کیفریوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل کلاهبرداری در کرج ⚖️【سال1403】✔️

گاهی افراد به دلیل تصورات غلطی که درباره دستمزد وکلا دارند از استخدام آنها صرف نظر کرده و تصمیم می‌گیرند خودشان به تنهایی عهده‌دار پرونده‌های مربوط به کلاهبرداری شوند. چنین اقدامی می‌تواند در بلند مدت باعث شکست شما در محاکم قضایی شود. کلاهبرداری در واقع جرمی است که فرد با استفاده از روش‌های متقلبانه و فریبکارانه می‌کوشد تا به اموال دیگری دسترسی پیدا کرده و آنها را به طور کامل تصاحب نماید. به این موضوع توجه داشته باشید که دعاوی کلاهبرداری معمولاً با حساسیت و دشواری‌های بسیار زیادی همراه هستند بنابراین بهتر است برای عبور از مشکلات خود حتماً از یک وکیل متخصص و خبره کمک بگیرید. در ادامه مطلب می‌کوشیم تا شما را با بهترین وکیل کلاهبرداری در کرج آشنا کنیم پس با ما تا انتهای مطلب همراه باشید.

بهترین وکیل کلاهبرداری در کرج

بهترین وکیل کلاهبرداری در کرج کیست؟

اگر دعوایی را در خصوص کلاهبرداری در محاکم قضایی اقامه نموده‌اید و به دنبال اثبات ادعای خود هستید لازم است از بهترین وکیل کلاهبرداری در کرج کمک دریافت کنید تا او بتواند با ارائه راهکارهای مناسب و مطلوب شما را به سرمنز مقصودتان برساند. از سوی دیگر ممکن است دعوایی علیه شما در خصوص کلاهبرداری اقامه شده باشد و شما نیاز به دفاع از خود در محاکم قضایی داشته باشید در تمامی این شرایط لازم است به سراغ وکلای شاخص و ممتاز بروید تا نیازهای حقوقی شما برطرف شود.

در واقع بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرج می‌کوشد تا با استفاده از دانش حقوقی خود به شما کمک شایانی داشته باشد و بتواند امورات حقوقی را در کمترین زمان ممکن به نتیجه برساند. از سوی دیگر باید به این نکته توجه داشته باشیم که بهترین وکیل کرج شانس کسب پیروزی برای شما را در مراجع قانونی به میزان قابل توجهی افزایش خواهد داد و این می‌تواند کلید پیروزی شما باشد. وکیل کلاهبرداری خوب در کرج شخصی است که درک درستی از نیازها و خواسته‌های حقوقی شما داشته باشد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل کلاهبرداری در کرج را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل کلاهبرداری در کرج را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

سعید صابر

سعید صابر وکیل کلاهبرداری در کرج

جناب آقای سعید صابر وکیل کلاهبرداری پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در کرج می باشد. ایشان دارای 13 سال سابقه وکالت در زمینه دعاوی ملکی، خانواده، کسب و کار و …. می باشند. حقوقدان سعید صابر همچنینی تاکنون پرونده های زیادی را از جمله شرکت ملی نفت چابهار و همچنین شرکت های نفتی بزرگ دیگر به سرانجام رسانده است.

آدرس: کرج، چهارراه هفت تیر، روبروی بورس، ساختمان صبا، طبقه 5، واحد 502

شماره تماس: 09123614187

پانیذ قمشی بزرگ

  پانیذ قمشی بزرگ وکیل کلاهبرداری در کرج

پانیذ قمشی بزرگ وکیل پایه یک و مشاور حقوقی می باشد، تخصص ایشان در زمینه رسیدگی به دعاوی کلاهبرداری و همچنین جعل اسناد، جعل داده ها، کلاهبرداری های اینترنتی و جرایم رایانه ای می باشد، خانم پانیذ قمشی بزرگ دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد از دانشگاه شهید بهشتی تهران می باشد.

آدرس: کرج، میدان نبوت، جنب مدرسه سلام، ساختمان ونوس

شماره تماس: 09303577766

وحید نصیری اوانکی

وحید نصیری اوانکی  وکیل کلاهبرداری در کرج

جناب اقای وحید نصیری اوانکی وکیل کلاهبرداری پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در کرج می باشد، ایشان عضو کانون وکلای مرکز نیز می باشد، مدرک تحصیلی این وکیل کارشناسی ارشد حقوق عمومی بوده. ایشان همچنین عضو هیئت مدیره کانون وکلا و نایب رئیس دادگستری البرز می باشد.

آدرس: کرج، طالقانی شمالی، بالاتر از آزادگان، برج سایه، طبقه ده، واحد 31

شماره تماس: 02632543620

سهراب کلانتری

سهراب کلانتری وکیل کلاهبرداری در کرج

جناب اقای سهراب کلانتری و کیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در کرج می باشد، ایشان عضو کانون وکلای مرکز نیز می باشد. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی بوده بیش از چندین سال سابقه وکالت در زمینه دعاوی کلاهبرداری، ملکی،خانواده، جعل اسناد، کسب و کار ها، امور مهاجرتی، فسخ و بطلان معامله، و … می باشد.

آدرس: کرج، هشتگرد، خیابان امام خمینی، نبش خیابان شهید سیاوش کیان، پلاک 2

شماره تماس: 09120578277


4 معیار مهم در انتخاب وکیل کلاهبرداری کرج!

دانش حقوقی بالا:

این موضوع را در نظر بگیرید که بهترین وکیل کلاهبرداری در کرج دانش حقوقی بالایی را در اختیار دارد و می‌تواند با ارائه راهکارهای مناسب به شما در حل و فصل مشکلات پیش آمده کمک نماید. او به عنوان متخصص مسائل حقوقی تسهیلات خود را در یکی از مطرح‌ترین دانشگاه‌های کشور به پایان رسانده و راهکارهای مناسبی را آموخته است که می‌تواند با منتقل کردن آنها به موکل شانس کسب پیروزی را برای او به میزان قابل توجهی افزایش داده و او را به موفقیت برساند.

سابقه بالا:

اگر وکیل دارای سابقه بالایی باشد به طور قطع تجربه بالاتری برای منتقل کردن به شما به عنوان موکل دارد و می‌تواند در دعاوی مربوط به کلاهبرداری کیفیت بالاتری را از خود به مرض نمایش بگذارد. اگر سابقه کاری و سابقه تحصیلی یک وکیل بالا باشد به طور قطع در تمامی سال‌هایی که در زمینه حقوق فعالیت داشته توانسته است تجربیات قابل قبولی را با خود همراه نماید در واقع این تجربیات کلید کسب پیروزی در محاکم قضایی به شمار می‌رود و شما می‌توانید خواسته‌های خود را با تکیه به تجربیات وکیل حل کنید.

تخصص در زمینه دعاوی کلاهبرداری:

یکی دیگر از معیارهای مهم برای انتخاب بهترین وکیل کلاهبرداری در کرج این است که در ابتدا تخصص او را مد نظر قرار داده و سپس به سراغ آن دست از وکلایی بروید که به عنوان متخصص در زمینه کلاهبرداری و مسائل مربوط به آن فعالیت داشته‌اند. این مسئله به شما کمک می‌کند که شانس کسب پیروزی در محاکم قضایی را به میزان قابل توجهی افزایش داده و به خواسته‌های حقوقی خود برسید. توجه به این موضوع از اهمیت بالایی برخوردار است.

فن بیان قوی:

مهارت‌های کلامی یکی از مهمترین معیارها برای انتخاب وکلای شاخص به شمار می‌رود در واقع شما می‌توانید با توجه کردن به فن بیان وکلای مد نظرتان درباره انتخاب آنها به جمع‌بندی‌های نهایی دست پیدا کنید. در واقع وکیل به فن بیان قوی نیاز دارد تا بتواند با احاطه بالایی که بر روی مهارت‌های کلامی دارد مباحث پیچیده حقوقی را برای موکل خود تشریح نموده و او را از نظر دانش حقوقی چند سطح بالا ببرد. همچنین برای متقاعد ساختن قاضی برای صدور رای عادلانه نیز و فن بیان قوی نیاز است.

بهترین وکیل کلاهبرداری در کرج

تعرفه حق الوکاله وکیل کلاهبرداری کرج چقدر است؟

دستمزدی را لازم است همواره در ازای دریافت خدمات حقوقی از بهترین وکیل کلاهبرداری در کرج در اختیار او قرار دهید که به آن در اصطلاحات حقوقی حق الوکاله می‌گویند. این موضوع را در نظر بگیرید که آیین نامه‌های مربوط سعی دارند تعرفه‌های مشخصی را برای حق الوکاله اعلام کنند تا موکلان و وکیلان با رعایت کردن آنها بتوانند به مبلغ مشخصی دست پیدا کنند اما حقیقت این است که وکالت شغلی آزاد به شمار می‌رود و بهتر این است که مقدار دستمزد و شیوه پرداخت آن را به صورت توافقی تعیین نمایید.

از آنجایی که وکیل دارای شغل آزاد است قانون نیز به او اجازه می‌دهد تا مقدار دستمزد مد نظرش را به صورت توافقی تعیین کند و این موضوع بلامانع می‌باشد. در بالا تلاش کردیم تا معیارهای مختلفی را به شما ارائه دهیم و در خصوص هر کدام از آنها توضیح مختصری دادیم تا بتوانید به کار گرفتن آنها وکیل مورد نظرتان را انتخاب کنید پس از اینکه وکیل مورد نظر را انتخاب نمودید لازم است با دفتر او تماس گرفته و جلسه‌ای را برای ملاقات حضوری تدارک ببینید تا در این جلسات درباره مقدار حق الوکاله به توافق نهایی برسید.

وکیل در ابتدا نیاز است تا ادله و مستندات ارائه شده را از جوانب مختلف مورد بررسی قرار دهد تا احتمال کسب پیروزی در پرونده را تخمین بزند چرا که تنها در این صورت است که می‌تواند مبلغ مد نظرش به عنوان حق الوکاله را تعیین نماید. دقت داشته باشید که هرچه سابقه یک وکیل بالاتر باشد به طور قطع از شما درخواست دستمزد بیشتری خواهد کرد چرا که میزان تجربیات یک وکیل و سابقه کاری و تحصیلی او بر روی مقدار حق الوکاله تاثیر خواهد گذاشت. همواره باید به این نکته توجه داشته باشید.

لازم نیست تمام دستمزد تعیین شده را به صورت یکجا در اختیار بهترین وکیل کلاهبرداری در کرج قرار دهید شما می‌توانید با وکیل مورد نظرتان پس از جلسات ملاقات حضوری به توافقات کامل رسیده و سپس از او بخواهید که دستمزد را در دو یا سه قسط دریافت نماید. از سوی دیگر لازم است تمام جزئیات توافق مربوط به حق الوکاله را تعیین و تکلیف کنید برای مثال لازم است مشخص کنید که اگر پرونده با شکست روبرو شد و وکیل نتوانست به موفقیت برسد تکلیف حق الوکاله او چه می‌شود

بهترین وکیل کلاهبرداری در کرج

کلام آخر

امیدواریم از مطالعه مطلب حقوقی بالا نهایت استفاده را کرده باشید و بتوانید با نکات مهمی که در آن درج نمودیم در جهت انتخاب وکیل مورد نظرتان گام بلندی را بردارید همانطور که متوجه شدید در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با بهترین وکیل کلاهبرداری در کرج آشنا کنیم و مطالب جامعی را در این خصوص ارائه نماییم. در ادامه تلاش کردیم تا شما را با برخی از معیارهای مهم در انتخاب وکیل آشنا کنیم و سپس به سراغ تعرفه حق الوکاله وکیل رفتیم. اکنون از شما می‌خواهیم که نظرات و تجربیات خود را با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 10 =

دکمه بازگشت به بالا