خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده در تبریز ⚖️【سال1403】✔️

حقوق خانواده بسیار گسترده است و موارد زیادی را شامل می‌شود. تقسیم ارث مهریه طلاق نشوز عدم تمکین و مواردی از این جنس جزو زیر شاخه‌های حقوق خانواده هستند که معمولاً در بین افرادی مطرح می‌گردند که دارای نسبت‌های فامیلی با یکدیگر هستند. همین مسئله باعث می‌شود تا رسیدگی به پرونده‌های مربوط به دعاوی خانواده قدری حساس و دشوار به نظر برسد. در صورتی می‌توانید در این دعاوی و موفقیت‌های چشمگیری دست پیدا کنید که از تجربیات یک وکیل کاربلد و خبره بهره‌مند شده و روی دانش حقوقی او حساب ویژه‌ای را باز کنید… اما یافتن چنین وکلایی بدون اینکه در این خصوص تحقیقات کاملی را انجام دهید تقریباً غیر ممکن به نظر می‌رسد. از این رو در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل خانواده در تبریز آشنا کنیم تا با سهولت بیشتری بتوانید گزینه مد نظرتان را انتخاب کنید. با ما همراه باشید.

بهترین وکیل خانواده در تبریز

بهترین وکیل خانواده در تبریز کیست؟

دانش حقوقی یک وکیل به او کمک می‌کند تا احاطه کاملی بر روی مواد قانونی داشته باشد و نیز تغییرات مربوط به آنها را به طور مستمر تحت رصد قرار داده و قادر باشد علم خود را به روز نگه دارد. بهترین وکیل خانواده در تبریز سعی دارد از اندوخته‌های خود در جهت کسب موفقیت برای پرونده‌های مربوط به دعاوی خانواده استفاده کرده و اهداف تعیین شده توسط موکل را به خوبی محقق سازد تا به این شکل رضایتمندی فرد را کسب نماید. تنها در این صورت است که دو طرف می‌توانند در موفقیت‌های چشمگیری دست پیدا کنند.

در واقع بهترین وکیل تبریز وظیفه دارد تا با ارائه مشاوره حقوقی افراد درگیر در پرونده‌های خانواده را با حقوق و منافعشان آشنا کرده و راه‌های عبور از مشکلات را به آنها نشان دهند. وکیل خانواده خوب در تبریز وظیفه دارد با جرات و جسارتی مثال زدنی پرونده را پیگیری کرده و تا لحظه صدور حکم نهایی از هیچ تلاشی فروگذار نکند. او تحصیل کرده یکی از مطرح‌ترین دانشگاه‌های کشور است و با تحصیلات آکادمیک خود توانسته مجوزهای لازم برای حضور در دادگاه را کسب نماید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل خانواده در تبریز را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای خانواده در تبریز را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلابا ما همراه باشید:

محمدباقر ابوالحسنی

محمدباقر ابوالحسنی بهترین وکیل خانواده در تبریز

جناب آقای محمدباقر ابوالحسنی وکیل پایه یک دادگستری و بهترین وکیل خانواده در تبریز می باشد. ایشان در حوزه های حقوقی، کیفری، تجاری و … فعالیت دارد. آقای محمدباقر ابوالحسنی بیشتر پرونده های خود را از بین حوزه خانواده انتخاب کرده و سابقه ی بسیار درخشانی در این باره دارد. موکلین او نیز نسبت به فعالیت و پیگیری و دلسوزی آقای ابوالحسنی رضایت کامل دارند.

آدرس: تبریز، شریعتی شمالی، ساختمان ۱۳۰، طبقه اول، واحد ۲

شماره تماس: ۰۹۱۴۳۰۹۳۴۲۲

حسین ایرانی

حسین ایرانی بهترین وکیل خانواده تبریز

جناب آقای حسین ایرانی وکیل پایه یک دادگستری می باشد. او به واسطه ی تعداد زیاد پرونده موفق در حوزه ی خانواده، از بهترین وکیل خانواده در تبریز به شمار می آید. از خدمات دیگر آقای حسین ایرانی می توان به تنظیم اوراق، تنظیم اسناد و مدارک و شکوائیه اشاره کرد. شما نیز میتوانید از خدمات ایشان بهره مند شده و از تجارب وی در جهت پیشبرد پرونده خود استفاده فرمایید.

آدرس: تبریز، خیابان شریعتی جنوبی، ساختمان کریستال، طبقه ۲، واحد ۳

شماره تماس: ۰۹۱۲۹۳۷۵۰۲۸

محمدرضا اشرفی نیا

محمدرضا اشرفی نیا وکیل خانواده در تبریز

جناب آقای محمدرضا اشرفی نیا وکیل پایه یک دادگستری می باشد. ایشان در تمامی زمینه های حقوقی و قضایی فعالیت می کند ولی اکثرا پرونده های وی با موضوع خانواده و اونواع زیرشاخه های آن می باشد بنابراین میتوان گفت زمینه تخصصی آقای محمدرضا اشرفی نیا وکالت در حوزه خانواده است. او علاوه بر وکالت، مشاوره های تخصصی نیز در این زمینه ارائه می دهد.

آدرس: تبریز، میدان جهاد{نصف راه}، روبروی شهرداری منطقه ۴، مجتمع تجاری خدماتی مهدیه، طبقه ۱۱، واحد B

شماره تماس: ۰۹۱۲۸۴۴۲۳۵۷

شبنم اسدی

شبنم اسدی وکیل خانواده تبریز

سرکار خانم شبنم اسدی وکیل پایه یک دادگستری و بهترین وکیل خانواده در تبریز می باشد. از حوزه فعالیت او میتوان به پرونده های حضانت، طلاق، مهریه، نفقه و دیگر امور مربوط به خانواده نام برد. خانم شبنم اسدی در تمامی حوزه های اصلی دیگر نیز پرونده قبول کرده و به ارائه ی مشاوره میپردازد. شما نیز میتوانید از مشاور های سطح بالای ایشان برخوردار شوید.

آدرس: تبریز، بخش مرکزی، خیابان شهید ابراهیم زاده، خیابان معلم، برج سینا، پلاک ۱۳، طبقه ۲

شماره تماس: ۰۹۱۴۱۲۸۴۵۳۸

مریم اصغرپور

مریم اصغرپور بهترین وکیل خانواده در تبریز

سرکار خانم مریم اصغرپور وکیل پایه یک دادگستری می باشد. ایشان با پیگیری های مداوم و منظمی که از پرونده های خود می کند زمینه موفقیت بسیاری از موکلین را فراهم کرده و به همین جهت همواره وکالت او رضایت موکلین را در پی داشته است. شما می توانید از مشاوره های تخصصی او در تمام حوزه ها بصورت حضوری و غیر حضوری استفاده کرده و از تجارب خانم مریم اصغرپور در جهت موفقیت پرونده خود بهره ببرید.

آدرس: ارتش جنوبی، روبروی بانک شهر، ساختمان آرین، طبقه سوم، واحد ۵

شماره تماس: ۰۹۱۴۱۲۰۴۸۴۳

الهام میدانی

الهام میدانی بهترین وکیل خانواده در تبریز

سرکار خانم الهام میدانی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، یکی از بهترین وکیل خانواده در تبریز می باشد، ایشان فارق التحصیل رشته حقوق از دانشگاه شهید بهشتی تهران می باشند، این وکیل همچنین بیش از 20 سال سابقه وکالت موفق در زمینه قبول دعاوی خانواده اعم از طلاق، مهریه، نفقه، اجرت المثل، تمکین و نشوز و … را دارا می باشد.

آدرس: تبریز، چهار راه آبرسان، ساختمان اسکان یک، طبقه چهارم

شماره تماس : 09143230071


اهمیت ملاقات حضوری با وکیل خانواده در تبریز

ممکن است زمان زیادی را برای تحقیق درباره بهترین وکیل خانواده در تبریز صرف کرده باشید؛ اما همواره باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که شناخت شما با مطالعه درباره وکیل کامل نمی‌شود و به طور قطع باید با وکیل مورد نظر ملاقات حضوری داشته باشید. در واقع وکیل دارای مهارت و ویژگی‌های خاصی است که تنها از طریق تبادل نظر با او در خلال جلسات ملاقات حضوری می‌توان با آنها پی برد و آنها را مورد سنجش قرار داد تا برای شما به طور کامل محرز شوند.

برای این کار می‌توانید ابتدا تحقیقات خود را در خصوص گزینه‌های مختلف کامل کرده و سپس به سراغ اولین اولویت خود رفته و با دفتر او تماس بگیرید. علاوه بر این ممکن است از موسسات حقوقی وکیل خود را انتخاب کرده باشید در این صورت می‌توانید با موسسه حقوقی مورد نظر تماس گرفته و مختصری درباره پرونده‌های مربوط به دعاوی خانواده توضیح ارائه دهید. در این صورت است که اگر وکیل مایل به همکاری باشد به شما وقتی را برای ملاقات حضوری می‌دهد. در جلسات ملاقات حضوری است که می‌توانید مهم‌ترین خواسته‌های خود را به وکیل منتقل کنید.

در زمان تعیین شده در محل قرار که معمولاً دفتر بهترین وکیل خانواده در تبریز است حاضر شده و با وکیل خود به تبادل نظر بپردازید. علاوه بر این باید توجه داشته باشید که اطلاعاتی که شما به حقوقدان مورد نظر در خصوص پرونده می‌دهید می‌تواند به او در حل و فصل گره‌های ایجاد شده در پرونده کمک کند؛ بنابراین پیش از اینکه در دفتر وکیل حاضر شوید لازم است تمامی مدارک و مستندات مربوط به پرونده را با خود به همراه داشته باشید تا وکیل امکان بررسی آنها را به دست آورد.

علاوه بر مسائل حقوقی لازم است درباره جزئیات همکاری با وکیل نیز به توافقات کامل دست پیدا کنید. برای مثال می‌توانید از وکیل در خصوص میزان دستمزدش سوال بپرسید چرا که در بسیاری از موارد میزان حق الوکاله به صورت توافقی تعیین می‌شود. علاوه بر این در صورتی که تمایلی برای پرداخت یکجای دستمزد وکیل ندارید می‌توانید با او به توافقات کامل دست پیدا کرده تا هزینه را در چند قسط به او پرداخت کنید. در پایان نیز برای فرار از بروز اختلافات احتمالی لازم می‌باشد قراردادی بین دو طرف به امضا برسد.

بهترین وکیل خانواده در تبریز

خصوصیات وکیل خانواده در تبریز که به موفقیت پرونده کمک می‌کند!

فن بیان قوی: باید به این موضوع توجه داشته باشید که بهترین وکیل خانواده در تبریز تنها در صورتی می‌تواند از حقوق موکل خود در جلسات دادگاه دفاع کند که به سلاحی از جنس فن بیان مسلح باشد. دانش حقوقی و میزان تسلط یک وکیل بر روی مواد قانونی مختلف از اهمیت بالایی برخوردار است اما نباید از این نکته غافل شویم که این دانش تنها از راه کلام است که جاری می‌شود؛ بنابراین لازم است در جلسات ملاقات حضوری با وکیل مورد نظر فن بیان و قدرت نفوذ کلام او را به دقت مورد بررسی قرار دهید.

قدرت ارتباط گیری با افراد دخیل در پرونده: وکیل برای جلو بردن اهداف موکل لازم است با افراد درگیر در پرونده مذاکره داشته باشد. او تنها در صورتی می‌تواند به این موفقیت دست پیدا کند که مهارتهای ارتباطی بالایی داشته باشد. از سوی دیگر باید این موضوع را در نظر داشته باشیم که افراد درگیر در پرونده‌های حقوقی و کیفری به طور معمول با تنش‌هایی در زندگی خود روبرو هستند که ارتباط گرفتن با آنها را برای وکیل سخت می‌کند و این هنر وکیل است که بتواند راهی را برای نفوذ به قضات و موکلان خود پیدا نماید.

برخورداری از دیدی جامع در خصوص مسائل حقوقی: لازم است بهترین وکیل خانواده در تبریز دیدی جامع در خصوص مسائل مربوط به دعاوی خانواده داشته باشد تا به این شکل بتواند تمامی حوادث مربوطه را تجزیه تحلیل کرده و در نهایت تصمیم درستی را اتخاذ کند. او در این راه تمامی جوانب را با دقت مورد سنجش قرار می‌دهد و در نهایت راهکارهای مناسبی را برای عبور از مشکلات به موکل خود ارائه می‌دهد تا اهداف تعیین شده محقق شود و فرد به موفقیت‌های چشمگیری برسد.

امانتدار بودن وکیل: موکل لازم است تا هر آن چیزی که درباره پرونده می‌داند را به وکیل منتقل کند تا به این شکل گره‌های موجود در مسیر دعاوی مطرح شده باز شود و روند رسیدن به موفقیت تسهیل گردد؛ اما نکته‌ای که لازم است در این خصوص به آن توجه داشته باشید این است که وکیل باید حافظ رازهای موکل خود باشد و به هیچ عنوان آنها را برای دیگران بازگو نکند. در صورتی که وکیل مورد نظر دارای این خصوصیت باشد می‌توان گفت که او به طور کامل اصول حرفه‌ای را رعایت کرده و گزینه مناسبی برای به خدمت گرفتن و اعطای وکالت به شمار می‌آید.

بهترین وکیل خانواده در تبریز

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با بهترین وکیل خانواده در تبریز آشنا کرده و برخی از مشخصات و تخصص وی را نیز مورد بررسی قرار دهیم. در ادامه اهمیت ملاقات حضوری به دقت مورد بررسی قرار گرفت و پس از آن نیز به بیان برخی از خصوصیات مهم در وکیل خانواده رفتیم. اکنون از شما درخواست می کنیم که اگر تجربه ای دارید آن را با ما در سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =

دکمه بازگشت به بالا