وکیل

10 تا از بهترین وکیل مشهد ⚖️ + شماره تلفن ☎️️【سال1403】

برای حضور موفق در دادگاه و ارائه دفاعیات لازم است دانش حقوقی داشته باشیم و اطلاعات خود در قوانین و مقررات را به میزان قابل توجهی افزایش دهیم. عموم مردم جامعه از داشتن چنین دانشی بی بهره هستند و همین موضوع باعث می شود تا خسارات جبران ناپذیری بر اثر شکست در دعاوی مطرح شده به آن ها تحمیل شود. استخدام یک وکیل خبره و مجرب می تواند به میزان زیادی این ضعف حقوقی را جبران کرده و به کمک افراد بیاید. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل مشهد آشنا کنیم تا دیگر دغدغه ای از جانب انتخاب وکیل نداشته باشید.

بهترین وکیل مشهد

بهترین وکیل مشهد کیست؟

مشهد شهر بزرگی است و وکلای متعددی در آن مشغول به کار هستند. همین تعدد وکلا در شهر مشهد باعث شده است تا یافتن شاخص ترین ها کار سخت و پیچیده ای به نظر برسد. در واقع اگر معیار خاصی در اختیار نداشته باشیم هرگز نمی توان گزینه مطلوب را انتخاب نماییم. بهترین وکیل مشهد دانش آموخته رشته حقوق در یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است. بهترین وکیل مشهد سعی دارد در برخورد با رازها و اسرار موکلین همواره امانت دار باشد و آن ها را در سینه خود حفظ نماید.

بهترین وکیل مشهد اطلاعات دقیقی در خصوص قوانین و مقررات دارد و سعی می کند با اتکا به دانش حقوقی خود بهترین راهکار را به موکلین ارائه دهد. او همچنین تغییرات قانون را به طور مستمر مورد رصد قرار می دهد تا علم خود را به روز نگه داشته و بتواند در دادگاه حرفی برای گفتن داشته باشد. بهترین وکیل مشهد سال های زیادی از عمر خود را صرف رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی مختلف کرده است و از این رو توانسته تجربیات گران بهایی به دست بیاورد و سابقه خود را درخشان کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل مشهد را بشناسید!

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی وکلای خبره در زمینه پرونده های حقوقی و کیفری در شهر مشهد بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، در مجله حقوقی برترین وکلا همراه ما باشید:

علیرضا قدیری

علیرضا قدیری وکیل پایه یک دادگستری، فارغ التحصیل دانشگاه تهران، با بیش از 25 سال سابقه وکالت در پرونده های مهم، یکی از بهترین وکلای مشهد، عضو رسمی کانون وکلای استان خراسان و رییس هیئت مدیره موسسه حقوقی نیک دادفران می باشد. مراجعه به ایشان یعنی بهره مندی از دانش حقوقی بعلاوه تجربه سالیان وکالت که باعث اطمینان خاطر افراد و موکلین خواهد شد.

ایشان سابقه حضور در هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری خراسان را بعنوان عضو اصلی داشته و مسئولیت های مختلفی را در آن ارگان به عهده داشته است، از جمله: بازرس هیأت مدیره و نماینده ویژه کانون وکلا در اتحادیه سراسری کانونهای وکلا ی کشور (اسکودا). همچنین ایشان مسئولیت کارگروه آموزش و تحقیقات شورای پیشگیری از وقوع جرم مشهد و نیز مسئولیت کمیسیون آموزش و تحقیقات کانون وکلا و عضویت در کمیسیون کارآموزی کانون وکلای دادگستری خراسان را در کارنامه خود دارا می باشد.

موفقیت ایشان در تربیت و سرپرستی تعداد بی شماری از کارآموزان وکالت و تدریس علوم حقوقی در مراکز علمی و سابقه مدیریت آموزشی در دانشگاه علمی کاربردی حقوق ثبت خراسان از جمله فعالیتهای ایشان می باشد. علیرضا قدیری سالهای متمادی دبیر انجمن جرم شناسی منطقه شرق کشور بوده است و انجام فعالیتهای علمی در حوزه جزائی در کارنامه ایشان می درخشد. همچنین موفقیت های قابل توجهی در پیروزی پرونده های مهم داشته اند که قابل تحسین می باشد.

حوزه فعالیت حقوقی وی: امورملکی، امور حقوقی، کیفری، ثبتی و خانواده می باشد.

شماره تماس: 09155909549
آدرس دفتر:
مشهد، خیابان امام خمینی، مقابل سه راه دارایی، امام خمینی ۲۸، برج اداری مرمر
جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای علیرضا قدیری می‌توانید از طریق شماره تماس بالا اقدام نمایید.

