کیفریوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل کیفری در کرمانشاه ⚖️【سال1403】✔️

گاهی ممکن است رفتار مجرمانه شخصی در سطح جامعه حقوقی را از شما پایمال کند. همچنین ممکن است دعوای کیفری علیه شما در محاکم قضایی مطرح شده باشد. در چنین شرایطی برای حضور موفق در دادگاه و رسیدگی به دعوای مطرح شده لازم است دانش حقوقی لازم را در اختیار داشته باشید. شکست در پرونده های کیفری ممکن است مجازات سنگینی را به همراه داشته باشد. از این رو، مراجعه به وکیل در این دعاوی الزامی است. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل کیفری در کرمانشاه آشنا کنیم تا دغدغه ای از بابت انتخاب وکلای شاخص در سطح شهر کرمانشاه نداشته باشید.

بهترین وکیل کیفری در کرمانشاه

بهترین وکیل کیفری در کرمانشاه کیست؟

دعاوی کیفری از پیچیدگی و حساسیت های بالایی برخوردار هستند. هر گونه عدم بهره مندی از دانش حقوقی ممکن است خسارات جبران ناپذیری را به فرد تحمیل کرده و مجازاتی را برای وی به همراه داشته باشد. در صورتی می توانید به وکلای شاخص در کرمانشاه دست پیدا کنید که معیارهای مناسبی برای استخدام حقوقدان ها داشته باشید. بهترین وکیل کرمانشاه دانش آموخته یکی از مطرح ترین و معتبرترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده است.

بهترین وکیل کیفری در کرمانشاه به عنوان وکیل پایه یک دادگستری تسلط بالایی بر قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی کیفری دارد و می تواند با اتکا به دانش حقوقی خود بهترین راهکار ممکن را به موکل خود پیشنهاد دهد. او همواره سعی دارد تا از آخرین تغییرات قوانین کیفری اطلاع حاصل کرده و در ارائه دفاعیات آن ها را به کار بگیرد. تجربه بهترین وکیل کیفری در کرمانشاه در رسیدگی به پرونده های از این جنس اهمیت بالایی دارد و می تواند نقش تعیین کننده ای در کسب موفقیت های احتمالی داشته باشد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل کیفری در کرمانشاه را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در پرونده های کیفری در شهر کرمانشاه به شما مخاطبان ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای نام برده شده سوابق و تخصص آن ها را مورد بررسی قرار دهید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا همراه ما باشید:

صادق احمد بیگی

صادق احمد بیگی

جناب آقای احمد بیگی بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرمانشاه هستند. علاوه بر اینکه در زمینه کیفری سابقه بالایی دارند، در زمینه های حقوقی، خانواده و ملکی نیز مورد رضایت موکلین خود هستند.

آدرس: کرمانشاه، اسلام آباد غرب، خیابان شهید مفتح، طبقه اول، چاپ کلهر

تلفن تماس: ۰۹۱۸۳۳۶۹۳۱۲

شیدا آذر نوش

شیدا آذر نوش

سرکار خانم شیدا آذر نوش از وکلای خوب در کرمانشاه هستند، که در دعاوی ملکی، خانواده، حقوقی و به ویژه کیفری فعالیت دارند. شما می توانید در جهت پیشرفت بهتر پرونده خود، پس از دریافت مشاوره از خانم آذر نوش پرونده خود را به ایشان بسپاری.

آدرس: کرمانشاه، چهار راه مدرس، خپزشکان، طبقه فوقانی چاپ یار محمدی

تلفن تماس: ۰۹۱۸۳۸۵۶۰۱۳

زهرا افشاری

زهرا افشاری

خانم زهرا افشاری وکیل پایه یک دادگستری هستند که سابقه بالایی در وکالت دارند. در زمینه های کیفری، حقوقی ، خانواده و ملکی می توانید از خانم افشاری مشاوره دریافت کنید.

آدرس: کرمانشاه، اسلام آباد، میدان شهید بهداشتی، جنب دادگستری

تلفن تماس: ۰۹۱۲۸۹۱۶۹۶۶

سیامک ابراهیمی

سیامک ابراهیمی

جناب آقای ابراهیمی از وکلای خبره کرمانشاه با تجربه بسیار که می توانید پرونده های خود را پس از دریافت مشاوره در زمینه پرونده کیفری خود با خیالی آسوده پرونده خود را به آقای ابراهیمی واگذار کنید تا موفق به کسب پیروزی در جهت پرونده شوید.

آدرس: کرمانشاه، پاوه، نوسود، روبه روی فوریت های پزشکی، پلاک 314

تلفن تماس: ۰۹۱۸۹۹۶۱۶۳۲

هوشمند احمدی

هوشمند احمدی

آقای هوشمند احمدی یکی از وکلای دارای سابقه ی پروانه وکالت از قوه ی قضاییه می باشند. آقای احمدی با تجربه و تخصصی که در دعاوی کیفری دارند، پرونده های موفقی را در تجربه کار خود ثبت کرده اند. ایشان بجز تبحر در دعاوی کیفری، در سایر دعاوی همچون ملکی، حقوقی و… نیز فعالیت دارند.

