ملکیوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در مشهد ⚖️【سال1403】✔️

بزرگ بودن شهر مشهد باعث شده تا افراد برای مشکلات ملکی خود همواره به سراغ وکلای با تجربه و خبره بروند تا بتوانند به خوبی مشکلات خود را حل کنند. قابل ذکر است که در دعاوی ملکی قوانین بسیار متفاوت و پیچیده هستند به همین دلیل در مشهد باید به سراغ وکیلی رفت که هم با این قوانین آشنا باشد و هم سابقه زیادی در این زمینه داشته باشد. با ما همراه باشید تا شما را با بهترین وکیل ملکی در مشهد آشنا کنیم و کمک کنیم که با انتخاب وکیل مجرب پرونده خود را به خوبی حل نمایید.

 بهترین وکیل ملکی در مشهد

بهترین وکیل ملکی در مشهد کیست؟

در مشهد وکلای بسیاری هستند که در زمینه حل پرونده های دعاوی ملکی فعالیت می کنند اما در میان آنها چندین وکیل هستند که نه تنها به صورت حرفه ای فعالیت می کنند بلکه توانسته اند تمام پرونده های خود را در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه مطلوب برسانند. بهترین وکیل مشهد فردی است که تخصص و تبحر لازم برای دفاع از پرونده موکل در انواع دعاوی ملکی را دارد.

برخی از ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل ملکی در مشهد را بشناسید!

در ادامه این مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل ملکی در مشهد می پردازیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکلا همراه ما باشید:

علیرضا قدیری

علیرضا قدیری بهترین وکیل ملکی در مشهد

علیرضا قدیری وکیل پایه یک دادگستری، فارغ التحصیل دانشگاه تهران، با بیش از 25 سال سابقه وکالت در پرونده های مهم، یکی از بهترین وکلای مشهد، عضو رسمی کانون وکلای استان خراسان و رییس هیئت مدیره موسسه حقوقی نیک دادفران می باشد. مراجعه به ایشان یعنی بهره مندی از دانش حقوقی بعلاوه تجربه سالیان وکالت که باعث اطمینان خاطر افراد و موکلین خواهد شد.

ایشان سابقه حضور در هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری خراسان را بعنوان عضو اصلی داشته و مسئولیت های مختلفی را در آن ارگان به عهده داشته است، از جمله: بازرس هیأت مدیره و نماینده ویژه کانون وکلا در اتحادیه سراسری کانونهای وکلا ی کشور (اسکودا). همچنین ایشان مسئولیت کارگروه آموزش و تحقیقات شورای پیشگیری از وقوع جرم مشهد و نیز مسئولیت کمیسیون آموزش و تحقیقات کانون وکلا و عضویت در کمیسیون کارآموزی کانون وکلای دادگستری خراسان را در کارنامه خود دارا می باشد.

موفقیت ایشان در تربیت و سرپرستی تعداد بی شماری از کارآموزان وکالت و تدریس علوم حقوقی در مراکز علمی و سابقه مدیریت آموزشی در دانشگاه علمی کاربردی حقوق ثبت خراسان از جمله فعالیتهای ایشان می باشد. علیرضا قدیری سالهای متمادی دبیر انجمن جرم شناسی منطقه شرق کشور بوده است و انجام فعالیتهای علمی در حوزه جزائی در کارنامه ایشان می درخشد. همچنین موفقیت های قابل توجهی در پیروزی پرونده های مهم داشته اند که قابل تحسین می باشد.

حوزه فعالیت حقوقی وی: امورملکی، امور حقوقی، کیفری، ثبتی و خانواده می باشد.

شماره تماس: 09155909549
آدرس دفتر: 
مشهد، خیابان امام خمینی، مقابل سه راه دارایی، امام خمینی ۲۸، برج اداری مرمر
جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای علیرضا قدیری می‌توانید از طریق شماره تماس بالا اقدام نمایید.

رضا حسینی برج

رضا حسینی برج بهترین وکیل ملکی در مشهد

وکیل “رضا حسینی برج” وکیل پایه یک دادگستری و یکی از بهترین وکلای “حقوقی” با ۱۵ سال سابقه کار وکالت هستند. که به صورت حرفه ای در امور حقوقی و ثبت شرکت بیش از ۷۰۰۰ پرونده موفق با رضایتمندی فراوان داشته اند.