رضا حسینی برج

رضا حسینی برج بهترین وکیل مشهد

وکیل “رضا حسینی برج” وکیل پایه یک دادگستری مشهد یکی از بهترین وکلای مشهد با 15 سال سابقه کار وکالت هستند که بصورت حرفه ای در امور حقوقی ،کیفری،خانواده ،ثبت شرکت ها وکالت می‌نمایند و بیش از ۷۰۰۰پرونده موفق با رضایتمندی فراوان داشته اند.

پرونده های تخصصی ایشان عبارتند:

 • خانواده: طلاق توافقی ۳روز
 • طلاق ایرانیان خارج کشور ۳روز
 • ثبت طلاق، ثبت ازدواج ۳روز‌
 • ملاقات فرزند ۳روز
 • جهیزیه ۳روز
 • نفقه ۲۰روز
 • تمکین ۲۰روز
 • طلاق یکطرفه زوج، زوجه ۴۵روز(حداقل)

تنظیم دادخواست در ۱روز

 • تخصصی حقوقی: [ الزام به تنظیم سند، اثبات مالکیت، شهرداری و کمیسیون ماده ۱۰۰ ،الزام به تحویل ملک، خلع ید، ابطال سند، تصرف عدوانی، قرارداد مشارکت، لیزینگ خودرو، سند خودرو، اراضی ملی، ستاد اجرایی فرمان امام ]

تخصصی:

 • دیه [ تصادفات، فوت، خسارات]
 • چک، سفته ۳روز
 • تخلیه ۳روز
 • انحصار وراثت، ارث، وصیت ۳روز
 • ثبت شرکت، ثبت برند ۳روز

تنظیم شکوائیه در ۱روز

 • تخصصی کیفری: [ سرقت، کلاهبرداری، جرایم پزشکی، توهین و تهدید، خیانت در امانت، رابطه نامشروع، قمار، جرایم رایانه ی، رمز ارز، قتل ، پولشویی ، قاچاق کالا، شرب خمر، اختلاس، ضرب و جرح ]

وکالت ایرانیان مقیم خارج کشور

تلفن همراه: 09156024004
تلفن دفتر: 05137600011
آدرس دفتر:
مشهد، بلوار سجاد، سجاد۶، جنب پیتزا نوشین، پلاک۲۲۰
سایت: lawyermashhad.com

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای رضا حسینی برج، می‌توانید از طریق شماره تماس بالا با ایشان در ارتباط باشید.

مهین نیکو

مهین نیکو بهترین وکیل مشهد

سرکار خانم مهین نیکو وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلا، با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، فعال رسانه ای و صنفی یکی از حاذق ترین وکلای شهر مشهد می‌باشند. خانم نیکو با دلسوزی و صداقت پرونده های موکلان خود را در دستگاه قضایی پیش می‌برند، با توجه و دقتی که در جزئیات پرونده به خرج می‌دهند تمام راه حل هایی که ممکن است به نفع موکلان در دادگاه ختم شوند با آن ها در میان گذاشته و بصورت کاملا واضح و شفاف برای آن ها توضیح می‌دهند، موکلان را از نگرانی و سردرگمی ها رهانیده و تا رسیدن به نتیجه نهایی مطلوب آن ها را همراهی می‌کنند.

آدرس: مشهد، وکیل اباد 30، حافظ 8، پلاک 25

شماره تماس: 09157332473

محسن کتولی

محسن کتولی بهترین وکیل مشهد

جناب آقای محسن کتولی وکیل پایه یک دادگستری و عضو مرکز وکلای قوه قضاییه خراسان رضوی می‌باشد وی مدرس دانشگاه بوده و بیش از 15 سال سابقه کار و فعالیت در حوزه های مختلف حقوقی، کیفری و خانواده دارد. ایشان به جهت تسلطی که بر قوانین و رویه های دادگاه ها دارند به عنوان یکی از موفق ترین وکلای مشهد می‌باشند، مشاوره و وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و املاک از مهمترین تخصص های ایشان است که تا کنون بیش از 95 درصد از پرنده های خود را با موفقیت به اتمام رسانده است.

برخی از ویژگی های ایشان:

 • ایشان از یک تیم حقوقی قوی و شناخته شده ای در مشهد بهره می‌برد که می‌توانید با خیالی آسوده پرونده خود را به این وکیل بسپارید.
 • وکالت از ایرانیان مقیم خارج از کشور و پیگیری دعاوی (حقوقی، کیفری، املاک و خانواده) ایشان در ایران از تخصص های این وکیل است و ایرانیان عزیز در هر کشوری که هستید با خیالی آسوده پرونده خود را به ایشان بسپارید.

شماره تماس: 09155218544
آدرس دفتر:
مشهد، شهرک غرب، وکیل آباد
جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای محسن کتولی می‌توانید از طریق شماره تماس های بالا اقدام نمایید.

