وکیل

10 تا از بهترین وکیل شیراز ⚖️ + شماره تلفن ☎️️【سال1402】

استفاده از یک وکیل می تواند نقش موثری در رسیدگی به پرونده داشته باشد. حضور موفق در محاکم قضایی مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی است. متاسفانه عموم جامعه دانش حقوقی لازم برای دفاع از خود در دادگاه را ندارند و همین مسئله می تواند باعث شود تا خسارات جبران ناپذیری به فرد وارد شود. در واقع استخدام یک وکیل می تواند ضعف های حقوقی موکل را جبران کرده و او را در رسیدن به اهدافش یاری کند. انتخاب یک وکیل خبره و کاربلد با پیچیدگی هایی همراه است. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل شیراز آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به شاخص ترین وکلا دسترسی داشته باشید.

بهترین وکیل شیرا
ز

بهترین وکیل شیراز کیست؟

اگر قدمی در خیابان های شیراز بزنیم، با دفاتر و موسسات حقوقی بسیاری رو به رو می شویم که وکلای مشغول به کار در آن ها حاضرند در ازای دریافت دستمزدی وکالت پرونده های مختلف را بر عهده بگیرند؛ اما باید به این نکته توجه داشته باشید که برای کسب نتایج خاص لازم است به سراغ مطلوب ترین گزینه ها بروید. بهترین وکیل شیراز دانش آموخته رشته حقوق است. او تحصیلات خود را در یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور به پایان رسانده است و می تواند از منافع موکل خود دفاع کند.

بهترین وکیل شیراز اطلاعات جامعی در خصوص قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی مختلف دارد و با استناد به دانش حقوقی که در اختیار دارد، می تواند بهترین راهکار را به موکل خود ارائه دهد. بهترین وکیل شیراز همواره توجه ویژه ای به تغییرات قوانین دارد تا علم خود را به روز نگه داشته و از رقبایش عقب نماند. بهترین وکیل شیراز تجربیات گران بهایی دارد. او سال های زیادی از عمر خود را صرف رسیدگی به پرونده های کیفری و حقوقی کرده است و توانسته سابقه درخشانی حاصل کند.

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل شیراز را بشناسید!

در ادامه این مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل در شهر شیراز می پردازیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید:

حامد اسکندری

جناب آقای حامد اسکندری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلا استان فارس از برترین وکلای شهر شیراز می‌باشند دارای مدرک تحصیلی کارشناس ارشد حقوق خصوصی با بیش از ده سال سابقه کار درحوزه های مختلف حقوقی از جمله طلاق، مهریه، ملکی، اداره کار، مواد مخدر، چک، سرقت، تصادف، ارث، قتل، وکیل تجاوز، تغییر نام، قرارداد، جرایم اقتصادی، جرایم پزشکی، حقوق زنان، دیه، بانکی، سفته، ثبت برند، کلاهبرداری و … هستند. آقای اسکندری سابقه کسب بالای 90 درصد رضایت موکلان خود را داشته و از این رو به عنوان یکی از محبوب ترین وکلای حال حاضر شیراز محسوب می‌شوند.

آدرس: شیراز، فلکه گاز، صدمتر به سمت میدان اطلسی، طبقه فوقانی بانک رفاه، طبقه اول، واحد 1

شماره تماس: 09171114836

فاطمه کهن

سرکار خانم فاطمه کهن وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلا استان فارس از حاذق ترین و کاربلدترین وکلای شیراز با گذراندن تحصیلات کارشناسی حقوق عمومی و بیش از 16 سال سابقه وکالت تا کنون خدمات زیادی در زمینه های حقوقی اعم از ملکی، اجاره، تخلیه، اثبات مالکیت، مطالبه وجه چک، دعاوی خانوادگی اعم از مهریه، طلاق، طلاق توافقی، دعاوی کیفری اعم از کلاه برداری، خیانت در امانت و … به صورت حضوری و غیرحضوری مشغول به فعالیت هستند.

