وکیل

10 تا از بهترین وکیل کرج ⚖️ + به همراه تلفن ☎️️【سال 1403】✅

همه ما ممکن است در طول زندگی با مشکلات حقوقی عمیقی رو به رو شویم که حل آن ها جز از عهده قانون ساخته نیست. در چنین شرایطی لازم است در محاکم قضایی حضور پیدا کرده و از حقوق پایمال شده خود دفاع نماییم؛ اما حضور در مراجع قضایی برای رسیدگی به پرونده نیازمند دانش حقوقی و آگاهی از قوانین و مقررات است. مشکل اینجاست که عموم مردم جامعه دانش کمی در خصوص مباحث حقوقی دارند. استخدام یک وکیل در چنین شرایطی راهگشا است. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل کرج آشنا کنیم تا دیگر دغدغه ای از بابت انتخاب وکلای خبره نداشته باشید.

بهترین وکیل کرج

بهترین وکیل کرج کیست؟

در شهری به وسعت کرج، با موسسات و دفاتر حقوقی بسیاری رو به رو هستیم که وکلای حاضر در آن ها آماده هستند به حل و فصل مشکلات حقوقی و کیفری ما بپردازند و وکالت پرونده ما را قبول نمایند؛ اما دقت داشته باشید که کسب نتایج موفقیت آمیز تنها با استخدام بهترین ها امکان پذیر است. بهترین وکیل کرج دانش آموخته یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات خود را در رشته حقوق به پایان رسانده است و می تواند با حضور در محاکم قضایی از منافع موکل خود دفاع کند.

بهترین وکیل کرج آگاهی کاملی در خصوص قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی کیفری و حقوقی دارد و با استناد به همین دانش حقوقی می تواند بهترین راهکار برای حل مشکلات را به موکل خود ارائه دهد. او همواره تغییرات قانون را مورد مطالعه قرار می دهد تا علم خود را به روز نگه داشته و از رقبایش عقب نماند. بهترین وکیل کرج سال های زیادی از عمر خود را به فعالیت حقوقی و رسیدگی به پرونده های مختلف مشغول بوده است. سابقه و تجربیات درخشان او به منزله کلید پیروزی در پرونده است.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل کرج را بشناسید!

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی وکلای خبره در زمینه پرونده های مختلف در شهر کرج بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، در مجله حقوقی برترین وکلا همراه ما باشید:

امیرعباس سوری

امیرعباس سوری بهترین وکیل کرج

امیرعباس سوری، وکیل پایه‌یک دادگستری و مشاور حقوقی، رتبه2 آزمون مقطع دکتری دانشگاه علوم و تحقیقات تهران و رتبه 4 آزمون کانون وکلای دادگستری است. امیرعباس سوری، وکیلی توانمند و مجرب است که در کارنامه فعالیت خود، موفقیت در پرونده‌های متعددی را در حوزه‌های دعاوی مختلف ازجمله دعاوی؛ حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده و … دارد.

تخصص، مهارت و مدارک وکیل امیرعباس سوری:

 • وکیل پایه‌یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • فعالیت در حوزه دعاوی حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده
 • مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره موسسه حقوقی ویرا وکیل ایرانیان
 • استعداد درخشان دوره کارشناسی ارشد حقوق بین‌الملل دانشگاه آزاد تهران مرکز
 • دارای گواهی توانمندی آموزش استادان
 • دارای گواهینامه پایان دوره تربیت استاد
 • تجربه و توان خاص ایشان در طرح‌ریزی منحصربه‌فرد برای پیشبرد پرونده‌ها، استدلال قوی، لایحه نویسی خاص و متمایز و فن بیان مطلوب که رضایت موکلین را در پی داشته، موجب گردیده تا وی به‌واقع و در عمل جزء بهترین وکلا قرار بگیرد. تحصیلات موازی نامبرده در رشته مدیریت و سال‌ها تجربه و فعالیت موفق در سازمان‌های متنوع، باعث تفاوت چشمگیر فعالیت ایشان به‌عنوان یک وکیل حرفه‌ای شده است.

