وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل مهریه در بجنورد ⚖️【سال1403】✔️

قانون به تبعیت از اسلام سعی دارد تا با تعیین مهریه برای زن او را دارای حقوقی اساسی در ازدواج و طلاق نماید. مرد مکلف است در زمان نکاح وجه نقد، سکه، ملک، خودرو و یا هر گونه مال منقول یا غیرمنقولی را با توافق زوجه تعیین نماید و به عنوان مهریه در اختیار وی قرار دهد. از زمان نکاح زن می تواند برای دریافت مهریه دادخواست بدهد و مهریه خود را از مرد دریافت نماید و اگر مرد از تعهدات مالی خود سرپیچی نماید با مجازات های قانونی رو به رو می شود. توقیف اموال، ممنوع الخروجی، مطالبه مهریه، درخواست اعسار و… از جمله مهم ترین دعاوی مربوط به مهریه هستند که برای کسب پیروزی در هر یک از آن ها باید از یک وکیل با تجربه و خبره استفاده کرد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل مهریه در بجنورد آشنا کنیم. پس دعوت می کنیم تا انتهای مقاله در کنار ما باشید.

بهترین وکیل مهریه در بجنورد کیست؟

بهترین وکیل مهریه در بجنورد کیست؟

تنها با کسب اطلاع از قوانین و مقررات مربوط به مهریه است که می توانید امید به پیروزی در محاکم قضایی داشته باشید. چرا که حقوق خانواده و مهریه همواره با پیچیدگی هایی همراه است و همین مسئله باعث شده است تا بدون در اختیار داشتن دانش حقوقی نتوان دفاعیات موثری را در دادگاه ارائه داد و چه بسا پرونده های موجود با شکست رو به رو شود. برترین وکیل مهریه ر بجنورد در تلاش است تا احاطه خود بر قوانین و تغییرات مربوط به آن را افزایش دهد تا به این شکل احتمال کسب موفقیت را افزایش دهد.

بهترین وکیل بجنورد از تجربیات گران بهایی که از پرونده های مختلف به دست آورده است در جهت بازگشایی گره های موجود در پرونده استفاده خواهد کرد و همین موضوع نشان می دهد که سابقه یک وکیل نقش موثری در کسب پیروزی در دادگاه دارد. بهترین وکیل مهریه در بجنورد از شجاعت و جسارت بالایی در حل و فصل دعاوی مربوط به طلاق و مهریه برخوردار است و پیچ و خم های مسیر را نیز به طور کامل می شناسد. در واقع او آماده است تا به تمامی تعهدات خود در جهت عبور از مشکلات عمل کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل مهریه در بجنورد را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای مهریه در بجنورد را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

مرتضی قاسمی

مرتضی قاسمی بهترین وکیل مهریه در بجنورد

آقای مرتضی قاسمی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی توانمند در بجنورد با تکیه بر دانش حقوقی و تسلط کامل بر قوانین وکالت در زمینه دعوی خانواده پرونده های موفق متعددی را به نام خود ثبت کرده است. ایشان وکیلی توانا در ارائه مشاوره بع مراجعین در حوزه های حقوقی ،کیفری ،خانواده و ملکی هستند و باید گفت وی پرونده های موفق متعددی در زمینه مهریه در سابقه خود جای داده است.

آدرس دفتر: خراسان شمالی، بجنورد

شماره تماس: 05832721467

فاطمه غلامی

وکیل پایه یک دادگستری فاطمه غلامی بهترین وکیل مهریه در بجنورد

سرکار خانم فاطمه غلامی وکیل پایه یک دادگستری دانش آموخته کارشناسی ارشد حقوق خصوصی است، همچنین این وکیل دارای 20 سال سابقه فعالیت در زمینه ی قبول پرونده ه مهریه، طلاق، حضانت، نفقه و تمامی دعاوی خانوادگی است.

از دیگر خدمات این وکیل می توان به: عاوی اقتصادی، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شهرداری، عقود و معاملات، قصاص، مطالبه خسارت، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات اشاره کرد.

آدرس: استان خراسان شمالی، بجنورد، شریعتی جنوبی، شهید کریمی راد، بین شریعتی 12 و شهید محمدی

شماره تماس: 32228574

شرف علی نیا

شرف علی نیا بهترین وکیل در بجنورد

جناب آقای شرف علی نیا وکیل پایه یک دادگستری و عضو انجمن وکلای پایه یک دادگستری بجنورد است، این وکیل تحصیلات خود را در بهترین دانشگاه های ایران گذرانده است و دارای بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت در زمینه های، حقوقی، کیفری، ملکی، بانکی است.

