خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده در نیشابور ⚖️【سال1403】✔️

در دعاوی خانوادگی شاهد بروز اختلافات جدی در میان افرادی هستیم که دارای نسبت های سببی و نسبی با یگدیگر هستند. در نظر داشته باشید که کسب پیروزی در دعاوی مانند طلاق، مهریه، نفقه، اجرت المثل و… نیازمند اطلاع کامل از قوانین و مقررات و پس از آن در اختیار داشتن تجربیات کافی در این زمینه است. در نظر داشته باشید که تنها با مطالعه متون حقوقی نمی توانید خود را مهیای حضور در دادگاه کرده و امید به کسب پیروزی در پرونده های خانوادگی داشته باشد. به هر حال شما برای کسب موفقیت و پیروزی در دعاوی مطرح شده نیازمند کمک گرفتن از یک وکیل توانا و ممتاز هستید. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل خانواده در نیشابور آشنا کنیم. پس تا انتها با ما همراه باشید.

بهترین وکیل خانواده در نیشابور

بهترین وکیل خانواده در نیشابور کیست؟

برای اینکه بتوانید انتخاب درستی در زمینه استخدام بهترین وکیل خانواده در نیشابور داشته باشید می بایست در ابتدا اطلاعات خود را در این زمینه افزایش داده و سپس با در نظر گرفتن متر و معیارهایی مشخص اقدام به اعطای وکالت نمایید. اقدامات غلط در این زمینه می تواند خسارت های جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد. علت آن نیز چنین است که توانمندی وکیل مورد نظر به طور مستقیم در روی نتایجی که در دادگاه به دست می آورید اثر می گذارد و به نوعی می تواند ضامن موفقیت و کسب پیورزی شما باشد.

در واقع بهترین وکیل نیشابور به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در نظر دارد تا در ابتدا به خواسته های موکل خود توجه داشته و سپس برنامه ریزی های لازم را به انجام برساند. تنها در این صورت است که وکیل خانواده خوب در نیشابور می تواند راهکارهای مناسبی را برای عبور از مشکلات در قالب مشاوره حقوقی ارائه داده و به روش های مختلف، موکل را راهنمایی کند. جلب رضایت موکلان از جمله مهم ترین اهداف وکیل معتبر است و او در این راه تلاش خود را به کار خواهد گرفت.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل خانواده در نیشابور را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای خانواده در نیشابور را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

مهدی مقدم

مهدی مقدم وکیل خانواده در نیشابور

جناب آقای مهدی مقدم وکیل و مشاور پایه یک دادگستری به امر وکالت می باشند. ایشان در امور دعاوی مختلف کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت می کنند. وکیل جناب آقای مهدی مقدم توانسته در طول سابقه وکالتش پرونده های بیشماری درامور خانواده به سرانجام برساند.

آدرس دفتر: نیشابور، خیابان دارایی، انتهای ۱۵ خرداد ۴، پلاک ۳۶، ساختمان یاس، طبقه ۲، واحد ۶

تلفن تماس: ۰۹۱۵۳۵۲۲۷۰۱

محمد ناصری

محمد ناصری وکیل خانواده در نیشابور

جناب آقای محمد ناصری یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری می باشند. ایشان درامور مختلف کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده وکالت می پذیرند. همچنین ایشان به صورت حرفه ای درامور دعوی خانواده به مراجعین مشاوره ارائه می دهند. برای رزرو وقت می توانید با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: نیشابور، خیابان عطار، ساختمان پاستور، طبقه ۲

تلفن تماس: ۰۹۱۵۱۵۱۶۹۱۵

حسین ناوشکی

حسین ناوشکی وکیل خانواده در نیشابور

جناب آقای حسین ناوشکی وکیل و مشاور توانا پایه یک دادگستری می باشند. ایشان در زمینه های مختلف کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت می کنند. همچنین ایشان با تعهد کاری بالا و با عتماد کامل می توانید وکالت خانواده خویش را به ایشان بسپارید. مشاوره های ایشان به صورت حضوری و غیر حضوری برای مراجعین شان انجام پذیر است.