آدرس: شیراز، خیابان فلسطین، روبروی کوچه 1، ساختمان سیب سفید، طبقه 2

شماره تماس: 09173100885

مهدی الهی

جناب آقای مهدی الهی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلا استان فارس از بهترین و حرفه ای ترین وکلای شیراز می باشند که با صبرو حوصله و قدرت نفوذ کلام خود در دستگاه قضایی توانایی گرفتن رای به نفع موکلان خود را دارند و همین مسئله باعث شده است تا بتوانند رضایت درصد بالایی از موکلان خود را جلب کنند.

آدرس: شیراز، خیابان ملاصدرا، ابتدای شهید جمالی، ساختمان پارسه، طبقه 4، واحد 1

شماره تماس: 07136473617

روح اله مهربان

جناب آقای روح اله مهربان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای استان فارس می‌باشند که با بیش از 12سال سابقه وکالت از برترین وکلای شهر شیراز محسوب می‌شوند. ایشان 4 سال به عنوان نماینده حقوقی اداره مسکن و شهرسازی شیراز فعالیت نموده اند و در زمینه دعاوی کیفری، حقوقی، بانکی، ملکی و … تخصص دارند و تاکنون پرونده های متعددی را با موفقیت به اتمام رسانده اند.

آدرس: شیراز، میدان اطلسی، روبروی هتل اطلس، ساختمان صدف، واحد6

شماره تماس: 09170597689

یاسین رحیمی

جناب آقای یاسین رحیمی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای استان فارس با سابقه 9 ساله در امر وکالت امور مختلف از جمله دعاوی خانواده، ملکی، بانکی، ثبتی، حقوقی، کیفری و … یکی از بهترین و با تجربه ترین وکلای شهر شیراز می‌باشند که با توجه به سابقه درخشان در این امر همواره بهترین راه حل ها را برای هر مشکل ارائه می‌دهند و رضایت موکلان خود را کسب می‌کنند.

آدرس: شیراز، بلوار ستارخان، نبش کوچه 9، ساختمان هوم سنتر، طبقه دوم، واحد 5

شماره تماس: 09171194767

در انتخاب وکیل خبره در شیراز باید به چه نکاتی توجه کنید؟

دقت داشته باشید که مشهور بودن یک وکیل نقش پر رنگی در انتخاب او دارد. لازم به ذکر است که شهرت یک وکیل مجرب و کاربلد همواره از میزان مهارت های او در کسب پیروزی های پی در پی حاصل می شود و به خودی خود می تواند دلیلی بر شاخص بودن یک وکیل باشد. دقت داشته باشید که شهرت یک وکیل کاملا متفاوت از تبلیغات پر رنگ و لعابی است که در فضای مجازی از وکلای مختلف می بینیم؛ زیرا این تبلیغات تنها جنبه بازار گرمی دارند و ربطی به توانمندی وکیل ندارد.

در ابتدا لازم است تحقیقات خود در خصوص بهترین وکیل شیراز را به حد کمال برسانید تا بتوانید با شناختی کامل وکیل مورد نظرتان را انتخاب نمایید. پس از انتخاب وکیل لازم است جلسه ای را برای ملاقات حضوری در با وی تدارک ببینید. در این جلسه لازم است در خصوص دغدغه ها و اهداف خود از پرونده به تبادل نظر بپردازید. شما در این جلسه لازم است توجه خاصی به مهارت های وکیل داشته باشید تا در نهایت بتوانید زمان شناسی، پر انرژی بودن و حسن اخلاق وکیل را محک بزنید.

