ملکیوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در ایران ⚖️【سال1402】 ✔️

حقوق ملکی معمولاً با پیچیدگی‌های بسیاری همراه است و اگر فرد در هنگام انتقال املاک و مستغلات خود با قوانین و مقررات مربوطه آشنایی نداشته باشد به طور قطع ممکن است تصمیماتی بگیرد که برای او عواقب ناگواری را به همراه دارد. اگر با دعاوی ملکی روبرو شده‌اید و قصد حضور در دادگاه برای حل و فصل اختلافات پیش آمده را دارید لازم است پیش از هرگونه اقدام عجولانه و بدون تدبیر با یک وکیل مجرب و خبره مشورت کرده و از او راهکارهای مناسبی را دریافت کنید. دریافت مشاوره حقوقی از یک وکیل معتبر و اعطای وکالت در پرونده‌های ملکی می‌تواند شانس کسب پیروزی را برای شما چند برابر کرده و منافع شما را در مراجع قانونی حفظ نماید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل ملکی در ایران آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ملکی در ایران

بهترین وکیل ملکی در ایران کیست

تعداد پرونده‌های مفتوحه در زمینه دعاوی ملکی به نسبت سایر دعاوی در مراجع قانونی حجم بیشتری داشته و همین مسئله نشان می‌دهد که برای حل و فصل دعاوی ملکی نیازمند تکیه بر تجربیات بهترین وکیل ملکی در ایران هستید. اگر پرونده پیچیده‌ای را در اختیار دارید لازم است برای رسیدگی به آن به سراغ شاخص‌ترین وکلا در سطح کشور بروید چرا که تنها این وکلا هستند که می‌توانند با استفاده از دانش حقوقی خود شما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی کرده و چند گام به سمت پیروزی نزدیک‌تر کنند.

در واقع بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ایران شخصی است که مهارت‌های ارتباطی و کلامی بسیار بالایی دارد و می‌تواند از مهارت‌های خود در جلسات رسیدگی به پرونده در مراجع قانونی استفاده موثری داشته باشد. در واقع بهترین وکیل ایران دانش حقوقی خود را از طریق تحصیل در یکی از مطرح‌ترین دانشگاه‌های کشور به دست آورده و می‌تواند در جلسات مشاوره حقوقی از دانش و احاطه خود بر روی قوانین و مقررات استفاده کند. وکیل ملکی خوب در ایران به دنبال جلب رضایت موکل است.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل ملکی در ایران را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای ملکی در ایران را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

نصير عبادپور

نصير عبادپور بهترین وکیل ملکی در ایران

آقای نصير عبادپور وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری وکیلی توانا و خبره در امور ملکی می باشد. ایشان به صورت تخصصی و حرفه ای در زمینه دعاوی ملکی همچون دعوای خلع ید، دعوای رفع تصرف عدوانی، دعوای تخلیه و … وکالت می پذیرد، همچنین ایشان پرونده های موفق متعددی را در این حوزه به سابقه وکالت خود افزوده است. وی با تکیه بر دانش حقوقی لازمه در محضر دادگاه حاضر و از موکل خود دفاع می کند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان مطهری، نبش خیابان میرزای شیرازی، پلاک ۲۱۰، طبقه اول

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۷۱۵۰۲۶

حسین یاوری

حسین یاوری بهترین وکیل ملکی در ایران

آقای حسین یاوری وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در اصفهان به صورت تخصصی و حرفه ای در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد. ایشان با تکیه بر دانش حقوقی و تسلط کامل بر قوانین وکالت در محضر دادگاه برای احقاق حقوق موکلین خود حاضر می شود و همچنین با ارائه ادله محکمه پسند در وقت و هزینه موکل خود صرفه جویی می کند.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان نیکبخت، روبروی دادگستری، مجتمع وکلا دادمهر، طبقه۴

شماره تماس: ۰۹۱۳۳۹۴۰۴۳۰

مریم مرادی

مریم مرادی بهترین وکیل ملکی در ایران

خانم مریم مرادی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در حوزه دعاوی ملکی به صورت حرفه ای وکالت می پذیرد و همچنین لازم به ذکر است ایشان علاوه بر فعالیت در حوزه دعاوی ملکی به مراجعین در خصوص دعاوی حقوقی، کیفری و خانواده نیز مشاوره ارائه می دهد و آنان را از چالش ها و پیش آمد های احتمالی آگاه می سازد. خانم مرادی پرونده های متعددی را حوزه دعاوی ملکی با موفقیت پشت سر گذاشته است.

