وکیل

10 تا از بهترین وکیل نیشابور ⚖️ + شماره تلفن ☎️️【سال1403】

به طور قطع شما هم در کتابخانه‌ها و کتابفروشی‌های شهرتان کتاب‌های حقوقی روبرو شده‌اید که بر روی جلد آنها نوشته شده است که بیایید وکیل خودمان باشیم! اما سوالی که در این بین به وجود می‌آید این است که آیا با مطالعه کتاب‌ها و مجلات حقوقی می‌توان اطلاعات خود را در سطحی بالا برد که نیازی به وکیل در محاکم قضایی نداشته باشیم؟ باید به این موضوع توجه داشته باشیم که مسائل حقوقی با پیچیدگی‌های بسیار بالایی همراه هستند و تنها با مطالعه متون حقوقی نمی‌توان از استخدام وکیل بی‌نیاز شد چرا که مسائل حقوقی همواره با پیچ و خم‌هایی همراه هستند که هرگونه اقدام غلط در خصوص آنها می‌تواند با خسارت‌هایی همراه باشد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل نیشابور آشنا کنیم پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل نیشابور

بهترین وکیل نیشابور کیست؟

ذکر این نکته ضروری است که باید در ابتدا اطلاعات خود در خصوص مسائل حقوقی را به میزان قابل توجهی افزایش داده و با حقوق قانونی خود به طور کامل آشنایی پیدا کنیم تا به این شکل راهی را برای عبور از مشکلات پیش آمده در خصوص پرونده‌های حقوقی و کیفری پیدا کرده. بهترین وکیل نیشابور این وظیفه را بر عهده دارد تا با ارائه مشاوره حقوقی به روش‌های صحیح آن موکل را از حقوق قانونی‌اش آگاه کرده و اجازه ندهد طرف‌های دیگر دعوا با رفتارهای خود حقوقی را از او پایمال نمایند.

ذکر این نکته ضروری است که شما تنها در صورتی می‌توانید به برترین وکیل نیشابور دست پیدا کنید که در ابتدا معیارها عوامل مشخصی را در نظر خود مجسم کرده و میزان توانایی و مهارت گزینه‌های مختلف را با در نظر گرفتن آنها مورد سنجش قرار دهید. در واقع بهترین وکیل پایه یک دادگستری در نیشابور تلاش می‌کند با مشاوره حقوقی دانش خود را در اختیار موکل قرار داده او را از پیچ و خم‌های مسیر آگاه کند. وکیل خوب در نیشابور جلب رضایتمندی موکل را به عنوان یکی از اهداف خود تعیین کرده است.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل نیشابور را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای نیشابور را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

محمداسماعیل برزنونی

محمداسماعیل برزنونی وکیل در نیشابور

جناب آقای محمد اسماعیل برزنونی وکیل پایه یک دادگستری هستند. ایشان در همه زمینه های دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری و خانواده تخصص و تبحر خاصی دارند. پروندهای موفق بسیاری را در کارنامه کاری خود ثبت کرده اند. برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: نیشابور، خیابان ۱۵ خرداد، مقابل اداره دارایی، ساختمان پردیس، طبقه اول

تلفن تماس: ۰۹۱۵۳۵۲۱۳۱۸

علی رضا پیرگزی

علی رضا پیرگزی وکیل در نیشابور

جناب آقای علی رضا پیرگزی وکیل پایه یک دادگستری هستند. ایشان سالهای زیادی در زمینه های کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده با تبحر و تخصص لازمه به صورت حرفه ای فعال می باشند. با ارائه ادله محکمه پسند حق خود را به حق دار می رساند.

آدرس دفتر: نیشابور، خیابان ۱۵ خرداد، نبش ۱۵ خرداد ۱۷، پلاک ۳۳۵

تلفن تماس: ۰۹۱۵۳۵۲۹۵۸۵

یاسر برزنونی

یاسر برزنونی وکیل در نیشابور

جناب آقای یاسر برزنونی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و به صورت تخصصی و حرفه ای در زمینه های کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت دارد. ایشان با دانش حقوقی بالا و سابقه درخشان شان به خوبی در دعاوی عمل می کند. برای رزرو وقت و دریافت مشاوره می توانید با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: نیشابور، خیابان دارایی، نبش دارایی ۷، ساختمان پاسارگاد، طبقه ۳، واحد ۹

تلفن تماس: ۰۹۱۵۱۵۴۴۶۰۸

مریم بیات

مریم بیات وکیل در نیشابور

سرکار خانم مریم بیات وکیل و مشاور پایه یک دادگستری هستند. در حوزه های کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده فعالیت دارند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق و همچنین سابقه فعالیت بالا در حل دعاوی خانواده می باشند. سرکار خانم مریم برات مشاوره حضوری و غیر حضوری نیز انجام می دهند.

آدرس دفتر: نیشابور، خیابان فردوسی شمالی یک، ساختمان قائم، طبقه سوم

تلفن تماس: ۰۹۱۵۵۵۱۹۰۲۲


اهمیت مشاوره حقوقی با وکیل نیشابور

در نظر داشته باشید که همواره می‌توانیم مشاوره حقوقی را به عنوان یکی از راه‌های موثر برای افزایش اطلاعات و دستیابی به دانش حقوقی بهترین وکیل نیشابور معرفی کنیم. به طور قطع شما در خصوص پرونده‌های حقوقی و کیفری با سوالات پرتعدادی مواجه هستید که به دنبال راهی برای پاسخگویی به آنها می‌گردید. در صورتی که شما بتوانید پاسخ صحیحی را برای سوالات حقوقی خود پیدا کنید تا به طور کامل با حقوق قانونی خود آشنا شده و می‌توانید اقدامات مثبتی در دادگاه برای دفاع از منافع خود انجام دهید.

بنابراین پیش از اینکه در دفتر وکیل و یا موسسات حقوقی برای کسب مشاوره حقوقی حاضر شوید لازم است تمامی سوالات خود را از پیش حاضر کرده و آنها را در نزد وکیل مورد نظر مطرح نمایید. در نظر داشته باشید که توانایی و مهارت‌هایی که یک وکیل در اختیار دارد به طور قطع بر روی کیفیت جلسات مشاوره حقوقی تاثیر خواهد گذاشت از این رو به شما پیشنهاد می‌کنیم با استفاده از تحقیقات جامع و سنجش توانمندی گزینه‌های مختلف به سراغ ص‌ترین و مطرح‌ترین وکلا برای مشاوره حقوقی بروید.

ذکر این نکته ضروری است که مشاوره حقوقی همواره با هزینه‌های کمتری همراه است از این رو می‌تواند به عنوان یکی از روش‌های کم هزینه برای افزایش اطلاعات حقوقی در نظر گرفته شود. بسیاری از افراد درگیر در پرونده‌های حقوقی و کیفری نمی‌توانند از پس هزینه‌های حق الوکاله بهترین وکیل نیشابور برآیند و به همین سبب سعی می‌کنند با دریافت مشاوره حقوقی ضعف‌های خود را جبران نموده و با دستانی پر در محیط دادگاه گام بگذارند. این مسئله را می‌توان به عنوان یکی از مهم‌ترین مزایای مشاوره حقوقی در نظر گرفت.

در مشاوره حقوقی حضوری شما به راحتی می‌توانید تمام مدارک و مستنداتی که در خصوص پرونده در اختیار دارید را به وکیل منتقل کرده و از او بخواهید با مطالعه کامل آنها در خصوص دعاوی مطرح شده اظهار نظر نماید. در صورتی که وکیل با مطالعه کامل در خصوص تمامی جوانب پرونده نظر خود را در قالب مشاوره حقوقی اعلام دارد به طور قطع با نتایج دقیق‌تری همراه خواهید بود. امکان بررسی مدارک و مستندات مربوط به پرونده در مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین وجود ندارد و این مسئله جزو معایب جدی است.

بهترین وکیل نیشابور

رازهایی درباره حق الوکاله وکیل نیشابور

حق الوکاله در بسیاری از موارد به صورت توافقی تعیین می‌شود: یکی از مهمترین حقایقی که باید درباره میزان دستمزد بهترین وکیل نیشابور به آن توجه داشته باشید این است که حق الوکاله در بسیاری از موارد به صورت توافقی میان وکیل و موکل تعیین می‌شود و نمی‌توان میزان ثابتی را برای آن در نظر گرفت. در واقع در ابتدا وکیل پرونده را از جوانب  مختلف مورد بررسی قرار می‌دهد و نظر خود را به صورت دقیق به موکل اعلام می‌کند که در این صورت موکل نیز می‌تواند نظر خود را در این زمینه داشته باشد.

می‌توان حق الوکاله را به صورت اقساط نیز پرداخت کرد: حتماً لازم نیست که حق الوکاله وکیل مورد نظرتان را به صورت یکجا و در زمان امضای قرارداد در اختیار او قرار دهید و شما می‌توانید بر روی اقساطی پرداخت کردن میزان دستمزد وکیل با او به توافقات کامل دست پیدا کنید. ممکن است توافق شما به این صورت باشد که حق الوکاله را در دو یا سه قسط در اختیار وکیل مورد نظر قرار داده و در هر بار مبلغ مشخصی را برای آن در نظر بگیرید. این موضوع کاملاً به توافق شکل گرفته بین دو طرف بستگی دارد.

می‌توان در خصوص میزان حق الوکاله چانه زنی کرد: لازم است به این موضوع توجه داشته باشید که همواره حق الوکاله را می‌توان به صورت توافقی میان موکل و بهترین وکیل نیشابور تعیین و محاسبه کرد. زمانی که حرف از تعیین توافقی حق الوکاله به میان می‌آید باید این موضوع را در نظر داشته باشیم که خود موکل نیز به عنوان یکی از طرف‌های قرارداد می تواند در آن نقش آفرین باشد و با چانه زنی‌هایی که در این زمینه انجام می‌دهد از میزان دستمزد پیشنهادی از سوی وکیل کم کند.

بالا بودن مقدار دستمزد وکیل به معنای توانمندی او نیست: به طور قطع وکیلی که از سابقه بالایی برخوردار باشد برای به عهده گرفتن وکالت در پرونده‌های حقوقی و کیفری از شما میزان دستمزد بیشتری را طلب خواهد کرد اما این هرگز بدان معنا نیست که اگر وکیلی مبلغ هنگفتی را از شما مطالبه کرد پس توانمندی و بازدهی بسیار بالایی در خصوص دعاوی مطرح شده خواهد داشت. لازم است تنها به میزان دستمزد وکیل مورد نظرتان بسنده نکرده و تحقیقات کاملی را در خصوص توانایی‌های او انجام دهید.

بهترین وکیل نیشابور

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و صبوری به خرج دادید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با برخی از مهم ترین مشخصات و ویژگی های بهترین وکیل نیشابور آشنا کنیم تا نیازهای حقوقی خود را بدون دغدغه با مراجعه به آن ها برطرف کنید. در ادامه اهمیت مشاوره حقوقی مورد بررسی قرار گرفت و پس از آن در انتهای مقاله به سراغ رازهایی درباره دستمزد وکلا رفتیم و آن را مورد ارزیابی قرار دادیم. اکنون از شما درخواست می کنیم که اگر نظر یا تجربه ای دارید آن را در قسمت دیدگاه با مخاطبان برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا