حقوقیوکیل

10 تا از بهترین موسسه حقوقی تهران ⚖️+ تلفن ☎️️【سال1403】

همان طور که برای درمان بیماری ها به بیمارستان و درمانگاه مراجعه می کنیم، لازم است در مواجهه با مشکلات حقوقی به موسسات حقوقی رجوع کرده و از امکانات آن ها در جهت حل و فصل اختلافات پیش آمده استفاده کنیم. موسسات حقوقی مختلفی در شهر تهران وجود دارد که پتانسیل و کیفیت هر یک از آن ها را می توان با سوابق درخشانی که وکلای آن در طی سال ها کسب کرده اند، مورد ارزیابی قرار داد. لازم است در مواجهه با مشکلات حقوقی و کیفری به سراغ آن دسته از موسسات حقوقی برویم که وکلای مجرب تری را در خود جای داده است. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین موسسه حقوقی تهران آشنا کنیم تا دیگر دغدغه از بابت انتخاب گزینه های مطلوب نداشته باشید.

بهترین موسسه حقوقی تهران

بهترین موسسه حقوقی تهران کدام است؟

در شهری با وسعت تهران تعداد زیادی از موسسات حقوقی وجود دارد که شما با مراجعه به هر یک از آن ها می توانید با بهترین وکیل تهران ملاقات داشته باشید و از تجربیات آن برای حل و فصل اختلافات پیش آمده استفاده کنید. لازم است همواره دقت ویژه ای بر روی انتخاب خود داشته باشید و به دنبال شاخص ترین موسسات حقوقی باشید. زیرا تجربه نشان داده است که کسب نتایج مطلوب در یک پرونده تنها از طریق مراجعه به خبره ترین ها و کارآمدترین ها امکان پذیر است.

بهترین موسسه حقوقی تهران به طور قانونی شکل گرفته است. این موسسه از چندین وکیل مجرب و مشهور تشکیل شده است که آماده هستند با اتکا به دانش حقوقی که در اختیار دارند، بهترین راهکار ممکن را برای حل پرونده به شما ارائه دهند. بهترین موسسه حقوقی تهران در طی سال ها فعالیت توانسته نام و سابقه درخشانی از خود به جای بگذارد و اعتماد افراد را برای مراجعه به آن جلب نماید. وکلای شاغل در بهترین موسسه حقوقی تهران جزو مطرح ترین و متخصص ترین وکلای شهر تهران هستند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین بهترین موسسه حقوقی تهران را بشناسید!

در ادامه سعی داریم چند مورد از بهترین موسسات حقوقی در شهر تهران را به شما معرفی کنیم. شما می توانید با مراجعه به هر یک از آن ها قدم مثبتی برای حل مشکلات حقوقی و کیفری خود بردارید. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

موسسه حقوقی اندیشه

موسسه حقوقی اندیشه بهترین موسسه حقوقی تهران

موسسه حقوقی اندیشه فعالیت خود را به صورت رسمی از سال 1394 آغاز نموده است. وکلا و مشاورین این موسسه حقوقی با سوابق طولانی در حوزه های مختلف وکالت مشغول بکار هستند. این موسسه با هدف بالا بردن سطح کیفی خدمات حقوقی، با استخدام وکلای پایه یک دادگستری، مشاوران قوه قضائیه، اساتید معتبر و شناخته شده دانشکده های حقوق و همچنین با تشکیل کمیسیون های تخصصی نسبت به رسیدگی پرونده های حقوقی، اداری، خانواده، کیفری، ثبتی، قراردادهای داخلی و بین المللی اقدامات لازم را انجام می دهد و تا به امروز توانسته است نتایج قابل قبولی را بدست آورد. برخی از خدمات حقوقی موسسه حقوقی اندیشه به شرح موارد زیر است که عبارتند از:

  • حقوق گمرک و قاچاق
  • حقوق کار و استخدامی
  • حقوق مالیات و حسابرسی
  • تنظیم قراردادهای داخلی و بین المللی
  • حل و فصل حقوقی، کیفری، تجاری و بین المللی
  • حقوق تصاحب شرکت ها، مشارکت و سرمایه گذاری

