خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده در مشهد ⚖️【سال1403】✔️

دعاوی خانوادگی از سخت ترین دعاوی حقوقی هستند که افراد در زمان مواجه شدن با آن، با مشکلات زیادی روبه رو خواهند شد به همین دلیل وجود وکیل در این گونه مشکلات حقوقی لازم و ضروری است، البته ناگفته نماند که وکیل خانواده باید حتما در این زمینه مهارت و تخصص داشته باشد تا بتواند به خوبی پرونده شما را به نتیجه برساند زیرا این گونه دعاوی خانوادگی نیاز به قوانین خاص خود دارند. توصیه می شود همیشه از وکیل خوب و باتجربه و متخصص در این زمینه کمک بگیرید تا هم به پیشبرد پرونده شما کمک کند و هم با راهنمایی و مشاوره درست شما کمک کند در زمان حضور در دادگاه بدون استرس پاسخگو باشید. در ادامه همراه ما باشید قصد معرفی بهترین وکیل خانواده در مشهد را داریم.

بهترین وکیل خانوداه در مشهد

بهترین وکیل خانواده در مشهد کیست؟

شناخت بهترین وکیل خانواده در مشهد می تواند به افرادی که در این شهر با مشکلات حقوقی و قانونی خانوادگی مواجه هستند کمک شایانی کند تا با قرار دادن پرونده خود در اختیار وکیل خوب بدون هیچ گونه نگرانی به زندگی خود پرداخته و وکیل نیز با پیگیری های لازم پرونده را به نتیجه برساند. با ما همراه باشید تا شما را با ویژگی یک وکیل خوب در مشهد و با بهترین وکلای خانواده آشنا کنیم تا بتوانید بهترین وکیل را انتخاب نمایید.

بهترین وکیل مشهد مسلما با تجربه و مهارت خود و حل کردن پرونده های دعوای خانوادگی توانسته شهرت و اعتبار به دست بیاورد. وکلای زیادی در مشهد هستند که نه تنها معروف می باشند بلکه در زمینه حل پرونده های حقوقی هم بسیار حرفه ای عمل می کنند اما در میان آنها تنها برخی وکلا هستند که می توانند در زمینه دعاوی خانوادگی بهترین عملکرد را داشته باشند که باید برای پرونده های خود آنها را شناخته و انتخاب کنید.

اصولا افراد به دنبال وکلایی می روند که قدرت کلام عالی دارند و با تمام بند ها و ماده های قانون آشنایی دارند و می دانند که با استفاده از کدام ماده و بند می توانند پرونده را به سمت پیروزی پیش ببرند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل خانواده در مشهد را بشناسید!

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی وکلای خبره در زمینه پرونده های مختلف در مشهد بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، در مجله حقوقی برترین وکلا همراه ما باشید:

علیرضا قدیری

علیرضا قدیری بهترین وکیل خانواده در مشهد

علیرضا قدیری وکیل پایه یک دادگستری، فارغ التحصیل دانشگاه تهران، با بیش از 25 سال سابقه وکالت در پرونده های مهم، یکی از بهترین وکلای مشهد، عضو رسمی کانون وکلای استان خراسان و رییس هیئت مدیره موسسه حقوقی نیک دادفران می باشد. مراجعه به ایشان یعنی بهره مندی از دانش حقوقی بعلاوه تجربه سالیان وکالت که باعث اطمینان خاطر افراد و موکلین خواهد شد.

ایشان سابقه حضور در هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری خراسان را بعنوان عضو اصلی داشته و مسئولیت های مختلفی را در آن ارگان به عهده داشته است، از جمله: بازرس هیأت مدیره و نماینده ویژه کانون وکلا در اتحادیه سراسری کانونهای وکلا ی کشور (اسکودا). همچنین ایشان مسئولیت کارگروه آموزش و تحقیقات شورای پیشگیری از وقوع جرم مشهد و نیز مسئولیت کمیسیون آموزش و تحقیقات کانون وکلا و عضویت در کمیسیون کارآموزی کانون وکلای دادگستری خراسان را در کارنامه خود دارا می باشد.

موفقیت ایشان در تربیت و سرپرستی تعداد بی شماری از کارآموزان وکالت و تدریس علوم حقوقی در مراکز علمی و سابقه مدیریت آموزشی در دانشگاه علمی کاربردی حقوق ثبت خراسان از جمله فعالیتهای ایشان می باشد. علیرضا قدیری سالهای متمادی دبیر انجمن جرم شناسی منطقه شرق کشور بوده است و انجام فعالیتهای علمی در حوزه جزائی در کارنامه ایشان می درخشد. همچنین موفقیت های قابل توجهی در پیروزی پرونده های مهم داشته اند که قابل تحسین می باشد.

حوزه فعالیت حقوقی وی: امورملکی، امور حقوقی، کیفری، ثبتی و خانواده می باشد.

شماره تماس: 09155909549
آدرس دفتر: 
مشهد، خیابان امام خمینی، مقابل سه راه دارایی، امام خمینی ۲۸، برج اداری مرمر
جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای علیرضا قدیری می‌توانید از طریق شماره تماس بالا اقدام نمایید.

امیر حسین ملکی زاده

امیر حسین ملکی زاده وکیل خانواده در مشهد

 آقای ملکی زاده دارای مدرک دکترای حقوق هستند و در حال حاضر مدرس حقوق بین‌الملل و زبان های خارجه می باشند به همین دلیل با تمام قوانین حقوقی که مختص به دعاوی خانوادگی هستند آشنایی کامل دارد در نتیجه پرونده های حقوقی شما در زمینه دعاوی خانواده را در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه می رساند و حل می کند.

 آدرس دفتر؛ مشهد، بلوار سجاد، بهارستان ۲، مجتمع تجاری وصالت ۳ واحد ۳۱

شماره تماس؛ ۰۹۱۵۵۵۸۸۰۴۹

مریم جلالی

مریم جلالی وکیل خانواده در مشهد

سرکار خانم مریم جلالی وکیل پایه یک دادگستری با 10 سال سابقه در زمینه وکالت خانواده هستند و همچنین عضویت در کانون وکلای دادگستری خراسان رضوی را دارا هستند. از زمینه های فعالت خانم جلالی در وکالت خانوداه می توان به طلاق، مهریه، حضانت، ملاقات فرزند، نفقه و… اشاره کرد. خانم مریم جلالی به دلیل موفقیت های زیادی که در پرونده ها داشتند، باعث جلب رضایت موکلیل خود شده اند.

آدرس دفتر؛ خراسان رضوی، بلوار پیروزی، بین پیروزی 78 و میدان اقبال لاهوری، پلاک 132

شماره تماس: 09151176941

الناز مدنیان

الناز مدنیان وکیل خانواده در مشهد

 ایشان کارشناس ارشد حقوق خصوصی هستند و در زمینه خانواده و مشاوره حقوقی مهارت زیادی دارد و تخصص زیادی به دست آورده اند. ایشان بیش از ۹ سال سابقه وکالت دارند و با دعاوی خانوادگی آشنایی کامل دارند. خانم مدنیان عضو رسمی کانون وکلای دادگستری خراسان رضوی می باشند. قدرت نفوذ کلام بالای ایشان باعث شده تا در بسیاری از پرونده ها فوق‌العاده دیده شوند اما تاکنون توانسته اند تمام پرونده های خانواده که در اختیار ایشان قرار گرفته را به نتیجه مطلوب برسانند.

آدرس دفتر؛ خراسان رضوی، مشهد، وکیل آباد یازدهم، نبش جلال آل احمد دوم.

شماره تماس؛ ۰۹۱۵۴۰۰۶۴۵۳

الهام میرعاقل

الهام میرعاقل وکیل خانواده در مشهد

خانم میرعاقل وکیل پایه یک دادگستری هستند و در طی سال های فعالیت خود توانسته اند با حل کردن پرونده های خانوادگی مختلف همواره شهرت و اعتبار زیادی به دست بیاورند. ایشان به عنوان بهترین وکیل خانواده در مشهد شناخته می شود زیرا هم در کار خود حرفه ای عمل می کنند و هم بسیار صادق و خوش برخورد می باشند. ۱۸ سال سابقه وکالت از ایشان وکیلی حاذق و کاربلد ساخته است.

 آدرس دفتر؛ مشهد، آب و برق، بین فکوری ۶ و ۸، ساختمان پزشکان ایلیا، طبقه دوم، پلاک ۳۷۷.