آدرس دفتر: نیشابور، خیابان ۱۵خرداد، ساختمان پاسارگاد، طبقه۲، واحد۷

تلفن تماس: ۰۹۱۵۳۵۲۲۱۲۶

زهره قنبرزاده

زهره قنبرزاده وکیل خانواده در نیشابور

سرکار خانم زهره قنبر زاده وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری می باشند. ایشان با تکه بر قوانین وکالت و تبحر در حوزه دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده فعالیت دارند. همچنین ایشان پرونده های مهم و پیچیده ای در حوزه ی خانواده را با موفقیت پشت سر گذاشته اند.

آدرس دفتر: نیشابور، خیابان ۱۷ شهریور، نبش ۱۷ شهریور۲۲، طبقه فوقانی خانه مدرن خاورمیانه

تلفن تماس: ۰۹۱۵۹۲۰۴۰۹۰

شیوا کریمی

شیوا کریمی وکیل خانواده در نیشابور

سرکار خانم شیوا کریمی یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری می باشند. ایشان در زمینه های مختلف کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده وکالت می پذیرند. همچنین ایشان به صورت حرفه ای در زمینه خانواده فعالیت می کنند و یکی از بهترین وکلای توانا در این زمینه می باشند. شما نیز برای رزرو وقت می توانید با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: نیشابور، میدان باغات، بعداز خاتم النبین یک، سمت راست، طبقه فوقانی عکاسی

تلفن تماس: ۰۹۱۵۵۵۲۹۱۸۸


فرمول محاسبه هزینه وکیل خانواده در نیشابور

بسیاری از افرادی که در پرونده های خانوادگی دست به گریبان مشکلات پر تعداد هستند سعی دارند تا با استخدام بهترین وکیل خانواده در نیشابور راهی را برای عبور از مشکلات پیش آمده پیدا کرده و در نهایت به موفقیت دست پیدا کنند؛ اما اغلب برای این افراد هزینه های وکیل و میزان حق الوکاله ای که باید به او پرداغت نمایند از اهمیت بالایی برخوردار است و تبدیل به یک دغدغه جدی شده است. به هر حال لازم است در ابتدا فرد اطلاعات خود را در این زمینه افزایش داده و سپس اقدامات لازم را به انجام برساند.

در نظر داشته باشید که هرگز نمی توان فرمول مشخصی را برای میزان حق الوکاله وکیل در نظر گرفت. چرا که وکیل دارای شغلی آزاد است و همین مسئله باعث شده است تا قانون دست او را برای تعیین توافقی حق الوکاله باز بگذارد. برای این کار وکیل می تواند پرونده را از جنبه های مختلف مورد بررسی های دقیق قرار بدهد تا با پیچیدگی و زمان بر بودن آن آشنا شده و به این شکل بتواند مبلغ مد نظرش را پیشنهاد دهد. م موکل نیز می تواند با چانه زنی در خصوص مبلغ پیشنهاد شده از مقدار آن کم کند.

حق الوکاله در واقع همان دستمزدی است که باید به بهترین وکیل خانواده در نیشابور پرداخت شود تا او در عوض وکالت در پرونده های مربوطه را در اختیار بگیرد. هرگز نمی توان رقم ثابتی را برای حق الوکاله در نظر گرفت. لازم است دو طرف در خصوص دعاوی مطرح شده به تبادل نظر پرداخته و اگر مایل به همکاری بودند درباره حق الوکاله و جزئیات مربوط به آن نیز به توافق برسند. پس از اینکه توافقات به طور کامل انجام شد، لازم است قراردادی بین دو طرف منعقد شود تا از وقوع اختلافات جلوگیری شود.