آدرس دفتر: تهرانپارس، بین فلکه سوم و چهارم، نبش ۲۱۲ شرقی، طبقه فوقانی بانک پاسارگاد، پلاک ۴۳۳، طبقه سوم، واحد ۸

شماره تماس: 09051040436

محمد حاجیلو

محمد حاجیلو بهترین وکیل ملکی در ایران

آقای محمد حاجیلو وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با تبحر و تخصص لازمه در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد. ایشان به صورت حرفه ای در حوزه دعاوی ملکی وکالت می پذیرد و پرونده های پیچیده و مهمی را در این زمینه به موفقیت رسانده است. افراد با دریافت مشاوره به اطمینان خاطر می رسند و با خیالی آسوده به ایشان اعطای وکالت می کنند.

آدرس دفتر: ظفر، خیابان مصدق شمالی، کوچه یازدهم (دامغانی)، پلاک 38 ، واحد 2

شماره تماس: 09121275588

علی جاوید

علی جاوید بهترین وکیل ملکی در ایران

آقای علی جاوید وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در تبریز یکی از وکلا نام دار و سرشناس حوزه ملکی می باشند. وی با تخصص و دانش حقوقی مکفی در این زمینه وکالت می پذیرد و همچنین به صورت تخصصی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و با بررسی دقیق پرونده میزان موفقیت را به افراد اعلام می دارد.

آدرس دفتر: تبریز، خیابان قانون، مجتمع جزیره، واحد 2

شماره تماس : 09141193504


۳ مهارت مهم وکیل ملکی در ایران

دقت داشته باشید که وکلا از نظر توانایی و تبحر دارای تفاوت‌های بسیار زیادی با یکدیگر هستند. در واقع اینطور نیست که صرف انتخاب یک وکیل بتواند شما را چند گام به سمت کسب پیروزی نزدیک‌تر کند. به این نکته توجه داشته باشید که برای کسب پیروزی و موفقیت و رسیدن به نتایج دلخواه لازم است به سراغ بهترین وکیل ملکی در ایران رفته و مهارت‌های او را به دقت مورد سنجش و بررسی قرار دهید.در ادامه سعی داریم شما را با برخی از مهم‌ترین مهارت‌های وکیل آشنا کنیم:

مهارت‌های نوشتاری: گاهی در مسیر دادرسی نیاز است تا وکیل با تکیه بر مهارت‌های نوشتاری خود انواع اسناد حقوقی را تنظیم کرده و به مقامات مسئول و مراجع قانونی تحویل دهد. در صورتی که اسناد حقوقی مانند دادخواست و شکواییه به درستی تنظیم نشده باشد منافع موکل به خطر افتاده و هرگز نمی‌تواند به حقوق از دست رفته خود دسترسی مجدد پیدا کند. از سوی دیگر وکیل باید مهارت‌های بالایی در تنظیم انواع لوایح قضایی برای ارائه دفاعیات موثر از موکل خود داشته باشد.

مهارت‌های کلامی: به این نکته توجه داشته باشید که بهترین وکیل ملکی در ایران برای اینکه بتواند مشاوره حقوقی با کیفیتی را به موکل خود ارائه دهد باید از مهارت‌های کلامی بسیار قدرتمندی برخوردار باشد. در واقع فن بیان و قدرت نفوذ کلام یک وکیل نقش موثری در کسب پیروزی و موفقیت در مراجع انونی دارد چرا که وکیل با تکیه بر این مهارت‌ها است که می‌تواند در دادگاه و در محضر قاضی از منافع موکل خود دفاع کرده و او را چند گام به کسب پیروزی نزدیک‌تر کند و اجازه ندهد حقی از او پایمال شود.

مهارت‌های ارتباطی: زمانی می‌توانید از مشکلات به وجود آمده در خصوص دعاوی ملکی با موفقیت عبور کنید که ارتباط موثری را با وکیل خود داشته باشید خوب می‌دانیم افرادی که با مشکلات ملکی روبرو هستند از نظر روحی متشنج بوده و ارتباط گرفتن با آنها سخت است. این موضوع هنر وکیل را می‌رساند که با استفاده از مهارت‌های ارتباطی خود با موکل ارتباط موثری را برقرار کرده و در تمامی مراحل دادرسی با او تعامل و همکاری داشته باشد. همچنین باید وکیل ارتباط خوبی با قاضی برقرار کند.

بهترین وکیل ملکی در ایران

مزایای مشاوره حقوقی با وکیل ملکی در ایران

مشاوره حقوقی با بهترین وکیل ملکی در ایران بخش قابل توجهی از ضعف‌های حقوقی شما را جبران کرده و می‌تواند اطلاعات قابل اتکایی را در اختیار شما قرار دهد. به این موضوع توجه داشته باشید که همواره می‌توانید با استفاده از مشاوره حقوقی استرس خود را کاهش دهید. بسیاری از افراد به طور معمول پیش از حضور در دادگاه با استرس و اضطراب بسیار زیادی دست و پنجه نرم می‌کنند. بسیاری از این اضطراب‌ها به دلیل عدم آگاهی در خصوص قوانین و مقررات مربوط به دعاوی ملکی اتفاق می‌افتد.

وکیل در گام نخست اطلاعات حقوقی شما را در خصوص دعاوی ملکی افزایش می‌دهد و در گام‌های بعدی نیز با ارائه راهکارهای مناسب سعی دارد تا اضطراب شما را کاهش دهد و این موضوع را می‌توان یکی از مهم‌ترین مزایای مشاوره حقوقی به شمار آورد. در برخی مواقع راه حل‌های مختلفی برای حل مشکلات ملکی وجود دارد. اما لازم است وکیل راهکاری را به شما ارائه دهد که در مدت زمان کمتری به نتایج دلخواه برسید. وکیل متخصص در زمینه املاک اطلاعات کاملی در خصوص حقوق ملکی دارد و راهکارهای مختلف را می‌شناسد.

اگر طبق راهنمایی‌های بهترین وکیل ملکی در ایران پیش بروید به طور قطع تصمیماتی را خواهید گرفت که برای شما هزینه کمتری را به همراه دارد.چرا که گاهی ممکن است تصمیمات غلط خسارت‌های جبران ناپذیر را به دنبال داشته و شما را با مشکلات عدیده‌ای روبرو کند. هرگونه تصمیم عجولانه و شتاب زده در خصوص دعاوی ملکی می‌تواند شما را از نظر مالی متضرر کند. همچنین باید دقت داشته باشید که هزینه‌های مربوط به دریافت مشاوره حقوقی بسیار کمتر از زمانی است که وکالت در پرونده را به وکیل اعطا می‌کنید.

بنابراین اگر توان مالی لازم برای استخدام یک وکیل و اعطای وکالت در پرونده‌های ملکی به او را ندارید بهتر است مشاوره حقوقی دریافت کرده و به این شکل آماده حضور در دادگاه شوید. یکی دیگر از مزایای مهم مشاوره حقوقی این است که افراد با حقوق قانونی خود آشنا می‌شوند. خوب می‌دانیم که اگر شخصی با حقوق قانونی خود آشنایی داشته باشد اجازه سو استفاده از آن را به دیگران نخواهد داد. بهتر است از میان روش‌های مختلف برای مشاوره حقوقی روش حضوری را انتخاب نمایید.

بهترین وکیل ملکی در ایران

کلام آخر

از همراهی شما مخاطبان عزیز با سایت برترین وکلا و مطالعه مطالب حقوقی تشکر و قدردانی می‌کنیم. داری مقاله تلاش کردیم تا شما را با برخی از مهم‌ترین مشخصات و ویژگی‌های بهترین وکیل ملکی در ایران آشنا کنیم تا به این شکل بتوانید خواسته‌های حقوقی خود را در مدت زمان کمی به نتیجه رسانده و آنها را محقق نمایید. در ادامه تلاش کردیم برخی از مهارت‌های مهم که برای انتخاب وکیل وجود دارد را مورد بررسی قرار دهیم. پس از آن نیز مزایای دریافت مشاوره حقوقی را به طور کامل تشریح نمودیم. اکنون از شما می‌خواهیم که اگر نظر یا تجربه‌ای درباره مطالب ذکر شده دارید آن را با سایر مخاطبان سایت به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا