ملکیوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در کرمانشاه ⚖️【سال1403】✔️

بروز اختلافات ملکی در زمان معامله و یا تصرف بر ملک و املاک اجتناب ناپذیر است. اما گاهی این اختلافات به حدی عمیق می شود که حل و فصل آن ها تنها با مراجعه به محاکم قضایی امکان پذیر است. اما باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که حضور موفق در محاکم قضایی برای رسیدگی به دعاوی مطرح شده به دانش حقوقی نیازمند است. در واقع اگر از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی ملکی بی اطلاع باشیم ممکن است خسارات جبران ناپذیری به ما تحمیل شده و از دستیابی مجدد به حقوق مان باز بمانیم. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل ملکی در کرمانشاه آشنا کنیم تا دیگر دغدغه ای از بابت انتخاب مطرح ترین گزینه ها نداشته باشید.

بهترین وکیل ملکی در کرمانشاه

بهترین وکیل ملکی در کرمانشاه کیست؟

دستیابی به نتایج مطلوب در گرو انتخاب مطرح ترین گزینه ها است. اما شناخت وکلای برتر به این سادگی ها هم نیست. در واقع لازم است متر و معیار مشخصی در اختیار داشته باشیم تا با استفاده از آن بتوانیم توانایی و مهارت وکلای مختلف را محک بزنیم و بهترین ها را به خدمت بگیریم. بهترین وکیل کرمانشاه دانش آموخته رشته حقوق در یکی از مطرح ترین و معتبر ترین دانشگاه های کشور است. در واقع تحصیلات آکادمیک وی به منزله مجوز ورود وکیل به محاکم قضایی برای رسیدگی به امور است.

بهترین وکیل ملکی در کرمانشاه به عنوان وکیل پایه یک دادگستری بر تمامی قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی ملکی مسلط است و می تواند با استفاده از دانش حقوقی خود بهترین راهکار را در اختیار موکل خود قرار دهد. او همواره تغییرات قوانین را تحت رصد قرار می دهد تا پاسخگوی نیازهای موکل خود باشد. بهترین وکیل ملکی در کرمانشاه مدت زمان زیادی از فعالیت خود در طی سال های متمادی را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده است و در این زمینه تجربیات گران بهایی کسب نموده است.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل ملکی در کرمانشاه را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در پرونده های ملکی در شهر کرمانشاه به شما مخاطبان ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای نام برده شده سوابق و تخصص آن ها را مورد بررسی قرار دهید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا همراه ما باشید:

سمانه احسان پور

سمانه احسان پور

سرکار خانوم سمانه احسان پور وکیل پایه یک دادگستری، از وکلای حرفه ای در زمینه دعاوی ملکی هستند. خانم احسان پور با سابقه بالایی که در وکالت دارند، به راحتی می توانند هر گونه مشکل در پرونده های ملکی را به راحتی حل و فصل کنند.

آدرس: کرمانشاه، گیلانغرب،اسلام آباد غرب، بلوار شهيد چمران، خیابان عمليات خيبر، پلاک21

تلفن تماس: ۰۹۱۰۶۳۶۸۶۷۶

بیتا ولی زاده

بیتا ولی زاده

خانم بیتا ولی زاده یکی دیگر از وکلای با تجربه و با سابقه در کرمانشاه هستند. خانم ولی زاده علاوه بر اینکه در دعاوی ملکی تخصص دارند در دعاوی حقوقی، خانواده و کیفری نیز فعالیت دارند، که می توانید در این زمینه از مشاوره های ایشان برخوردار شوید.

آدرس: کرمانشاه، چهارراه مدرس، مطهری غربی، پاساژ نظری، طبقه1، واحد 1

تلفن تماس: ۰۹۱۸۵۵۳۶۰۵۹

بهزاد ویسی

بهزاد ویسی

جناب آقای بهزاد ویسی از وکلای حرفه ای، دارای پایه یک دادگستری در کرمانشاه که در تمامی دعاوی تبحر دارند. به طور مثال، در دعاوی کیفری ( جرم و جنایت)، دعاوی خانواده ( طلاق، مهریه و…) که در صورت مشکل می توانید از آقای ویسی مشاوره و راهنمایی دریافت کنید.

آدرس: کرمانشاه، شریعتی، کوچه ثبت، جنب دادسرای عمومی و انقلاب

تلفن همراه:۰۹۱۸۱۳۰۷۳۹۱

علیرضا وزیری تبار

علیرضا وزیری تبار

آقای علیرضا وزیری تبار، یکی از وکلای معروف در دعاوی ملکی است، که پرونده های موفق بسیاری در این زمینه دارند. می توانید در صورت بروز مشکل و نداشتن تجربه کافی در روند پرونده خود، از آقای وزیری تبار پس از دریافت مشاوره های حرفه ای که می دهند، پرونده را در اختیارشان برای روند بهتر قرار دهید.

آدرس: کرمانشاه، رودکی، بلوار زکریای رازی، خیابان بوستان، کوی18، پلاک 10

تلفن تماس: ۰۹۱۸۳۳۹۸۶۵۶

نوراله همتی

نوراله همتی

همانطور که مشخص است آقای نوراله همتی یکی از بهترین و با تجربه ترین وکلا دراستان کرمانشه هستند. تجربه بالا، حرفه ای بودن، تخصص بسیار، از ویژگی های بارز این وکیل نمونه است. آقای همتی پرونده های موفق زیادی در دعاوی ملکی دارند، که این امر باعث جلب رضایت موکلین خود شده است.

آدرس: کرمانشاه، صحنه خیابان مولوی، خیابان کاشانی، دفتر وکالت نورالله همتی

تلفن تماس:۰۹۱۲۳۱۰۵۹۱۵

شکوفه ابراهیمی

شکوفه ابراهیمی

سرکارخانم شکوفه ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز، مشاوره حقوقی، درارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق و بیش از 9 سال سابقه وکالت موفق در زمینه حل دعاوی خانواده، ملکی، کیفری، حقوقی می باشد، این وکیل همچنین در زمینه نوشتن اوراق قضایی، تنظیم سند، تنظیم لایحه و شکوائیه و مشاوره های حقوقی حضوری و غیر حضوری نیز خدمات ارائه می دهد.

آدرس: کرمانشاه، چهار راه بنت الهدی، روبروی بیمه آرمان

شماره تماس: ۰۸۳۳۸۳۷۶۶۰۵

لزوم توجه به سابقه و تخصص در انتخاب وکیل ملکی در کرمانشاه

دعاوی ملکی یکی از پر تکرارترین دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی را به خود اختصاص داده اند. این دعاوی اغلب با پیچیدگی و حساسیت های بی شماری همراه هستند و شکست در آن ها ممکن است خسارت های مالی بسیاری را به فرد تحمیل نماید. از این رو، ضعف حقوقی در این زمینه می تواند فرد را از اهدافی که تعیین کرده است دور کرده و منجر به شکست در پرونده مورد نظر شود. آگاهی از قوانین و مقررات مربوط به دعاوی ملکی برای افراد دخیل در پرونده از الزامات و ضروریات است.

دعاوی ملکی ممکن است در زمان امضای اسناد ملکی به وقوع بپیوندد. در واقع لازم است در هنگام امضای هر گونه قرارداد ملکی تمامی جوانب را در نظر گرفت و از تجربیات بهترین وکیل ملکی در کرمانشاه بهره برد تا از وقوع اختلافات جلوگیری به عمل آید. تصرف عدوانی، ممانعت از حق، فروش سرقفلی، مزاحمت ملکی، فروش مالی غیر و … از جمله مهم ترین دعاوی ملکی مطرح شده در دادگاه ها هستند که رسیدگی به هر یک از آن ها به تحصیلات حقوقی و مهارت های لازم در این زمینه نیازمند است.