ایشان تجربه پذیرش و کار روی پرونده‌های متنوع در حوزه‌های مختلف ازجمله:

 • پرونده‌های حقوقی (ملکی. ثبتی و چک و …)
 • کیفری (ضرب‌وجرح، سرقت،جعل، جرائم‌رایانه‌ای، سایبری، موادمخدر، خیانت‌درامانت، کلاهبرداری، ربا و سایر جرائم )
 • دعاوی خانواده (مهریه، نفقه،طلاق، حضانت، ملاقات با فرزند، سلب حضانت و…)
 • قبول وکالت ایرانیان خارج از کشور (سابقه پذیرش پرونده‌های ایرانیان ساکن در کشورهای آمریکا، آلمان، کانادا، اتریش و سوئد را دارند)

شماره تماس: 09128363507
آدرس دفتر:
استان البرز، شهر کرج، برج تخصصی تجاری البرز
حضور در دفتر یا مشاوره تلفنی با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای امیرعباس سوری، می‌توانید از طریق شماره تماس بالا با ایشان در ارتباط باشید.


حسین صیاد

حسین صیاد بهترین وکیل کرج

حسین صیاد، وکیل پایه یک دادگستری، کارشناس ارشد حقوق خصوصی و رتبه ۱ آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری البرز است. صیاد با تجربه سال‌ها وکالت در زمینه‌های مختلف، دانش و تخصص خود را به عنوان وکیل حرفه ای به مراجعین اثبات نموده و به عنوان بهترین وکیل کرج شناخته شده است.

کسب نتیجه دلخواه موکلین در طول سالها فعالیت وکالتی ایشان باعث شده تا او در رده بهترین وکلای کرج قرار داشته باشد. شما با اولین مشاوره حضوری، از نوع مدیریت پرونده و فن بیان ایشان به شایستگی و حرفه‌ای بودن ایشان در وکالت پی خواهید برد.

ضمنا وکیل حسین صیاد از روانشناسی خوبی در مسیر پرونده‌ها برخوردار است که به انتخاب بهترین راه و کسب نتیجه مطلوب در پرونده ها کمک شایانی می‌نماید. همچنین ایشان در پرونده‌های دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری (جرائم)، جرائم اقتصادی و حقوق پزشکی از متخصصین می‌باشد.

از دیگر خدمات وکالتی حسین صیاد در زمینه‌های دعاوی ایرانیان خارج از کشور، قراردادها، فرزند خواندگی، حقوق کودک، خانواده، شرکت‌ها، دیوان عدالت اداری، داوری، اسناد رسمی، جرایم رایانه‌ای (اینترنتی)، وصول مطالبات، معاملات، ارث، تجاری، کلاهبرداری، ارتشا، اختلاس و دعاوی ثبتی می‌توان نام برد.

بخشی از تخصص ها و گواهی‌های ارزنده جناب حسین صیاد، موارد زیر هستند:

 • وکیل پایه‌یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • رتبه اول آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری البرز
 • عضو پیوسته انجمن علمی حقوق پزشکی و حقوق کودک ایران
 • وکالت در پرونده های حقوقی، ملکی، شرکت ها، کیفری و خانواده
 • مشاور حقوقی بانک های ملی و سپه
 • دارای گواهی نامه های متعدد حقوقی
 • وکیل و مشاور حقوقی شرکت های مختلف
 • نویسنده قراردادهای حقوقی
 • عضو کمیته اجرایی کنگره بین المللی حقوق پزشکی
 • تجربه قبول پرونده های متعدد حقوقی به همراه تیم وکلای همکار در ترکیه

شماره تماس: 09120084438
آدرس دفتر:
کرج، جهانشهر، بلوار جمهوری حضور در دفتر فقط با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای حسین صیاد، می‌توانید از طریق شماره تماس بالا با ایشان در ارتباط باشید.


زهره سادات باقری

زهره سادات باقری بهترین وکیل کرج

وکیل زهره سادات باقری، وکیل پایه یک دادگستری و رتبه ۳ آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری البرز هستند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق اقتصادی از دانشگاه علامه طباطبایی می باشند و سابقه درخشانی در وکالت در دعاوی مربوط به ارث، تقسیم ماترک و فروش مال مشاع دارند.

برخی تخصص ها:

 • در پرونده های امور ملکی از قبیل الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک ، رفع تصرف عدوانی، خلع ید و ابطال قرارداد، وکالت نموده و نتایج بسیار رضایت بخش و موفقیت آمیزی داشته اند.
 • به علاوه ایشان متخصص در دعاوی مربوط به کلاهبرداری، اسناد تجاری، قراردادها، وصول مطالبات، جرایم اقتصادی و نیز دعاوی بانکی هستند.
 • وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در پرونده های حقوق خانواده از قبیل طلاق، مهریه، نفقه، الزام به تمکین و … از دیگر خدمات ایشان است.

