کیفریوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل کیفری در یزد ⚖️【سال1403】✔️

بسیاری از افراد تصور می کنند در صورتی که از نظر قانونی حق با آن ها باشد، بدون استخدام وکیل نیز می توانند در محاکم قضایی به موفقیت دست پیدا کنند. باید دقت داشته باشیم که دعاوی کیفری از پیچیدگی بالایی برخوردار است و هر گونه اقدام غلط می تواند خسارت های جبران ناپذیری را برای فرد به همراه داشته باشد. از این رو، استخدام یک وکیل که دانش حقوقی کاملی را در اختیار دارد و با قوانین و مقررات آشنا است، الزامی به نظر می رسد. اما انتخاب وکیل به همین سادگی هم نیست. از این رو، سعی داریم در این مقاله شما را با بهترین وکیل کیفری در یزد آشنا کنیم. پس لطفا ما را تا انتهای مقاله همراهی کنید.

بهترین وکیل کیفری در یزد

بهترین وکیل کیفری در یزد کیست؟

تعدد وکلا در شهر یزد باعث شده است تا یافتن گزینه مطلوب از میان انبوه وکلای موجود دشوار به نظر برسد. در واقع تا زمانی که معیار مناسبی برای سنجش توانایی های وکلا ددر اختیار نداشته باشیم از انتخاب بهترین ها باز خواهیم ماند. بهترین وکیل کیفری در یزد دانش آموخته یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات آکادمیک خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده است. تحصیلات وکیل پایه یک دادگستری در واقع مجوزی برای حضور وی در محاکم قضایی به شمار می آید.

بهترین وکیل کیفری در یزد سال های زیادی از سابقه کاری خود را صرف رسیدگی به پرونده های کیفری کرده است و در این راه تجربیات گران بهایی را کسب نموده است. تجربیات بهترین وکیل کیفری در یزد به او کمک خواهد کرد تا در صورت مواجهه با مشکلات مشابه بهترین راهکار را در پیش بگیرد. بهترین وکیل یزد که در زمینه دعاوی کیفری تخصص دارد، آگاهی کاملی از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی حقوقی و کیفری دارد و همواره تغییرات قوانین را نیز تحت رصد قرار می دهد تا علم خود را به روز نگه دارد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل کیفری در یزد را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای کیفری در یزد را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

نادر عسکری زاده

نادر عسکری زاده وکیل کیفری در یزد

جناب آقای نادر عسکری زاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد، ایشان دارای چندین سال سابقه وکالت کیفری فروش مال غیر، ضرب و جرح، دزدی، اختلاس، مزاحمت و …. میباشد. او در طول سابقه وکالتش توانسته پرونده های بیشماری را به سرانجام برساند و به یکی از بهترین وکیل کیفری در یزد شناخته شود.

آدرس: یزد، میدان فرهنگ (نعل اسبی)، مجتمع فراز، دفتر وکالت عسکری زاده

شماره تماس: 03538203950

سید محسن علوی نسب اشکذری

سید محسن علوی نسب اشکذری وکیل کیفری در یزد

جناب آقای سید محسن علوی نسب اشکذری وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی فارق التحصیل رشته حقوق و سابقه چندین ساله وکالت موفق می باشد. تخصص ایشان در خصوص قبول دعاوی کیفری، دزدی، اختلاس، فروش مال غیر، مزاحمت، کودک آزاری، رابطه نامشروع، خیانت و … می باشد.

آدرس: یزد، بلوارجمهوری، روبروی مسجد قبا، طبقهه فوقانی فروشگاه دنیای چرخ

شماره تماس: 03535302181

جواد یاوری

جواد یاوری وکیل کیفری در یزد

جناب آقای جواد یاری وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای یزد و مشاور حقوقی می باشد، این وکیسل دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت موفق در زمیه حل دعاوی کیفری اعم از دزدی، سرقت مسلحانه، ضرب و جرح و … می باشد.

آدرس: یزد، میدان شهدای محراب، خیابان ۱۵ خرداد، کوچه اندیشه، بن بست ۳

شماره تماس: 03518267459

علی باقری محمودآبادی

علی باقری محمودآبادی وکیل کیفری در یزد

جناب آقای علی باقری محمودآبادی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای مرکز، با چندین سال سابقه وکالت موفق در زمینه قبول دعاوی کیفری دزدی، اختلاس، فروش مال غیر، مزاحمت، کودک آزاری، رابطه نامشروع، خیانت و … می باشد.

آدرس: یزد، خیابان فرخی، کوچه حسینیه نقشین ، مجتمع وکلای دادگستری، طبقه زیرین

شماره تماس: 03532346115

هادی بزرگ

هادی بزرگ وکیل کیفری در یزد

جناب آقای هادی بزرگ وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی و یکی از بهترین وکیل کیفری در یزد می باشد، این وکیل سابقه وکالت طولانی مدت در زمینه حل دعاوی کیفری همچنین نوشتن اوراق قضایی، تنظیم لایحه و شکوائیه همچنین مشاوره های حضوری و غیر حضوری دارد.