پرونده های موفق حقوقی ایشان نظیر است:

 • اثبات مالکیت
 • الزام به تنظیم سند رسمی
 • تأمین دلیل- دستور موقت ۳روز
 • شهرداری – کمیسیون ماده ۱۰۰ تخلیه ۳روز
 • سرقفلی
 • اجرت‌المثل
 • ایام تصرف ابطال و یا فسخ (مالکیت،سندرسمی)
 • پیش فروش آپارتمان
 • دعاوی بانکی (ضمانت،رهن،وقف)
 • قرارداد مشارکت در ساخت
 • ابطال رای داوری
 • ارث و انحصار وراثت ۳روز
 • ثبت فوری شرکت ۳روز
 • الزام به تحویل ملک
 • الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی
 • چک – سفته ۳روز
 • ابطال قرارداد
 • خلع ید
 • تصرف عدوانی( تصرف،ممانعت،مزاحمت)
 • فروش ملک مشاع
 • دعوای تعدیل اجاره بها
 • ثبت فوری برند ۳روز
 • تعزیرات، مزایده، مناقصه
 • وکالت ایرانیان خارج کشور

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای رضا حسینی برج ، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره وکیل مشهد: 09156024004
شماره دفتر: 05137600011
آدرس دفتر:
خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد، چهارراه بهار، سجاد6 (جنب پیتزا نوشین)، پلاک220، طبقه 1
سایت: lawyermashhad.com
حضور در دفتر با هماهنگی قبلی

هادی امانپور قرایی

هادی امانپور قرایی

ایشان وکیل پایه یک دادگستری هستند که در مشهد شهرت زیادی دارند زیرا بیش از ۲۵ سابقه سابقه وکالت دارند و کارشناس رشته حقوق می باشند. آقای امانپور توانسته اند معروف ترین پرونده های ملکی را به سرانجام برسانند و به عنوان برترین وکیل ملکی در مشهد شناخته شوند. سابقه درخشان و تجربه بالایی ایشان باعث شده تا بتوان با اطمینان کامل پرونده ملکی خود را در اختیار ایشان قرار داد.

آدرس دفتر؛ مشهد، بلوار مدرس، بین مدرس ۳ و ۵، مجتمع نگین، طبقه ۳، واحد ۳۰۱

شماره تماس؛ ۰۹۱۵۳۰۲۶۰۶۳

مصطفی زمان زاده

مصطفی زمان زاده

آقای زمان زاده با بیش از ۱۷ سال سابقه وکالت توانسته در مشهد جایگاه ویژه ای را به دست بیاورد. ایشان کلامی گویا دارند و با قوانین بسیار آشنا هستند از این رو پرونده های ملکی را به راحتی حل می کنند. پرونده های ملکی سخت و پیچیده را می توان در اختیار ایشان قرار داد زیرا در این زمینه مهارت زیادی دارند و می دانند که با کدام ماده و بند باید آن را حل کنند.

آدرس دفتر؛ خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد، چهارراه بزرگمهر، مجتمع افرا، طبقه ۴، واحد ۴۰۴

شماره تماس؛ ۰۹۱۵۵۹۷۶۳۶۷

دلاور فیض آبادی

دلاور فیض آبادی

آقای فیض آبادی وکیلی مجری و شناخته شده در شهر مشهد هستند که با دعاوی ملکی آشنایی زیادی دارند و در مدت زمان فعالیت و سابقه وکالت خود پرونده های زیادی را در این زمینه در دست داشته اند و حل کرده اند. ایشان دارای پایه یک دادگستری هستند و از وکلای خوش برخورد می باشند که موکلین زیادی دارند. آقای فیض آبادی کارشناسی ارشد حقوق جزایی و جرم‌شناسی دارد و هر نوع پرونده قضایی را با دقت و دانش پیش برده و در دادگاه به نتیجه می رساند.

آدرس دفتر؛ مشهد، شیروان، روبه روی دادگستری، نرسیده به میدان، پلاک ۸۱۰

شماره تماس؛ ۰۹۱۶۵۷۱۵۶۷۲

رضا طالبی

رضا طالبی

آقای طالبی متخصص دعاوی ملکی هستند و در تمام پرونده های ارائه شده موفق عمل کرده اند. سابقه زیاد و رزومه درخشان ایشان در حال پرونده های ملکی باعث شده تا روز به روز به تعداد موکلین ایشان افزوده شود و پرونده های آنها به خوبی حل گردد. آقای طالبی نیز در مشهد کاملا شناخته شده هستند تا حدی که موکلین قبلی ایشان را به دیگران پیشنهاد می دهند تا با اطمینان پرونده های ملکی خود را در اختیار ایشان بگذارند.

آدرس دفتر؛ مشهد، خیابان معلم، قبل از معلم ۳۶، پلاک ۹۸۲، واحد ۳

 شماره تماس؛ ۰۹۱۵۵۶۸۲۰۱۴

مرتضی توکل نژاد

مرتضی توکل نژاد

آقای توکل نژاد کارشناس ارشد حقوق خصوصی در مشهد دارند. ایشان بر روی انواع پرونده ها فعالیت می کنند به همین دلیل در هر زمینه ای مهارت و تجربه کافی دارند. ایشان مشاوره های خود را به صورت حضوری و تلفنی ارائه می دهند و مهارت سخنوری بالایی هم دارند که نقطه قوت ایشان است. با مراجعه به ایشان می توانید هم بهترین مشاوره حقوقی را دریافت نمایید . هم می توانید پرونده خود را به کمک ایشان مورد بررسی قرار بدهید.  

آدرس دفتر؛ مشهد، طالقانی شرقی، حدفاصل میدان شهید و خیابان ۱۷ شهریور، کوچه مرتضوی، داخل کوچه ۳۸

بشماره تماس؛ ۰۹۱۵۳۲۱۴۹۵۶


از چه روش هایی می توان وکیل ملکی خبره در مشهد پیدا کرد؟

برای پیروز شدن در دعاوی ملکی به دلیل پیچیده بودن این گونه دعاوی همواره باید به دنبال وکلای باتجربه و خبره رفت، برای یافتن این گونه وکلا در مشهد راه های فراوانی پیش روی افراد قرار گرفته است که در میان آنها بهترین روش ها عبارتند از:

 •  دسترسی به مجلات حقوقی معتبر
 • دسترسی به سایت های حقوقی معتبر
 • پرسش از افراد آگاه
 • با مراجعه به موسسات حقوقی

با جستجوی دقیق می توانید به راحتی بهترین وکلای ملکی را در مشهد بیابید، اگر دسترسی به مجله های حقوقی ندارید بهترین کار پراحعه به سایت های حقوقی می باشد زیرا با مراجعه به سایت می توانید به صورت آنلاین هم با تصویر و هم با مشخصات و سابقه کاری وکیل آشنایی کامل پیدا کنید زیرا به صورت دقیق این اطلاعات ثبت شده است و هم می توان از نظرات دیگران نسبت به وکیل انتخابی استفاده کرد مسلما هر چه میزان نظرات مثبت باشد و افراد میزان رضایت بیشتری از وکیل داشته باشند انتخاب برای شما بهتر خواهد شد. افرادی که در مراکز حقوقی و دادگاهی هم فعالیت می کنند می توانند وکلای مجرب ملکی که در مشهد ساکن هستند و فعالیت می کنند را به سمت پیشنهاد بدهند.

چرا باید از وکیل متخصص در دعاوی ملکی در مشهد استفاده کرد؟

همان گونه که گفتیم در مشهد به دلیل بزرگ بودن این شهر پرونده های دعاوی ملکی هم زیاد است به همین دلیل زمان حل کردن پرونده افراد با مشکلات زیادی روبه رو می شوند از این رو به کمک وکلای با تجربه نیاز دارند تا بتوانند پرونده ها را به خوبی حل نمایند. وکلای پایه یک دادگستری همه مجوز ورود و حضور در تمامی دعاوی حقوقی و کیفری را در اختیار دارند در نتیجه با در اختیار داشتن یک وکیل که مجوز داشته باشد و با قوانین هم آشنا باشد دیگر نیازی به حضور شما در جلسه های دادگاه نیست و وکیل تمام مراحل را براسلی قوانین انجام می دهد تا روند پرونده به خوبی پیش برود.

وکلای نام برده همه در زمینه دعاوی ملکی مهارت و تخصص و تجربه کافی دارند و هر کدام به نوبه خود توانسته اند در مدت زمان کوتاهی پرونده های ارائه شده را به نتیجه برسانند به همین دلیل به افرادی که در مشهد ساکن هستند و مشکل ملکی دارند که برای حل کردن آن باید پرونده قضایی باز شود توصیه می شود به این وکلا مراجعه کنند تا هم مشاوره کافی و کامل دریافت کنند و هم از مهارت وکیل نهایت استفاده را ببرند و بدون هیچ گونه مشکلی پرونده را حل نمایند. 

از چه روش هایی می توان وکیل ملکی خبره در مشهد پیدا کرد؟

کلام آخر

هر چه وکلایی که پرونده های ملکی را در اختیار می گیرند با تجربه تر و با سابقه تر باشند مسلما پرونده ها سریع تر به نتیجه می رسند، پس در انتخاب یک وکیل ملکی خوب به سابقه، رزومه و میزان فعالیت و برد ایشان در پرونده ها توجه زیادی داشته باشید تا با کمک این گونه موارد بهترین وکیل ملکی در مشهد را انتخاب کنید. ما شما را با بهترین وکلای موجود در مشهد که در زمینه ملکی مجرب هستند آشنا کردیم تا دیگر نگران انتخاب و یافتن وکیل خوب نباشید و به راحتی به آنها دسترسی پیدا کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا