طلاقوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل طلاق در بجنورد⚖️【سال1403】✔️

بالا رفتن آمار طلاق به خصوص در سال های اخیر باعث شده است تا پرونده های بسیاری در محاکم قضایی در خصوص همین دعاوی به وجود آمده باشد. اگر چه موفقیت در پرونده های مربوط به طلاق معنایی ندارد، اما اینکه بتوان با اقدامات مطلوب در محاکم قضایی از بروز خسارات احتمالی جلوگیری کرد، خودش یک موفقیت بزرگ به شمار می آید. دقت داشته باشید که کسب نتایج مطلوب در محاکم قضایی مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی و تجربیات لازم در این زمینه است؛ اما باید نهایت دقت و تمرکز را در انتخاب و استخدام وکلای طلاق به کار بگیرید تا به این شکل منافع شما تامین گردد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل طلاق در بجنورد آشنا کنیم. دعوت می کنیم با ما همراه باشید.

بهترین وکیل طلاق در بجنورد

بهترین وکیل طلاق در بجنورد کیست؟

طلاق را بر طبق اینکه کدام یک از زوجین تمایل به انجام آن دارند می توان به سه دسته اصلی طلاق توافقی، طلاق از طرف مرد و طلاق از طرف زن دسته بندی کرد. قوانین و مقررات خاصی بر هر یک از انواع طلاق حکم فرما است و در صورتی می توان برای احقاق حقوق خود اقدام نمایید که از این قوانین اطلاع حاصل کنید. در واقع برترین وکیل طلاق در بجنورد به واسطه تحصیلاتی که در رشته حقوق داشته، دانش حقوقی لازم برای حضور موفق در محاکم قضایی را به دست آورده است.

بهترین وکیل بجنورد آماده است تا در تمامی مراحل پرونده به موکل کمک کند تا حقوق قانونی خود را به دست آورده و طلاق بدون دردسری را تجربه نماید. بهترین وکیل طلاق در بجنورد به عنوان وکیل پایه یک دادگستری با تغییرات قانون طلاق آشنایی کامل دارد و سعی دارد با رصد مستمر قوانین علم خود را نیز به روز نگه دارد تا به این شکل از رقبای قدرتمند خود عقب نماند. بهترین وکیل طلاق در بجنورد با پیچ و خم های مسیر آشنایی کامل دارد و می تواند راهکارهای موثری را برای عبور از مشکلات ارائه دهد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل طلاق در بجنورد را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل طلاق در بجنورد را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

مهدی عرفانیان گلابفروشان

مهدی عرفانیان گلابفروشان بهترین وکیل طلاق در بجنورد

آقای مهدی عرفانیان گلابفروشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در بجنورد به صورت تخصصی و حرفه ای با تکیه بر دانش حقوقی و تسلط کامل به قوانین قوه قضائیه در امور حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی قبول وکالت می کند، همچنین ایشان پرونده های پیچیده ای را در زمینه دعوی خانواده همچون طلاق یکطرفه، طلاق توافقی ،مهریه، نفقه و … به موفقیت رسانده است و همین امر موجب شده تا مراجعین با خیالی اسوده به ایشان اعطای وکالت کنند.

آدرس دفتر: بجنورد، خیابان امیریه جنوبی، شهید امامی ۹، ساختمان سپید

شماره تماس: ۰۹۱۵۱۸۶۲۵۸۶

علی افشار

علی افشار بهترین وکیل طلاق در بجنورد

جناب آقای علی افشار وکیل پایه یک دادگستری، و همچنین عضو کانون وکلای بجنورد نیز هستند، ایشان به مدت چندین سال سابقه فعالیت در زمینه قبول پرونده های خانواده از جمله طلاق، مهریه، نفقه، را دارا هستند، از دیگر خدمات این وکیل می توانیم به مشاوره حضوری و غیر حضوری، تنظیم لایحه، تنظیم سند، اوراق قضایی اشاره کنیم.

آدرس: بجنورد، خیابان طالقانی غربی

شماره تماس: 09155852006

صفیه مکرمی

صفیه مکرمی  بهترین وکیل طلاق در بجنورد

سرکار خانم صفیه مکرمی وکیل پایه یک دادگستری یکی از بهترین وکلای بجنورد به شمار میرود، ایشان دارای بیش از ۱۳ سال سابقه وکالت است و توانسته در طول این دوره پرونده های زیادی را به سر انجام رسانده و مراجعه کنندگان زیادی را جذب خود کند، تخصص ایشان در زمینه قبول وکالت خانواده از جمله طلاق، مهریه، نفقه، سرپرست همچنینوکالت حقوقی و کیفری است.

آدرس: بجنورد، خیابان طالقانی غربی، بین چهار راه مخابرات و میدان شهید، ابتدای کوچه گرمه ای، ساختمان مهر، طبقه دوم

شماره تماس: 09155844858

جواد داود نیا

جاود داود نیا بهترین وکیل طلاق در بجنورد

آقای جواد داوود نیا وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای خراسان، این وکیل یکی از برترین وکلای مرد در بجنورد به شمار میرود، ایشان به دلیل تبحر و تجربه ۱۰ ساله خود توانسته مراجعه کنندگان زیادی را جذب خود کند و همچنین به دلیل دانش حقوقی بالایی که دارد تا کنون توانسته پرونده های زیادی را حل و فصل کند، تخصص وکالت ایشان در زمینه کیفری و حقوقی است، از دیگر تخصص ایشان می توان به قبول دعاوی خانواده اعم از طلاق، مهریه، نفقه، اجرت والمثل، سرپرستی همچنین دعاوی بانکی، ملکی، کیفری وکالت می پذیرد.

آدرس: بجنورد، ضلع جنوبی، میدان شهید، به سمت چهارراه مخابرات، پلاک ۵۸۰

شماره تماس: 09151864504

مهناز وحدانی

مهناز وحدانی بهترین وکیل طلاق در بجنورد

خانم مهناز وحدانی وکیل پایه یک دادگستری در بجنورد این وکیل بیش از 10 سال سابقه وکالت درخشان دارد، ایشان توانسته در طول مدت وکالت خود چندین پرونده را به سرانجام رسانده و به دلیل دانش بالای حقوقی اش مراجعه کنندگان زیادی را جذب خود کرده است.

تخصص های این وکیل عبارت اند از: قبول دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی، خانواده، طلاق، مهریه، نفقه، انحصار وراثت، موجر و مستاجر، کلاهبرداری، اعدام، ضرب و جرح و …

آدرس: بجنورد، چهارراه مخابرات وامیریه، روبروی کوچه حسن اباد، نبش چهارراه اول، آرایشگاه مردانه میراد

شماره تماس: 09153869005

سمانه قاسمی

سمانه قاسمی بهترین وکیل طلاق در بجنورد

وکیل پایه یک دادگستری سرکار خانم سمانه قاسمی یکی از بهترین وکلای خانواده در شهر بروجرداست، از ویژگی های این وکیل که هر مراجعه کننده ای را جذب خود می کند می توان به تبحر در حل پرونده، دانش حقوقی بالا، قدرت کلام، فن بیان، رفتاغر حرفه ای با موکلان خود اشاره کرد.

برخی از تخصص های این وکیل شامل: قبول دعاوی خانوادگی، مهریه، نفقه، طلاق، سرپرستی و ….

آدرس: شهر بجنورد، تقاطع طالقانی و امیریه، جنب پاساژ خوشی، طبقه دوم، واحد 4

شماره تماس: 09155858156


چند تصور غلط درباره حق الوکاله وکیل طلاق در بجنورد

می توان دستمزد وکیل را به صورت توافقی تعیین نمود: هر ساله آیین نامه های وکالت به چاپ می رسند و در آن ها میزان دستمزد وکیل برای در اختیار گرفتن پرونده های مربوط به طلاق مشخص شده است. ممکن است افراد درگیر در پرونده های طلاق به غلط تصور کنند که تنها با مراجعه به آیین نامه ها می توان از دستمزد بهترین وکیل طلاق در بجنورد مطلع شد. این در حالی است که قانون دست وکیل را برای تعیین توافقی حق الوکاله باز گذاشته است و شما می توانید در این خصوص با وکیل تبادل نظر کنید.

حق الوکاله را می توان قسط بندی کرد: در نظر داشته باشید که علاوه بر مقدار حق الوکاله می توان شیوه و نحوه پرداخت آن را نیز از طریق توافق با بهترین وکیل طلاق در بجنورد مشخص کرد. برای این کار می توانید شرایط خود را برای وکیل شرح داده و از او در خصوص نحوه پرداخت نظر بخواهید. به طور معمول و بر اساس آن چیزی که از پرونده ها به دست می آید، حق الوکاله در چند قسط به وکیل پرداخت می شود؛ بنابراین نباید به غلط تصور شود که حق الوکاله را باید یکجا پرداخت کرد.

بالا بودن دستمزد وکیل طلاق الزاما به معنی بالا بودن توانایی های او نیست: ممکن است در مسیر واگذاری وکالت پرونده های طلاق خود با وکلایی رو به رو شوید که دستمزدهای گران قیمتی را به شما ارائه می دهند. شاید به غلط تصور کرده باشید که هر چه میزان دستمزد یک وکیل بیشتر باشد، پس میزان توانایی های او برای رسیدگی به پرونده بیشتر است و با خیال آسوده تری می توان وکالت پرونده را به او سپرد. این تصور کاملا اشتباه است و شما باید در هر شرایطی در خصوص میزان مهارت های یک وکیل تحقیق کنید.

تمامی وکلا دستمزدهای بالایی را از شما مطالبه نمی کنند: یکی از تصورات غلطی که در بین افراد درگیر در پرونده های طلاق مرسوم می باشد این است که تمامی وکلا دستمزدهای بالایی را برای قبول وکالت در دعاوی طلاق از موکل درخواست می کنند. در چنین شرایطی ممکن است فرد به دلیل مشکلات مالی که در سر راه خود دارد از استخدام وکیل منصرف شود. باید در نظر داشته باشید که برخی از وکلا نیز حاضرند با دستمزدهای مقرون به صرفه عهده دار پرونده شوند.

در ملاقات حضوری با وکیل طلاق بجنورد چه باید کرد؟

در ملاقات حضوری با وکیل طلاق بجنورد چه باید کرد؟

افزایش شناخت از وکیل طلاق: اشاره داشتیم که در ابتدا لازم است شناخت خود را از بهترین وکیل طلاق در بجنورد به میزان قابل توجهی افزایش دهید تا به این شکل بتوانید با دیدی جامع تر در خصوص آینده پرونده های طلاق خود تصمیم گیری کنید؛ اما گاهی برای افزایش شناخت لازم است جلسه ای را برای ملاقات با وکیل مورد نظر تدارک ببینید تا به این شکل بتوانید تمامی رفتارها و مهارت های وکیل را زیر نظر گرفته و این نکته را مورد بررسی قرار دهید که آیا این همان گزینه ایده آل شما است یا خیر.

ارائه اطلاعات در خصوص پرونده: یک وکیل در صورتی می تواند در پرونده هایی که وکالت آن ها را بر عهده دارد به موفقیت دست پیدا کند که اطلاعات خود را در خصوص دعاوی مطرح شده به میزان قابل توجهی افزایش دهد. از این رو، در جلسات ملاقات حضوری لازم است تمامی اطلاعات مهم را به بهترین وکیل طلاق در بجنورد منتقل کنید تا به این شکل دست وکیل برای مانور دادن در جلسات دادگاه باز باشد. علاوه بر این می توانید تمامی مدارک و مستندات مربوط به پرونده را به وکیل تحویل دهید.

تعیین میزان حق الوکاله و امضای قرارداد: موضوع مهمی که لازم است در جلسات ملاقات حضوری در خصوص آن اظهارنظر شود حق الوکاله است. حق الوکاله در اصل میزان دستمزد وکیل برای عهده دار شدن پرونده های مربوط به دعاوی طلاق است. میزان دستمزد و نیز شیبوه های پرداخت آن در بسیاری از موارد با توافق طرفین صورت می پذیرد. از این رو، لازم است هر گونه نظری که در خصوص حق الوکاله و نحوه پرداخت آن دارید را به وکیل منتقل کرده و در پایان قرارداد امضا کنید.

دریافت مشاوره حقوقی در خصوص دعاوی مطرح شده: در واقع مشاوره حقوقی یکی از مطمئن ترین راه ها برای دریافت اطلاعات حقوقی است. در نظر داشته باشید که در جلسات ملاقات حضوری می توانید در خصوص مسائل ناپیدای پرونده از وکیل مشاوره حقوقی دریافت کنید. این موضوع باعث می شود تا اطلاعات خود در خصوص حقوق قانونی را افزایش داده و با دیدی جامع تر در محاکم قانونی حضور پیدا کنید. در این صورت است که می توانید از پایمال شدن منافع تان در داادگاه جلوگیری کنید.

چند تصور غلط درباره حق الوکاله وکیل طلاق در بجنورد

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تمام تلاش مان را به کار گرفتیم تا شما را با بهترین وکیل طلاق در بجنورد آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن گزینه های مد نظرتان را شناسایی و به خدمت بگیرید. در ادامه چند تصور غلط در خصوص حق الوکاله وکیل طلاق را مطرح نموده و آن ها را تشریح کردیم. در پایان نیز به اقداماتی اشاره داشتیم که انجام آن ها در جلسات ملاقات حضوری الزامی است. اکنون دعوت می کنیم که تجربیات خود را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + یازده =

دکمه بازگشت به بالا