وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مشهد ⚖️【سال1403】✔️

اگر در کتابخانه‌ها و کتابفروشی‌ها حضور پیدا کرده باشید و به قفسه کتاب‌های حقوقی نیز سری زده باشید به طور قطع با کتبی روبرو می‌شوید که روی آنها چنین درج شده است که تنها با مطالعه و خواندن این کتاب‌ها می‌توانید از استخدام وکیل بی‌نیاز شده و خودتان به تنهایی با حضور در دادگاه مشکلات پیش آمده راه حل و فصل کنید. اما باید دقت داشته باشید که چنین ادعاهایی تنها در حد یک شعار توخالی است و نباید امید چندانی به آنها داشته دعاوی حقوقی و کیفری دارای پیچیدگی‌های بسیار زیادی هستند و همین مسئله کار را برای کسب پیروزی در آنها بسیار سخت و دشوار می‌کند. شما برای عبور از گره‌های موجود در پرونده‌های قضایی لازم است به سراغ وکلای شایسته و خبره بروید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مشهد آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مشهد کیست؟

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مشهد کیست؟

امروزه تعداد زیادی از وکلای خانم همپای وکلای آقا در مراکز حقوقی و موسسات مختلف مشغول به ارائه خدمات حقوقی مانند مشاوره و غیره هستند. انبوه وکلایی که در زمینه‌های مختلف مشغول به فعالیت می‌باشند کار را برای انتخاب از میان آنها قدری سخت و دشوار می‌کند.حقیقت این است که شما برای انتخاب بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مشهد ناچار به سنجش سطح توانمندی و مهارت‌های گزینه‌های مختلف هستید تا به این شکل بتوانید شاخص‌ترین وکیل را انتخاب کرده و برنامه‌ای برای استخدام او بچینید.

در نظر داشته باشید که بهترین وکیل مشهد شخصی است که دانش حقوقی او در سطح بالایی قرار داشته باشد و از نظر تجربیات نیز کامل باشد. چنین وکیلی می‌تواند راهکارهای مختلفی که برای حل مسائل حقوقی وجود دارد را به دقت مورد بررسی قرار داده و از میان آنها در نهایت بهترین و مطلوب‌ترین راه را پیش روی موکل خود قرار داده و او را برای رسیدن به پیروزی همراهی کند. در واقع برترین وکیل مشهد به نیابت از موکل خود در دادگاه هر آن چیزی که برای موفقیت نیاز است را ارائه خواهد داد.

ویژگی های بهترین وکیل پایه یک دادگستری مشهد:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مشهد را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مشهد را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

علی ابراهیمی مهر

علی ابراهیمی مهر وکیل پایه یک دادگستری مشهد

آقای علی ابراهیمی مهر وکیل پایه یک دادگستری مشهد، فارق التحصیل رشته حقوق و دارای 9 سال سابقه کاری هستند. حوزه های فعالیت ایشان شامل تمامی امور حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، مشارکت در ساخت و … است، آقای ابراهیمی پذیرش وکالت ایرانیان مقیم خارج از کشور را نیز انجام میدهند.

آدرس: مشهد، بلوار سجاد، بزرگ مهر شمالی 3، پلاک 27، طبقه 2، واحد 5 ( موسسه طلیعه داران عدالت )

شماره تماس: 09151186862

رضا حسینی برج

رضا حسینی برج وکیل پایه یک دادگستری مشهد

آقای رضا حسینی برج وکیل و مشاور پایه یک دادگستری مشهد، تحصیل کرده کارشناسی ارشد حقوق خصوصی؛ دارای 10 سال سابقه وکالت درخشان و موفق هستند. زمینه های فعالیت آقای حسینی برج انجام کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و … است.

آدرس: مشهد، بلوار سجاد، چهار راه بهار، سجاد 6، پلاک 220، طبقه اول، دفتر وکالت و موسسه ( حقوقی حق جویان )

شماره تماس: 09153104004

حانیه گیلانی

حانیه گیلانی وکیل پایه یک دادگستری مشهد

خانم حانیه گیلانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور خانواده در مشهد، دانش آموخته کارشناسی ارشد، متخصص در تمامی زمینه های دعاوی حقوقی، خانواده، کیفری، ملکی و … هستند. تخصص اصلی ایشان دعاوی خانواده می باشد. خانم حانیه گیلانی یکی از بهترین وکلا و مشاوران خانم در مشهد میباشند.

آدرس: مشهد، بلوار فرامرز عباسی، بین فرامرز عباسی 19 و 21، مجتمه خاتم، طبقه 3، واحد 15

شماره تماس: 09155002417

الناز مدنیان

الناز مدنیان

خانم الناز مدنیان وکیل پایه یک دادگستری، تحصیل کرده رشته کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، متخصص در مشاوره حقوقی؛ راه حل های کاربردی، خانم الناز مدنیان که بسیاری از موکلین خود را مجذوب کرده که باعث شدن به عنوان یکی از وکلای خوب در مشهد شناخته بشوند. فعالیت ایشان در حوزه های خانوادگی، ملکی، حقوقی و … است با 10 سال سابقه کاری موفق.

آدرس: مشهد (خراسان)، وکیل آباد11، نبش جلال احمد 2

شماره تماس: 09154006453

مریم جلالی

مریم جلالی وکیل پایه یک دادگستری مشهد

خانم مریم جلالی وکیل پایه یک دادگستری مشهد، دارای 7 سال سابقه وکالت؛ امور کاری خانم مریم جلالی شامل حقوقی، خانواده، کیفری، ملکی و … است ایشان وقت شناس و مجرب در زمینه وکالت و مشاوره برای موکلین خود هستد.

آدرس: مشهد، شهرآرا، بلوار پیروزی، بین پیروزی۷۸ ، میدان اقبال لاهوری، پلاک۱۳۲

شماره تماس: 09151176941


4 وظیفه اصلی بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مشهد!

رعایت اصول حرفه‌ای: به این موضوع توجه داشته باشید که اگر بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مشهد از وظایفی که بر عهده او است سرپیچی کرده و به هر دلیلی نخواهد آنها را انجام دهد موکل به طور کامل با مشکلات جدی روبرو می‌گردد. از این رو باید به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که اخلاق حرفه‌ای داشته و منافع موکل خود را در اولویت قرار می‌دهند. چنین وکلایی با جدیت هرچه تمام‌تر پرونده را در اختیار گرفته و هر کاری که از دستشان بر بیاید را برای موفقیت و کسب پیروزی موکل انجام خواهند داد.

تنظیم اسناد حقوقی: برای اینکه امورات حقوقی به درستی انجام شود گاهی لازم است اسنادی تنظیم شده و در اختیار مقام مسئول قرار بگیرد. بنابراین اگر به دنبال اقامه دعاوی حقوقی هستید و قصد تنظیم دادخواست را دارید یا اینکه برای اقامه دعاوی کیفری و تنظیم شکوایی می‌بایست به سراغ وکلای شاخص و ممتاز بروید. این وکلا تجربیات بالایی را در اختیار دارند و می‌توانند در تنظیم انواع اسناد حقوقی کمک‌های شایانی را به شما به عنوان موکل داشته باشند و اهداف شما را محقق کنند.

صداقت و امانت‌داری با موکل: اگر در جلسات مشاوره حقوقی نکات مهم و اطلاعات جامعی را در خصوص پرونده در اختیار بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مشهد قرار داده‌اید کمترین توقع شما از او این است که در حفظ امانت شما و رازهایی که به او منتقل کرده‌اید کوشا باشد. وکیل باید با موکل خود رعایت انصاف را داشته و برای موفقیت او تلاش کند. در نظر داشته باشید که وکیل نباید هیچ نکته‌ای را از موکل خود در خصوص پرونده‌های قضایی مخفی کرده و برای دلگرم کردن او آنها را بازگو نکند.

دفاع از پرونده در دادگاه: اگر وکیل از سطح توانایی بالایی برخوردار باشد به سادگی می‌تواند در محیط دادگاه دفاعیات خود را در خصوص پرونده‌های حقوقی و کیفری ارائه داده و قاضی را به شکلی ویژه متقاعد سازد تا رای نهایی دادگاه را به نفع موکل خود صادر کند.از سوی دیگر وکیل پیش از اینکه در محیط دادگاه حاضر شود و قصد ارائه دفاعیات خود را داشته باشد می‌بایست برای این کار برنامه‌ریزی کرده و تمامی مدارک و مستنداتی که می‌تواند در پیشبرد اهداف کمک کند را جمع آوری نماید.