از دیگر فعالیت ایشان می توان به: طلاق، مهریه، نفقه، حضانت، تعویض اسم اشاره کرد.

آدرس: بجنورد، طالقانی غربی، کوچه شهید روشن ضمیر، مجتمع گلها 2، پلاک20

شماره تماس: 09115132432

مهناز وحدانی

بهترین وکیل خانواده در بجنورد مهناز وحدانی

سرکار خانم مهناز وحدانی وکیل پایه یک دادگستری و دارای بیش از ۸ سال سابقه فعالیت در زمینه های خانواده، حقوقی، کیفری است، این وکیل یکی از بهترین وکلای زن بجنورد شناخته شده و توانسته در طول دوره وکالت خود پرونده های زیادی از جمله مهریه و طلاق را به سرانجام برساند.

آدرس: بجنورد، چهارراه مخابرات و امیریه، روبروی کوچه حسن آباد، نبش چهارراه اول، آرایشگاه مردانه میراد

شماره تماس: 05832211789

سمیه محمدی

سمیه محمدی بهترین وکیل خانواده در بجنورد

سرکار خانم سمیه محمدی وکیل پایه یک دادگستری در بجنورد است، این وکیل دارای بیش از 10 سال سابقه فعالیت در زمینه های حل پرونده های خانوادگی اعم از طلاق، مهریه، نفقه، ارث و میراث و همچنین دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری، موجر و مساجر، تملک آپارتمان ها و … اشاره کرد. همچنین این وکیل دارای سابقه 3 ساله وکالت بانک صادرات، وکیل دهیاری استان خراسان شمالی به مدت ۸سال، مشاوره حقوقی به مدت ۷ سال و همینطور عضو کمیسیون داوری به مدت ۱ سال نیز است.

آدرس: بجنورد، بین میدان شهید و چهار راه هفده شهریور، نرسیده به بیمه ایران، جنب بانک تجارت، طبقه اول

شماره تماس: 09155895839

علی غلامعلی زاده

علی غلامعلی زاده بهترین وکیل خانواده بجنورد

دکتر علی غلامعلی زاده وکبل پایه یک دادگستری و استاد دانشگاه در بجنورد است، این وکیل دارای ۸ سال سابقه فعالیت دز مینه حل دعاوی خانواده از جمله مهریه، نفقه، حضانت و … است، همچنین این وکیل توانسته در طول مدت وکالت خود پرونده های زیادی را به سر انجام برساند، از دیگر خدمات این وکیل می توان به مشاوره های حضوری و غیر حضوری نیز اشاره کرد. آقای دکتر علی غلامعلی زاده دارای مدرک کارشناسی حقوق از دانشگاه اشراق، کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه بیرجند، دکترای حقوق خصوصی از دانشگاه بیرجند نیز است.

آدرس: بجنورد، کوچه گرمه‌ای، مجتمع رز، طبقه 2

شماره تماس: 09153622169


ویژگی های مهم در انتخاب وکیل مهریه بجنورد

مهارت های ارتباطی با افراد درگیر در پرونده: لازم است بهترین وکیل مهریه در بجنورد توانایی این را داشته باشد تا با تمامی افراد درگیر در پرونده های مهریه به خوبی رفتار کرده و اعتماد آن ها را جلب نماید. همین اعتماد باعث شکل گیری نوعی از تعامل میان دو طرف می گردد که نقش موثری را در حل پرونده ایفا خواهد کرد. علاوه بر این لازم است تا وکیل پایه یک دادگستری توانایی ارتباط گرفتن با قضات پرونده را نیز داشته باشد تا بتواند از حقوق موکل خود در مقابل آن ها دفاع کند.

امانت داری: افراد درگیر در پرونده های مهریه در صورتی می توانند به کسب موفقیت امیدوار باشند که هیچ نکته ای را از وکیل مخفی نکنند. چرا که گاهی همین نکات کوچک و بزرگ است که می تواند تفاوت ها را در پرونده رقم بزند و پرونده را به مسیر درستی هدایت کند. اما همیشه این دغدغه با افراد درگیر در پرونده های مهریه وجود دارد که آیا وکیل در حفظ اسرار آن ها کوشا است یا خیر. در واقع لازم است وکیل به گونه ای رفتار و صحبت کند که این حس اطمینان را به موکل خود بدهد.

فن بیان قوی: در نظر داشته باشید که دانش حقوقی یک وکیل در جلسات دفاعیه می تواند یک برگ برنده برای بهترین وکیل مهریه در بجنورد باشد. اما این دانش برای جاری شدن به کلامی قوی نیاز دارد تا وکیل با استفاده از آ« بتواند به مواد قانونی اشاره دارد و حقوق از دست رفته خود را احقاق نماید. البته دقت داشته باشید که قاضی به دلیل تجربه بالایی که در این زمینه دارد تفاوت بین حرافی و ارائه مسائل مربوط به پرونده را می داند و باید وکیل نیز این نکته را مد نظر قرار دهد.

داشتن طرز تفکری انتقادی: در نظر داشته باشید که وکیل با دیدی موشکافانه و انتقادی است که می تواند نقاط ضعف و قوت پرونده را تشخیص بدهد و برای آن ها راهکارهایی متناسب با موضوع پرونده را اتخاذ کند. او تمامی اجزای پرونده را مورد مطالعه قرار می دهد و اگر در آن ها خللی وجود داشته باشد استراتژی درستی را برای حل آن ها در پیش می گیرد.

ویژگی های مهم در انتخاب وکیل مهریه بجنورد

حقایقی درباره دستمزد وکیل مهریه بجنورد

تمامی وکلا دستمزدهای بالایی را دریافت نمی کنند: ممکن است شما نیز بر این باور غلط تاکید داشته باشید که تمامی وکلا در ازای قبول وکالت در پرونده های مهربیه مبالغ هنگفتی را از موکلان دریافت می کنند و چه بسا همین تصور غلط شما را از استخدام بهترین وکیل مهریه در بجنورد باز دارد. اما باید دقت داشته باشید که با اندکی تحقیق و پرس و جو می توانید وکلای مقرون به صرفه را نیز شناسایی کنید و انجام امورات مربوط به دعاوی مطرح شده را به او واگذار کنید.

حق الوکاله همیشه میزان ثابتی ندارد: در نظر دئاشته باشید که هر ساله آیین نامه هایی برای تعیین میزان حق الوکاله به چاپ می رسد و هدف آن ها ایجاد نوعی وحدت رویه در میان دستمزد وکلای حقوقی و کیفری است. لازم به ذکر است که وکیل دارای شغلی آزاد است و می تواند میزان دستمزد را به صورت توافقی تعیین نماید. بنابراین نمی توان گفت که همواره حق الوکاله میزان ثابتی دارد و موکل می تواند حتی مبلغ پیشنهادی از سوی وکیل را با چانه زنی کاهش دهد.

می توان در خصوص میزان حق الوکاله چانه زنی کرد: در نظر داشته باشید که می توانید مبلغ پیشنهادی از سوی بهترین وکیل مهریه در بجنورد را با چانه زنی کاهش دهید و به مبلغ مورد نظر خودتان نزدیک کنید. ذکر این نکته ضروری است که برای این کار لازم است پیش از آن در خصوص میزان حق الوکاله در خصوص پرونده خود اطلاعات مختصری داشته باشید تا به این شکل بتوانید مبلغ درخواستی وکیل را ارزیابی نمایید.

لازم نیست حق الوکاله را به صورت یکجا به وکیل پرداخت کرد: در صورتی که توانایی مالی مناسبی در اختیار نداشته باشید حتما با این دغدغه رو به رو می شود که چگونه باید حق الوکاله وکیل را در همان ابتدا در اختیار او قرار دهید. این در حالی است که می توانید در خصوص نحوه پرداخت حق الوکاله با وکیل مورد نظرتان به توافق رسیده و حتی حق الوکاله را در دو و در برخی موارد در سه قسط به او پرداخت کنید. از این بابت نباید هیچ گونه نگرانی و دغدغه ای داشته باشید.

حقایقی درباره دستمزد وکیل مهریه بجنورد

کلام آخر

تشکر می کنیم که صبوری به خرج داده و تا پایان مقاله در کنار ما بودید . در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و تخصص بهترین وکیل مهریه در بجنورد آشنا کنیم تا در صورت لزوم بتوانید گزینه های مد نظرتان را از میان وکلای نام برده شده انتخاب کنید. در این مقاله تلاش شد تا مهم ترین ویژگی های وکلای مهریه مورد بررسی قرار بگیرد و در انتها نیز حقایقی در خصوص دستمزد وکیل مورد اشاره قرار گرفت. اکنون از شما درخواست می کنیم که تجربیات و نظرات خود را با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 3 =

دکمه بازگشت به بالا