طلاقوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل طلاق در نیشابور ⚖️【سال1403】 ✔️

اگر مشکلات میان زوجین جدی باشد و هیچ راهی برای ایجاد صلح و سازش میان آنها وجود نداشته باشد به طور قطع آنها طلاق را به صورت جدی‌تری دنبال خواهند کرد. طلاق یک روال قانونی برای پایان دادن به زندگی مشترک است و اگر فرد با قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی طلاق آشنایی نداشته باشد هرگز نخواهد توانست در دادگاه از حقوق قانونی خود دفاع کرده و به طور قطع با شکست مواجه خواهد شد. برای تامین منافع قانونی خود در دعاوی طلاق لازم است با یک وکیل مجرب و خبره در ارتباط بوده و اقدامات خود را از پیش با او هماهنگ کنید. تنها در این صورت است که می‌توانید خسارت‌های ناشی از انواع دعاوی طلاق را به حداقل رسانده و زندگی خود را پس از آن از سر بگیرید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل طلاق در نیشابور آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل طلاق در نیشابور

بهترین وکیل طلاق در نیشابور کیست؟

این موضوع را در نظر داشته باشید که تنها با مطالعه متون حقوقی نخواهید توانست به تسلط و تبحر کافی برای رسیدگی به پرونده‌های مربوط به دعاوی طلاق دست پیدا کنید. برای حضور در دادگاه و پیگیری پرونده‌های طلاق لازم است به سراغ بهترین وکیل طلاق در نیشابور رفته و روی مهارت‌های او حساب ویژه‌ای را باز کنید. ذکر این نکته ضروری است که وکیل در طی سال‌هایی که در زمینه حقوق مشغول به فعالیت بوده به سابقه درخشانی دست پیدا کرده و می‌تواند آن را در اختیار موکلان قرار دهد.

مهمترین نکته‌ای که در انتخاب برترین وکیل طلاق در نیشابور لازم است به آن توجه داشته باشید این است که میزان مهارت و توانایی‌های وکیل مورد نظر در کسب پیروزی در دعاوی طلاق نقش دارد؛ بنابراین لازم است با استفاده از متر و معیارهایی که در ذهن خود دارید میزان مهارت‌های بهترین وکیل شیراز را مورد سنجش قرار داده و در نهایت برای استخدام وی اقدامات لازم را به انجام برسانید. اگر تجربیات وکیل کم باشد هرگز نخواهد توانست در این مسیر پر پیچ و خم شما را یاری کرده و راهکارهای مناسبی را به شما ارائه دهد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل طلاق در نیشابور را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای طلاق در نیشابور را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

امیر انتظاری

امیر انتظاری وکیل طلاق در نیشابور

جناب آقای امیر انتظاری وکیل پایه یک دادگستری مشغول امر وکالت می باشند. مهارت ایشان در زمینه های ملکی، حقوقی، کیفری و خانواده زبانزد است. همچنین ایشان پرونده های موفق بسیاری در زمینه طلاق در کارنامه ی کاری خود ثبت کرده اند.

آدرس دفتر: نیشابور، میدان ۱۵ خرداد ۱، داخل کوچه ساختمان اداری ایران، پلاک ۲۵، طبقه ۲، واحد ۲

تلفن تماس: ۰۹۱۵۳۵۲۹۳۸۵

محمدعلی برزنونی

محمدعلی برزنونی وکیل طلاق در نیشابور

جناب آقای محمد علی برزنونی وکیل و مشاور توانای پایه یک دادگستری می باشند. ایشان در حوزه دعاوی حقوقی، ملکی، خانواده و کیفری فعالیت می کنند. همچنین ایشان وکیل توانا و سرشناس در حوزه ی طلاق می باشند و تلاش خود را برای به احقاق رساندن حقوق موکلین خود می کند.

آدرس دفتر: نیشابور، خیابان امام خمینی، بین پیروان قرآن و آیت جوبی، پلاک ۱۴۴۲

تلفن تماس: ۰۹۱۵۱۵۰۶۷۳۷

عفت جوریان

عفت جوریان وکیل طلاق در نیشابور

سرکار خانم عفت جوریان وکیل پایه یک دادگستری می باشند. ایشان درامور دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده فعالیت می کنند. همچنین ایشان به واسطه ی تجربه های متعددش در زمینه پرونده های طلاق می تواند بدون هیچ مشکلی پرونده ها را به پایان برساند.

آدرس دفتر: نیشابور، خیابان راه آهن، مقابل شورای حل اختلاف، ساختمان اربابی، طبقه اول

تلفن تماس: ۰۹۱۵۳۵۲۰۳۵۵

فاطمه دلشاد

فاطمه دلشاد وکیل طلاق در نیشابور

سرکار خانم فاطمه دلشاد وکیل و مشاور پایه یک دادگستری هستند. ایشان سالهای زیادی در زمینه های کیفری، حقوقی، ملکی و خانواه فعالیت می کنند. ایشان با دانش حقوقی بالا و سابقه درخشانشان به خوبی در دعاوی طلاق عمل می کنند.

آدرس دفتر: نیشابور، خیابان ۱۷ شهریور، ۱۷ شهریور ۳۲، پلاک ۴۲۸

تلفن تماس: ۰۹۱۵۱۵۰۳۱۸۶

رضا انسان

رضا انسان وکیل طلاق در نیشابور

جناب آقای رضا انسان وکیل توانای پایه یک دادگستری می باشند. ایشان در حوزه ی دعاوی کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت می کنند. تخصص ایشان در حوزه ی طلاق می باشد و در این زمینه مشاوره نیز ارائه می دهد.

آدرس دفتر: نیشابور، خیابان شهید جعفری، مقابل شورای حل اختلاف، طبقه پایین

تلفن تماس: ۰۹۱۵۱۵۱۶۷۸۲


تفاوت‌های میان بهترین وکیل طلاق نیشابور با سایر وکلا در چیست؟

دانش حقوقی بالا: یکی از مهمترین تفاوت‌های میان بهترین وکیل طلاق در نیشابور با سایر گزینه‌هایی که در این زمینه مشغول به فعالیت هستند در این است که آنها یل کرده یکی از مطرح‌ترین دانشگاه‌های سطح کشور هستند و در این راه به دانش حقوقی قابل اتکایی دست پیدا کرده‌اند. این تحصیلات به وکیل مورد نظر این امکان را می‌دهد تا با دیدی جامع‌تر به پرونده نگاه کرده و راهکارهای مناسب‌تری را برای عبور از مشکلات پیش آمده در خصوص دعاوی طلاق پیش روی موکل خود قرار دهند.

ارائه دفاعیات موثر در دادگاه: وکیل لازم است در ابتدا دقت بالایی بر روی جزئیات پرونده‌های طلاق داشته باشد و آنها را به طور دقیق مورد کنکاش قرار دهد. تنها در این صورت است که او می‌تواند دفاعیات موثری را از موکل خود در محیط دادگاه داشته باشد. او همچنین به جمع آوری مدارک و مستندات مربوط  به پرونده‌های طلاق می‌پردازد. در این صورت است که او می‌تواند با ارائه دادن آنها به قضات مربوط به پرونده راهی را پیش روی موکل قرار داده و در نهایت موفقیت را تضمین نماید.

مهارت‌های ارتباطی بالا: یکی از مهمترین مهارت‌هایی که باید در بهترین وکیل طلاق در نیشابور وجود داشته باشد این است که او باید بتواند با افراد درگیر در پرونده‌های مربوط به طلاق به طور موثر ارتباط بگیرد. برای این کار لازم است تا او با اصول روانشناسی آشنایی مختصری داشته و از این تکنیک‌ها برای تعامل با موکل خود و قضات پرونده استفاده کند. لازم است در تمامی مراحل رسیدگی به پرونده‌های طلاق وکیل و موکل با یکدیگر در ارتباط باشند و به این شکل احتمال کسب پیروزی را افزایش دهند.

