وکیل

10 تا از بهترین وکیل کرمانشاه ⚖️ + شماره تلفن ☎️️【سال1403】

ممکن است در محاکم قضایی دعوایی بر علیه شما مطرح شده باشد. همچنین این احتمال وجود دارد که سوء رفتار دیگری حقوقی را از شما ضایع کرده باشد و تصمیم شما بر این باشد تا دعوایی را علیه او اقامه نمایید. در تمامی این موارد لازم است با قوانین و مقررات آشنایی کامل داشته باشید تا بتوانید با اتکا به دانش حقوقی خود رسیدگی به پرونده را به بهترین شکل به انجام برسانید. اما مشکل اینجاست که عموم جامعه از چنین تخصصی بی بهره هستند و تنها استخدام یک وکیل در این زمینه می تواند راهگشا باشد. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل کرمانشاه آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به گزینه های مطلوب دست پیدا کنید.

بهترین وکیل کرمانشاه

بهترین وکیل کرمانشاه کیست؟

دقت داشته باشید که کسب نتایج مطلوب در دادگاه در گرو استخدام یک وکیل مجرب و خبره است. اما برای شناخت وکلای شاخص لازم است متر و معیارهای مناسبی در اختیار داشته باشید تا با استفاده از آن ها بتوانید مهارت ها و توانایی های هر یک را مورد ارزیابی قرار دهید. بهترین وکیل زن در کرمانشاه دانش آموخته یکی از معتبرترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات خود را در رشته حقوق به پایان رسانده است. در واقع تحصیلات بهترین وکیل کرمانشاه مجوز وی برای حضور در محاکم قضایی است.

بهترین وکیل کرمانشاه به عنوان وکیل پایه یک دادگستری تسلط بالایی بر قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی حقوقی و کیفری دارد و می تواند با بهره گیری از دانش حقوقی خود بهترین راهکار را در اختیار موکل خود قرار دهد. او همواره تغییرات قوانین را تحت رصد قرار می دهد تا بتواند به بهترین شکل پاسخگوی نیازهای مراجعه کنندگان باشد. بهترین وکیل کرمانشاه سال های زیادی از عمر کاری خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده است و در این راه موفق به کسب تجربیات گران بهایی شده است.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل در کرمانشاه را بشناسید!

در ادامه سعی داریم شما را با لیستی از شاخص ترین وکلای خبره و مجرب در شهر کرمانشاه آشنا کنیم. لازم است پیش از انتخاب، تخصص و سابقه هر یک از وکلای معرفی شده را به دقت مورد بررسی قرار دهید. لطفا تا انتهای مقاله در کنار ما باشید:

سارا اله ویسی

سارا اله ویسی بهترین وکیل کرمانشاه

خانم سارا اله ویسی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری در کرمانشاه با 13 سال سابقه کار وکالت در امور حقوقی، کیفری، ملکی و خانوادگی می باشند. دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و از وکلای حاذق در شهر کرمانشاه محسوب می شوند.

خانم اله ویسی با بهره گیری از قوانین روز حقوقی، نفوذ کلامی بالا و صبر و حوصله، تلاش می کنند تا بهترین آراء را در پرونده های مرجوعه به دست آورند. ایشان برای مراجعینی که توان پرداخت یکجای حق الوکاله را ندارند، شرایط پرداخت اقساطی را فراهم نموده اند تا تمامی افراد امکان ارتباط با وکیل متخصص در دعاوی خود را داشته باشند.

برخی از سوابق و خدمات خانم اله ویسی:

 • دبیر سابق کمیسیون حقوق بشر کانون کرمانشاه
 • همکاری با بانک های دولتی و موسسات مالی اعتباری
 • چندین سال فعالیت به عنوان دبیر در کرمانشاه
 • قبول وکالت کلیه دعاوی کیفری، حقوقی، دیوان عدالت ثبتی، اداره و …
 • ارائه مشاوره در کلیه زمینه ها و ثبت دادخواست حقوقی و کیفری، ثبت اظهارنامه و …

شماره تماس: 09183571739
شماره تماس دفتر: 08338242608
آدرس دفتر وکالت:
کرمانشاه، 22 بهمن، خیابان برق، نبش کوی دوم، مجتمع برق، طبقه 4، واحد 12
در صورت عدم پاسخگویی، ضمن معرفی خود پیغام بگذارید، وکیل در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار می نماید.

جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره حضوری و غیرحضوری با خانم اله ویسی می‌توانید با تعیین وقت قبلی با شماره های بالا تماس بگیرید.

پرستو رادمنش

پرستو رادمنش بهترین وکیل کرمانشاه

سرکار خانم پرستو رادمنش وکیل پایه یک دادگستری در کرمانشاه است. ایشان با اخذ کارشناسی ارشد حقوق خصوصی دارای بیش از 12 سال سابقه مستمر در حوزه وکالت و فعالیت به عنوان مشاور حقوقی، همواره توانسته اند پرونده های موکلین خود را به نتایج ارزنده ای برسانند.

برخی از سوابق کاری خانم پرستو رادمنش:

 • از اردیبهشت ماه 1384 بعنوان نیروی خرید خدمت و در چهارچوب قرار داد کار معین به استخدام اداره کل مسکن و شهرسازی وقت در آمده و تا سال 87 در قالب قرار داد فوق به انجام در زمینه امور املاک و اراضی اشتغال به کار داشته اند.
 • در سال 86 و پس از اخذ پروانه وکالت دادگستری بعنوان وکیل و مشاور حقوقی اداره کل راه و شهرسازی در خصوص دعاوی مربوط به رفع تصرفات خلع ید رفع مزاحمت_ تنظیم سند دعاوی مربوط به کمیسیون ماده 100 شهرداری_ ماده 5 و ماده 12 قوانین اراضی شهری و زمین شهری و دعاوی راه و تملکات راه و شهرسازی_ پرونده های ثبتی و وصول مطالبات و… را در بیش از 1500 پرونده بعهده داشته اند.
 • وکیل پیگیری مطالبات مدیریت شعب بانک ملت استان کرمانشاه از 1391
 • وکیل بانک ملی دعاوی پیگیری مطالبات و اجرای اسناد 1391 تا 1393
 • وکیل و مشاوره تعاونی مسکن اتباع و امور مهاجرین خارجی کرمانشاه از 1394 لغایت 1394
 • وکیل و مشاور حقوقی شرکت جهاد نصر استان کرمانشاه از فروردین 1401
 • سابقه بازرسی مرکز وکلا و کارشناسان حقوقی قوه قضائیه.
 • عضو هیات مدیره دیوان داوری مرکزی وکلا.

گواهینامه های دریافت شده توسط ایشان:

 • دارای گواهینامه داوری درجه 1
 • گواهینامه دوره آموزش مدرس حقوق زنان
 • گواهینامه ارزیابی محیط زیست پروژه های طرح بهسازی شهری
 • گواهینامه حقوق در مهندسی ساختمان
 • گواهینامه فن دفاع و آشنایی با ضوابط و مقررات حقوقی و رفع تصرفات
 • گواهینامه دوره آموزش خانواده

شماره تماس: 09183302676
آدرس دفتر:
کرمانشاه، 22 بهمن، چهارراه سی متری دوم، رو به روی بانک مسکن و بانک مهر ایرانیان، برج کادوس، طبقه ۵

جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره حضوری و غیرحضوری با خانم پرستو رادمنش می‌توانید با تعیین وقت قبلی با شماره های بالا تماس بگیرید.

علی غزاله

علی غزاله بهترین وکیل کرمانشاه

علی غزاله وکیل پایه یک دادگستری با 14 سال سابقه وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری و خانواده به عنوان یکی از بهترین وکیل در کرمانشاه معرفی می شوند ایشان با فن بیان و نفوذ کلام، برخورد و رفتار صحیح و همچنین آشنایی با قوانین حقوقی توانسته اند رضایت اکثریت موکلین خود را در طی فعالیتی که در حوزه وکالت داشته اند جلب نمایند و به عنوان وکیل و مشاوره حقوقی بهترین راهکارها را برای تسریع روند پرونده و دریافت نتیجه موفقیت آمیز به موکلین خود پیشنهاد می دهند.

