طلاقوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه ⚖️【سال1403】✔️

زوجین ممکن است بنا به دلایل مختلفی تصمیم به طلاق از یکدیگر بگیرند. معمولا گاهی مسیر زندگی آن طور که زوجین تصور می کنند و برای آن برنامه ریزی کرده اند پیش نمی رود و با فراز و فرودهای بسیاری همراه می شود. در چنین شرایطی ممکن است زوجین برای طلاق پیش قدم شوند. در واقع طلاق یک روند قانونی برای جدایی مرد و زن از یکدیگر است و رسیدگی به پرونده های مربوط به آن مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی است. در این زمینه می توان روی کمک یک وکیل ماهر و خبره حساب ویژه ای باز کرد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه آشنا کنیم. پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه

بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه کیست؟

در صورتی که تمایل داریم در دادگاه به نتایج مطلوب دست پیدا کنیم نیاز است که از وکلای شاخص برای حضور موفق در دادگاه بهره مند باشیم. اما یافتن وکلای شاخص و مطرح با دشواری هایی رو به رو است. در واقع باید متر و معیار مناسبی در اختیار داشته باشیم تا با استفاده از آن بتوانیم مهارت و توانایی حقوقدانان مختلف را مورد ارزیابی قرار دهیم. بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه دانش آموخته یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات اکادمیک خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده است.

بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه به عنوان وکیل پایه یک دادگستری سعی دارد تا تسلط خود را بر قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی طلاق به میزان قابل توجهی افزایش دهد تا بتواند با استناد به دانش حقوقی بهترین راهکار را در اختیار موکل قرار دهد. او همواره آخرین تغییرات قوانین طلاق را رصد می کند تا بتواند پاسخگوی نیازهای مراجعه کنندگان باشد. بهترین وکیل کرمانشاه سال های متمادی از عمر کاری خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده است و توانسته تجربیات گران بهایی جمع آوری کند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در پرونده های طلاق در شهر کرمانشاه به شما مخاطبان ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای نام برده شده سوابق و تخصص آن ها را مورد بررسی قرار دهید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا همراه ما باشید:

وحید دهنوی

وحید دهنوی

جناب آقای وحید دهنوی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر کرمانشاه هستند. ایشان به عنوان یکی از کاربلدترین وکلا به خصوص در حوزه دعاوی خانواده و طلاق شناخته شده اند و تا به امروز توانسته اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی ایشان:

 • دارای بیش از 8 سال سابقه کار
 • ارائه مشاوره حقوقی به شکل حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، کلیه امورات و دعاوی ثبتی
 • متخصص در حوزه پیگیری ویژه دعاوی راجع به چک و سفته و سایر اسناد تجاری
 • متخصص در حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …
 • متخصص در پرونده های کیفری اعم از قتل، سرقت، کلاهبرداری، جعل، درگیری، فروش مال غیر، اسیدپاشی، قاچاق مواد مخدر

آدرس دفتر: کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، خیابان حاج محمد تقی اصفهانی، روبروی آزمایشگاه رازی، ساختمان ابن سینا، طبقه پنجم، واحد 3

شماره تماس: 09188575383

پریسا الفتی

پریسا الفتی

سرکار خانم پریسا الفتی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر کرمانشاه هستند. ایشان سال ها تجربه وکالت موفق در حوزه دعاوی طلاق را در کارنامه خود دارا می باشند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به پایان برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای 10 سال سابقه کار
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اعسار، تملک اپارتمان ها، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: کرمانشاه، 22 بهمن، سی متری دوم، به طرف سنگر، ساختمان زاگرس، طبقه دوم، واحد 7

شماره تماس: 09188324889

 پرستو رادمنش

 پرستو رادمنش

سرکار خانم  پرستو رادمنش وكيل پايه يک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر کرمانشاه هستند. ایشان پروانه وکالت خود را از مرکز قوه قضاییه اخذ کرده اند. ایشان یکی موفق ترین و با تجربه ترین وکلای طلاق در کرمانشاه محسوب می شوند.

