کیفریوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل کلاهبرداری تهران ✔️【سال1403】⚖️

اگر شخصی با حیله و تقلب مال دیگری را برباید در واقع مرتکب جرم کلاهبرداری شده است. در قانون به این جرم اشاره شده و مجازات‌های سنگینی نیز برای آن در نظر گرفته شده است. وقوع جرم کلاهبرداری می‌تواند خسارت‌های جبران ناپذیر را به فرد و اموال او وارد کرده و او را از نظر اقتصادی و مالی با ضررهای بیشماری همراه کند. در صورتی که به جرم کلاهبرداری متهم شده‌اید و یا اینکه فرد کلاهبردار ضررهای مالی بسیاری را به شما وارد کرده و قصد اقامه دعوی علیه او را دارید لازم است به طور قطع از یک وکیل مجرب و خبره کمک بگیرید ‌ استخدام وکیل می‌تواند شانس کسب پیروزی برای شما در دعاوی کیفری را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران

بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران کیست؟

جرم کلاهبرداری در ماده ۱ قانون تشدید مجازات مرتکبین ارتشاء، اختلاس و کلاهبرداری مصوب ۱۳۶۷ مجمع تشخیص مصلحت نظام، تعریف شده است. عنصر مادی جرم کلاهبرداری، عبارت است از ارتکاب رفتار مجرمانه توسط کلاهبردار. این رفتار مجرمانه، عبارت است از فریب دادن دیگری با استفاده از حیله و تقلب. حیله و تقلب، عبارت است از اعمالی که موجب فریب دیگری می‌شود. در واقع بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران به شما کمک می‌کند تا حقوق از دست رفته خود را به دست آورید.

در نظر داشته باشید که برترین وکیل کلاهبرداری در تهران به عنوان وکیل پایه یک دادگستری از تخصص‌های لازم برای رسیدگی به پرونده‌های مالی و کلاهبرداری برخوردار است و می‌تواند دانش حقوقی خود را برای تحقق اهداف موکل به کار بگیرد. بهترین وکیل تهران شخصی است که بتواند خواسته‌های موکل را به خوبی درک کرده و برای به دست آوردن آنها در دادگاه برنامه‌ریزی کند. او از سابقه و تجربه بالایی برخوردار است و می‌تواند آنها را برای کسب پیروزی و موفقیت به کار بگیرد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای کلاهبرداری در تهران را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

مونا ترابی

مونا ترابی بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران

مونا ترابی وكيل پايه یک دادگستری، عضو كانون وكلای مركز با بيش از 10 سال سابقه كار موفق در عرصه وكالت، از موفق ترين وكلای ايرانی، كارشناس ارشد حقوق خصوصی و مديريت موسسه حقوقی بين المللی عدالت آريايی با در اختيار داشتن مجموعه ای قوی و متبحر در پرونده های متعدد كيفری و ملكی و … افتخار دارد با ارائه خدمات حقوقی و جزايی و تجاری به كليه اشخاص اعم از حقيقی و حقوقی در موارد ذيل اقدام نمايد:

 • وكالت در کلیه دعاوی حقوقی اعم از ملکی، سرقفلی، مصادره اموال، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، وصیت، ارث، خانوادگی، طلاق، اختلافات پیمانکاری، الزام به تنظیم سند، فسخ قرارداد، ابطال قرارداد، خلع ید
 • وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، قاچاق کالا و ارز، جرم مواد مخدر، جرائم تعزیرات حکومتی پولشویی، مطالبه دیه، قتل، جرائم رایانه ای، جرائم پزشکی
 • وکالت در دیوان عالی کشور داوری در کلیه قراردادهای داخلی بین اشخاص و شرکت ها
 • وکالت در کمیسیون های ماده صد شهرداری و کمیسیون های مالیاتی تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت و قراردادهای تجاری و بازرگانی و کلیه قراردادهای داخلی و بین المللی

شماره تماس خانم ترابی: 09121979750
شماره تلفن دفتر وکالت: 02122097090
آدرس دفتر1:
سعادت آباد، سرو غربی، نرسيده به ميدان كتاب، پلاک ١٢٩، طبقه ٥، واحد ٥٠٥
آدرس دفتر2: ظفر، نفت (مصدق) شمالی، خيابان دامغانی (١١)، پلاک٣٨، واحد٢

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با خانم مونا ترابی می‌توانید از طریق شماره تماس های بالا با ایشان در ارتباط باشید.


علی مهری متانکلائی

علی مهری متانکلائی بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران

آقای علی مهری متانکلائی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با پروانه وکالت به شماره ۴۹۷۵۳، دارای تحصیلات لیسانس فقه و مبانی حقوق اسلامی و کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی هستند.