برخی از سوابق وکیل زهره سادات باقری:

 • نگارش قراردادهای کار، مشارکت در ساخت و ساز ، مشارکت در سرمایه گذاری و …
 • تنظیم صورتجلسات صلح و سازش جهت جلوگیری از مراجعه به مراجع قضایی
 • وکیل و مشاور حقوقی شرکت لبنی رامک وکیل
 • مشاور حقوقی پست بانک ایران
 • نگارش مقالات حقوقی در حوزه حقوق و قراردادهای بانکی
 • عضو کمیسیون روابط عمومی کانون وکلای دادگستری البرز در دوره پنجم هیات مدیره

همچنین تجربه، قدرت استدلال و روش منحصر به فرد در نگارش لوایح، دادخواست ها و قراردادهای حقوقی وهمچنین فن بیان قوی و تاثیر گذار وکیل زهره سادات باقری رضایت بسیاری از موکلین و مراجعین را در بر داشته است.

صداقت، شفافیت، حسن نیت، در برخورد با موکلین و مراجعین موجب می شود به واقع جزو بهترین وکلا باشند و چنانچه احتمال پیروزی در پرونده ای کم باشد ضمن راهنمایی و بیان جزئیات برای مراجعه کننده، از پذیرش وکالت در آن پرونده خودداری میکنند.

شما میتوانید علاوه بر اعطای وکالت در دعاوی از مشاوره حقوقی ایشان هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین بهره مند شوید.

شماره تماس: 09126113652
آدرس دفتر: کرج، بنیاد، خیابان ۲۲ بهمن جنوبی، روبروی مدرسه امام موسی کاظم(ع)، ساختمان رامیلا، واحد ۱


فریبا تیموری

فریبا تیموری بهترین وکیل کرج

خانم فریبا تیموری، وکیل پایه یک دادگستری کرج، فارغ التحصیل در رشته حقوق از دانشگاه شهید بهشتی تهران و کارشناسی ارشد حقوقی تجارت بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی تهران و همچنین دارای رتبه 2 در آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری می‌باشد. ایشان عضو استعداد‌های درخشان دانشگاه شهید بهشتی تهران، نگارنده مقالات حقوقی متعدد و فعال مدنی در حوزه‌ی حقوق زنان است.

فریبا تیموری را می‌توان به عنوان یک وکیل کارکشته و خبره کرج معرفی کرد که براساس تخصص و دانش خوب در تمام دعاوی قبول پرونده می‌کند. تیموری، به عنوان یک وکیل حرفه ای کرج، دارای سابقه وکالت درخشان و موفق در انواع دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری، امور ملکی و .. بوده و همچنین وکالت ایرانیان مقیم خارج از کشور در کلیه امور را پذیرا می‌باشد.

شهروندان کرج، شهرهای حومه کرج و همچنین ساکنین تهران می‌توانند با اطمینان خاطر در دعاوی زیر به ایشان اعطای وکالت نمایند:

 • دعاوی حقوقی و ملکی: (اثبات مالکیت و الزام به تنظیم سند رسمی در کرج، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، رفع مزاحمت ملکی، امور مربوط به قراردادهای مشارکت در ساخت، دعاوی الزام به دریافت پایان کار و صورتمجلس تفکیکی ملک و …)
 • دعاوی کیفری و جرائم علیه اشخاص و اموال: (قتل عمد و غیرعمد، کلاهبرداری، فروش مال‌غیر، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، روابط نامشروع، تصادفات و …)
 • دعاوی خانواده: (طلاق به درخواست زوج، گواهی عدم سازش، طلاق به درخواست زوجه، وکیل طلاق توافقی، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه ی زوجه و فرزندان، ترک انفاق، حضانت فرزند و …)
 • درصد بالای پیروزی در پرونده‌های مرتبط با دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی، خانواده، امور بانکی و شرکت‌ها و به سرانجام رساندن پرونده‌های محوله و رضایت حداکثری موکلین ایشان؛ نشانگر تبحر و تعهد بالای تیموری در امر وکالت بوده و وی را در رده ی وکلای برتر و متخصص در کرج قرار می‌دهد.

