کیفریوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل جنایی در تهران ⚖️【سال1403】✔️

اگر شما نیز جزو آن دسته از افرادی هستید که اتهاماتی در زمینه مسائل جنایی به شما وارد شده است و یا اینکه جنایت و رفتار مجرمانه شخصی حقوقی قانونی را از شما مختل کرده است می‌توانید برای پیگیری اهداف خود در زمینه اثبات جرم و یا تبرئه از آن از یک وکیل متخصص کمک بگیرید. می‌دانیم که شکست در زمینه مسائل کیفری و جنایی می‌تواند خسارت‌های جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد و فرد را از تامین حقوق و منافعش دور کرده و یا اینکه مجازات‌های سنگینی را به متهم تحمیل کند. وکیل در تلاش است تا تمامی مهارت‌ها و توانمندی‌های خود را به کار گرفته تا در نهایت بتواند موکل را در تحقق اهدافی که در سر دارد یاری نماید. باید از میان انبوه گزینه‌های موجود در زمینه وکالت به دنبال شاخص‌ترین آنها باشید؛ بنابراین در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل جنایی در تهران آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل جنایی در تهران

بهترین وکیل جنایی در تهران کیست؟

وکلای جنایی می‌توانند در زمینه‌های مختلف تخصص داشته باشند. برخی از وکلای جنایی در زمینه‌های خاصی از قانون کیفری مانند جرایم خشونت‌آمیز، جرایم مالی، جرایم مربوط به مواد مخدر یا جرایم سازمان‌یافته تخصص دارند. برخی دیگر در زمینه‌های خاص مانند دفاع از کودکان، دفاع از قربانیان تجاوز جنسی یا دفاع از افراد معلول تخصص دارند. در صورت بروز مشکلات کیفری و جنایی لازم است از بهترین وکیل کیفری در تهران کمک گرفته و مشکلات و اختلافات پیش آمده را حل و فصل کنید.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران آشنایی کاملی با قوانین مربوط به حقوق کیفری و قانون آیین دادرسی کیفری دارد و می‌تواند با مرور آنها مطلوب‌ترین راهکار را در اختیار موکل خود قرار دهد. برترین وکیل جنایی در تهران سعی دارد تا موکل را با حقوق قانونی‌اش آشنا کند. وکیل کیفری خوب در تهران شخصی است که سابقه بالایی در زمینه مسائل کیفری داشته باشد و از تجربیات خود برای رسیدن به پیروزی در دادگاه کمک بگیرد. بهترین وکیل کیفری در تهران به دنبال کسب رضایت موکل است.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل جنایی در تهران را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای جنایی در تهران را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

دکتر نصیر عبادپور

نصیر عباد پور بهترین وکیل جمایی در تهران


دكتر نصير عبادپور دانش آموخته و فارغ التحصيل مقطع دکتری از دانشكده حقوق وعلوم سیاسی دانشگاه های تهران و علامه طباطبائی مي باشد. ايشان مدرس دانشگاه و صاحب تاليفات و آثار علمی چندی در حوزه حقوقی و اجتماعی می باشد. وی علاوه بر اين، فعال در حوزه حقوق اجتماعی و مدنی بوده و از مدافعان اين عرصه می باشد.در راستای اين دغدغه های اجتماعی، تيم حقوقی دفتر دكتر عبادپور، متشكل از مجموعه ای از همكاران و وكلای با دانش حقوقی سطح قوی، باتجربه و با توانمندی های بالا و متعهد و دلسوز بوده و در حوزه های مختلف اعم از حقوقی، کیفری، ملکی، سرقفلی، ثبتی و … فعاليت دارند.

تخصص های دفتر وكالت ايشان عبارتند از:

 • وکالت تخصصی در انواع دعاوی ملکی
 • وکالت تخصصی در انواع دعاوی سرقفلی
 • وکالت تخصصی در پرونده های کیفری
 • وکالت تخصصی در انواع پرونده های خسارت بیمه
 • وكالت تخصصي در انواع دعاوی انحصار وراثت
 • وکالت تخصصی در انواع دعاوی خانواده
 • وکالت تخصصی در انواع دعاوی دیوان عدالت اداری
 • مشاوره و تنظيم انواع قراردادهای تجاری داخلی و بين المللی و شركتها
 • مشاوره و تنظيم انواع دادخواست و شکوائیه و لوایح حقوقی و کیفری
 • وكالت پرونده هاي ايرانيان خارج از كشور
 • وکالت تخصصی در پرونده های مربوط به چك و سفته
 • وکالت تخصصی در انواع دعاوی کمیسیون های ماده 100 و …
 • مشاوره در انواع دعاوی حقوقی و کیفری به صورت آنلاین و حضوری

تلفن همراه: 09121715026 – 09124160729
شماره دفتر: 02188902843
آدرس دفتر وکالت: خیابان مطهری، میرزای شیرازی، پلاک۲۱۰، طبقه اول، واحد۲
جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای دکتر نصیر عبادپور می‌توانید از طریق شماره تماس های بالا اقدام نمایید


مریم ابراهیمی قائی

مریم ابراهیمی قائی وکیل جنایی در تهران

سرکار خانم مریم ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری و مشلور حقوقی تهرانهستند. ایشان پس از اخذ پروانه کار خود را در زمینه حقوق آغاز کردند. وی به طور تخصصی روی دعاوی کیفری شامل: جرایم پزشکی، جنایی، قتل و آدم ربایی کار میکنند و تاکنون بیش از 90 درصد دعاویشان موفقیت آمیز بوده است.