شماره تماس؛ ۰۹۱۵۳۰۳۳۸۲۸


ویژگی یک وکیل خانواده خوب در مشهد

برای انتخاب بهترین وکیل خانواده در مشهد باید تحقیقات کاملی انجام داد و ویژگی های وکیل مورد نظر را بررسی کرد تا بتوان با اطمینان بیشتری اقدام به انتخاب وکیل کرد، هر وکیل ویژگی های خاص خود را دارد اما وکلایی هستند که با بیشترین میزان ویژگی توانسته اند جایگاه خاصی را به دست بیاورند تا حدی که هنگام مشاوره ابتدا این وکیل به شما پیشنهاد داده می شود. از مهمترین ویژگی هایی که یک وکیل خانواده باید داشته باشد موارد زیر است نام خواهیم برد:

 • تجربه بالا؛ داشتن سابقه بالا و تجربه کافی می تواند در دعاوی خانوادگی بسیار تاثیر گذار باشد.
 • سطح دانش و آگاهی؛ وکیل خانواده خوب باید در زمینه دعاوی خانوادگی علم و دانش کافی داشته باشد.
 • رازداری؛ مهمترین ویژگی وکیل رازداری است یعنی باید بتواند اطلاعات موکل را نزد خود نگه دارد و آنها را فاش نکند.
 • رعایت انصاف؛ وکیل باید با انصاف باشد و قبل از ارجاع پرونده به دادگاه ابتدا به فکر صلح میان طرفین باشد.

هنگام انتخاب وکیل به این گونه ویژگی ها توجه کنید تا بتوانید وکیلی برای مشکلات و دعاوی خانوادگی خود انتخاب کنید که در حل پرونده های خانوادگی کاربلد و خبره است و در صورت صلح نکردن طرفین همواره در کوتاه ترین زمان ممکن با کمک قوانین پرونده ها را حل می کند و آنها را به نتیجه مثبت می رساند.

بهترین وکیل خانواده در مشهد

مهمترین وظایف وکیل خانواده در مشهد

وکیل خانواده در مشهد در کنار ویژگی های نام برده همواره وظایفی را هم به عهده دارد، وکیل های مجرب و شناخته شده همیشه وظایف خود را به درستی انجام می دهند تا بتوانند رضایت افراد یا همان موکلین را به دست بیاورند. از مهمترین وظایف یک وکیل خانواده خود در مشهد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • باید تمام نکات مهم در مورد پرونده را در اختیار موکل قرار بدهد.
 • طبق قوانین فعالیت می کند.
 • متناسب با قوانین اطلاعات به موکل می دهد.
 • پیگیر پرونده باشد.
 • به صلح دادن طرفین توجه می کند.
 • وظیفه شناس است.
 • با وجدان است.

هر چه وکیل خانواده به وظایف مهم خود آگاه تر باشد مسلما می تواند در شرایط و مسیر پرونده عملکرد بهتری داشته باشد. با توجه به این نکات توصیه می شود که حتما یک وکیل با تجربه و وظیفه شناس را انتخاب کنید تا با اطمینان کامل پرونده خانوادگی خود را در اختیار ایشان قرار بدهید و در کوتاه ترین زمان ممکن پرونده را به نتیجه مطلوب برساند. توجه داشته باشید که می توانید در خصوص پرونده های خانوادگی خود از بهترین وکیل زن در مشهد مشاوره دریافت کنید.

کلام آخر

انتخاب بهترین وکیل خانواده در مشهد کار ساده ای نیست زیرا تعداد وکلای موجود در مشهد بسیار زیاد هستند و انتخاب وکیل عالی در میان آنها سخت است، اما با دانستن ویژگی های یک وکیل خبره و اطلاع از مشخصات و سابقه کاری آنها می تواند به شما کمک بیشتری کند تا پرونده خانواده خود را در اختیار ایشان بگذارید. قابل ذکر است که ما شما را با چندین وکیل خانواده در مشهد آشنا کردیم تا در صورت نیاز بتوانید به راحتی با آنها ارتباط بگیرید و هم مشاوره دریافت نمایید.

5/5 - (3 امتیاز)

سارا سلطانی

من یک نویسنده دائما در حال یادگیری هستم، خوشحالم که میتونم شما رو در باز کردن گره های حقوقی‌تان کمک کنم. راستی من در زمینه طراحی سایت و سئو وب سایت نیز فعالیت دارم و خلاصه همه چی تموم هستم! البته با کمی چاشنی شوخی ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − دوازده =

دکمه بازگشت به بالا