعالیت می کنند. اما تخصص ویژه و تجربه بیشتر ایشان در حل پرونده های دعاوی خانواده است.

آدرس دفتر: ملارد، خیابان اطلس غربی، مجتمع صدف، طبقه دوم، واحد۴

تلفن تماس: ۰۹۱۲۶۷۰۲۹۴۹

فائزه نوبخت

فائزه نوبخت وکیل خانواده در ملارد

سرکار خانم فائزه نوبخت وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. خانم نوبخت در دعاوی مختلفی همچون خانواده، ملکی، حقوقی و کیفری فعالیت می کنند. ایشان با سابقه ی بالای خود، پرونده های سخت و پیچیده بسیاری را به خوبی حل و فصل کرده اند.

آدرس دفتر: ملارد، سراسیاب، خیابان حافظ، بلوار رسول اکرم (ملارد)، پلاک۸۰۴، طبقه۲ بالای بیمه دانا

تلفن تماس: ۰۹۱۲۳۲۳۶۳۵۹


4 نکته مهم که در انتخاب وکیل خانواده ملارد باید به آن توجه کرد!

از استخدام وکلای بی تجربه و تازه کار پرهیز کنید: لازم است این موضوع را در نظر داشته باشید که در انتخاب بهترین وکیل خانواده در ملارد باید به سراغ گروهی از وکلا بروید که تجربه کافی در اختیار داشته باشند و بتوانند با استفاده از داشته های خود راه مطلوب برای عبور از مشکلات را پیش روی شما بگذارند. در این بین استخدام وکلای تازه کار و بی تجربه می تواند ضربه بزرگی را به شما وارد کند. چرا که این وکلا در واقع در دادگاه حرفی برای گفتن و ارائه به قضات نخواهند داشت.

با وکیل ملاقات حضوری کنید: باید در ابتدا شناخت خود را از وکیل خانواده مدنظرتان افزایش دهید و سپس در خصوص ادامه همکاری با او تصمیم بگیرید. شناخت از وکیل تنها با مطالعه چند سطح در خصوص او به دست نمی آید و حتما باید با گزینه مدنظرتان ملاقات و دیدار کرده و خواسته های خود را با او در میان بگذارید. در این جلسات می توانید خلقیات و رفتارهای وکیل را به دقت مورد بررسی قرار دهید تا با مشخص شدن عیار او، تصمیم خود را در این باره بگیرید.

به تخصص وکیل و موضوع پرونده خود توجه داشته باشید: به طور قطع وکلای پایه یک دادگستری به واسطه تحصیلات خود می توانند در تمامی دعاوی مطرح شده اعم از حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، طلاق و… پرونده قبول کنند؛ اما نکته ای که لازم است در انتخاب بهترین وکیل خانواده در ملارد به آن توجه داشته باشید این است که علم حقوق گسترده است و باید به سراغ وکلایی بروید که در زمینه دعاوی خانواده به تخصص های لازم رسیده و سال های زیادی در آن بخش پرونده قبول کرده باشند.

بر اساس قیمت وکیل انتخاب نکنید: ممکن است برخی از وکلا پس از مشاهده پرونده های شما مبلغ مقرون به صرفه ای را پیشنهاد کرده و برخی دیگر مبالغ مدنظرشان بالاتر باشد. به هر حال باید بدانیم که میزان دستمزد و حق الوکاله یک وکیل می تواند عامل مهمی در انتخاب او باشد؛ اما اشتباه رایج در این خصوص این است که تنها به قیمت یک وکیل توجه کرده و از سایر توانایی های او بی اطلاع بمانیم.

بهترین وکیل خانواده در ملارد

مزایای مشاوره حقوقی با وکیل خانواده در ملارد

مشاوره حقوقی با بهترین وکیل خانواده در ملارد می تواند به صورت اختصاصی راه حلی برای مشکلات شما در خصوص دعاوی مطرح شده باشد. در واقع شما می توانید سوالاتی که در خصوص پرونده های خانوادگی دارید را از پیش آماده کرده و سپس آن ها را در این جلسات مطرح کنید. قطعا وکیل به واسطه دانش حقوقی و تجربه ای که در این خصوص دارد می تواند مشاوره های کارسازی به موکل ارائه داده و به او کمک کند تا در نهایت مطلوب ترین تصمیم را اتخاذ نماید.

مشاوره حقوقی را می توان یکی از ارزان ترین راه ها برای استفاده از تجربیات وکیل به شمار آورد. این روش از همکاری در مقایسه با استخدام وکیل و اعطای وکالت در پرونده های خانوادگی با هزینه ای کمتر صورت می پذیرد. در نظر داشته باشید که همین مسئله می تواند امری مهم برای آن دسته از افرادی باشد که در تامین بودجه لازم برای پرداخت حق الوکاله با مشکلات جدی رو به رو هستند؛ بنابراین به جای اینکه این افراد قید استخدام وکیل را بزنند می توانند مشاوره حقوقی دریافت کنند.

بهترین وکیل خانواده در ملارد سعی دارد در جلسات مشاوره حقوقی فرد را با حقوق قانونی اش آگاه کرده و به این شکل اجازه ندهد شخصی از بی اطلاعی او سوء استفاده نماید و حقوق او را به خطر بیندازد. از سوی دیگر در جلسات مشاوره حقوقی ضعف های فرد برای حضور در دادگاه برطرف شده و او به طور کامل مهیای دفاع از پرونده می شود. همچنین وکیل از روند دادرسی اطلاع کامل دارد و می تواند راهنمایی هایی در این خصوص داشته باشد.

مشاوره حقوقی در روش های مختلفی مانند حضوری، تلفنی و آنلاین ارائه می شود و باید در ابتدا شرایط خود را بسنجید و سپس روش مد نظرتان را انتخاب کنید. در این میان مشاوره حقوقی حضوری در مقایسه با روش های دیگر با هزینه های بیشتری انجام می شود و در عوض نتیجه ای که از آن به دست می آید دقیق تر خواهد بود. از سوی دیگر اگر زمان لازم برای حضور در دفتر وکیل را ندارید می توانید از روش های آنلاین و تلفنی برای رفع مشکلات خود کمک بگیرید و مهیای حضور موفق در دادگاه شوید.

بهترین وکیل خانواده در ملارد

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و برخی از مشخصات بهترین وکیل خانواده در ملارد آشنا کنیم تا به این شکل از هر گونه تصمیم احساسی در خصوص آینده پرونده دوری کنید. در ادامه به بیان نکات مهمی پرداختیم که رعایت آن ها از سوی شما الزامی است. پس از آن نیز مزایای مشاوره حقوقی را بیان کرده و به تشریح برخی از روش های ارائه آن پرداختیم. اکنون از شما می خواهیم که نظرات خود را با مخاطبان برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + یازده =

دکمه بازگشت به بالا