طلاقوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل طلاق در تبریز ⚖️【سال1403】✔️

تمامی زوجین زندگی خود را با عشق و محبت آغاز می کنند اما زندگی مشترک گاهی آن طور که تصور می کرده و برای آن برنامه ریزی کرده اند پیش نمی رود. در چنین شرایطی بسیار اتفاق افتاده است که زوجین به جدایی از یکدیگر می اندیشند و تصمیم به طلاق می گیرند. طلاق یک روند قانونی برای جدایی زوجین از یکدیگر است و احکام خاص خود را دارد. استخدام یک وکیل برای دعاوی طلاق می تواند ضعف حقوقی شما در این زمینه را جبران نماید. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل طلاق در تبریز آشنا کنیم تا نیازی نباشد زمان زیادی را صرف بررسی گزینه های مختلف کنید.

بهترین وکیل طلاق در تبریز

بهترین وکیل طلاق در تبریز کیست؟

در شهر تبریز با موسسات حقوقی و دفاتر متعددی رو به رو هستیم که وکلای مشغول به کار در هر یک از آن ها آماده اند وکالت پرونده های مربوط به دعاوی طلاق را عهده دار شوند. اما دقت داشته باشید که تنها با استخدام وکلای شاخص است که می توان به کسب نتایج خاص امیدوار بود. بهترین وکیل تبریز دانش آموخته رشته حقوق در یکی از مطرح ترین و معتبرترین دانشگاه های کشور است. او به عنوان وکیل پایه یک دادگستری مجوز حضور در محاکم قضایی را کسب نموده است.

بهترین وکیل طلاق در تبریز تسلط کاملی بر قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی طلاق دارد و می تواند با اتکا به دانش حقوقی خود بهترین راهکار را در اختیار موکلانش قرار دهد. بهترین وکیل طلاق در تبریز سال های زیادی از سابقه کاری خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف مربوط به انواع طلاق کرده است و توانسته در این زمینه تجربیات بی شماری کسب نماید. بهترین وکیل طلاق در تبریز همواره در تلاش است تا از آخرین تغییرات قوانین طلاق مطلع شده تا علم خود را به روز نگه دارد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل طلاق در تبریز را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از خبره ترین وکلای طلاق در شهر تبریز را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از هر گونه اقدام برای استخدام وکیل مورد نظر، سوابق و تخصص آن را به دقت بررسی کنید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

علی جاوید

علی جاوید

جناب آقای علی جاوید وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر تبریز و استان آذربایجان شرقی می باشد. ایشان مشاور حقوقی کانون وکلای دادگستری آذربایجان شرقی و عضو هیئت علمی دانشگاه هستند و مشاوره های حقوقی در دعاوی مختلف را به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار موکلین قرار می دهند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 15 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک تحصیلی دکترای حقوق خصوصی
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، دعاوی ثبت احوال، دعاوی ارث و میراث و …
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی مالی نظیر چک، قرارداد، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، فاکتور و …
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی املاک نظیر ثبت اسناد و املاک، زمین شهری و اوقاف، اختلاف در مالکیت، شهرداری، موجر و مستاجر، خرید و فروش اموال غیر منقول، املاک، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، حق کسب و پیشه و …

آدرس دفتر: تبریز، ولیعصر، بالاتر از دادگستری، خیابان قانون، مجتمع خدماتی ولیعصر، طبقه سوم، واحد 7

شماره تماس: 09141193504

مینا علوی

مینا علوی

سرکار خانم مینا علوی وكيل پايه يک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر تبریز هستند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری اند و پروانه وکالت خود را از کانون وکلا اخذ کرده اند. ایشان یکی موفق ترین و با تجربه ترین وکلای طلاق در تبریز محسوب می شوند.

برخی از مهارت ها و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 11 سال سابقه
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف و عقد قرارداد
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، ،حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، داوری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: تبريز، خيابان امام خمينی، چهارراه شهيد بهشتی، اول خيابان منصور، مجتمع خدماتی عتيق 2، طبقه سوم، واحد 324

شماره تماس: 09143172852

الهام میدانی

الهام میدانی

سرکار خانم الهام میدانی یکی از وکلای خبره و کاربلد به خصوص در حوزه طلاق در شهر تبریز می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و همواره راهنمایی های لازم را در اختیار موکلین خود قرار داده اند. خانم الهام میدانی دارای شان کاری بسیار بالایی هستند و تا به امروز پرونده های حقوقی بسیاری به ایشان واگذار شده است که توانسته اند با موفقیت به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف و تنظیم شکوائیه
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی نظیر تملک آپارتمان، خیانت در امانت، خلع ید، فسخ قرارداد و …
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده نظیر طلاق، درخواست طلاق از سوی مرد، حضانت فرزند، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، درخواست طلاق از سوی زن و …

آدرس دفتر: تبریز، چهارراه آبرسان، ساختمان اسکان یک، طبقه چهار

شماره تماس: 09143230071

رسول ایزدی مهر

رسول ایزدی مهر

جناب آقای رسول ایزدی مهر وکیل پایه یک دادگستری در شهر تبریز و استان آذربایجان شرقی هستند و به فعالیت در حوزه های حقوقی مختلف مشغول می باشند. ایشان مشاوره های حقوقی بسیار کاربردی و اصولی را در اختیار مردم قرار می دهند و با آن ها تعاملات بسیار خوبی را برقرار می کنند.

برخی از مهارت ها و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 15 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک کارشناسی حقوق
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، طلاق، طلاق توافقی، تملک اپارتمان ها، فروش و انتقال مال غیر، سرقت، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، دیون، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا و …

آدرس دفتر: تبریز، چهار راه آبرسان، ساختمان اسکان 2، طبقه 4

شماره تماس:  09141144047

فریبا معینی راد

فریبا معینی راد

سرکار خانم فریبا معینی راد وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر تبریز می باشد. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری هستند و مشاوره های حقوقی در دعاوی مختلف را به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار موکلین قرار می دهند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، دعاوی ثبت احوال، دعاوی ارث و میراث و …
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی مالی نظیر چک، قرارداد، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، فاکتور و …

آدرس دفتر: تبریز، آبرسان، روبروی پاساژ ونک، ساختمان 911، طبقه 2

شماره تماس: 09143061459

رقیه واحد

رقیه واحد بهترین وکیل طلاق در تبریز

سرکار خانم رقیه واحد وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز، مشاوره حقوقی، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، بیش از چندین سال سابقه وکالت موفق است. ایشان به دلیل رفتار مناسب با وکلا، پایبندی به زمان، فن بیان قوی، قدرت کلام، دانش حقوقی بالا و از همه مهم تر دفاعیه هایی که در مقابل قاضی ارائه می دهد توانسته در طول سابقه وکالتش بسیار موفق عمل کرده و موکلان زیادی را جذب خود کند.

تخصص این وکیل:

 • قبول دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، نفقه، حضانت، انحصار وراثت
 • قبول دعاوی ملکی، خلع ید، خیانت در امانت، پایان کار، تملک آپارتمان
 • قبول دعاوی کیفری، فروش مال غیر، ضرب و جرح، کلاهبرداری، مزاحمت، اسید پاشی، قصاص
 • نوشتن اوراق قضایی، تنظیم لایحه و شکوائیه، تنظیم قرارداد

آدرس: تبریز، ابتدای خیابان استقلال

شماره تماس: ۰۹۱۴۱۷۸۵۰۱۴


پس از انتخاب وکیل طلاق در تبریز چه باید کرد؟

در بالا لیست کاملی از وکلای طلاق خبره در شهر تبریز را به شما ارائه دادیم لازم است با دقت سوابق و تخصص هر یک از آن ها را مورد بررسی قرار دهید و تحقیقات خود را در این خصوص تکمیل نمایید. پس از اطمینان از گزینه مورد نظر خود لازم است با دفتر وکیل مورد نظر تماس گرفته و جلسه ای را برای ملاقات حضوری با وی تدارک ببینید. در این جلسه لازم است در خصوص پرونده با بهترین وکیل طلاق در تبریز به تبادل نظر بپردازید و او را از جزئیات و زوایای ناپیدای پرونده مطلع کنید.

همچنین لازم است در جلسات ملاقات حضوری با وکیل مورد نظر، مهم ترین خواسته ها و دغدغه های خود را با وکیل در میان بگذارید و او را از اهدافی که در سر دارید مطلع سازید. علاوه بر این لازم است در جلسات ملاقات حضوری مهم ترین مهارت ها و شاخصه های بهترین وکیل طلاق در تبریز را نیز مورد بررسی قرار دهید تا در نهایت مطمئن شوید که این همان شخصی است که به دنبال او بوده اید. زمان شناس بودن، فن بیان قوی، قدرت برقراری ارتباط، پر انرژی بودن و… از جمله ویژگی هایی است که می توان در جلسه حضوری به آن ها پی برد.

وکیل طلاق پس از مطالعه کامل پرونده و بررسی ادله و مستندات لازم نظر خود را در خصوص میزان حق الوکاله پیشنهادی ارائه می دهد. دقت داشته باشید که نمی توان رقم مشخصی را برای حق الوکاله طلاق در نظر گرفت زیرا وکالت جزو مشاغل آزاد محسوب می شود و هر یک از وکلا بسته به مهارت، سابقه، پیچیدگی پرونده، مدت زمانی که لازم است برای به نتیجه رسیدن پرونده صرف کرد و شهر مورد نظر مبلغی را به عنوان هزینه پرونده طلاق درخواست نماید.

در این مرحله لازم است موکل نیز رقم پیشنهادی خود را ارائه دهد. بالاخره پس از تبادل نظر دو طرف لازم است بر سر رقم واحدی به توافق برسند و قرارداد امضا کنند. امضای قرارداد از بروز مشکلات در آینده جلوگیری می کند. لازم است در قرارداد تعهدات بهترین وکیل طلاق در تبریز و تعهدات موکل به طور کامل ذکر گردد. لازم است زمان و نحوه پرداخت حق الوکاله مشخص شود. همچنین باید تعیین گردد که رقم مد نظر در ازای دریافت چه تعهداتی به وکیل پرداخت می شود.

بهترین وکیل طلاق در تبریز

انواع مشاوره حقوقی طلاق با وکیل خبره در تبریز

مشاوره حقوقی طلاق مخصوص آن دسته از افرادی است که خودشان تا حدودی دانش حقوقی در اختیار دارند و با روال انجام امور مربوط به طلاق در محاکم قضایی آشنا هستند. علاوه بر این ممکن است فرد به دلیل مشکلات مالی توانایی استخدام وکیل برای قبول وکالت پرونده طلاق را در اختیار نداشته باشد. در چنین شرایطی است که فرد متقاضی اقداکم به دریافت مشاوره حقوقی می کند. لازم است برای مشاوره حقوقی مربوط به طلاق به دنبال وکیل متخصص باشید تا نتیجه بهتری حاصل شود.

مشاوره حقوقی طلاق در سه شکل مشاوره حقوقی تلفنی، مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی آنلاین انجام می شود. مشاوره حقوقی تلفنی مخصوص آن دسته از افرادی است که زمان کافی برای حضور در دفتر بهترین وکیل طلاق در تبریز را در اختیار ندارند و می خواهند با صرف هزینه کمتر به نتیجه مطلوب دست پیدا کنند. همچنین در مشاوره حقوقی طلاق تلفنی امکان برقراری ارتباط چهره به چهره با وکیل وجود ندارد و نتیجه ای که حاصل می شود چندان دقیق و کارآمد نیست.

در مشاوره حقوقی حضوری مربوط به دعاوی طلاق امکان بررسی کامل پرونده وجود دارد و نتیجه ای که از آن به دست می آید در مقایسه با سایر روش های مشاوره حقوقی طلاق دقیق تر است. همچنین اگر مشکل حقوقی شما به بررسی ادله و مستندات نیازمند است به شما توصیه می شود که از مشاوره حقوقی حضوری استفاده کنید. هزینه این نوع مشاوره حقوقی بیشتر است. علاوه بر این رشد روز افزون شبکه های اجتماعی باعث شده است تا وکلا در فضای آنلاین نیز پاسخگوی متقاضیان باشند.

بهترین وکیل طلاق در تبریز

کلام آخر

از اینکه صبوری به خرج دادید و تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما صمیمانه تشکر می کنیم! در این مطلب سعی کردیم نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل طلاق در تبریز را به شما ارائه دهیم تا با بررسی مشخصات مربوط به هر یک از آن ها بتوانید بهترین تصمیم را برای پرونده خود بگیرید. همچنین تلاش کردیم به بررسی اقداماتی بپردازیم که انجام آن ها پس از انتخاب وکیل خبره و مجرب در زمینه پرونده های طلاق الزامی است. در انتهای مقاله نیز انواع روش های دریافت مشاوره حقوقی طلاق را مورد بررسی قرار دادیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 13 =

دکمه بازگشت به بالا