آدرس دفتر: تهران، شهرک ژاندارمری، بلوار مرزداران، قبل از 35 متری لاله، پلاک 181، واحد 6

شماره تماس: 09125493995

داود ابراهیمی دریاسری

داود ابراهیمی دریاسری وکیل جنایی در تهران

جناب اقای داود ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز تهران میباشند. ایشان در حوزه دعاوی مختلف ملکی، خانواده و کیفری به خصوص دعاوی جنایی تخصص دارند و تا امروز بیش از ده ها پرونده از موکلینش با موفقیت مواجه بوده است.

آدرس دفتر: تهران، بلوار آفریقا، کوچه گل آذین، پلاک 11، واحد 6

شماره تماس: 09125889019

رضوان ابوالقاسمی

رضوان ابوالقاسمی وکیل جنایی در تهران

سرکار خانم روان ابوالقاسم وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی از دیگر وکلای خوب در تهران به شمار میروند. ایشان به طور تخصصی روی پرونده های کیفری مانند: قتل عمد، قتل غیر عمد، آدم ربایی و جرایم پزشکی و تجاوز کار میکنند و تاکنون بیش از 90 درصد پرونده موفق بوده اند.

آدرس دفتر: تهران، ونک، خیابان خدامی، پلاک 14، واحد 3

شماره تماس: 091239039558

افشار احدی

افشار احدی وکیل جنایی در تهران

جناب آقای افشار احدی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز میباشند. وی دارای چندین سال سابقه درخشان در حل دعاوی کیفری از جمله جنایی را دارا میباشد. حوزه تخصصی که ایشان شرح وظیفه مینمایند دعاوی جنایی شامل قتل عمد، قتل غیر عمد و آدم ربایی میباشد.

آدرس دفتر: تهران، بلوار شهدای صادقی شمالی، خیابان سلمان کسرایی، پلاک 121، واحد 4

شماره تماس: 09121112190

رباب آذری

رباب آذری وکیل جنایی در تهران

سرکار خانم رباب آذری، وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای مرکز؛ از دیگر برتر وکلای جنایی در تهران به شمار میروند. ایشان با خرج حساسیت بالا، صداقت و پشتکار در دعاوی که دارند همیشه سعی در جلب رضایت موکلین خود با بدون در نظر گرفتن نفع شخصی خود بوده اند و تاکنون توانسته اند نام خودرا بین بهترین وکیل جنایی در تهران ثبت کنند.

آدرس دفتر: تهران، میدان گلندوک، جنب بانک انصار، طبقه 3، واحد 5

شماره تماس: 09123377837


لزوم توجه به تخصص و سابقه وکیل جنایی در تهران

باید این موضوع را واضح و شفاف اعلام کنیم که کسب پیروزی در مسائل کیفری و جنایی در دادگاه‌های مربوطه قدری سخت و دشوار است و اگر از بهترین وکیل جنایی در تهران استفاده نکنید ممکن است در تحقق اهدافی که در سر دارید بازمانده و نتوانید از اتهامات وارد شده تبرئه شوید. از سوی دیگر اگر رفتارهای مجرمانه شخص یا سازمانی حقوقی را از شما مختل کرده است اگر دانش حقوقی کافی در اختیار نداشته باشید و یا اینکه از وکیل معتبری استفاده نکنید ممکن است در تامین منافع خود با مشکل روبرو شوید.

بنابراین هرگز نباید تصور کنید که هرگونه انتخاب عجولانه و بدون تحقیق می‌تواند شما را به اهداف شخصیتان در خصوص پرونده برساند. در این زمینه معیارهایی وجود دارد که باید با دنبال کردن آنها سطح دانش و تجربه وکلا را مورد بررسی قرار داده و در نهایت تصمیم خود را برای همکاری یا عدم همکاری با آنها بگیرید. سابقه و تخصص وکلا را می‌توان از جمله مهم‌ترین این معیارها دانست. اگر در مسیر انتخاب حقوقدان به این معیارها توجه داشته باشید می‌توانید در نهایت به معتبرترین وکلا برسید.