برخی خدمات ایشان:

 • مشاوره حضوری و غیرحضوری
 • مشاوره حقوقی قبل از طرح دعاوی
 • پیگیری مستمر ومداوم پرونده های موکلین و مراجعین به دفتر و پاسخگویی تا حصول نتیجه

شماره تماس: 09126276620
آدرس دفتر:
کرمانشاه، ۲۲بهمن خیابان برق، نبش کوچه دوم، مجتمع برق، طبقه 4، واحد 12

جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره حضوری و غیرحضوری با آقای علی غزاله می‌توانید با تعیین وقت قبلی با شماره های بالا تماس بگیرید.

مهسا ستایش نیا

مهسا ستایش نیا بهترین وکیل کرمانشاه

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با سابقه بیش از 10 سال سابقه وکالت و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در دانشگاه خوارزمی تهران کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، مدرس دانشگاه، ۹ سال سابقه کار مستمر و تخصصی در امور وکالت می‌باشد. تنظیم قرارداد در موضوعات مختلف، اخذ پرونده، نوشتن اوراق قضایی، مشاوره حضوری و مشاوره غیر حضوری بخشی از خدمات وکالتی خانم مهسا ستایش نیا است که مشاوره‌های وی در زمینه دعاوی خانواده، ملکی، کیفری،حقوقی و ثبتی با تعیین وقت قبلی و هزینه می‌باشد. ایشان در پرونده‌های بسیاری در شهر کرمانشاه موفقیت های درخشانی داشته است که با رضایت کامل موکل از نتیجه عملکرد به پایان رسیده است.

مشاوره حقوقی و وکالت تخصصی در تمام پرونده های:

 • مربوط به ارث ،تقسیم ترکه، مطالبه دیون متوفی و…
 • انجام کاملا تخصصی امور کیفری شامل، جعل، کلاهبرداری، خیانت در امانت، مواد مخدر و….
 • انجام تمام امور مربوط به پرونده های خانواده از جمله، انواع طلاق، مهریه و …
 • مشاوره و وکالت در خصوص دعاوی ملکی متشکل از الزام به تنظیم سند رسمی، تقسیم و فروش ملک مشاع، وقف، تصرف عدوانی، خلع ید، اجاره و…

همچنین آگاهی و سواد به روز و بهره بردن از آن ها با مهارت کافی در انجام امور پرونده ها، سبب گشته تا پرونده های زیادی را به عنوان بهترین زن وکیل در شهر کرمانشاه با موفقیت به سرانجام برساند. از دیگر تخصص های خانم مهسا ستایش نیا، وکالت در پرونده های فوت در تصادفات رانندگی با سابقه‌ای که در زمینه پرونده مطالبه دیات جراحات و فوت سرنشینان از بیمه و صندوق تامین خسارات بدنی دارد، می‌تواند شانس موفقیت شما را در دادگاه افزایش دهد.بنابراین می توانید در صورت مواجه با موضوعات مطالبه دیات جراحات و فوت سرنشینان از بیمه و صندوق تامین خسارات بدنی بیمه و خسارت افت قیمت خودرو به ایشان به عنوان بهترین وکیل کاربلد شهر کرمانشاه مراجعه نمایید

شماره تماس: 09368998574
آدرس دفتر وکالت: شریعتی، پایین تر از کوچه ثبت، روبه روی فرش محتشم، مجتمع زرین

محمد فیصل یوسفی

محمد فیصل یوسفی

جناب آقای محمد فیصل یوسفی، یکی از وکلای با تجربه استان کرمانشاه هستند، که می توانید پرونده های خود را در هر زمینه به ایشان بسپارید، تا بهترین جریان روند پرونده را ببینید.

آدرس: کرمانشاه، پاوه، بلوار جانبازان، روبروی دادگستری

تلفن تماس: 09183320311

آمنه ویسی

آمنه ویسی

سرکار خانم آمنه ویسی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی هستند. در دعاوی کیفری، ملکی، خانوادگی، حقوقی تبحر بالا و تخصص دارند. متخصص در حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه نیز هستند.

آدرس: کرمانشاه، سرپل ذهاب، قصر شیرین، خیابان راه کربلا، مجتمع گرگانی، طبقه همکف، واحد 1

تلفن تماس:09183349445

سید محسن هاشمی

سید محسن هاشمی

آقای سید محسن هاشمی با ارائه مشاوره های حضوری وغیر حضوری و با توجه به تجربه بالایی که دارند، می توانند شما را در پرونده پیش رویتان راهنمایی کنند. همچنین متخصص در دعاوی خانواده، دعاوی کیفری، دعاوی ثبت احوال، دعاوی ارث و میراث، سرپرست و قیم و … هستند.

آدرس: کرمانشاه، خیابان سراب، کوی مشیری، پلاک 20

تلفن تماس: 09183891700

سیده سهیلا یادگاری

سیده سهیلا یادگاری

سرکار خانم سیده سهیلا یادگاری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند، که در دعاوی ملکی، کیفری، حقوقی و خانواده فعالیت دارند. همچنین تخصص در کلیه امورات و دعاوی ثبتی دارند. شما می توانید با مشاوره های حضوری و غیر حضوری خانم یادگاری از اوضاع پرونده خود با خبر شوید.

آدرس: کرمانشاه، خیابان شریعتی، نرسیده به کوچه ثبت، مجتمع زرین، طبقه 3، واحد 5

تلفن همراه:09188345684

الهه اصغری

الهه اصغری

یکی دیگر از وکلای با تجربه و پایه یک دادگستری که می توان دراستان کرمانشاه نام برد سرکار خانم الهه اصغری هستند. علاوه بر مشاوره حقوقی می توانید تمامی سوالات در ارتباط با روند و اجرای پرونده بپرسید.

آدرس: کرمانشاه، شهرستان صحنه، میدان مطهری، پایین بنگاه زارعی، ساختمان نعمتی، طبقه 2

تلفن تماس:09183384209

میثم یارمحمدی

میثم یارمحمدی بهترین وکیل در کرمانشاه

جناب آقای میثم یارمحمدی وکیل پاه یک دادگستری، عضو کانون وکلای پایه یک دادگستری کرمانشاه و دارای بیش از 9 سال سابقه وکالت موفق می باشد، این وکیل یکی از برترین وکلای کرمانشاه به شمار میروند که توانسته است در طول سابقه وکالتش پرونده های زیادی را به سرانجام رسانده و همچنین موکلان زیادی را به خود جذب کند، از ویژگی های این وکی می توان به فن بیان، قدرت کلام، رفتار مناسب با موکلان، پایبندی به زمان، دانش حقوقی بالا و … اشاره کرد. تخصص های این وکیل نیز شامل حل دعاوی حقوقی، قبول دعاوی خانواده، انواع دعاوی کیفری، دعاوی ملکی ونوشتن اوراق قضایی، تنظیم سند، تنظیم لایحه، مشاوره های حضوری و غیر حضوری به صورت تخصصی فعالیت می کند.

آدرس: کرمانشاه، خیابان شریعتی، مقابل کوچه ثبت، پلاک ۶۱۶، طبقه ۱، واحد ۱

شماره تماس: ۰۸۳۳۷۲۷۵۱۷۵


ضرورت دریافت مشاوره حقوقی از وکیل خبره در کرمانشاه

بسیاری از افراد ترجیح می دهند به دلیل حساسیت بالای دعاوی مطرح شده خود از همان ابتدا وکالت پرونده مورد نظر را به بهترین وکیل کرمانشاه بسپارند و در این مسیر بیش از پیش به وکیل برای کسب موفقیت اعتماد نمایند. در واقع وکیل در دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری می تواند از همان ابتدا با تنظیم شکواییه و دادخواست به موکل خود کمک کند. او همچنین می تواند در جلسات دادگاه حضور پیدا کرده و ادله و مستندات جمع آوری شده را در اختیار قضات مربوطه قرار دهد و از منافع موکل خود دفاع کند.

اما عده ای دیگر از افراد بنا به دلایلی که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد، علاقه ای برای واگذاری وکالت پرونده های خود به یک وکیل توانا ندارند و ترجیح می دهند خودشان عهده دار رسیدگی به پرونده در دادگاه باشند. ممکن است این افراد تمکن مالی مناسب برای واگذاری وکالت پرونده را در اختیار نداشته باشند. همچنین ممکن است فرد دانش حقوقی مختصری در اختیار داشته باشد و با روال قانونی حاکم بر مراجع قضایی آشنایی داشته باشد. این افراد با جبران ضعف های حقوقی خود از طریق مشاوره حقوقی خود را برای حضور در دادگاه آماده می کنند.

