طلاقوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل طلاق در شیراز ⚖️【سال1403】✔️

تمامی زوجین زندگی مشترک خود را با عشق و علاقه آغاز می کنند. اما گاهی زندگی آن طور که فکر می کنیم پیش نمی رود و ناهواری های مسیر آن را به سمت طلاق حرکت می دهد. طلاق یک روند قانونی برای جدایی زوجین است. لازم است برای حضور موفق در محاکم قضایی و گرفتن طلاق، دانش حقوقی کافی در این زمینه داشته باشید. استخدام یک وکیل می تواند در این حوزه موثر باشد. او به دلیل آگاهی از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی طلاق می تواند شما را در این مسیر یاری کند. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل طلاق در شیراز آشنا کنیم تا دیگر دغدغه ای از بابت یافتن وکلای شاخص نداشته باشید.

بهترین وکیل طلاق در شیراز

بهترین وکیل طلاق در شیراز کیست؟

در شهری به وسعت شیراز با دفات و موسسات حقوقی بسیاری رو به رو هستیم. هر یک از وکلای مشغول به کار در این موسسات حاضرند وکالت پرونده طلاق را بر عهده بگیرند. اما باید دقت داشته باشیم که کسب نتایج مطلوب فقط با به خدمت گرفتن وکلای معتبر ممکن است. بهترین وکیل خانواده در شیراز دانش آموخته یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات خود را در رشته حقوق به پایان رسانده است و می تواند شما را در رسیدن به اهدافی که تعیین کرده اید یاری نماید.

بهترین وکیل طلاق در شیراز آگاهی کاملی از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی طلاق دارد و می تواند بهترین راهکار را به موکل خود پیشنهاد دهد. بهترین وکیل طلاق در شیراز همواره در تلاش است تا دانش حقوقی خود را افزایش داده و تغییرات قانون را مورد مطالعه قرار دهد. بهترین وکیل شیراز سال های زیادی از سابقه کاری خود را صرف رسیدگی به پرونده های طلاق کرده است و تجربیات گران قدری در این مسیر کسب کرده است. همین تجربیات کلید پیروزی شما در دادگاه است.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل طلاق در شیراز را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل شیراز را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از هر گونه اقدام برای استخدام وکلای نام برده شده، به دقت سوابق و تخصص هر یک را مورد مطالعه قرار دهیم. لطفا تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

اشرف پورعمران

اشرف پورعمران بهترین وکیل طلاق در شیراز

خانم اشرف پورعمران وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی قوه قضاییه، دارای کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، دارای سابقه 14 سال کار وکالت در شهر شیراز و استان فارس می باشند. ایشان مدیر موسسه حقوقی عدل افروز اعتماد شیراز هستند.

برخی از تخصص خانم اشرف پورعمران وکالت در دعاوی زیر می باشد:

  • انواع دعاوی خانواده: از جمله طلاق، مطالبه مهریه، حضانت فرزند، نفقه، اجرت المثل
  • طلاق از طرف مرد، طلاق به درخواست زوجه، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، اجرت المثل ایام زوجیت، ملاقات و حضانت فرزند و …
  • انوع پرونده های کیفری: ازجمله، قتل، آدم ربایی، زنای محصنه، سرقت، اختلاس، ارتشا، کلاهبرداری، تحصیل مال از طریق نامشروع
  • انواع دعاوی حقوقی: ازجمله، چک و سفته، پرونده های اوقافی، اختلافات ملکی، سرقفلی و حق کسب و پیشه، اعتراض به آگهی منابع ملی، اثبات مالکیت، قراردادها، امورثبتی و …
  • انواع دعاوی امور حسبی: حصر وراثت، مهر و موم ترکه متوفی، تقسیم ترکه

شماره تماس: 09171284350
آدرس دفتر:
شیراز، خیابان قصرالدشت، کوچه 24، طبقه دوم بانک پاسارگارد، واحد 5

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با خانم اشرف پورعمران می‌توانید از طریق شماره تماس بالا با ایشان در تماس باشید.

افسانه راستی

افسانه راستی بهترین وکیل طلاق در شیراز

افسانه راستی وکیل پایه یک دادگستری شیراز، دارای 12 سال سابقه فعالیت در حوزه وکالت، عضو کانون وکلای استان فارس، با شماره پروانه ثبتی 34260، دارای پرونده‌های موفق بسیاری در تمام دعاوی حقوقی می‌باشد. خانم افسانه راستی به عنوان یک وکیل خبره شیراز در زمینه وکالت، قبل از قبول یک پرونده، جلسه مشاوره‌ای با موکل تشکیل داده و اسناد و مدارک ارائه شده را به خوبی بررسی و نتایج احتمالی از نتیجه پرونده و تصمیم قاضی دادگاه را با موکل در میان می‌گذارد تا مراجعه کننده بتواند تصمیم درست راجب طرح دعوا یا عدم طرح دعوا بگیرد. همچنین ایرانیان ساکن خارج از کشور برای تمام موارد حقوقی خود می‌توانند با وکیل راستی ارتباط برقرار کرده و از خدمات این وکیل معروف و پرتجربه شیراز در زمینه‌های حقوقی بهره ببرند.

وکیل راستی، به عنوان یک وکیل حرفه‌ای و باتجربه، آماده ارائه خدمات وکالتی در انواع دعاوی خانواده از قبیل ( طلاق از طرف مرد، طلاق به درخواست زوجه، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، اجرت المثل ایام زوجیت، ملاقات و حضانت فرزند و… )، دعاوی کیفری من الجمله: ( کلاهبرداری، پرونده های چک بلامحل، سرقت و جعل، استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت و فروش مال غیر، روابط نامشروع و … )، دعاوی حقوقی همانند (اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، تصرف عدوانی، اعتراض شخص ثالث، حق کسب و پیشه، مطالبه وجه چک و سفته، ابطال و فسخ قراردادها، الزام به انجام تعهدات قراردادی در شیراز و …) می‌باشد.

آدرس: شیراز، چهارراه ملاصدرا، کوچه 24 قصرالدشت، طبقه دوم بانک پاسارگارد، واحد 5

شماره تماس: 09173083407

ساعت کاری: روزهای زوج ساعت 16 تا 19:30 حضور در دفتر با هماهنگی قبلی

مجتبی عاشوری

مجتبی عاشوری بهترین وکیل طلاق در شیراز

جناب آقای مجتبی عاشوری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی یکی از بهترین وکلای طلاق در شهر شیراز می‌باشند. ایشان متخصص در دعاوی خانواده، مهریه، حضانت فرزند، اجرت المثل و … هستند و موفق شده اند تاکنون رضایت بیش از 90 درصد موکلان خود را کسب کنند و آن ها را به حق و حقوقشان در دستگاه قضایی رسانده و از آن ها دفاع کنند.

آدرس: شیراز، چهاراه ستارخان

شماره تماس: 09173665759

راضیه مصطفوی

راضیه مصطفوی بهترین وکیل طلاق در شیراز

سرکار خانم راضیه مصطفوی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی با بیش از 7 سال سابقه وکالت در زمینه طلاق و دعاوی خانواده می‌باشند. خانم مصطفوی با تکیه بر تجربه چندین و چند ساله خود و قدرت نفوذ کلام و همکاری اثربخش با قاضی پرونده موکلان خود را تا رسیدن به نتیجه نهایی مطلوب همراهی می‌کنند و توانسته درصد بالایی از رضایت موکلان خود را جلب کنند، از این رو ایشان به عنوان یکی از برترین وکلای طلاق و خانواده شهر شیراز به شمار می‌آیند.

آدرس: شیراز، قصرالدشت

شماره تماس: 09177027419

محمد صادقیان

محمد صادقیان بهترین وکیل طلاق در شیراز

جناب آقای محمد صادقیان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای پروانه وکالت از کانون وکلا و متخصص در زمینه خانواده، طلاق و سایر دعاوی خانوادگی، اثبات زوجیت زمانی که زوج منکر زوجیت می‌شود می باشند. آقای صادقیان با دانش به روز خود و تجربه کافی موکلان خود را به درست ترین راهکار مناسب با مشکلشان راهنمایی می‌کنند و آن ها را تا رسیدن به حق و حقوقشان همراهی کرده و از آن ها دفاع می کنند.