سوابق کاری ایشان:

 • عضو بنیاد حقوقی نخبگان نیروهای مسلح سنوات ۱۳۹۲ الی ۱۳۹۳
 • مشاور حقوقی موسسه حقوقی مهرپارسیان از سال ۱۳۹۴ تا کنون
 • مشاور حقوقی موسسه حقوقی آفتاب عدالت سال ۱۳۹۸
 • مشاور حقوقی موسسه حقوقی موازنه مدنی از سال ۱۳۹۹ تا کنون

از جمله خدمات ایشان:

 • مشاوره امور کیفری
 • مشاوره امور ملکی
 • مشاوره امور مالی
 • مشاوره امور خانوادگی
 • قبول وکالت در دعاوی کیفری
 • قبول وکالت در دعاوی ملکی
 • قبول وکالت در دعاوی مالی
 • قبول وکالت در دعاوی خانوادگی از قبیل: طلاق، نفقه، حضانت فرزند و…
 • قبول وکالت در دعاوی حقوقی از قبیل: انحصار وراثث، تحریر ترکه، تقسیم ترکه و…
 • قبول وکالت در دعاوی کیفری از قبیل: قاچاق کالا و ارز، خیانت در امانت، رشا و ارتشاء

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای علی مهری متانکلائی، با شماره زیر تماس بگیرید:

تلفن همراه: 0912006766109120067669 09120067664
تلفن ثابت: 021886639250218866392602188663927
آدرس دفتر:
میدان ونک، ابتدای بزرگراه حقانی، خیابان گاندی جنوبی، خیابان چهاردهم، پلاک ۱۴، طبقه ۴، واحد ۹ و ۱۰


نصیر عبادپور

نصیر عباد پور بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران

دكتر نصير عبادپور دانش آموخته و فارغ التحصيل مقطع دکتری از دانشكده حقوق وعلوم سیاسی دانشگاه های تهران و علامه طباطبائی مي باشد. ايشان مدرس دانشگاه و صاحب تاليفات و آثار علمی چندی در حوزه حقوقی و اجتماعی می باشد. وی علاوه بر اين، فعال در حوزه حقوق اجتماعی و مدنی بوده و از مدافعان اين عرصه می باشد.در راستای اين دغدغه های اجتماعی، تيم حقوقی دفتر دكتر عبادپور، متشكل از مجموعه ای از همكاران و وكلای با دانش حقوقی سطح قوی، باتجربه و با توانمندی های بالا و متعهد و دلسوز بوده و در حوزه های مختلف اعم از حقوقی، کیفری، ملکی، سرقفلی، ثبتی و … فعاليت دارند.

تخصص های دفتر وكالت ايشان عبارتند از:

 • وکالت تخصصی در انواع دعاوی ملکی
 • وکالت تخصصی در انواع دعاوی سرقفلی
 • وکالت تخصصی در پرونده های کیفری
 • وکالت تخصصی در انواع پرونده های خسارت بیمه
 • وكالت تخصصي در انواع دعاوی انحصار وراثت
 • وکالت تخصصی در انواع دعاوی خانواده
 • وکالت تخصصی در انواع دعاوی دیوان عدالت اداری
 • مشاوره و تنظيم انواع قراردادهای تجاری داخلی و بين المللی و شركتها
 • مشاوره و تنظيم انواع دادخواست و شکوائیه و لوایح حقوقی و کیفری
 • وكالت پرونده هاي ايرانيان خارج از كشور
 • وکالت تخصصی در پرونده های مربوط به چك و سفته
 • وکالت تخصصی در انواع دعاوی کمیسیون های ماده 100 و …
 • مشاوره در انواع دعاوی حقوقی و کیفری به صورت آنلاین و حضوری

تلفن همراه: 09121715026 – 09124160729
شماره دفتر: 02188902843
آدرس دفتر وکالت: خیابان مطهری، میرزای شیرازی، پلاک۲۱۰، طبقه اول، واحد۲
جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای دکتر نصیر عبادپور می‌توانید از طریق شماره تماس های بالا اقدام نمایید.


مجید ایرمان

مجید ایرمان وکیل کلاهبرداری در تهران

جناب آقای مجید ایرمان وکیل پایه یک دادگستری، از بهترین و با تجربه ترین وکلای تهران که دارای مدرک پایه یک دادگستری است. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی هستند و دارای 17سال سابقه درخشان در حوزه فعالیت خود مثل: دعاوی حقوقی و کیفری، کلاهبرداری، تزویر و خیانت درامانت است.

آدرس دفتر: تهران، خیابان مفتح، پایین تر از خیابان مطهری، خیابان زهره، پلاک5، طبقه3، واحد6

شماره تماس: 02188302027

الناز تقوایی

الناز تقوایی وکیل کلاهبرداری در تهران

سرکارخانم الناز تقوایی وکیل پایه یک دادگستری که یکی دیگر از بهترین وکلای تهران به شمار میرود که با داشتن ده ها موکل یکی از قابل اطمینان ترین وکلا هستند که میتوان به ایشان تکیه کرد. وی در حوزه جرایم علیه اموال و اسناد شامل کلاهبرداری، جعل، تقلب، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا، فروش و انتقال مال غیر و سرقت میباشد.

آدرس دفتر: تهران،اشرفی اصفهانی، خیابان آیت الله کاشانی، بلوار اباذر بین بوستان دوم و سوم، پلاک دوم

شماره تماس: 09121166472

شهلا محمدی

شهلا محمدی وکیل کلاهبرداری در تهران

سرکارخانم شهلا محمدی وکیل پایه یک دادگستری، از دیگر وکلای خبره و باتجربه تهران هستند که در سال 1386کار خودرا شروع کرده اند. ایشان با تبحر و تجربه بالا تا امروز توانسته اند بیش از ده ها پرونده را از جمله دعاوی کیفری و کلاهبرداری به خوبی به اتمام برسانند و رضایت موکلان خودرا الویت قرار دهند.

آدرس دفتر:تهران، خیابان ابوذر، ضلع جنوبی غربی پل، پلاک372، واحد اول

شماره تماس: 09122217256

حلافی سعیدنژاد

حلافی سعیدنژاد وکیل کلاهبرداری در تهران

جناب آقای حلافی سعیدنژاد وکیل پایه یک دادگستری نیز در لیست بهترین وکلای کلاهبرداری در تهران به شمار میروند، چرا که حوزه تخصص کاری وی وکیل جرایم علیه اموال و اسناد شامل کلاهبرداری، جعل، تقلب،تزویر، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا و فروش انتقال مال غیر است.

آدرس دفتر: تهران، شهرک غرب، فاز7، کوچه توحید4، پلاک28، طبقه اول

شماره تماس: 09121074767

لیلا قاسمی

لیلا قاسمی وکیل کلاهبرداری در تهران

سرکار خانم لیلا قاسمی وکبل پایه یک دادگستری، دیگر وکیلی است که شما میتوانید گره کار خود را به دستان ایشان بسپارید. چرا که او به طور تخصصی روی پرونده های کلاهبرداری، ا ختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال منقول، ربا، جعل، تقلب و خیانت در امانت، با صداقتو دلسوزی و پشتکار بسیار کار میکند تا شما را به نتیجه مطلوب و دلخواهتان برساند.

آدرس دفتر: تهران، قیطریه، چیذر، ساختمان رز، طبقه4، واحد4

شماره تماس: 09122580630


شیوه پرداخت حق الوکاله وکیل کلاهبرداری در تهران

به دستمزدی که باید به بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران در قبال انجام امورات حقوقی مربوط به پرونده پرداخت شود در اصطلاح حق الوکاله گفته می‌شود. بسیاری از افراد به غلط تصور می‌کنند که خودشان می‌توانند به تنهایی در دادگاه حاضر شده و از منافع خود دفاع کنند. در این خصوص باید اشاره داشته باشیم که مسائل حقوقی مربوط به دعاوی کلاهبرداری معمولاً با پیچیدگی و حساسیت‌های بالایی همراه هستند و همین مسئله کار را برای کسب پیروزی و رسیدن به موفقیت در آنها سخت می‌کند.

حق الوکاله و هزینه‌های مربوط به آن به هیچ عنوان یک بار اضافه بر دوش شما نخواهد بود چرا که هزینه‌های شکست در پرونده‌های کلاهبرداری به مراتب بیشتر از هزینه‌ای است که باید به عنوان دستمزد در اختیار وکیل قرار دهید. چرا که شکست دردعاوی کلاهبرداری می‌تواند فرد را با مجازات‌های سنگینی روبرو کرده و برای او حبس طولانی مدت و مجازات‌های مالی در پی داشته باشد. باید اشاره داشته باشیم که حق الوکاله مقدار ثابتی ندارد و در بسیاری از پرونده‌ها به صورت توافقی تعیین می‌گردد.

تعیین حق الوکاله بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران یکی از دغدغه‌های مهم افرادی است که با پرونده‌های حقوقی و کیفری دست به گریبان هستند. همه چیز به توافق شما با وکیل برمی‌گردد و از آنجایی که وکالت شغلی آزاد محسوب می‌شود قانون دست وکیل را برای تعیین توافقی دستمزد باز گذاشته است. همچنین باید اشاره داشته باشیم که پیچیدگی پرونده و تعداد سال‌هایی که وکیل مشغول به فعالیت‌های حقوقی بوده است نیز در میزان حق الوکاله و مبلغ دستمزد وکیل تاثیر مستقیم خواهد داشت.

شیوه پرداخت حق الوکاله نیز به صورت توافقی تعیین می‌شود برای این کار لازم است با وکیل صحبت کرده و دغدغه‌های خود را با او در میان بگذارید. برای مثال اگر توانایی مالی شما اجازه نمی‌دهد که تمام دستمزد وکیل را به صورت یکجا و در یک مرتبه به او پرداخت کنید می‌توانید موافقت او را برای پرداخت اقساطی حق الوکاله جلب نمایید. از سوی دیگر لازم است در خصوص حق الوکاله در صورت شکست در پرونده نیز به توافق برسید. تاکید می‌کنیم که امضای قرارداد می‌تواند از بروز اختلافات جدی جلوگیری کند.

بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران

۳ معیار مهم در انتخاب وکیل کلاهبرداری در تهران

دسترسی به بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران از این جهت دارای اهمیت است که شما با استفاده از وکلای شاخص و تکیه بر تجربیات و سابقه آنها می‌توانید نتایج دلخواه خود را در دادگاه کسب کرده و از اتهامات وارده تبرئه شوید. همچنین اگر به عنوان شاکی وارد دادگاه می‌شوید می‌توانید با کمک وکلای شاخص و مطرح اتهامات و ادعاهای خود را به اثبات برسانید و به حقوق قانونی‌تان دست پیدا کنید. در ادامه به برخی از معیارها مهم در انتخاب وکیل اشاره خواهیم داشت که شما را در یافتن وکلای معتبر کمک می‌کند.

دانش حقوقی بالا: هرچه دانش حقوقی بهترین وکیل کیفری در تهران بالاتر باشد به طور قطع تسلط بیشتری بر روی مواد قانونی داشته و می‌تواند دفاع بهتری از حقوق موکل در دادگاه داشته باشد. دانش حقوقی وکیل متخصص در زمینه کلاهبرداری می‌تواند از تحصیل او در یکی از مطرح‌ترین دانشگاه‌های کشور نشئت گرفته باشد. در صورتی که با وکیل خود ملاقات کردید لازم است از او بخواهید تا مدارک مربوط به سابقه تحصیلی و کاری‌اش را در اختیار شما قرار دهد تا با مطالعه آنها به اطلاعات دقیقی در خصوص مهارت‌های وکیل برسید.

مهارت‌های کلامی: یکی دیگر از معیارهای مهم که می‌تواند به شما در استخدام و شناختن بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران کمک کند مهارت‌های کلامی از جمله فن بیان و قدرت نفوذ کلام می‌باشد. وکیل با سلاحی از جنس فن بیان می‌تواند دانش حقوقی خود را به معرض نمایش گذاشته و در محیط دادگاه دفاع موثری از موکل خود داشته باشد. دانش حقوقی که یک وکیل در اختیار دارد همواره باید از راه مهارت‌های کلامی و فن بیان او جاری شود و در نهایت قاضی را برای صدور رای عادلانه متقاعد سازد.

صداقت با موکل: به هیچ عنوان نباید وکیل قول خلاف واقعی به موکل داده و به نوعی او را امیدوار کند. او باید با صداقت کامل با موکل خود رفتار کرده و هر آن چیزی که در خصوص پرونده‌های کلاهبرداری وجود دارد را به موکل منتقل کند. حتی اگر شانس موکل برای کسب پیروزی و رسیدن به موفقیت کم باشد باز هم باید وکیل در این مورد با موکل خود صداقت داشته باشد. صداقت وکیل با موکل باعث می‌شود تا اعتماد مثال زدنی بین آنها شکل گرفته و با تعامل بیشتری به همکاری خود ادامه دهند.

بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران

کلام آخر

تشکر و قدردانی می‌کنیم بابت اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را همراهی کردید. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران آشنا کنیم تا به این شکل بتوانید مشکلات پیش آمده را در کمترین زمان ممکن برطرف کنید. در ادامه شیوه پرداخت حق الوکاله را به دقت مورد بررسی قرار دادیم و نکات مهمی را در خصوص آن بیان کردیم در انتهای مطلب نیز برخی از معیارهای مهم که ممکن است در انتخاب وکیل به کار شما بیاید را ارزیابی نمودیم. اکنون از شما می‌خواهیم که اگر نظر یا تجربه‌ای در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را در قسمت دیدگاه با مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + پانزده =

دکمه بازگشت به بالا