خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل مهریه در تبریز⚖️【سال1403】✔️

قانون مدنی به سبب ازدواج زن و مرد را دارای حقوقی می‌داند. مهریه را می‌توان جزو اصلی‌ترین حقوق مالی زن در زمان ازدواج به شمار آورد. مهریه زن می‌تواند از نوع اموال منقول و یا غیرمنقول باشد. نکته‌ای که لازم است در خصوص مهریه به آن توجه داشته باشید این است که هر یک از انواع مهریه اعم از عندالمطالبه و یا عندالاستطاعه دارای قوانین و مقررات خاص خود هستند. مطالبه مهریه یک روند قانونی می‌باشد و برای آن لازم است با تمامی مواد قانونی آشنا باشید و بتوانید از حقوق خود در محاکم قضایی به بهترین شکل ممکن دفاع نمایید. در این بین استخدام یک وکیل مجرب و کاردان می‌تواند به شما کمک کرده و از بروز خسارات احتمالی در آینده به طور کامل جلوگیری نماید؛ اما نکته‌ای که لازم است به آن توجه کنید این است که یافتن چنین وکلایی همواره کار دشواری است و به همین سبب قصد داریم در این مقاله شما را با بهترین وکیل مهریه در تبریز آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

بهترین وکیل مهریه در تبریز

بهترین وکیل مهریه در تبریز کیست؟

وکیلی می‌تواند نیازهای حقوقی شما در زمینه دعاوی مهریه را برطرف سازد که از توانایی و کارآمدی بالایی برخوردار باشد پیچ و خم‌های مسیر را به طور کامل بشناسد. باید این موضوع را در نظر داشته باشید که برترین وکیل مهریه در تبریز سال‌های زیادی از عمر کاری خود را صرف رسیدگی به پرونده‌های مختلف در محاکم قضایی کرده و به همین سبب توانسته است بر تجربیات خود بیفزاید؛ بنابراین با استفاده از تجربیات بهترین وکیل تبریز میتوانید گره‌های موجود در پرونده خود را بازگشایی کنید.

در واقع برترین وکیل مهریه در تبریز قادر است با تمرکز بر روی مواد قانونی مطلوبترین راهکار برای عبور از مشکلات را در اختیار شما قرار دهد و به این شکل اجازه ندهد خسارت‌های جبر را نپذیری به شما تحمیل شود. وکیل مهریه خوب در تبریز همواره تغییرات قانون را نیز برای ارائه مشاوره حقوقی لحاظ می‌کند و اجازه نمی‌دهد که در این خصوص از سایر رقبای خود عقب بماند. همواره با دریافت مشاوره حقوقی از وکیل پایه یک دادگستری می توانید اقدامات مثبتی را در زمینه حل و فصل پرونده‌های مهریه خود انجام دهید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل مهریه در تبریز را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای مهریه در تبریز را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

حسن پاشازاده

حسن پاشازاده بهترین وکیل مهریه در تبریز

آقای حسن پاشازاده یکی از وکلای حاذق و پر تلاش در تبریز به صورت حرفه ای در حوزه های حقوقی، کیفر، خانواده و ملکی فعالیت دارد و به افراد با توجه به سختی پروندشان مشاوره ارائه می دهد و آنان را در مسیر موفقیت قرار می دهد. قابل ذکر است که ایشان با توجه به سابقه درخشانی که در این حوزه از خود به جای گذاشته است مراجعین بسیاری دارد.

آدرس دفتر: تبریز، فلکه دانشگاه، برج بلور، طبقه هشتم، واحد B

شماره تماس : ۰۹۱۴۱۱۳۰۲۳۶

فروغ امیرعابدین

فروغ امیرعابدین بهترین وکیل مهریه در تبریز

سرکار خانم فروغ امیرعابدین وکیل پایه یک دادگستری بوده و سال ها تجربه موفق در عرصه وکالت دارد. ایشان از بهترین وکیل های مهریه در تبریز به شمار می رود و سابقه ای درخشان از موفقیت های پرونده ها به ثبت رسانده است. از دیگر خدمات او میتوان به تنظیم دادخواست، تنظیم اوراق و تنظیم شکوائیه اشاره کرد. شما میتوانید برای استفاده از تجارب خانم فروغ امیرعابدین بصورت حضوری و غیرحضوری اقدام به دریافت مشاوره بکنید.