ذکر این نکته ضروری است که افزون بر مقدار حق الوکاله، می توان در خصوص سایر جزئیات آن نیز به توافقات کامل دست پیدا کرد. یکی از این جزئیات شیوه پرداخت دستمزد وکیل است که اتفاقا از اهمیت بالایی نیز برخوردار است. برخلاف تصوراتی که در این باره وجود دارد، لازم نیست حق الوکاله را به صورت یکجا در اختیار وکیل مورد نظر قرار دهید و همواره می توانید در صورت موافقت وکیل خانواده، حق الوکاله را در دو یا چند قسط پرداخت کرده و تسویه نمایید.

بهترین وکیل خانواده در نیشابور

تفاوت بهترین وکیل خانواده نیشابور با سایر وکلا در چیست؟

دانش حقوقی: یکی از ویژگی های بارز بهترین وکیل خانواده در نیشابور با سایر وکلا در این است که آن ها میزان توانایی و مهارت های بالاتری را ازخود به معرض نمایش می گذارند و بار علمی آن ها نیز در سطح بسیار رفیعی قرار دارد. در واقع این وکلای خوب دانش آموخته یکی از شاخص ترین دانشگاه های کشور هستند و با تحصیل در رشته حقوق و دنبال کردن آن به صورت تخصصی در مقطع کارشناسی ارشد توانسته اند مجوزهای لازم برای حضوری موفق در محاکم قضایی را به دست آورند.

عدم ارائه قول های خلاف واقع: صداقت یکی از مهم ترین ویژگی هایی است که همواره در انتخاب وکیل ممتاز و خبره باید به آن توجه داشته باشید. وکیل در ابتدا لازم است پرونده های خانوادگی را مورد مطالعه قرار بدهد تا به این شکل با پیچ و خم های آن آشنایی نسبی پیدا کند. در این صورت است که برای وکیل به وضوح عیان می شود که شانس کسب پیروزی برای موکل به چه میزانی است. او باید این موضوع را به صداقت به موکل خود منتقل کرده و از قول های خلاف واقع اجتناب نماید.

مهارت های ارتباطی بالا: یکی دیگر از وجوه تمایز بین بهترین وکیل خانواده در نیشابور با سایر گزینه هایی که در محاکم قضایی مشغول به ارائه خدمات حقوقی هستند در این است که آن ها راه ارتباط گرفتن با موکل را می دانند. در واقع این وکلا سعی دارند ارتباط موثری را با افراد درگیر در پرونده های خانوادگی برقرار نمایند تا به این شکل در راستای همین همکاری های مشترک، تعاملی موثر شکل بگیرد. البته وکیل پایبند به رعایت اصول حرفه ای است و حد و مرزها را کامل رعایت خواهد کرد.

امانت دار بودن: در نظر داشته باشید که در دعاوی خانوادگی گاهی مشکلاتی برای افراد پیش می آید که بازگو کردن آن ها توسط موکل سخت است و او تا زمانی که نتواند از امانت داری موکل اطمینان حاصل نماید هرگز نخواهد تواسنت که این اسرار را در اختیار وکیل قرار بدهد. می بایست رفتار وکیل مورد نظرتان به گونه ای باشد که شما با خیال آسوده بتوانید به او اعتماد کرده و تمامی اطلاعات مربوط به پرونده را در اختیار او قرار بدهید.

بهترین وکیل خانواده در نیشابور

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر و قدردانی داریم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و برخی از مهم ترین مشخصات بهترین وکیل خانواده در نیشابور آشنا کنیم تا در صورت نیاز بتوانید از میان آن ها گزینه های مد نظرتان را انتخاب نمایید. در نظر داشته باشید که در مقاله نکات مهمی را در خصوص فرمول محاسبه حق الوکاله وکیل خانواده بیان کردیم و پس از آن نیز مهم ترین تفاوت میان گزینه های نام برده شده با سایر وکلا بررسی شد. اکنون از شما درخواست داریم که نظرات خود را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا