ملکیوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در نیشابور ✔️【سال1403】⚖️

اختلافات ملکی گاهی باعث بروز خسارت های مالی جدی به طرفین می شود. در صورتی که فرد با حقوق قانونی خود آشنایی نداشته باشد ممکن است در انواع معاملات ملکی با تصمیات غلطی که اتخاذ می کند صدمات احتمالی را به جان خریده و دچار زیان های مالی بیشماری شود. املاک جزو مهم ترین دارایی های یک فرد در جامعه به شمار می رود و بهتر این است که پیش از هر گونه اقدام در خصوص رهن، اجاره، خرید، تصرف و… با یک وکیل مجرب و خبره در ارتباط بوده، از او مشاوره حقوقی دریافت کرده و وکالت در پرونده های مورد نظر را به او واگذار نمایید. به هر حال توانایی های یک وکیل می تواند در جلوگیری از خسارت های احتمالی موثر باشد. در این مقاله سعی داریم به معرفی بهترین وکیل ملکی در نیشابور بپردازیم. پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ملکی در نیشابور

بهترین وکیل ملکی در نیشابور کیست؟

در صورتی که قصد دارید دعاوی ملکی را در دادگاه اقامه نمایید باید با این واقعیت رو به رو شوید که حتی در پرونده هایی که به ظاهر پیچیده نیستند هم نیاز به استخدام بهترین وکیل ملکی در نیشابور دارید. حقوق ملکی را می توان جزو پیچیده ترین زیر شاخه های علم حقوق به شمار آورد که هر گونه شکست در آن ها می تواند فرد را از نظر مالی دچار عواقب ناگواری کند. از این رو، بهتر این می باشد تا با در نظر گرفتن متر و معیارهایی مشخص، تکلیف خود را برای استخدام شاخص ترین و مطرح ترین ها روشن کنید.

بهترین وکیل نیشابور با تحصیل در رشته حقوق در یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور به خوبی راه برون رفت از مشکلات پیش آمده را آموخته و در صورت نیاز می تواند آن را در قالب مشاوره حقوقی در اختیار موکلان خود قرار دهد. در نظر داشته باشید که وکیل ملکی خوب در نیشابور به تخصص های لازم در این زمینه رسیده است و این ویژگی را مدیون قبول پرونده های متعدد در زمینه حقوق املاک در طی سال های متمادی است. او به عنوان وکیل پایه یک دادگستری به دنبال تامین منافع موکل خودش است.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل ملکی در نیشابور را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای ملکی در نیشابور را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

علی دلشاد

علی دلشاد وکیل ملکی در نیشابور

جناب آقای علی دلشاد وکیل و مشاور پایه یک دادگستری می باشند. ایشان سالهای زیادی در زمینه های کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت می کنند. همچنین ایشان با دانش حقوقی بالا و سابقه درخشانشان به خوبی در دعاوی ملکی عمل می کنند. شما نیز می توانید برای دریافت مشاوره و رزرو وقت از این وکیل توانا با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: نیشابور، خیابان ۱۷ شهریور ۳۲، پلاک ۴۲۸

تلفن تماس: ۰۹۱۵۱۵۰۱۷۹۲

عصمت سلیمانی

عصمت سلیمانی وکیل ملکی در نیشابور

سرکار خانم عصمت سلیمانی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری مشغول به امر وکالت می باشند. مهارت ایشان در حوزه های کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده زبانزد می باشند. همچنین ایشان در حوزه ملکی رزرمه کاری درخشانی دارند. برای رزرو وقت می توانید با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: نیشابور، خیابان دارایی، دارایی ۳۶، مجتمع پارسه، طبقه سوم، واحد۳۰۲

تلفن تماس: ۰۹۱۵۱۵۳۰۵۶۹

زهرا صدیقی

زهرا صدیقی وکیل ملکی در نیشابور

سرکار خانم زهرا صدیقی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری می باشند. در حوزه دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده به صورت حرفه ای ارائه خدمات می کنند. همچنین ایشان پرونده های موفقی در زمینه ی ملکی در سابقه ی کاری خود ثبت کرده اند.

آدرس دفتر: نیشابور، امام خمینی ۱۰، پلاک ۹۷

تلفن تماس: ۰۹۱۵۸۹۷۹۰۷۴

سودابه ده باشی

سودابه ده باشی وکیل ملکی در نیشابور

سرکار خانم سودابه ده باشی وکیل خبره و مشاوره حقوقی پایه یک دادگستری می باشند. ایشان در حوزه دعاوی مختلف از جمله کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده مشغول به کار می باشند. همچنین ایشان اشخاص را در حوزه ی دعوی ملکی به درستی و در راستای قوانین راهنمایی می کنند.

آدرس دفتر: نیشابور، خیابان ایستگاه، روبروی شورای حل اختلاف، ساختمان اربابی

تلفن تماس: ۰۹۱۵۱۵۳۵۱۷۲

محسن زرعی

محسن زرعی وکیل ملکی در نیشابور

جناب آقای محسن زرعی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری می باشند. ایشان در زمینه های مختلف کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده فعالیت می کنند. همچنین ایشان از بهترین وکلای ملکی می باشند و با ارائه ادله محکمه پسند به قاضی مربوط روند پرونده را کوتاه تر می سازند.