آدرس: شیراز، خیابان پوستچی، نبش هدایت، ساختمان هخامنش، طبقه دوم

شماره تماس: 09177852078

مریم سادات پیراسته

مریم سادات پیراسته بهترین وکیل طلاق در شیراز

سرکار خانم مریم سادات پیراسته وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلا با بیش از 10سال سابقه وکالت متخصص در زمینه دعاوی خانواده و طلاق با مدرک تحصیلی دکترای حقوق عمومی از جمله برترین وکلای طلاق شهر شیراز می‌باشند که با تکیه بر تجربه چند ساله خود و دانش به روز از قوانین دستگاه قضایی کشور موکلان خود را با حق و حقوقشان آشنا کرده و از آن ها تا رسیدن به این حق و حقوق دفاع می‌کنند و تا رسیدن به نتیجه نهایی مطلوب آن ها را همراهی می کنند.

آدرس: شیراز، خیابان همت شمالی، بین کوچه ۶ و ۸، جنب املاک یوسفی، طبقه اول

شماره تماس: 9173109402

مهدی شیروانی

مهدی شیروانی بهترین وکیل طلاق در شیراز

جناب آقای مهدی شیروانی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلا یکی از برترین وکلای شیراز در زمینه طلاق و دعاوی خانواده می‌باشند، بیش از 19 سال سابقه وکالت، مشاور حقوقی دانشگاه شیراز و متخصص در تمامی زمینه های دعاوی حقوقی، کیفری، بانکی، ملکی و … هستند. آقای شیروانی با توجه به سابقه دیرینه در امر وکالت توانایی بالایی در گرفتن رای به نفع موکلان خود در دادگاه ها را دارند و از این رو در شهر شیراز از محبوبیت بالایی برخوردارند.

آدرس: شیراز، میدان شهرداری، خیابان پیروزی، پاساژ پیروزی، طبقه اول، واحد 51

شماره تماس: 09173033449

الهه باقری آلاشتی

الهه باقری آلاشتی بهترین وکیل طلاق در شیراز

الهه باقری آلاشتی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز، مشاوره حقوقی، داری بیش از 14 سال سابقه وکالت می باشد، این وکیل یکی از بهترین وکلای زن شیراز به شمار میرود و توانسته در طول سابقه وکالتش پرونده های زیادی را به سرانجام برساند، همچنین وکیل الهه باقری آلاشتی به دلیل هوش بالای حقوقی اش و همچنین تبحری که در حل پرونده های خانواده از جمله طلاق، مهریه، نفقه، حضانت دارد توانسته به یکی از بهترین وکلای شیراز تبدیل شود، تخصص این وکیل در زمینه حل دعاوی خانواده می باشد اما خدمات دیگری همچون تنظیم سند، تنظیم لایحه، مشاوره های حضوری و غیر حضوری نیز ارائه می دهد.

آدرس: شیراز، بیست متری سینما سعدی، چهارراه معدل، ساختمان سال، طبقه۴، واحد ۴۰۳

شماره تماس: ۰۷۱۳۲۳۴۳۹۱۹


نقش وکیل خبره شیراز در رسیدگی به انواع دعاوی طلاق

دقت داشته باشید که قانون حق طلاق را به مرد سپرده است. در مقابل قانون حق دریافت مهریه را به زن واگذار کرده است. بسته به اینکه کدام یک از زوجین برای گرفتن طلاق پیش قدم می شود، می توان طلاق را به دسته کلی تقسیم بندی کرد. طلاق توافقی، طلاق از طرف مرد و طلاق از طرف زن جزو این سه دسته مهم هستند. در طلاق از طرف مرد می بایست شوهر پیش از اقدام برای جدایی از مسیر قانونی، تمامی تعهداتی که به زن دارد را به طور کامل انجام دهد. مهریه مهم ترین تعهد مالی مرد است.

طلاق توافقی زمانی است که مرد و زن برای گرفتن طلاق و پایان زندگی مشترک تمایل داشته و در موضوعات مربوط به تعهدات خود به توافق رسیده اند. معمولا در طلاق توافقی زن از مقداری از حقوق قانونی خود چشم پوشی می کند و مرد نیز در نهایت به طلاق رضایت پیدا می کند. در طلاق توافقی لازم است توافق نامه ای میان دو طرف به امضا برسد. دقت داشته باشید که تنظیم توافق نامه طلاق توافقی با پیچ و خم های بسیاری همراه است و لازم است اصول نگارشی و دانش حقوقی در آن لحاظ شود.