جهت اعطای وکالت به خانم فریبا تیموری، یکی از بهترین وکلا در کرج، با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: 09129569170
آدرس دفتر: کرج، انتهای خیابان بهشتی، بعداز پل سه راه گوهردشت، نرسیده به بلوار حدادی، مجتمع تخصصی البرز، بلوکB، طبقه۵، واحد۹

(حضور در دفتر با هماهنگی و تعیین وقت قبلی)


سعید رستم پور

سعید رستم پور بهترین وکیل کرج

آقای سعید رستم پور اصل وکیل پایه یک دادگستری در استان البرز، مشاور حقوقی، فعال صنفی و عضو سابق کمیسیون روابط عمومی کانون وکلای دادگستری البرز هستند. ایشان چندین سال سابقه فعالیت در امور ملکی دارند و تجارب بسیاری را در این زمینه به دست آورده اند. ایشان پیگیری و حل دعاوی الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، دعاوی تعدیل اجاره بها، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری و … را انجام می دهند.

برخی از سوابق آقای سعید رستم پور اصل عبارتند از:

 • مشاور حقوقی رئیس سازمان نظام مهندسی استان البرز
 • وکیل نظام مهندسی استان البرز
 • وکیل تعاونی مسکن کارکنان ثبت احوال کل کشور
 • مشاوره حقوقی تعاونی مسکن پزشکان استان البرز در سال های 1396
 • نائب رئیس موسسه حقوقی ویرا
 • وکیل ایرانیان
 • فعالیت پژوهشی در موسسه حقوقی داتیکان در حوزه مراجع قضایی
 • نگارش مقاله های علمی در خصوص مراجع غیر قضائی قضاوتی

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره آقای سعید رستم پور اصل می توانید با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید.

شماره تماس: 09123353475
آدرس دفتر: کرج، انتهای خیابان بهشتی، بعد از پل سه راه گوهردشت، نرسیده به بلوار حدادی، مجتمع تخصصی البرز، بلوک C، طبقه 5، واحد 12


مهتاب صفری

مهتاب صفری بهترین وکیل کرج

خانم مهتاب صفری وکیل پایه یک دادگستری در کرج، عضو کانون وکلای البرز و یکی از وکلای زن خبره در کرج هستند. ایشان دارای مدرک کارشناسی حقوق از دانشگاه بین المللی امام خمینی و ارشد تجارت بین الملل می باشند. همچنین قبول وکالت در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی، مهاجرت و … را انجام می دهند.

برخی از سوابق خانم مهتاب صفری:

 • تخصصا دعاوی ملکی
 • متخصص در امور کمسیون ها از جمله کمیسیون ماده ۵۶ ماده ۱۰۰ ماده ۱۹ و هیات تعیین تکلیف و هیات تشخیص
 • متخصص در دعاوی دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری
 • متخصص در شرایط عمومی پیمان و دارای سابقه درخشان در همکاری یا شرکت های عمرانی و راه و ساختمان
 • عضو بنیاد نخبگان
 • قریب به 10 سال سابقه کاری موفق
 • وکیل شرکت آساوین فتاح ترکیه
 • وکیل شرکت الوان کانی یزد
 • وکیل شرکت مهندسین حک سازه
 • متخصص در دعاوی تعزیرات ملکی، حقوقی، کیفری، رمز ارز و …
 • انجام بیش از 200 پرونده حقوقی و 90% موفقیت در آنها
 • همکاری با شرکت مهاجرتی cicc کانادا برای اقامت و مهاجرت به کانادا
 • و …

شماره تماس: 09127009750
آدرس دفتر: کرج، چهارراه طالقانی به سمت میدان سپاه، بعد از بانک ملی، برج نگین البرز، طبقه ۷، واحد ۱

مسعود یوسفی

مسعود یوسفی بهترین وکیل کرج

جناب آقای مسعود یوسفی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای مرکز یکی از خبره ترین وکلای شهر عظیمیه کرج می باشند که در طول 5 ساله سابقه وکالت در امور مختلف وکالتی از جمله دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، ثبتی، کیفری، حقوقی و … توانسته اند رضایت درصد بالایی از موکلان خود را جلب کنند و آن ها را برای گرفتن رای و رسیدن به نتیجه درست راهنمایی کنند.

آدرس: کرج، عظیمیه، میدان مهران، خیابان ندای جنوبی، ساختمان اداری فروشگاه سپه، طبقه 2 و 14

شماره تماس: 09163114898

غزاله شکیبایی مهر

خانم غزاله شکیبایی مهر وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و یکی از برترین وکلای کرج در وکالت انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی می باشند. ایشان دارای مدرک ارشد در رشته جزا و جرم شناسی، عضو کانون وکلای دادگستری بوده و به دلیل سوابق خوب و رضایت موکلین، به عنوان بهترین وکیل خانواده در شهر کرج فعالیت می کنند. همچنین قبول پرونده هایی همچون خانواده، حقوقی، ملکی، ثبتی و کیفری در شهر قم توسط ایشان پذیرفته می شود.