پریسا عطاریان

پریسا عطاریان بهترین وکیل مشهد

سرکار خانم پریسا عطاریان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلا دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه فردوسی مشهد یکی از باسوادترین و کاربلدترین وکلای مشهد محسوب می‌شوند. خانم عطاریان سوابق درخشانی از جمله وکالت بانک سپه، وکالت گروه کارخانجات صنعتی چینی مقصود را در کارنامه خود دارند و توانسته اند تا کنون بیش از 250 پرونده را با موفقیت به اتمام برساند. ایشان متخصص در زمینه های متعدد از جمله دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و … می‌باشند.

آدرس: مشهد، سامانیه، سامانیه 19، نبش تابان 2

شماره تماس: 09155212475

حامد صبوری

حامد صبوری بهترین وکیل مشهد

جناب آقای حامد صبوری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای استان خراسان، دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق از دانشگاه فردوسی مشهد، سابقه خدمت با عنوان مدیر دفتر شعب قضایی مشاوره و وکیل شرکت های بازرگانی، تعاونی و صرافی می‌باشند. متخصص در دعاوی کیفری و مالی و سابقه به موفقیت رساندن بیش از 400 پرونده متعدد را در کارنامه کاری خود دارند. آقای صبوری به واسطه سابقه درخشان خود در طول سال ها وکالت از جمله وکلای سرشناس و محبوب شهر مشهد شناخته شده اند.

آدرس: مشهد، خیابان دانشجو، حدفاصل دانشجو 27 و 29، ساختمان وکلای دادگستری، طبقه اول

شماره تماس: 09151034855

علی افخمی

علی افخمی بهترین وکیل مشهد

جناب آقای علی افخمی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلا استان خراسان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و متخصص در امور حقوقی، خانواده، ارث، جزایی و دیات، اسناد و املاک، مواد مخدر و … می‌باشند. آقای افخمی با دقت در جزئیات پرونده و دانش به روز از قوانین و مقررات دستگاه قضایی کشور همواره سریعترین و بهترین راه حل ممکن را به موکلان خود ارائه می‌دهند، به همین دلیل به عنوان یکی از بهترین وکلای شهر مشهد محسوب می‌شوند.

آدرس: مشهد، صارمی 30، نبش تابان 2

شماره تماس: 09155144262

توحید جلایری نیا

توحید جلایری نیا بهترین وکیل مشهد

جناب آقای توحید جلایری نیا وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلا با 4 سال سابقه وکالت یکی از بهترین وکلای شهر مشهد محسوب می‌شوند. آقای جلایری نیا دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و متخصص در زمینه کیفری به ویژه مواد مخدر، دعاوی ملکی، بانکی، خانواده، ثبتی و … و مولف کتاب راهی که رفته ام می‌باشند که توانسته اند تا کنون درصد بالایی از رضایت موکلان خود را کسب کنند. ایشان با جدیت و مسئولیت پذیری نسبت به دفاع از موکلان خود تلاش می‌کنند و این امر باعث شده تا در گرفتن رای به نفع موکلان همواره موفق شوند و به یکی از سرشناس ترین وکلای مشهد در حال حاضر مبدل شوند.

آدرس: مشهد، بلوار شهیدصارمی چراغچی 13، پلاک 15، واحد 3

شماره تماس: 09159249885


روش های مختلف برای یافتن وکیل مجرب در مشهد

دقت داشته باشید که توانایی یک وکیل نقش موثری در احتمال موفقیت در پرونده های مختلف دارد. در صورتی که وکیل در کار خود خبره باشد می تواند بهترین دفاع را از موکل خود ارائه دهد و مسیر پرونده را به نوعی تغییر می دهد تا در نهایت رای صادره از دادگاه در جهت منافع موکلش باشد. از این رو، لازم است برای کسب پیروزی در یک دعوی مطرح شده از شاخص ترین وکلا استفاده کنیم. روش های زیادی برای انتخاب وکیل وجود دارد که در ادامه به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد:

مراجعه به موسسات حقوقی: در شهر مشهد تعداد زیادی از موسسات حقوقی وجود دارند که هر یک از آن ها آماده خدمت رسانی حقوقی به مراجعه کنندگان هستند. شما می توانید با حضور در این مراکز، درباره پرونده خود به تبادل نظر پرداخته و از تجربیات حقوقدانان حاضر در موسسات حقوقی برای یافتن بهترین وکیل مشهد استفاده نمایید. تجربه بالای وکلای حاضر در موسسات حقوقی امکانی را فراهم می کند تا شما بتوانید وکیل متخصص با پرونده خود را جستجو نمایید.