تعرفه حق الوکاله وکیل پایه یک دادگستری در مشهد

تعرفه حق الوکاله وکیل پایه یک دادگستری در مشهد

تعرفه حق الوکاله وکیل در پرونده‌های مختلف با یکدیگر متفاوت است بنابراین نمی‌توانیم هیچ رقم ثابتی را از پیش برای دستمزد وکلا اعلام کنیم. این درست است که شما به عنوان افراد درگیر با پرونده‌های حقوقی و کیفری به دنبال این هستید تا متوجه شوید بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مشهد در ازای ارائه امورات حقوقی از شما چه میزان دستمزدی را مطالبه می‌کند. اما باید بدانید که هرگز نمی‌توان فرمول مشخصی را برای این کار اعلام کرد چرا که دستمزد وکلا به صورت توافقی تعیین می‌گردد.

لازم است تا در ابتدا وکیل پرونده را از نزدیک مطالعه کرده و ابعاد مختلف آن را نیز در نظر بگیرد. این کار به وکیل کمک می‌کند تا در کمترین زبان ممکن میزان پیچیدگی‌های پرونده را تخمین زده و به این شکل بتواند عوامل موثر در حق الوکاله را مورد سنجش قرار دهد. اگر پرونده‌ای که به وکیل ارائه داده‌اید دارای پیچیدگی‌های بسیار زیادی باشد کار برای کسب پیروزی در آن سخت می‌شود از همین رو وکیل از شما درخواست دستمزد بیشتری خواهد کرد.چنین اقدامی از سوی وکیل کاملاً منطقی و عاقلانه به نظر می‌رسد.

از سوی دیگر سابقه بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مشهد می‌تواند مقدار دستمزد او را به میزان قابل توجهی افزایش دهد چرا که با استفاده از وکلای با تجربه شما می‌توانید در مدت زمان کمتری به خواسته‌های حقوقی خود رسیده و دغدغه‌های خود در خصوص پرونده‌های حقوقی و کیفری را برطرف کنید. نباید چنین تصور کنید که پرداخت حق الوکاله یک هزینه اضافه در مسیر دادرسی محسوب می‌شود چرا که بدون استفاده از یک وکیل ممکن است تصمیماتی بگیرید که پرونده شما را به سمت شکست سوق دهد. استفاده از وکیل در پرونده‌ها الزامی است.

پس از اینکه در خصوص مقدار حق الوکاله با وکیل مورد نظرتان به توافقات کامل دست پیدا کردید لازم است نظر او را نیز در خصوص شیوه پرداخت دستمزد بخواهید. اگر توانایی لازم برای پرداخت یکجای هزینه وکیل را ندارید لازم است این موضوع را به او گوشزد کرده و از او بخواهید تا حق الوکاله را قسطی کند. روال معمول در مراکز حقوقی به این شکل است که معمولاً حق الوکاله را در دو یا سه قسط از موکل درخواست می‌کنند که مبلغ هر قسط را نیز لازم است موکل و وکیل تعیین نمایند.

مهمترین وظایف وکیل پایه یک دادگستری در مشهد

کلام آخر

امیدواریم از وکلایی که در متن بالا به شما معرفی کردیم نهایت استفاده را داشته باشید.در این مطلب تلاش شد تا مهم‌ترین مشخصات و ویژگی‌های بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مشهد را مرور کنیم تا به این شکل کار ساده‌ای برای انتخاب از میان وکلای سرشناس و با تجربه داشته باشید. در ادامه سعی کردیم تا برخی از مهمترین وظایفی که بر عهده وکلای مجرب و خبره است را مورد بررسی قرار دهیم. از سوی دیگر تلاش ما بر این بود تا تعرفه حق الوکاله در پرونده‌های حقوقی و کیفری را مورد بررسی قرار دهیم. خاله زمان آن رسیده تا نظرات و پیشنهادات خود را با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − 1 =

دکمه بازگشت به بالا