آدرس: کرمانشاه، میدان شهرداری، خیابان معلم غربی، ساختمان معلم، طبقه 1، واحد 2

تلفن تماس: ۰۹۱۲۲۲۵۴۰۹۸

ضرورت توجه به سابقه و تخصص وکیل کیفری در کرمانشاه

معمولا دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی را می توان به دو دسته دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری دسته بندی کرد. در دعاوی حقوقی فرد با مراجعه به محاکم قضایی، دسترسی مجدد خود به حقوق از دست رفته اش را مطالبه می کند. در دعاوی کیفری با نوعی از وقوع جرم مواجه هستیم. جرم بودن یک عمل را قانون تعیین می کند. در واقع فرد با مراجعه به محاکم قضایی در دعاوی کیفری علاوه بر دستیابی مجدد به حقوق ضایع شده اش، مجازات فرد متهم را نیز از دادگاه خواستار است.

دعاوی کیفری با تنظیم شکواییه یا شکایت و ارسال آن به محاکم قضایی آغاز می گردد و تا اعلام رای دادگاه به طول خواهد انجامید. در تمامی این مراحل لازم است به دلیل حساسیت های بالای دعاوی کیفری از توانایی و مهارت های بهترین وکیل کیفری در کرمانشاه بهره مند شده و رسیدگی به پرونده را به او بسپارید. تنظیم شکواییه در دعاوی کیفری به دانش حقوقی نیازمند است و در طی تحریر آن لازم است وکیل تمامی اصول نگارشی را به کار بگیرد تا در نهایت خواسته فرد به طور صریح به محاکم قضایی منتقل شود.

در انتخاب بهترین وکیل کیفری در کرمانشاه لازم است به سابقه وی توجه ویژه ای داشته باشید. در واقع سابقه یک وکیل را می توان نمایان کننده میزان تجربه وی در نظر گرفت. در واقع می توان به صراحت گفت که حضور وکلای با سابقه در پرونده های کیفری می تواند نقش پر رنگی در کسب پیروزی در دادگاه و تبرئه فرد متهم داشته باشد. تجربه یک وکیل کیفری به او کمک می کند تا روال قانونی رسیدگی به پرونده را بشناسد و بتواند با ارائه دفاعیات درست و مبتنی بر شواهد و مستندات منافع موکل را تامین کند.

میزان پیچیدگی در دعاوی کیفری بسیار بالا است. همان طور که در بالا به آن اشاره کردیم، شکست در پرونده های از این جنس می تواند مجازاتی نظیر اعدام، حبس، شلاق، تبعید و… به همراه داشته باشد. از این رو، مراجعه به وکلای متخصص برای رسیدگی به دعاوی کیفری به شدت توصیه می گردد. در واقع وکلای کیفری بازدهی بیشتری در دعاوی نظیر سرقت، قتل، تجاوز، ضرب و جرح، کلاهبرداری، باج گیری، اخاذی، اختلاس، توهین و سایر دعاوی دارد که در آن ها جرمی رخ داده است.

بهترین وکیل کیفری در کرمانشاه

مهم ترین معیارها در انتخاب وکیل کیفری در کرمانشاه

فن بیان قوی: لازم است پیش از هر گونه اقدام پس از انتخاب بهترین وکیل کیفری در کرمانشاه، جلسه ای را برای سنجش میزان توانایی های او در نظر بگیرید. در این جلسه می توانید با میزان فن بیان و قدرت نفوذ کلام وکیل انتخابی آشنا شده و مطمئن شوید که این شخص همان وکیلی بوده است که به دنبال او بوده اید. در واقع فن بیان یکی از سلاح های کارآمد وکیل برای نبرد در میدان دادگاه است. تحصیلات و تخصص وکیل از اهمیت بالایی برخوردار است اما باید بدانیم که دانش حقوقی یک وکیل از راه زبان او است که جاری می شود.

جسارت و شجاعت: معمولا دادگاه های مربوط به رسیدگی به دعاوی کیفری با تنش های بسیاری رو به رو خواهند شد. در چنین شرایطی لازم است بهترین وکیل کیفری در کرمانشاه تحت تاثیر محیط قرار نگرفته و با اعتماد به نفس خاص خود به ارائه دفاعیات لازم بپردازد. ترس و واهمه در وکلای کیفری هیچ جایگاهی ندارد و آن ها بدون در نظر گرفتن جو دادگاه از منافع موکل خود دفاع کرده و آن ها را در رسیدن به مقصود تعیین شده یاری می کنند. جسارت یک وکیل معیار مهمی در سنجش توانایی های او است.

آشنایی با اصول روانشناسی: به طور معمول افراد در مواجهه با دعاوی کیفری دچار تنش های بی سابقه ای می شوند و زندگی آن ها به طور کامل مختل می شود. تفاوتی ندارد که دعاوی کیفری علیه شما اقامه شده باشد و یا اینکه از دیگری شکایت کرده باشد. در هر دو صورت موکل با فشار بسیاری رو به رو خواهد شد. لازم است وکیل کیفری مجرب و خبره از این تنش ها و فشارهای روحی آگاه باشد و بتواند بهترین رفتار را با موکل خود داشته باشد. زیرا تنها در این صورت است که اعتماد و اطمینان میان دو طرف پدیدار می شود.

بهترین وکیل کیفری در کرمانشاه

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل کیفری در کرمانشاه آشنا کنیم تا دیگر نیاز نباشد زمان زیادی را صرف یافتن حقوقدانان برتر کنید. در ادامه تلاش کردیم ضرورت توجه به سابقه و تخصص وکیل در انتخاب وی را گوشزد نموده و شما را از این مسئله آگاه کنیم. در انتهای مقاله نیز چند مورد از معیارهای مهم در انتخاب وکیل کیفری را مورد بررسی قرار دادیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =

دکمه بازگشت به بالا