علاوه بر مواردی که در بالا به آن ها اشاره نمودیم ممکن است فرد به این نتیجه رسیده باشد که پرونده مد نظر وی از پیچیدگی بالایی برخوردار نیست و خود او می تواند از پس آن در دادگاه بر آمده و آن را به سرانجام برساند. در تمامی این موارد افراد نسبت به دریافت مشاوره حقوقی اقدام می کنند. لازم است در انتخاب وکیل مورد نظر توجه ویژه ای به خرج دهید و برای دریافت مشاوره حقوقی به دنبال آن دسته از وکلا باشید که در زمینه دعاوی اقامه شده در دادگاه تخصص و مهارت لازم را دارند.

روش های مختلفی برای ارائه مشاوره حقوقی از سوی بهترین وکیل کرمانشاه وجود دارد که هر یک از افراد بسته به شرایطی که در اختیار دارند می توانند یکی از آن ها را انتخاب نمایند. مشاوره حقوقی تلفنی، مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی آنلاین جزو مهم ترین روش ها هستند. در مشاوره حقوقی تلفنی به دلیل ارتباط غیر مستقیم، امکان بررسی ادله و مدارک مورد نظر توسط وکیل وجود ندارد. همچنین هزینه مشاوره حقوقی حضوری در مقایسه با روش های دیگر بیشتر است.

بهترین وکیل کرمانشاه

مهم ترین ویژگی های وکیل کاربلد در کرمانشاه

امانت داری: یکی از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل کرمانشاه که همواره در زمان انتخاب باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید، امانت داری وکیل است. لازم است موکل مهم ترین خواسته ها و دغدغه های خود در خصوص پرونده را با وکیل در میان بگذارد. همچنین لازم است وکیل ابعاد ناپیدای دعاوی اقامه شده را از موکل پرس و جو نماید. در واقع وکیل می بایست در حفظ این اسرار کوشا باشد و همواره جانب امانت داری و راز داری را به بهترین شکل ممکن رعایت کند.

صداقت: صادق بودن یک وکیل باعث می شود تا اطمینان موکل به وی بیشتر شده و رسیدگی به پرونده با دقت بیشتری به انجام برسد. در واقع لازم است بهترین وکیل کرمانشاه با دقت پرونده را مورد مطالعه قرار دهد تا بتواند در نهایت میزان احتمال موفقیت در دعوای مطرح شده را تخمین بزند. لازم است وکیل به طور دقیق و به دور از ارائه قول های خلاف واقع نظر خود در خصوص پرونده را بیان نماید. در صورتی که وکیل مهارت لازم برای کسب پیروزی در پرونده را ندارد باید از بازارگرمی خودداری نماید.

شهرت: در واقع شهرت یک وکیل از توانایی ها و مهارت های وی در کسب پیروزی های متعدد سرچشمه می گیرد و معیار مناسبی برای سنجش توانمندی و مجرب بودن یک وکیل است. او توانسته در طی سال های متمادی اسم و رسم مناسبی را برای خود دست و پا نماید و نام خود را بر سر زبان ها بیندازد. با اندکی پرس و جو از افراد مطلع و افرادی که با مشکلات مشابه دست و پنجه نرم کرده اند، می توان وکلای مشهور در سطح شهر کرمانشاه را شناسایی کرد و از آن ها برای کسب موفقیت بهره مند شد.

بهترین وکیل کرمانشاه

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل کرمانشاه آشنا کردیم تا بتوانید با بررسی مهارت های وکلای نام برده شده بهترین تصمیم را برای آینده پرونده خود اتخاذ نمایید. در ادامه مطلب اهمیت مشاوره حقوقی با وکیل مورد نظر را گوشزد نموده و انواع آن را مورد بررسی قرار دادیم. علاوه بر این در انتهای مقاله مهم ترین ویژگی های وکلای خبره را مورد بررسی قرار دادیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که نظرات و تجربیات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =

دکمه بازگشت به بالا