فن بیان قوی و قدرت نفوذ کلام: یکی دیگر از تفاوت‌های میان وکلای شاخص با سایر گزینه‌ها در این است که آن ها فن بیان قوی در اختیار دارند و می‌توانند پیچیده‌ترین مسائل حقوقی را به زبانی ساده برای موکل خود توضیح دهند. از سوی دیگر برای ارائه دفاعیات موثر در خصوص پرونده‌های طلاق لازم است وکیل مورد نظر به این مهارت تکیه داشته باشد و مسائل مربوط به پرونده را با تکیه به فن بیان خود تشریح نماید. البته فن بیان وکیل نباید به حرافی منجر شود چرا که قاضی در دادگاه خانواده به خوبی تفاوت این دوره خواهد فهمید.

بهترین وکیل طلاق در نیشابور

تعرفه حق الوکاله وکیل طلاق نیشابور در صورت شکست در پرونده

یکی از مهمترین سوالاتی که در خصوص حق الوکاله بهترین وکیل طلاق در نیشابور با آن مواجه هستیم این است که تکلیف حق الوکاله حقوقدان مورد نظر در صورت شکست در انواع دعاوی طلاق چه خواهد شد؟ برای پاسخ به این سوال لازم است در ابتدا ساز و کار تعیین میزان دستمزد وکیل را مورد بررسی قرار دهیم تا اطلاعات شما در این زمینه افزایش پیدا کرده و پاسخ تمامی سوالات خود را به طور دقیق پیدا کنید. به عنوان اولین نکته لازم است این مسئله را ذکر کنیم که حق الوکاله میزان ثابتی ندارد.

برای تعیین میزان حق الوکاله لازم است در ابتدا به دفتر وکیلی که قصد همکاری با او را دارید مراجعه کرده و پرونده را در اختیار او قرار دهید تا او با در نظر گرفتن جوانب مختلف آن نظر خود را در خصوص میزان حق الوکاله اعلام دارد. در این صورت است که موکل نیز می‌تواند با تکمیل دانش حقوقی خود به چانه زنی در این خصوص پرداخته و از میزان حق الوکاله‌ای که وکیل به او پیشنهاد می‌دهد کم کند. به هر حال حق الوکاله به صورت توافقی تعیین می‌شود و موکل نیز در آن نقش آفرین است.

در واقع بهترین وکیل طلاق در نیشابور موظف است تا تمام تلاش خود را به کار بگیرد تا در پرونده‌های طلاق به اهداف تعیین شده دست پیدا کرده و پیروزی را برای موکل خود به ارمغان آورد؛ اما گاهی ممکن است که تلاش‌های وکیل به جایی نرسد و شما شاهد شکست در پرونده‌های طلاق باشید. در چنین شرایطی اگر شکست در پرونده‌های طلاق ناشی از کوتاهی وکیل در انجام وظایف قانونیش باشد به طور قطع موکل می‌تواند علیه وکیل خود طرح دعوا نموده و از او شکایت کند؛ اما گاهی علی رغم تلاش‌های وکیل شکست حاصل می‌شود.

در صورتی که وکیل مورد نظر در انجام وظایف خود کوتاهی نکرده باشد و به هر حال شکست به دست آمده باشد برای تعیین حق الوکاله او باید به متن قرارداد رجوع کنید. همه چیز به توافقات شما با وکیل بستگی دارد و نمی‌توان نسخه‌ای از پیش تعیین شده را برای آن تجویز نمود. برای مثال ممکن است در متن قرارداد این موضوع ذکر شده باشد که حتی در صورت شکست در پرونده‌های طلاق وکیل قادر به دریافت تمام میزان حق الوکاله خود باشد. همچنین ممکن است متن قرارداد وکیل را از دریافت بقیه دستمزدش محروم کند.

بهترین وکیل طلاق در نیشابور

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله با ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با مشخصات و ویژگی های بهترین وکیل طلاق در نیشابور آشنا کنیم تا در صورت لزوم بتوانید برای حل مشکلات حقوقی خود از آن ها کمک بگیرید. در ابتدا وجوه تمایز بین وکلا را بررسی کردیم و پس از آن نیز به بررسی تعرفه حق الوکاله وکیل پرداختیم. اکنون از شما می خواهیم که نظراتتان را با مخاطبان برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =

دکمه بازگشت به بالا