آدرس: یزد، میدان باهنر، اول بلوار پاکنژاد، جنب لابراتوار اسکوپ، طبقه پایین، کارت عارف

شماره تماس: 09155037552


سه اشتباه رایج در انتخاب بهترین وکیل کیفری در یزد

دعاوی کیفری را می توان یکی از پیچیده ترین دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی به شمار آورد. شکست در این دعاوی می تواند با خسارات جبران ناپذیری از جنس مجازات همراه باشد. مجازات هایی نظیر اعدام، حبس، شلاق، تبعید، جرایم نقدی و… می تواند حساسیت های دعاوی کیفری را دو چندان کند. از این رو، باید در انتخاب بهترین وکیل کیفری در یزد بیشتری دقت را داشته باشید و به دنبال مطرح تزین گزینه ها باشید. در انتخاب وکیل کیفری معمولا افراد با اشتباهاتی رو به رو خواهند شد.

باید به این نکته توجه داشته باشید که سابقه بهترین وکیل کیفری در یزد را می توان یکی از معیارهای انتخاب وکیل به شمار آورد. در واقع با اتکا به سابقه وکیل مورد نظر می توان به تجربیات وکیل پی برد. حقوقدان سال های زیادی از عمر خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف می کند و در این راه با تجربیات گران بهایی رو به رو می شود. البته اشتباه رایج این است که مردم اغلب سن و سال وکیل مورد نظر را با سابقه او اشتباه می گیرند. حال آن که سن و سال یک وکیل معیار مناسبی برای انتخاب نیست.

بسیاری از مردم تمایل دارند برای حل و فصل پرونده های کیفری خود از وکلای مرد و یا وکلای زن استفاده کنند. به هیچ عنوان مرد بودن و یا زن بودن وکلای مورد نظر تاثیری در نتیجه پرونده نخواهد داشت. چرا که جنسیت وکیل معیار مناسبی برای انتخاب او نیست. مرد بودن و یا زن بودن وکیل انتخاب شده برای رسیدگی به پرونده تا حد زیادی به سلیقه شما باز می گردد. اما باید این نکته را مد نظر قرار دهید که چنانچه تمایل به استفاده از وکلای زن دارید، می بایست از میان گزینه های موجود به دنبال بهترین آن ها باشید.

بسیاری از مردم جامعه بر این باور غلط تاکید دارند که در همان ابتدای امضای قرارداد لازم است تمام مبلغ توافق شده را به صورت کامل پرداخت کرد. حال آن که نحوه پرداخت حق الوکاله به مانند میزان آن به صورت توافقی بین وکیل و موکل تعیین می گردد. لازم است هر یک از افراد بسته به شرایطی که در اختیار دارد، شیوه پرداخت خود را تعیین نماید. به طور معمول مبلغ توافق شده به عنوان حق الوکاله را در دو قسط به او پرداخت می کنند.

بهترین وکیل کیفری در یزد

اهمیت ملاقات حضوری با وکیل کیفری در یزد در چیست؟

در ابتدا لازم است فرد با استفاده از معیارهایی که در اختیار دارد بهترین وکیل کیفری در یزد را انتخاب نماید. در این مرحله لازم است فرد با دفتر وکیل مورد نظر تماس گرفته و از او وقتی را برای ملاقات حضوری تقاضا نماید. وکیل و موکل ملزم هستند در زمان تعیین شده در محل قرار که معمولا دفتر وکیل مورد نظر است حاضر شده و مهم ترین خواسته ها و دغدغه های خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارند. علاوه بر این لازم است در این جلسات دو طرف به نقطه نظر مشترکی برسند.

وکیل با دقت به مطالعه پرونده خواهد پرداخت و از جوانب ناپیدای آن اطلاع حاصل خواهد نمود. در این مرحله است که وکیل می تواند جایگاه موکل در پرونده را ترسیم نموده و نظر قطع خود را برای ادامه همکاری و یا عدم تمایل به همکاری را به موکل اعلام دارد. در صورتی که وکیل کیفری برای ادامه همکاری تمایل داشت لازم است با او در خصوص حق الوکاله نیز به تبادل نظر بپردازید. همان طور که در بالا نیز ذکر نمودیم، میزان حق الوکاله و نیز نحوه پرداخت آن به صورت توافقی تعیین می شود.

در صورت دست یافتن دو طرف به اهداف مشترک و انجام توافقات لازم، می بایست قراردادی بین دو طرف منعقد شود و تکلیف تمامی مسائل را در آن مشخص کند. امضای چنین قراردادی از بروز اختلافات در آینده جلوگیری به عمل می آورد. علاوه بر این لازم است در جلسات ملاقات حضوری مهم ترین ویژگی های وکیل مورد نظر را مورد مطالعه قرار دهید تا از انتخاب خود اطمینان حاصل نمایید. در این جلسات می شود زمان شناس بودن وکیل کیفری، فن بیان و حسن اخلاق او را ارزیابی کرد.

بهترین وکیل کیفری در یزد

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله ما را همراهی کردید، متشکریم! در این مقاله سعی کردیم شما را با بهترین وکیل کیفری در یزد آشنا کنیم تا در صورت لزوم به مطلوب ترین گزینه ها دسترسی داشته باشید. در ادامه تلاش کردیم سه اشتباه رایج در انتخاب وکیل را مورد بررسی قرار دهیم و در انتهای مطلب نیز اهمیت ملاقات حضوری را گوشزد نمودیم و به مجموعه اقداماتی اشاره داشتیم که انجام آن ها در ملاقات حضوری الزامی به نظر می رسد. اکنون از شما درخواست می کنیم که اگر تجربه و نظری در خصوص مطالب ذکر شده در بالا دارید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا