کیفریوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل کیفری در کرج ⚖️【سال1403】✔️

قانون برخی از رفتارها را مساوی با جرم تلقی کرده است. در صورت مواجهه با چنین جرم هایی و از دست رفتن حقوق شخصی می بایست به محاکم قضایی مراجعه کرده و طرح شکایت کنید. حضور موفق در مراجع قضایی و رسیدگی به پرونده مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی و آگاهی از قوانین و مقررات است. استخدام یک وکیل به میزان زیادی می توان ضعف حقوقی شما را جبران کرده و از بروز خسارات احتمالی جلوگیری به عمل آورد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل کیفری در کرج آشنا کنیم تا دیگر دغدغه ای از بابت انتخاب گزینه های مطلوب نداشته باشید.

بهترین وکیل کیفری در کرج

بهترین وکیل کیفری در کرج کیست؟

تعدد وکلا در شهری به مانند کرج باعث شده است تا یافتن گزینه های مطلوب برای رسیدگی به پرونده قدری سخت و دشوار به نظر برسد. در صورتی که متر و معیار مشخصی برای سنجش توانایی و مهارت وکلای مختلف در اختیار نداشته باشید، ممکن است از استخدام مطلوب ترین حقوق دان های شاغل در سطح شهر کرج باز بمانید. بهترین وکیل کیفری در کرج دانش آموخته یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده است.

بهترین وکیل کیفری در کرج آگاهی کاملی از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی کیفری دارد و می تواند با اتکا به همین دانش حقوقی بهترین راهکار را در اختیار موکل خود قرار دهد. بهترین وکیل کرج همواره آخرین تغییرات قانون را تحت رصد قرار می دهد تا علم خود را به روز نگه دارد. او در طی سال ها فعالیت در زمینه وکالت توانسته تجربیات گران بهایی کسب نماید. تجربیات بهترین وکیل کیفری در کرج می تواند راهگشای موکل در حل و فصل اختلافات پیش آمده باشد.

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل کیفری در کرج را بشناسید!

در ادامه سعی داریم 10 مورد از بهترین وکیل کیفری در کرج را به شما معرفی کرده و تخصص هر یک را مورد بررسی قرار دهیم. همچنین اطلاعات دقیقی در خصوص مشخصات و آدرس هر یک از آن ها به شما ارائه خواهیم داد. از شما تقاضا داریم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

حسین صیاد

حسین صیاد بهترین وکیل کیفری در کرج

حسین صیاد، وکیل پایه یک دادگستری، کارشناس ارشد حقوق خصوصی و رتبه ۱ آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری البرز است. صیاد با تجربه سال‌ها وکالت در زمینه‌های مختلف، دانش و تخصص خود را به عنوان وکیل حرفه ای به مراجعین اثبات نموده و به عنوان بهترین وکیل کرج شناخته شده است.

کسب نتیجه دلخواه موکلین در طول سالها فعالیت وکالتی ایشان باعث شده تا او در رده بهترین وکلای کرج قرار داشته باشد. شما با اولین مشاوره حضوری، از نوع مدیریت پرونده و فن بیان ایشان به شایستگی و حرفه‌ای بودن ایشان در وکالت پی خواهید برد.

ضمنا وکیل حسین صیاد از روانشناسی خوبی در مسیر پرونده‌ها برخوردار است که به انتخاب بهترین راه و کسب نتیجه مطلوب در پرونده ها کمک شایانی می‌نماید. همچنین ایشان در پرونده‌های دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری (جرائم)، جرائم اقتصادی و حقوق پزشکی از متخصصین می‌باشد.

از دیگر خدمات وکالتی حسین صیاد در زمینه‌های دعاوی ایرانیان خارج از کشور، قراردادها، فرزند خواندگی، حقوق کودک، خانواده، شرکت‌ها، دیوان عدالت اداری، داوری، اسناد رسمی، جرایم رایانه‌ای (اینترنتی)، وصول مطالبات، معاملات، ارث، تجاری، کلاهبرداری، ارتشا، اختلاس و دعاوی ثبتی می‌توان نام برد.

بخشی از تخصص ها و گواهی‌های ارزنده جناب حسین صیاد، موارد زیر هستند:

 • وکیل پایه‌یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • رتبه اول آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری البرز
 • عضو پیوسته انجمن علمی حقوق پزشکی و حقوق کودک ایران
 • وکالت در پرونده های حقوقی، ملکی، شرکت ها، کیفری و خانواده
 • مشاور حقوقی بانک های ملی و سپه
 • دارای گواهی نامه های متعدد حقوقی
 • وکیل و مشاور حقوقی شرکت های مختلف
 • نویسنده قراردادهای حقوقی
 • عضو کمیته اجرایی کنگره بین المللی حقوق پزشکی
 • تجربه قبول پرونده های متعدد حقوقی به همراه تیم وکلای همکار در ترکیه

شماره تماس: 09120084438
آدرس دفتر:
 کرج، جهانشهر، بلوار جمهوری حضور در دفتر فقط با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای حسین صیاد، می‌توانید از طریق شماره تماس بالا با ایشان در ارتباط باشید.

امیرعباس سوری

امیرعباس سوری بهترین وکیل کیفری در کرج

امیرعباس سوری، وکیل پایه‌یک دادگستری و مشاور حقوقی، رتبه2 آزمون مقطع دکتری دانشگاه علوم و تحقیقات تهران و رتبه 4 آزمون کانون وکلای دادگستری است. امیرعباس سوری، وکیلی توانمند و مجرب است که در کارنامه فعالیت خود، موفقیت در پرونده‌های متعددی را در حوزه‌های دعاوی مختلف ازجمله دعاوی؛ حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده و … دارد.

تخصص، مهارت و مدارک وکیل امیرعباس سوری:

 • وکیل پایه‌یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • فعالیت در حوزه دعاوی حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده
 • مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره موسسه حقوقی ویرا وکیل ایرانیان
 • استعداد درخشان دوره کارشناسی ارشد حقوق بین‌الملل دانشگاه آزاد تهران مرکز
 • دارای گواهی توانمندی آموزش استادان
 • دارای گواهینامه پایان دوره تربیت استاد
 • تجربه و توان خاص ایشان در طرح‌ریزی منحصربه‌فرد برای پیشبرد پرونده‌ها، استدلال قوی، لایحه نویسی خاص و متمایز و فن بیان مطلوب که رضایت موکلین را در پی داشته، موجب گردیده تا وی به‌واقع و در عمل جزء بهترین وکلا قرار بگیرد. تحصیلات موازی نامبرده در رشته مدیریت و سال‌ها تجربه و فعالیت موفق در سازمان‌های متنوع، باعث تفاوت چشمگیر فعالیت ایشان به‌عنوان یک وکیل حرفه‌ای شده است.

ایشان تجربه پذیرش و کار روی پرونده‌های متنوع در حوزه‌های مختلف ازجمله:

 • پرونده‌های حقوقی (ملکی. ثبتی و چک و …)
 • کیفری (ضرب‌وجرح، سرقت،جعل، جرائم‌رایانه‌ای، سایبری، موادمخدر، خیانت‌درامانت، کلاهبرداری، ربا و سایر جرائم )
 • دعاوی خانواده (مهریه، نفقه،طلاق، حضانت، ملاقات با فرزند، سلب حضانت و…)
 • قبول وکالت ایرانیان خارج از کشور (سابقه پذیرش پرونده‌های ایرانیان ساکن در کشورهای آمریکا، آلمان، کانادا، اتریش و سوئد را دارند)

شماره تماس: 09128363507
آدرس دفتر: 
استان البرز، شهر کرج، برج تخصصی تجاری البرز
حضور در دفتر یا مشاوره تلفنی با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای امیرعباس سوری، می‌توانید از طریق شماره تماس بالا با ایشان در ارتباط باشید.

بهرام عباسی

بهرام عباسی بهترین وکیل کیفری در کرج

جناب آقای بهرام عباسی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای مرکز در کرج می باشند. آقای عباسی متخصص در زمینه دعاوی کیفری با دقت در جزئیات پرونده، بهترین و ساده ترین روش برای اقدام را برمیگزینند. ایشان موکلان خود را بدون هیچ گونه پنهان کاری ای از حقایق مثبت و منفی پرونده مطلع می سازنند و این صداقت باعث می شود که امید یا ترس واهی در مورد مشکل پیش آمده برای موکلان پیش نیایید.

آدرس: کرج، بلوار مطهری، زیرپل روحانی، ساختمان دفتر خدمات قضایی، طبقه 2 واحد 3

شماره تماس: 09121947151

احمد میرشاه

احمد میرشاه بهترین وکیل کیفری در کرج

جناب آقای احمد میرشاه وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای مرکز یکی از حاذق ترین وکلای کرج در زمینه دعاوی کیفری می باشند. آقای میرشاه با بررسی اسناد و مدارک ارائه شده، چندین راه حل قانونی به موکلان خود ارائه می دهند و برای کشف حقیقت تمام همکاری های لازم را با قاضی پرونده انجام می دهند. ایشان با بیان نافذ و سنجیده در جلسات دادرسی از موکلان خود به بهترین نحو ممکن دفاع می کنند.

آدرس: کرج، عظیمیه، میدان مهران، برج ماندگار، طبقه 7، واحد 703

شماره تماس: 09306091148

ناهید احمدی

ناهید احمدی بهترین وکیل کیفری در کرج

سرکار خانم ناهید احمدی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی یکی از خبره ترین وکلای خانواده در کرج می باشند که با تکیه بر تجربه چند ساله خود در زمینه وکالت و قدرت بالای نفوذ کلام و هم چنین تسلطی که بر قوانین و مقررات دارند توانسته اند تاکنون پرونده های زیادی را با موفقیت به پایان برسانند.

آدرس: کرج، خیابان مطهری، بعد از آموزش و پرورش، نبش 20 متری هفتم، برج پارسیان، طبقه دوم، واحد 4

شماره تماس: 09128042116

رامین صمدی

رامین صمدی بهترین وکیل کیفری در کرج

جناب آقای رامین صمدی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو رسمی کانون وکلای مرکز از سال 1398 می باشند که تحصیلات خود را تا مقطع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی در دانشگاه آزاد اسلامی کرج به پایان رسانده اند. آقای صمدی با کسب بیش از 90 درصد رضایت از موکلان در پرونده های متعدد به عنوان یکی از کارکشته ترین وکلای استان البرز در زمینه پرونده های کیفری شناخته می شوند.

آدرس: کرج، آزادگان، جنب تامین اجتماعی، روبروی اداره ثبت، ساختمان سایه، واحد 7

شماره تماس: 09126314901

فرانک فرنیا

فرانک فرنیا بهترین وکیل کیفری در کرج

سرکار خانم فرانک فرنیا وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی متخصص در زمینه دعاوی کیفری در کرج می باشند. خانم فرنیا با بیش از 20 سال سابقه وکالت از آن دسته وکلایی هستند که با نفوذ کلام خود در دادگاه و با صداقت و مهارت خود تمام حقایق پرونده را با قاضی در میان می‌گذارند، با توانایی و تخصص خود و بصورت ماهرانه برای احقاق حق موکلان خود تلاش می‌کنند.

آدرس: کرج، میدان طالقانی، بعد از راهنمایی رانندگی، نرسیده به مخابرات، جنب گلفروشی، پلاک 156، طبقه دوم، واحد4

شماره تماس: 09123621794


مهم ترین ویژگی های وکیل کیفری خبره در کرج

فن بیان قوی: در واقع می توان چنین گفت که قدرت کلام بهترین وکیل کیفری در کرج مهم ترین سلاح او برای کسب پیروزی در میدان جنگ دادگاه است. لازم است وکیل بتواند ادله و مستندات را به قضات مربوطه ارائه داده و دفاعیات لازم از موکل خود را انجام دهد. دانش و تحصیلات یک وکیل بسیار مهم است. اما اگر وکیل فن بیان قوی نداشته باشد نمی تواند از حقوق از دست رفته موکل خود دفاع نماید. زیرا دانش همواره از راه زبان است که جاری می شود و در انتخاب وکیل باید به این نکته توجه داشت.

ارتباط نزدیک با موکل: یکی از ویژگی های مهم وکیل کیفری، برقراری ارتباط نزدیک با موکل است. در واقع ارتباط نزدیک میان وکیل و موکل باعث می شود تا اعتماد طرفین نسبت به یکدیگر افزایش پیدا کند. از سوی دیگر موکل می تواند مهم ترین خواسته ها و دغدغه های خود در خصوص پرونده را به وکیل ارائه دهد و اهداف مد نظرش را ترسیم نماید. وکیل نیز می تواند در خلال صحبت و تبادل نظر با موکل از ابعاد مختلف پرونده اطلاعات جامعی کسب کرده و از آن ها برای حل مشکل کمک بگیرد.

صداقت: در ابتدا لازم است در یک جلسه حضوری، وکیل و موکل به تبادل نظر در خصوص پرونده بپردازند. در این جلسه وکیل پرونده را به طور کامل مورد مطالعه قرار می دهد تا از پیچ و خم های آن آگاهی کاملی به دست آورد. پس از اطلاع از جزئیات پرونده لازم است بهترین وکیل کیفری در کرج نظر خود را در خصوص موقعیت موکل در دعاوی کیفری مطرح شده اعلام کند و شانس موفقیت او را ترسیم نماید. وکیل می بایست از قول های خلاف واقع و امیدوار کننده و از روی بازارگرمی جدا اجتناب نماید.

شجاعت و جسارت: یکی از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل کیفری در کرج، شهامت و شجاعتی است که او از خود در محیط دادگاه نشان می دهد. اغلب دیده شده است که جو دادگاه های کیفری با تنش بسیار زیادی از سوی طرفین همراه می شود. هرگز نباید این تنش ها و درگیری ها در روحیه وکیل تاثیر بگذارد و او را از خواسته ها و اهدافش دور کند. لازم است وکیل در دعاوی کیفری با شجاعت و شجاعتی که در وجود خود دارد، دفاعیات مورد نظر را از موکل خود انجام داده و او را به اهدافش برساند.

بهترین وکیل کیفری در کرج

حق الوکاله وکیل کیفری در کرج چقدر است؟

حق الوکاله در اصل میزان دستمزدی است که در ازای انجام امورات حقوقی و رسیدگی به پرونده از سوی موکل به بهترین وکیل کیفری در کرج پرداخت می شود. نمی توان به طور دقیق در خصوص میزان حق الوکاله اظهارنظر کرد. زیرا دستمزد وکلای مختلف با یکدیگر متفاوت است. دقت داشته باشید که وکالت از جمله مشاغل آزاد محسوب می شود و محدودیتی برای دریافت دستمزد وجود ندارد. در بسیاری از موارد میزان حق الوکاله وکیل کیفری بر اساس توافق میان طرفین تعیین می گردد.

در ابتدا لازم است موکل با در نظر گرفتن معیارهای مختلف، تحقیقات جامعی را در خصوص مهارت و توانایی وکلای متعدد انجام دهد تا در نهایت به مطلوب ترین گزینه موجود دست پیدا کند. پس از این لازم است جلسه ای را برای انجام ملاقات حضوری با وکیل انتخابی تدارک ببیند. در این جلسه دو طرف به تبادل نظر در خصوص پرونده می پردازند و خواسته های خود را مطرح می کنند. پس از اطلاع وکیل از جزئیات پرونده، رقمی را به عنوان دستمزد برای قبول وکالت پرونده پیشنهاد می دهد.

موکل نیز می تواند رقم درخواستی خود را اعلام کند و پس از این دو طرف بر سر مبلغ واحدی به عنوان حق الوکاله به توافق می رسند. در صورتی که توافقات کامل انجام شود، قراردادی میان دو طرف به امضا می رسد. لازم است در این قرارداد اشاره کاملی به تعهدات دو طرف شود. در متن قرارداد می بایست زمان پرداخت دستمزد به طور دقیق درج شود. در صورت عدم امضای قرارداد در ابتدای رسیدگی به پرونده، در پایان دستمزد وکیل بر اساس تعرفه وکالت محاسبه و پرداخت می گردد.

بهترین وکیل کیفری در کرج

کلام آخر

از اینکه صبوری به خرج دادید و تا پایان مقاله با ما همراه بودید از شما متشکریم! در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات و تخصص بهترین وکیل کیفری در کرج آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن به گزینه های مطلوب دست پیدا کنید. همچنین تلاش کردیم تا مهم ترین ویژگی های یک وکیل خبره و کارآمد را برشمریم تا معیار مناسبی برای انتخاب در اختیار داشته باشید. همچنین نکات مهمی در خصوص نحوه تعیین میزان حق الوکاله وکلای کیفری در اختیار شما قرار دادیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم، از شما همراهان عزیز درخواست می کنیم تا نظرات و تجربیات خود در خصوص آن چیزی که در مقاله ذکر شد را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + چهارده =

دکمه بازگشت به بالا