آدرس دفتر: نیشابور، میدان امام خمینی، کوچه بانک ملت مرکزی، ساختمان آفرینش، طبقه ۲

تلفن تماس: ۰۹۱۵۵۵۱۱۴۸۷


وکیل ملکی در نیشابور به موکل چه کمکی خواهد کرد؟

تنظیم دادخواست و شکواییه: دادخواست و شکواییه از جمله مهم ترین متون حقوقی به شمار می روند که برای تنظیم هر یک از آن ها لازم است روی توانایی و مهارت های نوشتاری بهترین وکیل ملکی در نیشابور حساب ویژه ای را باز کرد. در نظر داشته باشید که همواره دعاوی حقوقی با تنظیم دادخواست است که اقامه می شود. از سوی دیگر برای مطرح کردن دعاوی کیفری در محاکم قضایی نیاز است از وکیل خود بخواهید تا با استفاده از دانش حقوقی و تجربیات کافی به تنظیم شکواییه بپردازد.

ارائه مشاوره حقوقی در زمینه پرونده های ملکی: یکی دیگر از زمینه های مهمی که می توانید روی کمک های وکیل خود حساب باز کنید، مشاوره حقوقی می باشد که در جلسات مشاوره حقوقی، این امکان در اختیار موکل قرار می گیرد تا مهم ترین سوالات خود را مطرح نموده و برای آن ها پاسخی منطقی دریافت نماید. مشاوره حقوقی به روش های گوناگون و متنوعی از سوی وکیل ارائه می شود که توصیه می شود از مشاوره حقوقی حضوری استفاده شود که در آن امکان بررسی پرونده توسط وکیل برقرار است.

تنظیم لایحه دفاعیه: گاهی لازم است در واکنش به ادعای طرح دیگر دعوی در دادگاه، متنی حقوقی به صورت مکتوب به رشته تحریر درآمده و به قاضی مربوط به پرونده تحویل داده شود تا به این شکل رای عادلانه تری صادر شود. این متن حقوقی را در اصطلاح لایحه قضایی یا لایحه دفاعیه می گویند که تنظیم آن یکی از مهم ترین وظایف بهترین وکیل ملکی در نیشابور است. ذکر این نکته ضروری است که وکیل برای تنظیم این لایحه می بایست مدارک مربوطه را نیز به آن پیوست نماید.

دفاع از موکل در دادگاه: در مراحل رسیدگی به پرونده های ملکی گاهی ممکن است قاضی پرونده از افراد درگیر در پرونده بخواهد تا با حضور در دادگاه مهم ترین دفاعیات خود را ارائه دهند. در این صورت است که شما باید با شناخت کامل از ابعاد پرونده و با در اختیار داشتن اطلاعات حقوقی در محیط دادگاه حاضر شده و این کار را به انجام برسانید؛ اما همواره می توانید با کمک گرفتن از وکیل در این زمینه، از او بخواهید تا در کنار شما حاضر شده و با ارائه دفاعیات موثر اجازه ندهد حقی از شما ضایع شود.

بهترین وکیل ملکی در نیشابور

لزوم توجه به سابقه و تخصص در انتخاب وکیل ملکی نیشابور

یکی از مهم ترین معیارها که نقش مهمی در دسترسی به بهترین وکیل ملکی در نیشابور دارد تخصص او است. در واقع تخصص یک وکیل زمانی هویدا می شود که او با قبول پرونده های متعدد در طی سال های متمادی در زمینه ای خاص در آن به تبحر و مهارت های لازم دست پیدا کرده باشد. در این شرایط است که او می تواند مهارت های بیشتری را در زمینه تخصصی خود به معرض نمایش بگذارد و به این شکل از بروز شکست در پرونده های مورد نظر جلوگیری کند.

در نظر داشته باشید که علم حقوق و گستردگی های مربوط به آن مانعی است که باعث می شود تا تمامی وکلا نتوانند در همه بخش های مربوط به حقوق به تخصص و بازدهی یکسانی برسنند. به طور معمول اگر گزینه های مختلف را مد نظر قرار دهیم به زودی درخواهیم یافت که هر یک از آن ها در زمینه ای خاص به تخصص رسیده و ترجیح می دهد در زمینه تخصصی خودش به قبول وکالت بپردازد. این مسئله باعث می شود تا شانس موکل برای پیروزی افزایش پیدا کند.

باید این نکته را ذکر کنیم که به دلیل اینکه بهترین وکیل ملکی در نیشابور در زمینه حقوق املاک به تخصص های لازم رسیده است می تواند با سهولت بیشتری اهداف تعیین شده را محقق کند و به این شکل خواسته های شما را برطرف نماید. از سوی دیگر لازم است این نکته را در نظر بگیرید که میزان هزینه های شما برای پرونده های ملکی نیز با مراجعه به وکلای متخصص کاهش پیدا می کند. چرا که او با روال رسیدگی به پرونده آشنایی دارد و از هدر رفت سرمایه جلوگیری می کند.

سابقه وکیل نیز از جمله معیارهایی است که باید جدی گرفته شود و در انتخاب وکیل به آن دقت ویژه ای داشت. در نظر بگیرید که شانش شما با استفاده از وکلای با تجربه و با سابقه درخشان بیشتر خواهد بود. ذکر این نکته ضروری است که اگر به سراغ وکلای با سابقه بروید در اصل شانس خود را برای کسب پیروزی افزایش خواهد داد. در نظر داشته باشید که وکلای تازه کار عملا حرفی برای گفتن در خصوص پرونده های ملکی ندارند و نمی توانند اهداف شما را به شیوه ای مطلوب محقق کنند.

بهترین وکیل ملکی در نیشابور

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و برخی دیگر از مشخصات بهترین وکیل ملکی در نیشابور آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید گزینه های مدنظرتان را شناسایی کرده و به خدمت بگیرید. در ادامه مهم ترین کمک های وکیل ملکی را مورد بررسی قرار دادیم و پس از آن نیز اهمیت تخصص و سابقه وکیل را مورد ارزیابی قرار دادیم. اکنون از شما می خواهیم که نظرات خود را با مخاطبان برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + هشت =

دکمه بازگشت به بالا