سایت و مجلات حقوقی: در فضای آنلاین تعداد زیادی از سایت ها و مجلات حقوقی معتبر مشغول به کار هستند. این مجلات حقوقی که سایت ما نیز یکی از آن ها محسوب می شود، تلاش دارند تا مهارت ها و توانایی های وکلای مختلف را مورد ارزیابی قرار دهند و پس از انجام تحقیقات لازم، بهترین گزینه را به تفکیک دعاوی مطرح شده به شما ارائه دهند. شما بسته به موضوع پرونده و دعوای مطرح شده، می توانید با خیالی آسوده به جستجوی وکیل مورد نظر بپردازید و انتخاب خود را انجام دهید.

توجه به شهرت وکیل: مشهور بودن بهترین وکیل مشهد نقش موثری در انتخاب او دارد. دقت داشته باشید که شهرت یک وکیل از توانایی ها و پیروزی های مستمر او پدیدار می شود، بی آنکه خود وکیل تاثیر مستقیمی در همه گیر شدن نام و آوازه اش داشته باشد. لازم به ذکر است که شهرت یک وکیل کاملا متفاوت از تبلیغات پر رنگ و لعابی است که هر روز در فضای مجازی با آن ها رو به رو می شویم. زیرا تبلیغات فقط جنبه بازارگرمی برای جذب مشتری را دارند و شهرت هدفی متفاوت دارد.

روش های انتخاب وکیل در مشهد

وکیل خبره در مشهد باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟

فن بیان قوی: یکی از ویژگی های مهم بهترین وکیل مشهد، قدرت کلامی او است. در واقع فن بیان یک وکیل به منزله سلاح و ابزار او برای کسب پیروزی در میدان جنگ دادگاه است. فرض کنید دانش یک وکیل در سطح بالایی قرار داشته باشد، اما او به دلیل عدم بهره مندی از مهارت های کلامی نتواند دفاع موثری از وکل خود انجام دهد. در چنین شرایطی احتمال کسب موفقیت در پرونده به میزان قابل توجهی کاهش پیدا می کند. لازم است در انتخاب وکیل همواره به فن بیان او توجه ویژه داشته باشید.

متخصص بودن در دعاوی مطرح شده: تجربه نشان داده است که تخصص یک وکیل نقش پر رنگی در کسب موفقیت در یک پرونده دارد. وکیل پایه یک دادگستری توانایی قبول وکالت در تمامی دعاوی حقوقی و کیفری را در اختیار دارد. اما بهترین وکیل مشهد در مقطعی از فعالیت حقوقی خود متوجه این می شود که کارایی و توانمندی او در برخی از پرونده ها بیشتر است و پس از آن تصمیم می گیرد در حوزه های تخصصی خود پرونده قبول کند و سعی نماید تا موکل را به اهدافش برساند.

رعایت اصول حرفه ای: لازم است وکیل اصول حرفه ای را در مواجهه با موکل به طور کامل رعایت کند. برای اطلاع از رعایت اصول حرفه ای توسط بهترین وکیل مشهد در ابتدا لازم است جلسه ای را برای انجام ملاقات حضوری با وکیل مورد نظر تدارک ببینید. در این جلسه می بایست دقت ویژه ای بر روی رفتار و اخلاق وکیل داشته باشید. زمان شناس بودن، حسن اخلاق، صبور بودن و… از جمله اصول حرفه ای هستند که شما در ملاقات حضوری می توانید وجود آن ها را در وکیل جستجو نمایید.

ارتباط نزدیک با موکل: در صورتی که وکیل توانایی برقراری ارتباط با موکل خود را نداشته باشد، نمی تواند اطلاعات دقیقی در خصوص جزئیات پرونده به دست آورد و از زوایای ناپیدای دعاوی مطرح شده باز خواهد ماند. از سوی دیگر موکل نیز نمی تواند خواسته ها و دغدغه های خود در خصوص پرونده را به طور صریح و شفاف اعلام کند و همین موضوع به روند رسیدگی به پرونده ضربه خواهد زد. بهترین وکیل مشهد لازم است ضمن رعایت اصول حرفه ای، ارتباط نزدیکی با موکل خود داشته باشد.

ویژگی های وکیل در مشهد

کلام آخر

از اینکه صبوری به خرج دادید و تا انتهای مقاله در کنار ما بودید، کمال تشکر را از شما داریم! در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل مشهد آشنا کنیم تا شما بتوانید با خیالی آسوده وکیل مورد نظرتان را انتخاب کرده و به توانایی های او اعتماد کنید. در ادامه تلاش کردیم تا روش های مختلف برای یافتن یک وکیل مجرب و توانمند را به اختصار تشریح کنیم تا اطلاعات شما در این زمینه به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند. در انتها نیز تلاش کردیم تا مهم ترین ویژگی های یک وکیل مجرب و خبره را مورد بررسی قرار دهیم تا شما معیار مناسبی برای انتخاب وکلا در اختیار داشته باشید. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم، از شما دعوت می کنیم تا نظرات و تجربیات خود را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =

دکمه بازگشت به بالا