آدرس موسسه: تهران، پاسداران، میدان قبا، بن بست سروناز، شماره دو، طبقه اول

شماره تماس: 02122890481

موسسه حقوقی عدل دانو

موسسه حقوقی عدل دانو بهترین موسسه حقوقی تهران

موسسه حقوقی عدل دانو ارائه دهنده انواع مختلف خدمات تخصصی حقوقی، دارای کارگروه های تخصصی تشکیل شده از وکلای پایه یک دادگستری، با داشتن بیشتر از 10 سال سابقه کاری در حوزه های مختلف حقوقی، مالیاتی، ثبتی، کیفری، ملکی و دیگر امورات حقوقی با ارائه مشاوره حقوقی، قبول وکالت و بررسی پرونده‌ ها، موکلین را از پروسه رسیدگی، میزان موفقیت و جزئیات مهم پرونده مطلع می سازد. وکلای موسسه حقوقی عدل دانو همواره تلاش می کنند تا زمان رسیدن به نتایج پرونده را با هزینه‌ های مشخص برای موکلین تسهیل کند.

موسسه حقوقی عدل دانو با مدیریت خانم سوده کدخدازاده با بیش از 18 سال فعالیت حرفه ای، یکی از برترین موسسات حقوقی در تهران می باشد که فعالیت حقوقی خودش را به صورت تخصصی و حرفه ای آغاز کرده است. یکی از مزیت های این مجموعه حقوقی همکاری وکلای باتجربه و جوان با یکدیگر می باشد که باعث تلفیق تجربه و چابکی و نشاط گردیده است. موسسه حقوقی عدل دانو جهت سهولت ارتباط با موکلینی که نمی توانند به شکل حضوری مشاوره داشته باشند، به سه روش حضوری، تلفنی، آنلاین در تمام زمینه های حقوقی ، مالی، کیفری، خانواده و ارث و…. توسط وکیل متخصص در آن حوزه مشاوره می دهد.

آدرس موسسه: تهران، خیابان بهشتی، خیابان صابونچی، نبش خرمشهر، پلاک 109، طبقه اول، واحد 1

شماره تماس: 02143859

موسسه حقوقی ثمین عدالت

موسسه حقوقی ثمین عدالت بهترین موسسه حقوقی تهران

موسسه حقوقی ثمین عدالت یکی از معتبرترین موسسه های حقوقی در شهر تهران است. در این موسسه حقوقی همواره بروزترین و تخصصی ترین خدمات وکالت در اختیار موکلین قرار داده می شود. این موسسه از وکلای پایه یک دادگستری و رده بالای کشور تشکیل شده است که به بروزترین دستاوردهای دنیا آگاهی دارند و وکالت در دعاوی مختلف، داوری، قرارداد، حل و فصل اختلافات، امور اداری، ارائه خدمات مشاوره ای سرمایه گذاری و … را انجام می دهند. پرونده های مختلف حقوقی نظیر حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و … در این موسسه قابل حل می باشند.

آدرس موسسه: تهران، خیابان نجات اللهی (ویلا)، نرسیده به پل کریمخان، کوچه امانی، پلاک 22، ساختمان مظفر، طبقه اول، واحد 3

شماره تماس: 09125663636

موسسه حقوقی آسایش گستران

موسسه حقوقی آسایش گستران بهترین موسسه حقوقی تهران

موسسه حقوقی آسایش گستران یکی از معروف ترین موسسات حقوقی در تهران می باشد. وکلای متخصص و شناخته شده ای در این موسسه حضور دارند که تلاش می کنند تا در جهت تحقق حقوق متقاضیان قدمی مثبت بردارند. مجموعه راهکارهایی که در این موسسه ارائه می شود، به شکل حضوری و غیرحضوری و کاملا حرفه ای است. در این موسسه تمامی دعاوی حقوقی، خانوادگی، کیفری، ملکی، مالی و غیرمالی و … مورد بررسی قرار می گیرند.

یکی از مزیت های این موسسه حقوقی این است که برای هر موضوع حقوقی، وکیل مربوط به همان موضوع  انتخاب می شود. وکیل هایی که بهترین دوره های اموزشی را گذرانده اند و از صلاحیت لازم برای مشاوره حقوقی برخوردار هستند و دارای سوابق ارزشمندی هستند در این موسسه انتخاب شده اند و مشغول به فعالیت حقوقی هستند.

آدرس موسسه: تهران، خیابان شهید مطهری، نرسیده خیابان شریعتی، روبروی بوستان شهید آوینی، پلاک 11

شماره تماس: 09124920000

موسسه حقوقی آساک

موسسه حقوقی آساک بهترین موسسه حقوقی تهران

موسسه حقوقی آساک جزوء موسسات خوب و معتبر در شهر تهران می باشد. هر یک از مشاوران و وکلایی که در این موسسه فعالیت دارند، بسیار مجرب و حرفه ای می باشند. کسانی که به این موسسه مراجعه می کنند، دیگر نگران حل مشکل در زمینه دعاوی مختلف از جمله خانواده، کیفری، ملکی، حقوقی و … نیستند. تمامی این مسائل باعث شده است که موسسه حقوقی معرفت بتواند نتایج بسیار درخشانی در حل پرونده های حقوقی بدست آورد.

موسسه حقوقی آساک تمامی پرونده های حقوقی را با استفاده خرد جمعی بهترین وکلا انجام می دهد. تمامی پرونده های حقوقی، ملکی، کلاهبرداری، جعل اسناد، کیفری، خانوادگی، مطالبه مهریه، نفقه، طلاق یک طرفه و بسیاری از اینگونه دعاوی در این موسسه پیگیری و بررسی می شود.

آدرس موسسه: تهران، خیابان شریعتی، خیابان ظفر(شهید دستگردی)، بعد از خیابان نساء، پلاک 52، ساختمان بانک تجارت، طبقه سوم، واحد 3

شماره تماس: 09023589119


در چه نوع پرونده هایی می توان به بهترین موسسه حقوقی تهران مراجعه کرد؟

همه افراد در سطح جامعه ممکن است حداقل یکبار در عمر خود با مشکلات حقوقی و کیفری رو به رو شوند. در چنین مواردی لازم است برای جلوگیری از عواقب ناگوار روی کمک وکلای شاخص حساب ویژه ای باز کنید. یکی از روش های دسترسی به وکلای خبره در شهر تهران، مراجعه به موسسات حقوقی است. با مراجعه به بهترین موسسه حقوقی تهران می توانید بسته به موضوع پرونده مشاوره های لازم را دریافت کنید. پر تکرارترین دعاوی مطرح شده در دادگاه که می توانید در آن ها به موسسات حقوقی مراجعه کنید به شرح زیر است:

مشاوره در زمینه دعاوی کیفری: دعاوی مطرح شده در دادگاه را می توان به دو دسته دعاوی کیفری و حقوقی دسته بندی کرد. در دعاوی کیفری، فرد شاکی علاوه بر دستیابی مجدد به حقوق از دست رفته خود، خواستار مجازات فرد متخلف است. دقت داشته باشید که شکست در پرونده های مربوط به دعاوی کیفری ممکن است مجازاتی مانند حبس، اعدام، شلاق و… به همراه داشته باشد. از این رو لازم است برای کسب مشاوره و واگذاری وکالت پرونده در دعاوی کیفری به بهترین موسسه حقوقی تهران مراجعه کنید.

رسیدگی به پرونده در دعاوی ملکی: دعاوی ملکی اغلب در هنگام خرید و فروش و یا اجاره ملک پدیدار می شوند. دقت داشته باشید که دعاوی ملکی از پیچیدگی های خاص خود برخوردار هستند و لازم است فرد برای حضور موفق در دادگاه و انجام دفاعیات لازم، دانش حقوقی کافی در اختیار داشته باشد. زیرا در غیر این صورت خسارات جبران ناپذیری به او تحمیل می گردد. لازم است در دعاوی نظیر فروش مال غیر، تصرف عدوانی، مزاحمت ملکی، تصرف ملک مشاع و… از تجربیات وکلای موسسه حقوقی بهره مند شوید.

واگذاری وکالت پرونده های دعاوی طلاق: طلاق از انواع مختلفی تشکیل شده است. لازم است برای طی کردن روند قانونی جدایی، دانش حقوقی لازم در این حوزه را در اختیار داشته باشید و با آگاهی کامل از قوانین و مقررات برای طلاق توافقی، طلاق از طرف مرد و طلاق از طرف زن اقدام نمایید. متقاضیان طلاق می توانند با حضور در بهترین موسسه حقوقی تهران مشکلات خود را بازگو کرده و پس از اخذ مشاوره های لازم، وکیل مورد نظر برای قبول وکالت پرونده طلاق را پیدا کرده و با او قرارداد امضا کنند.

در انتخاب بهترین موسسه حقوقی تهران باید به چه نکاتی توجه داشت؟

در انتخاب بهترین موسسه حقوقی تهران باید به چه نکاتی توجه داشت؟

باید در هنگام انتخاب بهترین موسسه حقوقی تهران تحقیقات خود در خصوص مرکز مورد نظر را به طور کامل انجام دهید. دقت داشته باشید که دستیابی به نتایج مطلوب تنها از طریق مراجعه به موسسات حقوقی برتر امکان پذیر است. موسسه حقوقی که انتخاب کرده اید می بایست دارای سابقه درخشانی در زمینه رسیدگی به پرونده های مختلف باشد. بسیار دیده شده است که برخی از موسسات حقوقی چند نمونه از پرونده های مشابه را در اختیار مراجعه کننده قرار می دهند تا با مطالعه آن ها، فرد به کسب موفقیت امیدوارتر شود.

لازم است دقت ویژه ای بر روی مهارت و توانایی وکلای شاغل در موسسه حقوقی داشته باشید. در واقع بار علمی یک موسسه حقوقی با استفاده از مهارت های وکلای آن است که تعیین می شود. لازم است برای رسیدگی به پرونده های خود از وکلایی استفاده کنید که تخصص لازم را در دعاوی مطرح شده داشته باشند. شما می توانید با حضور در موسسات حقوقی از مشاوره های لازم برخوردار شده و با وکیلی ملاقات داشته باشید که می توانید شما را در دستیابی به اهدافتان یاری کند.

برخی از موسسات حقوقی در سطح شهر تهران بر اثر سال ها کسب موفقیت در پرونده های مختلف توانسته اند نام خود را بر سر زبان ها بیندازند و به شهرت برسند. در واقع شهرت بهترین موسسه حقوقی تهران بر اثر خدمات مثال زدنی است که به متقاضیان خود ارائه داده است و به خوبی کیفیت مرکز مورد نظر را نمایش می دهد. همواره در فضای مجازی تبلیغات پر رنگ و لعابی را از موسسات حقوقی مختلف می بینیم. هرگز نباید این تبلیغات که اغلب از روی بازارگرمی به نمایش گذاشته می شوند را با شهرت یک موسسه اشتباه گرفت.

بهترین موسسه حقوقی تهران

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات و ویژگی های بهترین موسسه حقوقی تهران آشنا کردیم تا شما بتوانید با صرف کمترین زمان ممکن راهکار مطلوبی را برای حل مشکلات حقوقی خود پیدا کنید. در ادامه تلاش کردیم زمینه هایی را مورد بررسی قرار دهیم که شما می توانید در مواجهه با آن ها به موسسات حقوقی مراجعه کنید. در انتهای مقاله نیز نکاتی را تشریح نمودیم که رعایت آن ها در انتخاب موسسات حقوقی ضروری است. اکون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما دعوت می کنیم که اگر نظر یا تجربه ای در این خصوص دارید، آن را با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 1 =

دکمه بازگشت به بالا