شماره تماس: 09121534047

حسین نوری

حسین نوری بهترین وکیل کرج

جناب آقای حسین نوری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای مرکز با سابقه 12 ساله در امر وکالت، متخصص در انواع زمینه ها از جمله، دعاوی ملکی، بانکی، ثبتی، کیفری، حقوقی و … می باشند. ایشان با اتکا به تجربه چندین ساله خود در دادگاه های قضایی و قدرت نفوذ کلام توانایی گرفتن رای به نفع موکلان خود در سریعترین زمان ممکن را دارند.

آدرس: کرج، بلوار طالقانی شمالی، نرسیده به میدان ازادگان، روبروی فروشگاه پاناسونیک، پلاک 815،طبقه 2، واحد 3

شماره تماس: 09121614085

مریم احمدی

مریم احمدی بهترین وکیل کرج

سرکار خانم مریم احمدی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای مرکز، متخصص در تمامی زمینه های وکالت از جمله دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری، ثبتی، بانکی و … می باشند که با ارائه مشاوره به صورت حضوری و غیر‌حضوری به مراجعه کنندگان خدمات وکالتی ارائه می دهند. خانم احمدی با تلاش خود موکلان را تا احقاق حق خود در دادگاه ها همراهی می کنند و موفقیت وی در این امر باعث شده تا به عنوان یکی از برترین وکلای کرج شناخته شوند.

آدرس: کرج، بلوار مطهری، نرسیده به آزادگان، ساختمان وکلا، طبقه3، واحد5

شماره تماس: 09337667122

محسن ابوفاضلی

محسن ابوفاضلی بهترین وکیل کرج

جناب آقای محسن ابوفاضلی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای مرکز با 9سال سابقه وکالت در زمینه های مختلف وکالتی اعم از حقوقی، کیفری، ثبتی، ملکی، بانکی و … یکی از بهترین وکلای کرج می باشند. آقای ابوفاضلی با ارائه بهترین راه حل ها به موکلان خود کمک می کنند تا با کمترین هزینه در زمان محدود به نتیجه مطلوب برسند و بتواند حق خود را زنده کنند.

آدرس: کرج، میدان آزادگان، ابتدای خ مطهری، نبش پارک لادن، ساختمان تکسا، واحد 14، طبقه 5

شماره تماس: 09122643615


پس از انتخاب وکیل خبره در کرج، باید چه کار کنیم؟

تنظیم جلسه برای ملاقات حضوری: در ابتدا لازم است معیارهای مناسبی برای انتخاب بهترین وکیل کرج در اختیار داشته باشیم تا با استناد به این متر و معیارها بتوانیم توانایی و مهارت وکلای مختلف را محک زده و بهترین و شاخص ترین گزینه را انتخاب نماییم. پس از انتخاب وکیل مورد نظر و تحقیق در خصوص سابقه و مهارت های وی، لازم است اطلاعات تماس او را استخراج کرده و یک یا چند جلسه برای ملاقات حضوری با وکیل مورد نظر تدارک ببینیم. در واقع اولین قدم پس از انتخاب وکیل، ملاقات حضوری با او است.

ارزیابی مهارت های وکیل: در جلسه حضوری با وکیل مورد نظر لازم است توجه ویژه ای به مهارت ها و توانمندی های وکیل داشته باشید. در ملاقات حضوری می توانید تا حد زیادی با شخصیت، اخلاق و رفتارهای وکیل رو به رو شده و آن ها را محک بزنید. در واقع شما در پایان جلسه می بایست به این سوال پاسخ دهید که آیا این شخص همان وکیلی است که به دنبال او بودید؟ در این جلسات می توانید تا حد زیادی پر انرژی بودن، زمان شناس بودن، قدرت نفوذ کلام وکیل و… را با دقت بررسی کنید

امضای قرارداد با وکیل: در جلسه ای که برای ملاقات حضوری با بهترین وکیل کرج تدارک دیده اید لازم است در خصوص دغدغه ها و خواسته های خود از پرونده سخن به میان آورید. همچنین لازم است در خصوص ابعاد مختلف دعاوی مطرح شده به تبادل نظر بپردازید. پس از تکمیل شدن همه توافقات مورد نیاز لازم است قراردادی بین وکیل و موکل به امضا برسد. در این قرارداد لازم است به تمامی تعهدات موکل و وکیل به طور کامل اشاره شود و میزان حق الوکاله نیز در آن ذکر گردد.