لازم است ارتباط نزدیکی میان وکیل و موکل برقرار باشد. البته چنین ارتباطی می بایست با رعایت کامل اصول حرفه ای همراه باشد. تجربه نشان داده است چنانچه ارتباط نزدیکی بین بهترین وکیل شیراز و موکل وی برقرار باشد، نتیجه بهتری در پایان حاصل می شود؛ زیرا در خلال چنین ارتباطی است که وکیل می تواند از زوایای ناپیدای پرونده اطلاع کسب کند و به بررسی جزئیات پرونده بپردازد. ارتباط نزدیک میان وکیل و موکل باعث می شود تا اعتماد هر دو طرف نسبت به یکدیگر افزایش پیدا کند.

دقت داشته باشید که جنسیت و سن یک وکیل هیچ تاثیری در میزان توانایی های او ندارد. در واقع نمی توان میان وکلای زن و مرد از نظر توانمندی و مهارت مقایسه ای انجام داد. اینکه شما تصمیم داشته باشید برای رسیدگی به پرونده خود برای مثال از یک وکیل زن استفاده کنید تا حد زیادی به سلیقه شما باز می گردد و نمی توان به آن خرده گرفت؛ اما باید در زمان انتخاب از میان وکلای زن به دنبال با تجربه ترین و شاخص ترین آن ها باشید. همچنین نباید تفاوتی بین وکلا از نظر سن آن ها قائل باشید.

نکات مهم در انتخاب وکیل

چه عواملی بر میزان حق الوکاله وکیل خبره در شیراز موثر است؟

حق الوکاله در اصل میزان دستمزدی است که باید به بهترین وکیل شیراز برای انجام امور حقوقی و رسیدگی به پرونده پرداخت شود. عموم مردم از دانش حقوقی لازم برخوردار نیستند و می بایست پرونده خود را به یک وکیل بسپارند و در ازای آن مبلغی را به عنوان حق الوکاله پرداخت نمایند. دقت داشته باشید که میزان حق الوکاله به صورت توافقی میان وکیل و موکل تعیین می گردد. در واقع وکیل نظر خود در خصوص میزان حق الوکاله را اعلام می کند و موکل نیز می تواند در کاهش آن تاثیرگذار باشد.

عوامل مختلفی در میزان حق الوکاله بهترین وکیل شیراز موثر هستند. در ابتدا لازم است در یک جلسه حضوری، وکیل به مطالعه کامل پرونده مشغول باشد و نظرات موکل را در این خصوص با دقت هر چه تمام تر بشنود. سپس نظر خود در خصوص پرونده را اعلام نماید. دقت داشته باشید که میزان زمان مورد نیاز برای حل و فصل اختلافات ارتباط مستقیمی با میزان دستمزد مطالبه شده دارد. همچنین در صورتی که حل پرونده ای دشوار و پیچیده باشد، طبیعی است که وکیل مبلغ بیشتری را درخواست کند.

گذشته از این موارد، سابقه، مهارت و تجربه یک وکیل نیز در بالا رفتن میزان حق الوکاله موثر است. موضوع یک پرونده و تخمین احتمال موفقیت در آن نیز از عواملی است که بر میزان حق الوکاله تاثیر می گذارد. پس از توافقات کامل بر روی رقم حق الوکاله لازم است قراردادی بین دو طرف به امضا برسد. در این قرارداد می بایست به میزان حق الوکاله و شیوه پرداخت آن به طور دقیق اشاره شود. همچنین لازم است مشخص گردد که این مبلغ در ازای چه نوع تعهداتی به بهترین وکیل شیراز پرداخت خواهد شد.

عوامل موثر در حق الوکاله

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل شیراز آشنا کنیم تا دغدغه ای از بابت انتخاب بهترین ها در شهر شیراز نداشته باشید. در ادامه تلاش کردیم نکاتی را مورد بررسی قرار دهیم که رعایت آن ها در انتخاب وکلای مجرب ضروری به نظر می رسد. در انتهای مطلب تلاش کردیم تا عوامل موثر بر میزان حق الوکاله وکیل را مورد ارزیابی قرار داده و نکات مهمی در این خصوص ذکر نماییم. اکنون از شما دعوت می کنیم که اگر نظر یا تجربه ای در این خصوص دارید، آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا