وکیل

10 تا از بهترین وکیل یزد ⚖️ + شماره تلفن ☎️️【سال1403】

در صورتی می توان به کسب نتایج مطلوب در دادگاه امیدوار بود که دانش حقوقی لازم را در خصوص دعاوی مطرح شده در اختیار داشته باشیم. در صورت عدم آگاهی از قوانین و مقررات ممکن است شکست حاصل شود و همین موضوع باعث تحمیل خسارت های جبران ناپذیر به فرد می شود. عموم جامعه تخصص و دانش حقوقی لازم برای حضور در محاکم قضایی و رسیدگی به پرونده را در اختیار ندارد. از این رو، استخدام یک وکیل خبره و مجرب بیش از هر زمان دیگری الزامی به نظر می رسد. در این مطلب سعی داریم بهترین وکیل یزد را به شما معرفی کنیم تا با بررسی گزینه های مختلف در نهایت بتوانید بهترین تصمیم را برای آینده پرونده خود داشته باشید.

بهترین وکیل یزد

بهترین وکیل یزد کیست؟

همه روزه می توان با مراجعه به دفاتر و موسسات حقوقی متعددی که در شهر یزد حضور دارد در خصوص پرونده به تبادل نظر پرداخت و وکیل مورد نظر را پیدا کرد. اما مسئله اینجا است که کسب نتایج مطلوب در دادگاه در گرو استفاده از وکلایی است که در زمینه شغلی خود جزو شاخص ترین و مطرح ترین گزینه ها به شمار می آیند. بهترین وکیل یزد دانش آموخته یکی از مطرح ترین و معتبر ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات آکادمیک خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده است.

بهترین وکیل یزد به عنوان وکیل پایه یک دادگستری آگاهی خود از قوانین و مقررات مربوط به دعاوی مختلف را در سطح بالایی نگه می دارد تا بتواند بهترین راهکار را در اختیار موکل خود برای حل مشکلات قرار دهد. او همواره تغییرات قوانین حقوقی و کیفری را تحت رصد قرار می دهد تا علم خود را به روز نگه دارد. بهترین وکیل یزد تجربیات بسیار با ارزشی را در طی سال های متمادی کسب کرده است. این تجربیات در صورت مواجهه با پیچیدگی ها در پرونده به کمک وکیل خواهد آمد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل یزد را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای حقوقی و کیفری در شهر یزد به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از آن ها بهترین تصمیم را برای استخدام هر یک از آن ها داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

افخم السادات حسینی

افخم السادات حسینی وکیل در یزد

سرکار خانم افخم السادات حسینی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کنون وکلای مرکز، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، و سابقه بیش از 14 سال را دارا است. این وکیل به دلیل دانش حقوقی بالا و تبحری که در حل پرونده های حقوقی و کیفری دارد توانسته پرونده های زیادی را به سرانجام رسانده و یکی از موفق ترین وکلای زن در یزد به شمار آید.

آدرس: یزد، خیابان مطهری، جنب شیرینی گل یاس، طبقه فوقانی، کابینت آرمان

شماره تماس: 03538245229

علی محمد یاوری

علی محمد یاوری وکیل در یزد

جناب آقای علی محمد یاوری وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز دارای بیش از 12 سال سابقه وکالت موفق می باشد، این وکیل نیز یکی از برترین وکلای شهر یزد نیز به شمار می اید که توانسته پرونده های زیادی را به سرانجام برساند، از ویژگی های این وکیل می توان به حسن خلق، فن بیان، قدرت کلام، پایبندی به زمان نیز اشاره کرد. تخصص های این وکیل در زمینه خانواده، ملکی، کیفری، حقوقی می باشد و همینطور به طور تخصصی نیز در زمینه نوشت اوراق قضایی، تنظیم سند،تنظیم لایحه و شکوائیه، مشاوره های حضوری و غیر حضوری خدمات ارائه می دهد.

آدرس: یزد، خیابان فرخی، کوچه دادگستری، روبروی اداره ثبت، پلاک۲۸۰

شماره تماس: 03536265149

زهرا دهقانی محمد آبادی

زهرا دهقانی محمد آبادی وکیل در یزد

سرکار خانم زهرا دهقانی محمد آبادی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق، و بیش از 9 سال سابقه وکالت موفق را دارا است، این وکیل همچنین به دلیل هوش بالای حقوقی که دارد توانسته پرونده های زیادی را به سرانجام رسانده و موکلین زیادی را جذب خود کند. از تخصص های ایشان می توان به قبول دعاوی خانواده، مهریه، طلاق، کیفری، اسید پاشی، ضرب و جرح، فروش مال غیر، تجاوز، سرقت مسلحانه، دعاوی ملکی، خلع ید، مطالبه خسارت، پایان کار و … اشاره کرد.

آدرس: یزد، میدان ریاض، ابتدای بلوار قندی

شماره تماس: 03536267407

محمد دهقانی محمدابادی

محمد دهقانی محمدابادی وکیل در یزد

جناب آقای محمد دهقانی محمدابادی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصصی می باشد، این وکیل درارای سابقه بیش از 11سال سابقه وکالت موفق را دارا است. از تخصص های این وکیل می توان به قبول دعاوی خانواده، مهریه، طلاق، کیفری، اسید پاشی، ضرب و جرح، فروش مال غیر، تجاوز، سرقت مسلحانه، دعاوی ملکی، خلع ید، مطالبه خسارت، پایان کار و … اشاره کرد.

آدرس: یزد، محمدآباد، خیابان شهید مطهری، خیابان شهید محمدرضا دهقانی

شماره تماس: 03538363234

حمیده رحیمی زارچی

حمیده رحیمی زارچی وکیل در یزد

سرکار خانم حمیده رحیمی زارچی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای شهر تهران، دارای بیش از 12 سال سابقه وکالت موفق می باشد این وکیل یکی از بهترین وکلای زن در شهر یزد به شمار میرود و توانسته در طول دوره وکالت 12 ساله اش پرونده های زیادی را به سرانجام رسانده و موکلین بیشماری را به خود جذب کند.

از تخصص های این وکیل می توان به قبول دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی، خانواده، مشاوره حضوری و غیر حضوری، تنظیم سند، تنظیم لایحه و شکوائیه، نوشتن اورق قضایی اشاره کرد.

آدرس: یزد، بلوار شهید صدوقی، جنب بانک صادرات، بن بست چهلم، مجتمع بوعلی

شماره تماس: 03537253339

داود ابراهیمی دریاسری

داود ابراهیمی دریاسری وکیل در یزد

جناب آقای داود ابراهیمی دریاسری وکیل پایه یک داگستری، عضو کتنون وکلای مرکز، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق، بیش از 14 سال سابقه وکالت موفق را نیز دارا است. این وکیل به دلیل دانش حقوقی بالا و تسلطی که در حل پرونده های کیفری و حقوقی دارد به عنوان یکی از وکلای موفق در یزد به شمار آید. از ویژگی های این وکیل که توانسته موکلین زیادی را به خود جذب کند می توان به هوش بالای حقوقی، فن بیان، قدرت کلام، رفتار نیکو با وکلین، پایبندی به زمان اشاره کرد. این وکیل همچنین در زمینه قبول دعاوی خانواده اعم از طلاق، مهریه، نفقه، حضانت، تمکین، ازدواج دوم، انحصار وراثت و دعاوی ملکی اعم از خلع ید، اخذ سند، مطالبه خسارت، اخذ پایان کار اشاره کرد، وکیل آقای داود ابراهیمی دریاسری همینطور به صورت تخصصی در زمینه نوشتن اوراق قضایی، تنظیم سند، تنظیم لایحه و شکوائیه، مشاوره های حضوری و غیر حضوری نیز خدمات ارائه می دهد.

آدرس: بلوار افریقا، کوچه گل آذین، پلاک۱۱، واحد۶

شماره تماس: 02126217702

سه تصور غلط درباره هزینه وکیل یزد

به میزان دستمزدی که لازم است به بهترین وکیل یزد در ازای حضور در محاکم قضایی، رسیدگی به پرونده، ارائه دفاعیات و مواری از این نوع پرداخته شود در اصطلاح حق الوکاله می گویند. هر یک از وکلا بسته به مهارت و سابقه ای که در اختیار دارد می تواند میزان حق الوکاله خود را از موکل درخواست نماید، زیرا وکالت از جمله مشاغل آزاد محسوب می شود. در صورتی که در ابتدا قراردادی بین موکل و وکیل به امضا نرسیده باشد، میزان حق الوکاله وکیل بر اساس تعرفه وکالت محاسبه و پرداخت می شود.

نخستین تصور اشتباهی که در خصوص هزینه وکیل وجود دارد این است که عموم جامعه تصور می کنند که موکل هیچ نقشی در تعیین میزان هزینه وکیل ندارد. در واقع در جلسه ای که برای ملاقات حضوری بین وکیل و موکل تدارک دیده می شود، موکل به بیان مهم ترین خواسته های خود می پردازد و وکیل نیز جوانب ناپیدای پرونده را مورد بررسی قرار می دهد. در این صورت است که وکیل میزان دستمزد مد نظر خود را اعلام می دارد. موکل در این مرحله می تواند در میزان حق الوکاله دخل و تصرف داشته باشد.

بهترین وکیل یزد موظف است تمامی مهارت ها و توانایی های خود را به کار بگیرد تا در نهایت پرونده را چند قدم به پیروزی نزدیک تر کرده و رضایت موکل را جلب نماید. اما شکست نیز آن روی سکه است و پرونده های حقوقی علی رغم تلاش های بی وقفه وکیل مورد نظر ممکن است به شکست منجر شوند. در این شرایط به هیچ عنوان حق الوکاله وکیل کسر نمی گردد و موکل از پرداخت تمام و کمال مبلغ تعیین شده به عنوان دستمزد وکیل معاف نخواهد شد و می بایست در تسویه آن اقدام نماید.

نباید چنین تصور شود که موکل ملزم است در همان اول امضای قرارداد میزان حق الوکاله تعیین شده را به طور کامل بپردازد. در واقع میزان حق الوکاله به صورت توافقی بین وکیل و موکل تعیین می شود. نحوه و زمان پرداخت دستمزد وکیل نیز با تبادل نظر و توافق طرفین مشخص می شود. هر یک از افراد بسته به شرایطی که در اختیار دارد می تواند نحوه قسط بندی دستمزد وکیل را معین کند. اما به طور معمول هزینه وکیل در دو قسط در اختیار او قرار می گیرد.

بهترین وکیل یزد

ویژگی های وکیل یزد که موفقیت در پرونده را تضمین می کند!

قدرت برقراری ارتباط: لازم است وکیل خبره و کاربلد اندکی با اصول روانشناسی آشنایی داشته باشد. در واقع تمامی افراد در مواجهه با دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی از نظر روحی تحت تاثیر قرار می گیرند و برقراری ارتباط با آن ها از سوی وکیل قدری سخت و دشوار می شود. برقراری ارتباط میان وکیل و موکل به ایجاد اعتماد و اطمینان در میان طرفین کمک می کند. البته باید این نکته را مد نظر قرار دهید که ارتباط نزدیک میان وکیل و موکل می بایست با رعایت کامل اصول حرفه ای همراه باشد.

زمان شناس بودن: پس از انتخاب وکیل مورد نظر لازم است جلسه ای را برای ملاقات حضوری با وی تدارک ببینید. در این جلسه علاوه بر تبادل نظر در خصوص جوانب مختلف پرونده لازم است مهم ترین ویژگی های وکیل را نیز تحت رصد قرار دهید. زمان شناس بودن یک وکیل را می توان از حضور به موقع او در جلسه تعیین شده متوجه شد. لازم است بهترین وکیل یزد به موقع در جلسات ارائه دفاعیات در دادگاه حضور پیدا کرده و با قدرت کلام خود، قضات را برای صدور رای عادلانه متقاعد سازد.

جسارت و شجاعت: یکی از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل یزد که لازم است در هنگام انتخاب وکیل دقت ویژه ای بر روی آن داشته باشید، بهره مندی از شجاعت و جسارت است. لازم است وکیل با تمام توان خود از منافع موکل دفاع نماید و حقوق پایمال شده او را در دادگاه احقاق کند. ممکن است فضای دادگاه در برخی از دعاوی حساس، متشنج شود. وکیل به هیچ عنوان نباید تحت تاثیر جو دادگاه قرار بگیرد. او باید منافع موکل خود را مد نظر قرار دهد و با اعتماد به نفس به کار خود ادامه دهد.

بهترین وکیل یزد

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما صمیمانه تشکر می کنیم! در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل یزد آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به گزینه های مطلوب برای رسیدگی به پرونده دسترسی داشته باشید. در ادامه تلاش کردیم تصورات غلط در خصوص میزان هزینه وکیل را مورد ارزیابی قرار دهیم. همچنین در انتهای مقاله ویژگی های مهم وکیل که در کسب پیروزی در پرونده موثر است را بررسی نمودیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود در خصوص مطالب ذکر شده در مقاله را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 1 =

دکمه بازگشت به بالا