مشاوره حقوقی با وکیل: مشورت با وکیل خبره و کاربلد می تواند راهگشای حل بسیاری از مسائل مطرح شده باشد. امروزه متقاضیان می توانند علاوه بر روش های تلفنی و حضوری، به شیوه آنلاین نیز از مشاوره های وکیل بهره مند شوند. در واقع هیچ بهانه ای برای عدم مراجعه به وکیل وجود ندارد. در این جلسات مشاوره شما می توانید با حقوق قانونی خود آشنا شده و بهترین راهکار برای حل دعاوی مطرح شده را جستجو نمایید. همچنین وکیل می تواند مباحث پیچیده حقوقی را به زبان ساده بیان نماید.

پس از انتخاب وکیل چه باید کرد؟

در انتخاب وکیل مجرب در کرج لازم است به چه نکاتی توجه کرد؟

لازم است همواره به شهرت بهترین وکیل کرج دقت ویژه ای داشته باشید. در واقع شهرت یک وکیل از توانمندی های او سر چشمه می گیرد و معیار مناسبی برای انتخاب وکیل است. دقت داشته باشید که شهرت یک وکیل بر اثر کسب پیروزی های متعدد در پرونده های مختلف پدیدار می شود و این موضوع کاملا متفاوت از تبلیغاتی است که همه روزه در فضای مجازی از وکلای مختلف می بینیم. این تبلیغات کاملا برای بازار گرمی و یافتن بازار جدید است و هیچ گونه ارتباطی به توانایی وکیل ندارد.

بهترین وکیل کرج باید در رفتار خود با موکلین همواره حرفه ای باشد. رفتار حرفه ای از سوی یک وکیل می تواند در پیشرفت امور موثر باشد. باید در هنگام انتخاب وکیل مورد نظر تمام رفتارهای او را زیر نظر بگیرید تا متوجه حرفه ای یا آماتور بودن او شوید. یک وکیل حرفه ای همواره به گونه ای رفتار می کند که رضایت مندی موکل برای او در اولویت باشد. او همواره اصول و چهارچوبی را در ذهن خود دارد که هیچ عاملی نمی تواند باعث شود که از این چهارچوب حرفه ای دست بردارد.

در انتخاب وکیل لازم است همواره تخصص او را مورد ارزیابی قرار دهید. دقت داشته باشید که فضای کاری وکیل خانواده در کرج کاملا متفاوت از فضای کاری وکیل کیفری در کرج است. لازم است موکل ابتدا موضوع دعاوی مطرح شده را در نظر بگیرد و سپس به دنبال وکیلی باشد که تخصص لازم برای رسیدگی به آن را داشته باشد. دقت داشته باشید که استفاده از یک وکیل متخصص برای رسیدگی به پرونده می تواند به میزان قابل قبولی احتمال پیروزی در محاکم قضایی را افزایش دهد.

میزان حق الوکاله یک وکیل به هیچ عنوان گویایی توانمندی او نیست؛ یعنی نمی شود چنین برداشت کرد که اگر حق الوکاله وکیلی بالا باشد، او حتما مهارت های بسیاری دارد و اگر این مبلغ پایین باشد، وکیل از کیفیت پایینی برخوردار نیست. چه بسیار وکلایی در سطح شهر کرج حضور دارند که از توانایی های بسیاری برخوردار هستند و حاضرند پرونده های مختلف را با دریافت دستمزد معقول به سرانجام برسانند. در ضمن باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که جنسیت و سن وکیل نیز در میزان مهارت او موثر نیست.

نکاتی که باید در انتخاب وکیل رعایت شود

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل کرج آشنا کنیم تا با صرف کمترین زمان ممکن بتوانید بهترین گزینه ها برای قبول پرونده را انتخاب نمایید. در ادامه تلاش کردیم شما را با مراحلی آشنا کنیم که انجام آن ها پس از انتخاب وکیل ضروری است. آشنایی با این مراحل به شما کمک می کند تا بهترتصمیم گرفته و اقدام کنید. در انتها نیز به تشریح نکاتی پرداختیم که رعایت آن ها در انتخاب وکیل خبره و مجرب الزامی به نظر می رسد. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما دعوت می کنیم که نظرات و تجربیات خود در خصوص آنچه گفته شد را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان به اشتراک بگذارید.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + دو =

دکمه بازگشت به بالا