خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل مهریه در یزد ⚖️【سال1403】✔️

امروزه در جامعه خود با بالا رفتن آمار طلاق با رشد روز افزون دعاوی مهریه رو به رو هستیم. همه ساله تعداد زیادی از زنان زندگی مشترک خود را ترک کرده و برای مطالبه مهریه خود اقدام می کنند که در اکثر اوقات این مطالبه با تنش هایی رو به رو می شود. باید دقت داشته باشیم که دعاوی مهریه با پیچیدگی هایی همراه است که رسیدگی به آن ها تنها از عهده یک وکیل با سابقه و مجرب ساخته است. اما یافتن وکلای شاخص و مطرح نیز به همین سادگی نیست. از این رو، در این مطلب سعی داریم در این مطلب به معرفی بهترین وکیل مهریه در یزد بپردازیم. لطفا تا انتهای مطلب در کنار ما باشید.

بهترین وکیل مهریه در یزد

بهترین وکیل مهریه در یزد کیست؟

در شهر یزد با تعداد زیادی از دفاتر و موسسات حقوقی رو به رو هستیم. در واقع با مراجعه به هر یک از دفاتر حقوقی می توانیم در خصوص پرونده مورد نظر به تبادل نظر پرداخته و در نهایت با توجه به تخصص و سابقه بهترین وکیل یزد، گزینه مطلوب را انتخاب نماییم. اما دسترسی به وکلای شاخص و برتر به معیارهایی برای سنجش توانایی و مهارت ها نیازمند است. بهترین وکیل مهریه در یزد به عنوان وکیل پایه یک دادگستری دانش آموخته رشته حقوق در یکی از مطرح ترین و معتبر ترین دانشگاه های کشور می باشد.

بهترین وکیل مهریه در یزد آگاهی کاملی از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی مهریه و نیز دعاوی طلاق دارد و می تواند با تکیه بر دانش حقوقی خود بهترین راهکار را در اختیار موکل خود قرار دهد. او همواره تغییرات قوانین را تحت رصد قرار می دهد تا علم خود را به روز نگه دارد. بهترین وکیل مهریه در یزد تجربیات گران بهایی را بر اثر سال ها فعالیت حقوقی به دست آورده است. این تجربیات می تواند در صورت مواجهه با اختلافات پیچیده به کمک بهترین وکیل خانواده در یزد آمده و او را یاری نماید.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل مهریه در یزد را بشناسید!

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهریه در یزد بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکلا دنبال کنید:

علیرضا نموی

علیرضا نموی بهترین وکیل مهریه یزد

جناب آقای علیرضا نموی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای یزد است، ایشان دارای چندین سابقه وکالت در زمینه حل دعاوی خانواده از جمله مهریه، نفقه، اجرت المثل و … می باشد، او توانسته در طول سابقه وکالتش ئرونده های بیشماری را به سرانجام رسانده و مراجعه کنندگان زیادی را جذب خود کند.

آدرس: یزد، بلوار مدرس، کوچه جنب دادگستری کل استان یزد، کوچه امام رضا{ع}، بعداز شورای حل اختلاف، ساختمان کسرا، واحد ۲۰۱

شماره تماس: 09134554039

مجید میرجلیلی

مجید میر جلیلی بهترین وکیل مهریه یزد

جناب آقای مجید میر جلالی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با سابقه درخشان می باشد، تخصص ایشان در زمینه رسیدگی به دعاوی خانواده، مهریه است. همینطور وکیل مجید میرجلیلی در دیگر زمینه های وکالت از جمله قبول دعاوی حقوقی و کیفری همچنین تنظیم اوراق قضایی، تنظیم لایحه و شکوائیه نیز خدمات ارائه می دهد.

آدرس: یزد، شهرشاهدیه، شهرک شهید صدوقی، خیابان معلم، پلاک ۷۳

شمراه تماس: 03535211662

فاطمه فخار تازه یزدی

فاطمه فخار تازه یزدی بهترین وکیل مهریه یزد

سرکار خانم فاطمه فخار تازه یزدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با سابقه چندین ساله درخشان در زمینه حل دعاوی مهریه، حقوقی و کیفری می باشد، ایشان تا کنون پرونده های زیادی را حل و فصل کرده و موکلان خود را از نتیجه پرونده قانع ساخته است.

آدرس: یزد، خیابان فرخی، کوچه حسین نقش، دومین ساختمان سمت چپ ، طبقه اول، پلاک۴

شماره تماس: 03536221111

زهرا عبداللهی

زهرا عبداللهی بهترین وکیل مهریه یزد

سرکار خانم زهرا عبداللهی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، یکی از بترین وکیل مهریه در یزد می باشد، این وکیل دارای چندین سال سابقه رسیدگی به دعاوی حقوقی و کیفری دارا است، ایشان همچنین توانسته پرونده های بسیاری را به خوبی مدیریت کرده و به سرانجام رسانده است، از ویژگی های ایشان می توان به حسن خلق، فن بیان، پایبندی به زمان اشاره کرد.

آدرس: یزد، صفائیه، بلوار شهید قندی، خیابان معراج، کوچه معراج ۱۱

شماره تماس: 09134473190

علی محمد یاوری

علی محمد یاوری بهترین وکیل مهریه یزد

جناب آقای علی محمد یاوری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد، ایشان دارای چندین سال سابقه وکالت موفق می باشد که توانسته پرونده های مهریه بیشماری را حل و فصل کرده است، او همچنین دارای دانش حقوقی بالا و سابقه طولانی مدت می باشد که خود یک ویژگی به شمار میرود و مراجعه کنندگان زیادی را جذب می کند.