دقت داشته باشید که تخصص بهترین وکیل جنایی در تهران با قبول پرونده‌های متعدد در این زمینه شکل می‌گیرد. تحصیلاتی که وکیل به خصوص در مقطع کارشناسی ارشد انجام داده است نیز در شکل‌گیری تخصص او نقش تعیین کننده‌ای دارد. اگر برای حل مشکلات خود از وکلای متخصص استفاده کنید می‌توانید شانس کسب پیروزی را چندین برابر کرده و در نهایت از اتهامات وارده تبرئه شوید. وکیلی که در زمینه مسائل جنایی و کیفری به تخصص رسیده است در زمان کمتری می‌تواند پرونده را به نتیجه برساند.

وقتی از سابقه کاری بهترین وکیل تهران صحبت می‌کنیم منظورمان تعداد سال‌هایی است که او در محاکم قضایی مشغول به ارائه خدمات حقوقی بوده و توانسته تجربیات ارزشمند و قابل اتکایی را کسب کند. به هر حال باید این مسئله را در نظر داشته باشید که هرچه سابقه کار یک وکیل بیشتر باشد تجربیاتی که او در تمامی این سال‌ها با خود به همراه کرده است نیز بیشتر خواهد شد. البته هرگز نباید سابقه یک وکیل را با سن و سال او اشتباه بگیری چرا که ممکن است وکیلی دیر وارد عرصه حقوقی شده باشد و فاقد تجربیات کافی باشد.

بهترین وکیل جنایی در تهران

۴ باور غلط درباره هزینه وکیل جنایی در تهران

حق الوکاله یک هزینه اضافه است: یکی از تصورات غلطی که در خصوص میزان دستمزد بهترین وکیل جنایی در تهران وجود دارد این می‌باشد که برخی از افراد گمان می‌کنند که استخدام وکیل و پرداخت هزینه‌های آن کاملاً غلط است. این افراد تصور می‌کنند که استخدام وکیل نقش و تاثیری در کسب پیروزی در محاکم قضایی ندارد و خودشان به شخصه می‌توانند عهده‌دار رسیدگی به پرونده‌های جنایی شوند. پیچیدگی و حساسیت‌های موجود در پرونده‌های جنایی و کیفری عکس این موضوع را اثبات می‌کند.

تمامی وکلا دستمزد هنگفتی دریافت می‌کنند: از تصورات غلط دیگری که باید در اینجا به آن اشاره داشته باشیم این است که تمامی وکلا رقم‌های بالایی را به عنوان دستمزد از موکلان خود درخواست نخواهند کرد و بسیاری از حقوقدانان هستند که حتی در پرونده‌های پیچیده جنایی و کیفری حاضر می‌باشند با رقم‌های معقولانه وکالت کنند. به طور معمول هزینه وکیل در پرونده‌های جنایی بالا می‌باشد اما می‌توانید با اندکی تحقیق و پرس و جو به سراغ وکلای مقرون به صرفه اما با تجربه و شاخص بروید.

نمی‌توان در خصوص حق الوکاله چانه زنی کرد: دقت داشته باشید که میزان دستمزد بهترین وکیل جنایی در تهران مقدار ثابتی ندارد و اموال شما می‌توانید در خصوص حق الوکاله با وکیل مورد نظرتان گفت و گو کرده و نظر خود را در خصوص میزان دستمزد اعلام کنید. در بسیاری از موارد مقدار هزینه وکیل به صورت توافقی تعیین می‌شود بنابراین شما نیز به عنوان موکل می‌توانید در خصوص رقم اعلام شده از سوی وکیل چانه زنی کرده و آن را به ایده‌آل‌هایی که در ذهن خود دارید نزدیک و نزدیک‌تر نمایید.

حتماً باید حق الوکاله به صورت یکجا پرداخت شود: از باورهای غلط دیگری که می‌توانیم به آن اشاره داشته باشیم این است که عموم افراد تصور می‌کنند که پس از امضای قرارداد و همکاری با وکیل متخصص در زمینه مسائل جنایی و کیفری لازم است تمام رقم حق الوکاله تعیین شده را در اختیار وکیل قرار دهند. از آنجایی که برخی از افراد با مشکلات مالی روبرو هستند ممکن است همین تصور غلط باعث انصراف از استخدام وکیل شود. در نقض این موضوع باید اشاره کنیم که پرداخت در حق الوکاله نیز به صورت توافقی تعیین می‌شود.

بهترین وکیل جنایی در تهران

کلام آخر

از شما ممنونیم که تا اینجای مقاله در کنار ما بودید و صمیمانه ما را دنبال کردید. مهمترین هدف ما در این مقاله این بود تا شما را با برخی از ویژگی‌ها و مشخصات بهترین وکیل جنایی در تهران آشنا کنیم تا در صورت لزوم بتوانید مشکلات پیش آمده را با تکیه بر توانایی و تجربیات این وکلا حل و فصل کنید. در ادامه بر لزوم توجه به تخصص و سابقه وکلا تاکید داشتیم و آن را گوشزد نمودیم. در انتهای مطلب نیز به برخی از تصورات غلطی که در خصوص هزینه وکیل وجود دارد اشاره داشتیم. اکنون از شما می‌خواهیم که اگر نظر یا تجربه‌ای در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 17 =

دکمه بازگشت به بالا