برخی از مهارت ها و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 13 سال سابقه
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف و عقد قرارداد
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، ،حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، داوری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: کرمانشاه، 22 بهمن، چهارراه سی متری دوم، روبروی بانک قرض الحسنه مهر ایران، ساختمان برج کادوس طبقه 5 واحد 15

شماره تماس: 09183302676

امیر بصیری

امیر بصیری

جناب آقای امیر بصیری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر کرمانشاه هستند. ایشان متخصص پرونده های حقوقی مختلفی هستند و تا به امروز موفق شده پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 12 سال سابقه کار
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، کلیه امورات و دعاوی ثبتی
 • متخصص در حوزه پیگیری ویژه دعاوی راجع به چک و سفته و سایر اسناد تجاری
 • متخصص در حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …
 • متخصص در پرونده های کیفری اعم از قتل، سرقت، کلاهبرداری، جعل، درگیری، فروش مال غیر، اسیدپاشی، قاچاق مواد مخدر

آدرس دفتر: کرمانشاه، خیابان موسوی، دفتر وکالت آقای امیر بصیری

شماره تماس: 0918330269

مهدی رضایی

مهدی رضایی

جناب آقای مهدی رضایی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر کرمانشاه می باشد. ایشان مشاوره های حقوقی در دعاوی مختلف را به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار موکلین قرار می دهند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 12 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق قضایی
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، دعاوی ثبت احوال، دعاوی ارث و میراث و …
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی مالی نظیر چک، قرارداد، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، فاکتور و …
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی املاک نظیر ثبت اسناد و املاک، زمین شهری و اوقاف، اختلاف در مالکیت، شهرداری، موجر و مستاجر، خرید و فروش اموال غیر منقول، املاک، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، حق کسب و پیشه و …

آدرس دفتر: کرمانشاه، بلوار شهید مصطفی امامی، جنب بیمه مرکزی آسیا، ساختمان مهستان، طبقه 6، واحد 24

شماره تماس: 09188327404

لیدا اویسی

لیدا اویسی بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه

سرکار خانم لیدا اویسی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز، مشاوره حقوقی، دارای بیش از 9 سال سابقه وکالت در زمینه قبول وکالت دعاوی خانواده می باشد.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی این وکیل:

 • حل دعاوی خانواده اعم از طلاق، مهریه، نفقه، حضانت، انحصار وراثت، تمکین، عسر و حرج و …
 • مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری
 • نوشتن اوراق قضایی
 • تنظیم لایحه، شکوائیه
 • تنظیم سند

آدرس: کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، خیابان حاج محمد تقی اصفهانی، ساختمان ابن سینا، طبقه ۶

شماره تماس: ۰۸۳۳۷۲۳۵۰۷۹

لزوم توجه به تخصص و سابقه در انتخاب وکیل طلاق در کرمانشاه

باید به این نکته توجه داشته باشیم که امروزه دعاوی طلاق یکی از پر تکرارترین دعاوی مطرح شده در دادگاه را به خود اختصاص داده است. دعاوی طلاق از پیچیدگی و حساسیت بالایی برخوردار است و رسیدگی به پرونده های مربوط به آن می بایست با دقت بالایی همراه باشد. قانون حق طلاق را به مرد داده است. در عوض زن نیز حق برخورداری از مهریه را در اختیار دارد. البته زن نیز گاهی با ارائه دلایل محکمه پسند به دادگاه و اثبات آن ها می تواند حق طلاق را از آن خود کرده و برای طلاق پیش قدم شود.

بسته به اینکه کدام یک از زوجین برای طلاق پیش قدم می شود می توان آن را به سه دسته کلی طلاق از طرف مرد، طلاق از طرف زن و طلاق توافقی دسته بندی کرد. دقت داشته باشید که هر یک از انواع طلاق قوانین و مقررات خاص خود را دارند. لازم است بهترین وکیل زن در کرمانشاه از این جزئیات اطلاع داشته و بتواند پرونده را در مدت زمان کمی به سرانجام برساند. همچنین در میان انواع جدایی، طلاق از طرف زن با پیچیدگی های بیشتری همراه می باشد که برای انتخاب وکیل مورد نظر برای رسیدگی به آن لازم است سابقه و تخصص وکیل را در نظر بگیرید.

در واقع هر وکیلی پس از طی شدن سال های متمادی از عمر کاری خود به این نتیجه می رسد که در برخی از دعاوی خاص دارای مهارت و توانمندی بیشتری است. در واقع وکیل در برخی از دعاوی تخصص بالاتری دارد و ترجیح او نیز بر این است که در آن دعاوی پرونده قبول نماید. در بالا لیست کاملی از وکلای شاخص در شهر کرمانشاه را به شما ارائه دادیم. لازم است پیش از هر گونه اقدام برای به خدمت گرفتن آن ها توجه ویژه ای بر روی تخصص آن ها داشته باشید و به سراغ وکلایی بروید که در زمینه طلاق مهارت دارند.

معیار دیگری که در انتخاب بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه لازم است به آن توجه داشته باشید، میزان سابقه وکیل مورد نظر است. سابقه یک وکیل به خوبی میزان تجربه و پختگی او را نشان می دهد. در واقع وکیل با قبول پرونده های مختلف در طی سال های طولانی، نکات بسیار مهمی را از آن ها استخراج کرده و به ذهن می سپارد. این تجربیات می تواند در صورت مواجه شدن با پرونده های مشابه به کار آمده و فرد را در رسیدن به اهدافش یاری کند.

بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه

نحوه انتخاب وکیل طلاق در کرمانشاه

مراجعه به موسسات حقوقی: یکی از راه های متداول برای انتخاب بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه مراجعه به موسسات حقوقی است. در شهر کرمانشاه با دفاتر و موسسات حقوقی بسیاری رو به رو هستیم. وکلای شاغل در این موسسات حقوقی همه روزه آماده پذیرش پرونده های مختلف هستند. شما می توانید با مراجعه به موسسات حقوقی معتبر علاوه بر دریافت مشاوره حقوقی حضوری، با وکیل مورد نظر خود آشنا شده و با او در خصوص ابعاد مختلف پرونده به تبادل نظر بپردازید.

جستجو در مجلات حقوقی: یکی دیگر از روش هایی که افراد از طریق آن به انتخاب وکیل می پردازند، سایت ها و مجلات حقوقی معتبری هستند که به معرفی وکیل در فضای آنلاین می پردازند. این مجلات حقوقی که سایت ما نیز یکی از مطرح ترین آن ها می باشد، مهارت و توانمندی وکلای مختلف را در نظر گرفته و به تفکیک شهر و تخصص وکیل معرفی می کنند. لازم است پس از انتخاب وکلای مورد نظر از این طریق، جلسه ای را برای ملاقات حضوری با بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه تدارک ببینید.

شهرت وکیل: گاهی ممکن است شهرت یک وکیل به گونه ای باشد که فرد را برای به خدمت گرفتن او ترغیب نماید. در واقع شهرت یک وکیل از میزان توانایی او در کسب پیروزی های متعدد سرچشمه می گیرد. البته هرگز نباید شهرت و اعتبار یک وکیل را با تبلیغات پر تعدادی که همه روزه در تلویزیون و فضای مجازی از وکلای مختلف می بینیم اشتباه بگیریم. زیرا این تبلیغات به هیچ عنوان نمایانگر مهارت وکلای معرفی شده نیست. این تبلیغات تنها برای بازارگرمی و جذب مشتری تهیه می شوند.

کسب اطلاع از افراد مطلع: ممکن است در اطرافیان شما افرادی باشند که در گذشته با مشکلاتی مشابه شما دست به گریبان بوده اند و برای حل و فصل آن ها از وکلای شاخصی بهره برده اند. لازم است در این زمینه پرس و جو کرده و به این دسته از وکلا دست پیدا کنید. همچنین ممکن است افرادی باشند که دانش حقوقی لازم را در اختیار داشته باشند. شما می توانید در انتخاب وکیل طلاق از این افراد نیز کمک بگیرید. در واقع تجربیات این افراد به گونه ای است که می توانند شما را یاری نمایند.

بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات و ویژگی های بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه آشنا کنیم تا با کمترین دغدغه به انتخاب وکلای مد نظر خود بپردازید. در ادامه تلاش کردیم تا ضرورت توجه به سابقه و تخصص وکلای مورد نظر را گوشزد نماییم. در انتهای مقاله نیز راه های مختلف در انتخاب وکلای شاخص را مورد بررسی قرار دادیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما دعوت می کنیم تا نظرات و تجربیات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + چهار =

دکمه بازگشت به بالا