آدرس: تبریز، خیابان امام، روبروی بانک سرمایه، مجتمع خاوران، طبقه 2

شماره تماس: ۰۹۱۴۳۱۷۴۳۴۷

ابوالفضل احمدی سرابی

ابوالفضل احمدی سرابی وکیل مهریه تبریز

جناب آقای ابوالفضل احمدی سرابی وکیل پایه یک دادگستری بوده و از اعضای کانون وکلا می باشد. ایشان در تمامی زمینه های حقوقی، کیفری، ملکی و تجاری فعالیت دارد ولی بصورت تخصصی در حوزه خانواده و زمینه مهریه پرونده قبول می کند و به ارائه ی مشاوره می پردازد. از دیگر خدمات او می توان به تنظیم اوراق و اسناد اشاره کرد. ناگفته نماند که مشاوره های آقای ابوالفضل احمدی سرابی بصورت حضوری و غیرحضوری می باشد.

آدرس: تبریز، روبروی استانداری، ساختمان امین، طبقه فوقانی بانک ملت، واحد 202

شماره تماس: ۰۹۱۴۳۱۵۴۶۰۱

کریم آب بسته

کریم آب بسته وکیل مهریه در تبریز

جناب آقای کریم آب بسته وکیل پایه یک دادگستری بوده و دارای سال ها تجربه ی موفق و درخشان در امر وکالت می باشد. ایشان از بهترین وکیل های مهریه در تبریز شناخته می شود و همواره با پیگیری های به جا و منظم خود زمینه موفقیت پرونده های زیادی را فراهم کرده است. شما حتی می توانید بصورت غیرحضوری از او مشاوره های تخصصی در این زمینه دریافت کرده و در جهت پیشبرد پرونده خود به کار ببرید.

آدرس: تبریز، چهارراه لاله، مجتمع پاک، طبقه 2، واحد 6

شماره تماس: ۰۹۱۴۳۱۴۷۱۹۸

هادی ابوالحسنی

هادی ابوالحسنی بهترین وکیل مهریه تبریز

جناب آقای هادی ابوالحسنی وکیل پایه یک دادگستری بوده و سال ها تجربه وکالت دارد. ایشان در تمامی زمینه ها فعالیت دارد ولی بصورت تخصصی در حوزه مهریه پرونده قبول کرده و سابقه خوبی در این خصوص دارد به همین دلیل آقای هادی ابوالحسنی از بهترین وکیل های مهریه در تبریز شناخته می شود. در صورت تمایل میتوانید از مهارت ها و همچنین مشاوره های تخصصی ایشان در مراحل پرونده ی خود بهره ببرید.

آدرس: تبریز، ولی عصر، میدان بهارستان، اول کوی مقدم، پلاک 1/1، طبقه 3

شماره تماس: ۰۹۱۴۳۰۳۳۳۹۷

حوریه احمدی سرای

حوریه احمدی سرای بهترین وکیل مهریه در تبریز

سرکار خانم حوریه احمدی سرای وکیل پایه یک دادگستری می باشد. ایشان در تمامی زمینه های حقوقی و کیفری و خانواده فعالیت داشته و پرونده قبول می کند ولی بصورت تخصصی در زمینه مهریه وکالت کرده و مشاوره تخصصی ارائه می دهد. شما می توانید بصورت حضوری و غیر حضوری از خدمات مشاوره ایشان بهره برده و در صورت رضایت از مهارت ایشان، وکالت پرونده خود را به او بسپارید.

آدرس: تبریز، خیابان عباسی، بالاتر از پل توانیر، نرسیده به آخر عباسی، کوی 110، پلاک 63

شماره تماس: ۰۹۱۴۳۱۶۹۷۲۸


حقایقی درباره دستمزد وکیل مهریه تبریز

لازم نیست حق الوکاله وکیل را به صورت یکجا پرداخت کنید: بسیاری از افراد بر این باور غلط تاکید دارند که لازم است تمام دستمزد وکیل را در همان ابتدا به صورت یکجا به او پرداخت کرد. چه بسا همین تصور غلط افراد را از استخدام وکیل منصرف کرده و آنها تصمیم گرفته به صورت شخصی در محاکم قضایی حضور پیدا کرده و از منافع خود در خصوص مطالبه مهریه و یا پرداخت آن دفاع نمایند. البته در بسیاری از موارد این موضوع به شکست منجر خواهد ش؛

می‌توان حق الوکاله را در چند قسط پرداخت کرد: در قسمت قبل به این موضوع اشاره داشتیم که حق الوکاله بهترین وکیل خانواده در تبریز را لازم نیست حتماً به صورت یکجا پرداخت کرد و در این قسمت باید این موضوع را در نظر داشته باشیم که امکان پرداخت اقساطی حق الوکاله نیز وجود دارد. برای این کار می‌توانید نظر مثبت وکیل مهریه را جلب کرده و در خصوص تعداد اقساط و نیز میزان دستمزدی که در هر قسط باید پرداخت کنید با او به توافقات کامل برسید.