هر گونه عدم اطلاع از قوانین در تنظیم توافق نامه طلاق توافقی ممکن است عواقب ناگواری به همراه داشته باشد. برای مثال ممکن است زن در توافق نامه به طور کامل مهریه خود را بخشیده باشد اما به دلیل برخی کوتاهی ها در رعایت اصول حقوقی زن بتواند مجددا برای دریافت مهریه خود در سال های آینده اقدام نماید. از این رو، لازم است برای گرفتن طلاق توافقی و تنظیم توافق نامه روی کمک بهترین وکیل زن در شیراز حساب ویژه ای باز کنید تا دسترسی به اهداف ساده تر شود.

همان طور که اشاره کردیم قانون حق طلاق را به مرد سپرده است. اما نباید چنین تصور شود که زن تحت هیچ شرایطی نمی تواند برای طلاق اقدام کند. شرایطی وجود دارد که زن نیز می تواند بدون رضایت مرد برای طلاق پیش قدم شود. غیبت مرد برای چهار سال، سوء رفتار مداوم مرد، ازدواج مجدد مرد بدون رضایت زن و … از جمله دلایل محکمه پسند برای گرفتن طلاق از طرف زن است. اثبات دلایل محکمه پسند در دادگاه بسیار پیچیده است و لازم است از تجربیات بهترین وکیل طلاق در شیراز استفاده کنید.

بهترین وکیل طلاق در شیراز

حق الوکاله وکیل خبره برای طلاق در شیراز چقدر است؟

حق الوکاله در واقع میزان دستمزدی است که باید به وکیل برای انجام امورات حقوقی پرداخت شود. نمی توان رقم مشخصی را به عنوان حق الوکاله مشخص کرد. زیرا وکلا بسته به توانایی و نوع پرونده ای که وکالت آن را بر عهده گرفته اند ممکن است رقم های مختلفی را به عنوان حق الوکاله مطالبه نماید. اما باید به این نکته توجه داشته باشید که وکالت جزو مشاغل آزاد است و دستمزد مورد نیاز برای رسیدگی به پرونده به صورت توافقی بین بهترین وکیل طلاق در شیراز و موکل تعیین می گردد.

در ابتدا لازم است در یک جلسه حضوری با وکیل مورد نظر به بحث و تبادل نظر در خصوص ابعاد مختلف پرونده بپردازید. در این جلسه لازم است مهم ترین خواسته ها و دغدغه های خود را به وکیل طلاق منتقل کنید. وکیل پس از اطلاع از جوانب ناپیدای پرونده بر اساس عوامل مختلف رقمی را به عنوان حق الوکاله پیشنهاد خواهد داد. در این مرحله موکل نیز می تواند رقم پیشنهادی خود را ارائه دهد. در نهایت دو طرف بر سر مبلغ واحدی به توافق رسیده و قراردای تنظیم کرده و به امضا می رسانند.

در صورتی که از ابتدا قراردادی بین دو طرف بر سر پرونده طلاق به امضا نرسد، میزان حق الوکاله بهترین وکیل طلاق شیراز بر اساس تعرفه وکالت محاسبه شده و به او پرداخت می شود. لازم است در قرارداد امضا شده به طور دقیق در خصوص تعهدات وکیل سخت به میان بیاید. در واقع باید ذکر شود که این مبلغ در ازای دریافت چه نوع خدماتی از سوی وکیل به او پرداخت می شود. همچنین لازم است نحوه پرداخت حق الوکاله و زمان پرداخت آن نیز در قرارداد ذکر شود تا در آینده مشکلی از این بابت پیش نیاید.

بهترین وکیل طلاق در شیراز

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله با ما همراه بودید، متشکریم! در این مقاله سعی داریم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل طلاق در شیراز آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن به بهترین گزینه ها دسترسی داشته باشید. همچنین تلاش کردیم تا نقش وکیل در انواع مختلف طلاق را مورد بررسی قرار دهیم تا ضرورت استخدام وکیل برای شما گوشزد شود. در انتهای مقاله نیز نکات مختلفی در خصوص حق الوکاله وکیل طلاق به شما ارائه دادیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما دعوت می کنیم که نظرات و تجربیات خود در خصوص مطالب بالا را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (3 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =

دکمه بازگشت به بالا