طلاقوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل طلاق در مشهد ⚖️【سال1403】✔️

برای پرونده طلاق حتما باید از وکیل با تجربه و خبره کمک‌ گرفت زیرا وکیل مجرب می‌تواند به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن پرونده طلاق را به سرانجام برساند. بهترین وکیل طلاق در مشهد نه تنها با وظایف یک وکیل آشنایی کامل دارد بلکه تمام قوانین را هم برای حل کردن پرونده می داند به همین دلیل متناسب با شرایط پرونده بند و ماده ارائه می دهد تا بتواند جریان پرونده را به نفع موکل کند. وکیل خوب در مشهد ابتدا افراد را به صلح و آرامش دعوت می کند و اگر نتواند دو طرفین را به مشاوره معرفی می کند تا آنها را آشتی بدهد اما در صورتی که موفق نشود برای طلاق پرونده باز می کند و به اجرا در می آورد.

بهترین وکیل طلاق در مشهد

بهترین وکیل طلاق در مشهد کیست؟

فاکتور های زیادی برای انتخاب بهترین وکیل مشهد وجود دارد. یک سری ویژگی ها همچون تحصیلات عالی، توانایی های فردی، تخصص و تجربه، صداقت، شهرت، درستکاری، امین و امانتداری و… از ویژگی های بارز وکلای مشهد؛ علل الخصوص وکیل طلاق در مشهد است. لازم است که بدانید مسافت دفتر وکیل تا محل سوکنت شما نیز مهم است، زیرا ممکن است وکیل از شما بخواهد برای انجام برخی امورات پرونده به آنجا مراجعه کنید که نزدیکی شما به دفتر وکیل می تواند در صرف زمان و انرژی سودمند باشد.

در ادامه قصد داریم بهترین وکیل طلاق در مشهد را به شما معرفی کنیم تا با آنها آشنا شوید و با اطمینان کامل پرونده طلاق خود را در اختیار آنان قرار بدهید.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل طلاق در مشهد را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای دعاوی طلاق در شهر مشهد به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از آن ها بهترین تصمیم را برای استخدام هر یک از آن ها داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

صالح کاوری

صالح کاوری وکیل طلاق در مشهد

آقای کاوری از وکلای برجسته مشهدی هستند که دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلا می باشند، ایشان کارشناسی حقوق قضایی دارند و در انواع دعاوی ها مهارت دارند به خصوص در زمینه دعاوی طلاق که بسیار پیچیده هم هستند. آقای کاوری سابقه طولانی در زمینه وکالت دارند به همین دلیل پرونده های طلاق را به خوبی حل می کنند. ایشان با جلب رضایت موکلین توانسته اند به عنوان یکی از بهترین وکلای طلاق در مشهد شناخته شوند.

آدرس دفتر؛ مشهد، بلوار فلسطین، خیابان سناباد بین ۵۸ و ۶۰، پلاک ۸۰۲، طبقه اول

شماره تماس؛ ۰۹۱۵۳۱۳۹۶۰۰

مسعود سلطانی

مسعود سلطانی وکیل طلاق در مشهد

 آقای سلطانی دارای کارشناسی ارشد حقوق خصوصی هستند و به صورت حضوری و تلفنی به موکلین خود مشاوره ارائه می دهند. ایشان در زمینه دعاوی طلاق بسیار ماهر و با تجربه هستند و این گونه پرونده ها را طبق قانون حل می کنند. ایشان در کار خود بسیار جدی و دقیق می باشند و با موکلین خود به خوبی ارتباط برقرار می کنند تا بتوانند با دریافت اطلاعات دقیق پرونده آنها را در کوتاه ترین زمان به نتیجه برسانند.

آدرس دفتر؛ مشهد، احمد آباد، بین رضا ۳۱ و ۳۳، پلاک ۳۱۴، واحد ۲

شماره تماس؛ ۰۹۱۵۵۱۶۵۰۰۴

پریسا عطاریان

پریسا عطاریان وکیل طلاق در مشهد

خانم عطاریان از وکلای زن موجود در مشهد هستند که به صورت حرفه ای در زمینه طلاق فعالیت می کنند، ایشان در زمان مواجه شدن با پرونده طلاق ابتدا به آشتی میان طرفین فکر می کنند و برای این امر تلاش زیادی دارند، در صورت توافق نکردن طرفین پرونده یکی از موکلین را به عهده گرفته و تا انتهای پرونده آن را در اختیار دارد و با پیگیری های لازم آن را حل می کند. ایشان کارشناسی ارشد حقوق خصوصی دارند و بهترین مشاوره ها را به موکلین خود ارائه می دهند.

آدرس دفتر؛ مشهد، سامانیه، سامانیه ۱۹، نبش تابان ۲

شماره تماس؛ ۰۹۱۵۵۲۱۲۴۷۵

محمد رضا عبادی

محمد رضا عبادی وکیل طلاق در مشهد

آقای عبادی در مشهد یک وکیل برجسته و سرشناس هستند که با فعالیت بالای خود در زمینه وکالت توانسته اند مدیر یک موسسه حقوقی باشند، ایشان در زمینه طلاق با قوانین آشنایی کامل دارند و می دانند که برای موفقیت در پرونده طلاق باید چه مدارکی به دادگاه ارائه بدهند تا بتوانند پرونده را به خوبی حل کنند. آقای عبادی در زمینه طلاق به موکلین و مراجعه کنندگان خود نیز مشاوره می دهند تا دچار مشکل نشوند.

آدرس دفتر؛ مشهد، بلوار معلم، برج آبشار

شماره تماس؛ ۰۹۱۵۱۲۶۷۴۳۳

زهرا قنادی زاده

زهرا قنادی زاده وکیل طلاق در مشهد

خانم قنادی زاده با سابقه درخشان خود در زمینه وکالت توانسته در مشهد محبوبیت و اعتبار زیادی را به دست بیاورد. قابل ذکر است که ایشان در زمینه دعاوی خانوادگی به خصوص طلاق بسیار حرفه ای می باشد و طی سال های فعالیت خود توانسته پرونده های طلاق زیادی را به نفع موکلین خود به سرانجام برساند. خانم قنادی زاده یا تمام قوانین آشنایی دارند و هر ساله قوانین و مقررات جدید را هم برای حل پرونده های طلاق دریافت می کنند از این رو انتخاب مناسبی برای ارائه پرونده طلاق به شمار می روند.

آدرس دفتر؛ مشهد، بلوار مدرس، خیابان مدرس هشتم، ساختمان ۲۱، واحد ۲

شماره تماس؛ ۰۹۱۵۳۵۸۸۲۳۰


ضرورت وجود وکیل مشهد در پرونده های طلاق

وکلایی که به پرونده های طلاق رسیدگی می کنند اصولا در این زمینه هم مهارت و تجربه کافی دارند و هم با تمام قوانین و بند ها آشنا هستند و می دانند که متناسب با نوع پرونده طلاق باید از چه قوانینی استفاده کنند تا بتوانند پرونده را به نتیجه مثبت برسانند. وجود وکیل در پرنده طلاق از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد زیرا با کمک وکیل هم پرونده با سرعت بیشتری پیش می رود و هم طبق قانون مراحل طی می شود و طرفین مجبور به پرداخت هزینه های گزاف و سنگین نمی شوند. وجود و استفاده از بهترین وکیل زن در مشهد در پرنده طلاق مزیت های زیادی دارد که از این مزایا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • با وجود وکیل موکلین نیازی به حضور در دادگاه ندارند.
  • وکیل با تمام قوانین آشنایی دارد و میزان ضایع شدن حق افراد را کاهش می دهد.
  • برخی افراد علاقه به حضور در مراکز قانونی و دادگاهی ندارند به همین دلیل وجود وکیل مناسب است.
  • وکیل تا آخرین مرحله در کنار شما خواهد بود تا به نتیجه برسید.

اهمیت وجود وکیل باعث شده تا در مشهد افرادی که قصد طلاق یک طرفه و یا توافقی دارند پرونده طلاق خود را به راحتی در اختیار یک وکیل مجرب و با تجربه قرار بدهند تا در کوتاه ترین زمان ممکن پرونده به جریان افتاده و به مرحله نهایی برسد. این ضرورت باعث شده تا فعالیت وکلا هم افزایش زیادی پیدا کند.

بهترین وکیل طلاق در مشهد

ویژگی بهترین وکیل طلاق در مشهد

بهترین وکیل طلاق در مشهد همواره ویژگی های زیادی را در خود جای داده است که با کمک آنها توانسته محبوبیت به دست بیاورد. از مهمترین ویژگی های یک وکیل خوب و با تجربه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  •  وکیل خوب باید راستگو، امانتدار، متعهد، صبور و باوجدان باشد.
  • وکیل خوب باید به فکر شما باشد و سپس به نفع خود توجه کند.
  • باید با قوانین روز آشنایی داشته باشد.
  • پیگیر، آگاه و با حوصله باشد.
  • کلام گویا و روی خوش داشته باشد.
  • داشتن تجربه و سابقه کاری زیاد می تواند یکی از ویژگی های مهم باشد.

مسلما هر چه وکیل با تجربه تر باشد می تواند عملکرد بهتری در پرونده طلاق از خود نشان بدهد. با اطلاع دقیق از ویژگی های یک وکیل خوب برای طلاق می توانید به راحتی یک وکیل معتبر را که تخصص زیادی در این زمینه دارد انتخاب کنید و پرونده خود را در اختیار ایشان قرار بدهید تا آن را حل نمایند.

کلام آخر

وجود وکیل در تمام مراحل قانونی لازم و ضروری می باشد اما در زمان حل پرونده های طلاق افراد بیشتر به آنها نیاز دارند تا بتوانند بدون حضور در جلسات پرونده را پیش برده و طبق قانون از حقوق خود دفاع کنند، انتخاب وکیل مجرب اهمیت زیادی در حل درست پرونده دارد به همین دلیل ما به شما بهترین وکیل طلاق در مشهد را معرفی کردیم ت در صورت لزوم شما بتوانید به راحتی به آنها دسترسی پیدا کنید و پس از دریافت مشاوره پرونده خود را در اختیار آنها قرار بدهید تا به خوبی حل شوند و برای شما نتیجه مطلوب و مثبت را به دست بیاورند.

4.7/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − سیزده =

دکمه بازگشت به بالا