تفاوتی میان هزینه وکیل مرد و وکیل زن نیست: ممکن است بنا به دلایلی به غلط تصور کرده باشید که برای مثال دستمزد وکیل زن کمتر از دستمزد وکلای مرد است. باید بگوییم که هیچ تفاوتی بین دستمزد وکلا وجود ندارد و در واقع جنسیت عامل موثری در میزان حق الوکاله نیست. در صورتی که برای دعاوی مهریه به دنبال وکیل مجرب و کاربلد هستید می توانید در ابتدا معیارهایی را در نظر گرفته و سپس از میزان حق الوکاله او مطلع شوید تا به این شکل به سرشناس‌ترین وکیل ممکن برای رسیدگی به پرونده‌های مهریه دست پیدا کنید.

عوامل مختلفی بر میزان هزینه وکیل تاثیر دارند: همواره باید به این موضوع توجه داشته باشید که دستمزد وکیل به صورت توافقی تعیین می‌گردد و عوامل مختلفی بر میزان آن اثر دارد. میزان پیچیدگی یک پرونده از جمله عواملی است که می‌تواند وکیل بر اساس آن میزان حق الوکاله را افزایش دهد. از سوی دیگر باید به این موضوع توجه کرد که سابقه وکیل نیز در این زمینه موثر است. از سوی دیگر اگر پرونده‌ای زمانبر باشد وکیل به طور قطع از شما دستمزد بیشتری را مطالبه خواهد کرد.

بهترین وکیل مهریه در تبریز

لزوم توجه به فن بیان و سابقه وکیل مهریه در تبریز

معیارهای مختلفی وجود دارد که با استفاده از آنها می‌توانید بهترین وکیل مهریه در تبریز را شناسایی کرده و برای استخدام او پا پیش بگذارید. یکی از این عوامل فن بیان وکیل مورد نظر است که نقش مهمی در کسب پیروزی در پرونده‌های مهریه در صورتی که وکیل فاقد توانایی سخنوری ادای مفاهیم حقوقی باشد به هیچ عنوان نمی‌تواند مشاور حقوقی موثری را به موکل خود ارائه داده و او را مهیای حضوری موفق در محاکم قضایی نماید.

از سوی دیگر باید به این موضوع توجه داشته باشید که وکیل لازم است با تکیه بر فن بیان و قدرت نفوذ کلام خود حضوری موفق را در جلسات دادگاه داشته و از منافع موکل خود دفاع نماید. نکته‌ای که لازم است در این خصوص با آن توجه داشته باشیم این است که قاضی به واسطه تجربه و تخصصی که در این زمینه دارد تفاوت بین حرافی و فن بیان یک وکیل را به خوبی تشخیص می‌دهد؛ بنابراین لازم است به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که علاوه بر فن بیان به دانش حقوقی کافی نیز مسلط باشند و بتوانند از منافع شما دفاع کنند.

معیار دیگری که در زمان انتخاب بهترین وکیل مهریه در تبریز باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشید میزان سابقه حقوقدان مورد نظر است. سابقه به معنای میزان تجربیاتی است که یک وکیل در طی سال‌های متمادی به دست آورده و می‌تواند با اتکا به آنها راهکارهای مناسبی را برای عبور از مشکلات در اختیار موکل خود قرار دهد. با دقت بر روی میزان سابقه یک وکیل می‌توانید به تجربیات او کاررنامه‌ای که در طی سال‌های متمادی از خود به جای گذاشته است توجه کنید.

البته باید به این موضوع توجه ویژه‌ای داشته باشید که ی سن و سال یک وکیل نمی‌توان به میزان سابقه او پی برد یعنی چنین نیست که اگر وکیلی مسن‌تر باشد به طور قطع بگوییم که سابقه او در رسیدگی به پرونده‌های مهریه بیشتر از یک وکیل جوان است چرا که این احتمال وجود دارد که وکیلی دیر به عرصه وکالت وارد شده و تجربیات کمی را کسب کرده باشد؛ بنابراین اگر برای رسیدگی به پرونده‌های مهریه دنبال یک وکیل کاربلد هستید بهترین می‌باشد که پیش از هرگونه اقدام سابقه او را نیز مرور کرده و سپس تصمیم بگیرید.

بهترین وکیل مهریه در تبریز

کلام آخر

ممنونیم از اینکه تا اینجای مقاله در کنار ما بودید و ما را همراهی کردید. در این مقاله تلاش کردیم تا بهترین وکیل مهریه در تبریز را معرفی کرده و برخی از مهم ترین مشخصات و تخصص او را مورد ارزیابی قرار دهیم. در ادامه حقایقی درباره دستمزد وکلای مهریه بیان نمودیم و سپس در انتهای مطلب به سراغ اهمیت فن بیان و سابقه در انتخاب وکیل برای رسیدگی به پرونده رفتیم. اکنون از شما درخواست داریم که اگر نظرات مهمی در این خصوص دارید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =

دکمه بازگشت به بالا