در واقع هر وکیلی در مقطعی از عمر کاری خود به این نتیجه می رسد که در برخی از دعاوی خاص مهارت و توانایی بالاتری دارد. علاوه بر این علاقه بهترین وکیل ملکی کرمانشاه نیز در شکل گیری تخصص وی موثر است. در واقع لازم است در مواجهه با دعاوی مطرح شده در دادگاه در ابتدا موضوع پرونده را در نظر بگیرید و بر اساس آن به دنبال وکلای متخصص در آن زمینه باشید. رجوع به وکلای متخصص در دعاوی ملکی می تواند شانس شما برای کسب پیروزی در دادگاه را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

یکی از معیارهای مهم که همواره در انتخاب وکیل ملکی لازم است به آن توجه ویژه ای داشته باشید، سابقه بالای یک وکیل است. در واقع سابقه یک وکیل گویای میزان تجربه او است. تجربیات یک وکیل به مرور زمان و پس از مواجهه با پرونده های مختلف پدیدار می شود. لازم است در انتخاب بهترین وکیل ملکی در کرمانشاه به دنبال آن دسته از وکلا باشید که سابقه بیشتری در مقایسه با دیگران دارند. البته می بایست این نکته را نیز مد نظر قرار دهید که سابقه وکیل ملکی در میزان حق الوکاله و هزینه وکیل نیز موثر است.

بهترین وکیل ملکی در کرمانشاه

چه عواملی بر میزان حق الوکاله وکیل ملکی در کرمانشاه موثر است؟

 حق الوکاله یا هزینه وکیل در واقع میزان دستمزدی است که می بایست از سوی موکل در ازای انجام امورات حقوقی و رسیدگی به پرونده به وکیل پرداخت شود. نمی توان رقم مشخصی را به عنوان حق الوکاله تعیین کرد و اعلام نمود. در این خصوص نسخه واحدی وجود ندارد. زیرا وکالت از جمله مشاغل آزاد محسوب می شود و دستمزد آن بر اساس توافق طرفین تعیین می گردد. عوامل مختلفی ممکن است در میزان حق الوکاله وکیل ملکی موثر باشد که در ادامه به تشریح هر یک از آن ها می پردازیم.

پس از انتخاب بهترین وکیل ملکی در کرمانشاه لازم است با دفتر وی تماس گرفته و وقتی را برای انجام ملاقات حضوری رزرو کنید. در این جلسه لازم است مهم ترین خواسته ها و دغدغه های خود در خصوص پرونده را با وکیل در میان بگذارید و ابعاد ناپیدای پرونده را برای وکیل بازگو نمایید. لازم است وکیل نیز به مطالعه پرونده پرداخته و از جزئیات آن مطلع شود. پس از تبادل نظر در خصوص دعاوی ملکی مطرح شده، وکیل رقم پیشنهادی خود را اعلام می کند و در صورت رضات موکل، قرارداد امضا می شود.

مدت زمانی که ممکن یک پرونده به نتیجه برسد در میزان حق الوکاله ای که وکیل ملکی پیشنهاد می دهد موثر است. علاوه بر این، سابقه و تخصص وکیل نیز در این زمینه تاثیرگذار است. در واقع وکلای با سابقه مبلغ بیشتری را برای قبول پرونده مطالبه می کنند. علاوه بر این میزان حق الوکاله پیشنهادی از سوی وکیل به پیچیدگی و حساسیت پرونده نیز بستگی دارد. لازم است در هنگام تنظیم قرارداد تعهدات دو طرف را در آن قید کرده و نحوه و زمان پرداخت حق الوکاله را به طور دقیق در متن قرارداد مندرج نمایید.

بهترین وکیل ملکی در کرمانشاه

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل ملکی در کرمانشاه آشنا کنیم. در ادامه تلاش ما بر این بود تا ضرورت توجه به سابقه و تخصص وکیل ملکی به عنوان دو معیار مهم در هنگام انتخاب وکیل را گوشزد نماییم. در انتههای مطلب نیز به بررسی عوامل موثر بر حق الوکاله پرداختیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود در خصوص مطالب ذکر شده در مقاله را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − شانزده =

دکمه بازگشت به بالا