آدرس: یزد، خیابان فرخی، کوچه دادگستری، روبروی اداره ثبت، پلاک۲۸۰

شماره تماس: 03536265149

سه وظیفه وکیل مهریه یزد که افراد عادی توانایی انجام آن را ندارند!

بالا رفتن آمار طلاق در سطح جامعه باعث شده است تا در محاکم قضایی با حجم عظیمی از پرونده های مربوط به دعاوی طلاق و مهریه مواجه باشیم. دقت داشته باشید که بالا بودن رقم مربوط به مهریه ها باعث شده است تا در پرداخت و مطالبه آن ها، زوجین با مشکلاتی رو به رو شوند و حل و فصل اختلافات را در دادگاه دنبال نمایند. بهترین وکیل مهریه در یزد در تلاش است تا با استفاده از دانش حقوقی و مهارت هایی که در طی سال ها فعالیت حقوقی به دست آورده است حضور موفقی در دادگاه داشته باشد.

در ادامه سعی داریم به سه وظیفه بهترین وکیل مهریه در یزد اشاره داشته باشیم که انجام آن ها بدون بهره مندی از دانش حقوقی غیر ممکن است:

ارائه دفاعیات به قضات مربوطه: لازم است وکیل به موقع در جلسات رسیدگی به پرونده در دادگاه حضور پیدا کند و در این جلسات دفاعیات لازم را از موکل خود ارائه دهد. برای این کار لازم است وکیل مهریه از مهارت هایی نظیر فن بیان و قدرت نفوذ کلام برخوردار باشد تا صحبت ها و دفاعیات او در قضات مربوطه موثر واقع شود و در نهایت منافع موکل حفظ شود. انجام چنین وظیفه ای از جانب افراد عادی غیر ممکن به نظر می رسد.

جمع آوری ادله و مستندات: لازم است وکیل مهریه برای اثبات و یا رد ادعاهای مطرح شده در دادگاه به جمع آوری ادله و مستندات لازم بپردازد. گاهی این ادله و مستندات می تواند مسیر پرونده را به کلی تغییر داده و منافع موکل را به بهترین شکل ممکن تامین نماید. جمع آوری ادله و مستندات مربوط به پرونده کاری کاملا تخصصی است و تنها از عهده یک وکیل خبره و مجرب که سال های زیادی در این زمینه ها فعالیت داشته، ساخته است.

تنظیم لایحه دفاعیه: در واقع لایحه دفاعیه نوعی متن حقوقی است که طبق قانون می تواند توسط افراد دخیل در پرونده نوشته شده و به مقصد قضات مربوطه ارسال شود. در واقع زمانی افراد می توانند برای نوشتن لایحه دفاعیه اقدام کنند که قصد دفاع از خود در مقابل ادعاهای طرف مقابل را داشته باشند. تنظیم لایحه دفاعیه نیازمند بهره مندی از دانش حقوقی است و بهتر است این کار به وکیل خبره و متخصص در دعاوی مهریه سپرده شود.

بهترین وکیل مهریه در یزد

ضرورت ملاقات حضوری با وکیل مهریه در یزد

در ابتدا لازم است معیارهای مختلفی برای انتخاب وکیل در اختیار داشته باشید تا با استفاده از آن ها بتوانید مهارت های وکلای مختلف را مورد ارزیابی قرار داده و در نهایت شاخص ترین و مطلوب ترین گزینه را به خدمت بگیرید. دقت داشته باشید که دعاوی مهریه با پیچیدگی هایی همراه است و هر گونه عدم آگاهی از قوانین و مقررات مربوط به دعاوی طلاق و مهریه می تواند خسارت های مادی بسیاری را برای افراد دخیل در پرونده به همراه داشته باشد. از این رو، توجه به ویژگی های وکیل برای استخدام وی الزامی است.

پس از تحقیقات لازم و انتخاب بهترین وکیل مهریه در یزد لازم است جلسه ای را برای ملاقات حضوری با وی تدارک ببینید. همچنین موکل ملزم است در زمان مقرر در دفتر وکیل مهریه حضور داشته و با وکیل ملاقات داشته باشد. در این جلسه لازم است دو طرف در خصوص ابعاد مختلف و زوایای ناپیدای پرونده به تبادل نظر بپردازند و مهم ترین خواسته ها و اهداف خود را در خصوص پرونده با یکدیگر به اشتراک بگذارند. در این مرحله لازم است وکیل موافقت خود برای قبول وکالت پرونده را اعلام دارد.

میزان حق الوکاله نیز به صورت توافقی تعیین می شود. لازم است وکیل و موکل در خصوص دستمزد وکیل نیز تبادل نظر کرده تا توافقات لازم برسند. همچنین نحوه و زمان پرداخت حق الوکاله نیز با توافق طرفین معین می گردد. پس از ددستیابی به نقطه نظر مشترک، لازم است قراردادی بین دو طرف به امضا برسد. امضای قرارداد از پدیدار شدن اختلافات در بین دو طرف در آینده جلوگیری می کند. همچنین لازم است در متن قرارداد کلیه تعهدات وکیل و موکل به طور کامل ذکر شود. باید مشخص شود که دستمزد مورد نظر در ازای دریافت چه خدماتی به وکیل پرداخت می شود.

بهترین وکیل مهریه در یزد

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل مهریه در یزد آشنا کنیم تا بدون دغدغه بتوانید گزینه های مطلوب خود را سنجیده و به خدمت بگیرید. در ادامه تلاش کردیم تا به مهم ترین وظایف وکیل مهریه اشاره کنیم و در انتهای مطلب نیز اهمیت ملاقات حضوری با وکیل مهریه را گوشزد نمودیم. اکنون از شما درخواست می کنیم که مهم ترین تجربیات و نظرات خود در خصوص مطالب ذکر شده در مطلب بالا را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + هفت =

دکمه بازگشت به بالا