خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده در بجنورد ⚖️【سال1403】✔️

گاهی ممکن است علی رغم نزدیکی هایی که در بین اعضای یک خانواده وجود دارد، شاهد بروز اختلافاتی در میان آن ها باشیم. رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی خانواده همواره با دشواری هایی رو به رو است. در دعاوی مربوط به طلاق، نشوز، مهریه، تمکین، نفقه، انحصار وراثت و… لازم است دانش حقوقی لازم را در اختیار داشته باشیم و پیش از هر گونه اقدام برای جبران ضعف های حقوقی خود به دنبال استخدام یک وکیل مجرب و خبره باشیم که بتواند با استفاده از تجربیاتی که در اختیار دارد، راهکارهای موثری را برای عبور از مشکلات پیش آمده ارائه دهد؛ اما یافتتن وکیلی شاخص و معتبر به همین سادگی هم نیست. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل خانواده در بجنورد آشنا کنیم. دعوت می کنیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل خانواده در بجنورد

بهترین وکیل خانواده در بجنورد کیست؟

برای استخدام بهترین وکیل خانواده در بجنورد در ابتدا لازم است با ویژکی و مهارت وکلای شاخص آشنایی داشته باشید تا بتوانید با الگو گرفتن از آن ها راه را برای کسب پیروزی در یافتن وکیل هموار کنید. ممکن است تصور کنید که چون در دعاوی خانواده به هر دلیلی قانون حق را به شما داده است پس دیگر نیازی به استخدام وکیل ندارید و می توانید شخصا در دادگاه حاضر شده و حقوق تان را احقاق نمایید. حال آن که کوچک ترین اقدام غلطی در این زمینه می تواند خسارت هایی را به دنبال داشته باشد.

بهترین وکیل خانواده در بجنورد دانش آموخته رشته حقوق در یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است. بهترین وکیل خانواده در بجنورد در تلاش است تا احاطه کاملی بر قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی خانواده داشته باشد و به همین شکل راهکارهای موثری را برای عبور از مشکلات به موکل خود ارائه دهد. بهترین وکیل بجنورد با اعتماد به نفس و شجاعتی مثال زدنی در جلسات دادگاه حاضر می شود و دفاعیات موثری را به قضات ارائه می دهد تا در نهایت مسیر موفقیت هموارتر از همیشه به نظر برسد.

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل خانواده در بجنورد را بشناسید!

در ادامه سعی داریم 10 مورد از بهترین وکیل خانواده در بجنورد را به شما معرفی کرده و تخصص هر یک را مورد بررسی قرار دهیم. همچنین اطلاعات دقیقی در خصوص مشخصات و آدرس هر یک از آن ها به شما ارائه خواهیم داد. از شما تقاضا داریم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

امیر سلیمانی

امیر سلیمانی

امیر سلیمانی، وکیل پایه یک دادگستری از سال 1393 پروانه وکالت خود را اخذ نموده است. ایشان در حوزه ی کیفری، ملکی، خانواده و… فعالیت میکند. باید بیان کرد که حسن رفتار و پیگیری ایشان در قبال موکلین باعث شده است که تعداد زیادی مراجعه کننده به ایشان مراجع کند.

آدرس: بجنورد، خیابان طالقانی غربی، ابتدای خیابان هنر

شماره تماس: 09151840101

حسین نصیری

حسین نصیری

حسین نصیری، وکیل پایه یک دادگستری در حوزه حقوقی، کیفری و خانواده فعالیت میکند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری بجنورد می باشد و با توجه به سابقه درخشان ایشان و تجربه های موفق در حوزه های خانواده اعم از طلاق و مهریه، نفقه و… میتوان با اطمینان بیان کرد که وکیل ماهری در حوزه خانواده است و به راحتی میتوان به آن اطمینان کرد.

آدرس: بجنورد، امیریه، کوچه شهید رنجبر، پلاک 108، طبقه 2

شماره تماس: 09155846811

جواد داوودنیا

جواد داوودنیا

جواد دادوودنیا، وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری و کارشناس ارشد جزا و جرم شناسی می باشد و در حوزه ی خانواده تعداد زیادی پرونده دارند که با توجه به تحصیلات و تجربه بالایشان توانسته است آن ها را با موفقیت به ثمر برساند.

آدرس: بجنورد، ضلع جنوبی میدان شهید به سمت چهارراه مخابرات، پلاک ۵۸۰

شماره تماس: 0915864504

ملیحه قنبری فیروز آبادی

ملیحه قنبری فیروز آبادی

ملیحه قنبری فیروز آبادی، وکیل پایه یک دادگستری با کارشناس ارشد جزا و جرم شناسی در حال فعالیت است. ایشان عضوکانون وکلای قوه قضایه می باشند و در حوزه ی خانواده با توجه به پرونده هایی که داشته است تبحر ویژه پیدا کردنند که میتوانند به بهترین شکل ممکن به ثمر برسانند.

آدرس: بجنورد ،۱۷ شهریور جنوبی، کوچه عزیز مصر، پلاک ۳۱

شماره تماس: 09153826526

سمیه محمدی

سمیه محمدی، وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس حقوق در بجنورد می باشند. ایشان در حوزه ی حقوقی و خانواده فعالیت می کنند و پرونده های ایشان اعم از طلاق، مهریه، نفقه و… می باشد به دلیل حل بسیاری از پرونده های خانواده در بجنورد جزوی از وکلای حاذق و ماهر در این شهر شناخته می شود.

آدرس: بجنورد، بین میدان شهید و چهارراه 17 شهریور، نرسیده به بیمه ایران کنار بانک تجارت، نیم طبقه اول

شماره تماس: 09155895839

مشاوره حقوقی با وکیل خانواده بجنورد برای چه افرادی مناسب است؟

به طور کلی می توان گفت که کسب نتایج مطلوب در محاکم قضایی مستلزم استفاده از تجربیات بهترین وکیل خانواده در بجنورد است؛ بنابراین در صورتی می توانیم در دادگاه حرفی برای گفتن داشته باشیم که از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی خانواده اطلاع کسب کرده باشیم و این مهم جز با مراجعه به برترین وکیل خانواده در بجنورد محقق نمی شود. بهره مندی از دانش و تجربیات یک وکیل از روش های استخدام وکیل و دریافت مشاوره حقوقی از وی امکان پذیر می باشد.

در مشاوره حقوقی فرد به وکیل خانواده خوب در بجنورد مراجعه کرده و از او در خصوص اشکالات حقوقی خود کسب تکلیف می کند. ممکن است دانش حقوقی فرد در حد مختصری باشد و او تلاش کند با دریافت مشاوره حقوقی خود را برای حضور در جلسات دادگاه آماده کند. در چنین شرایطی فرد می تواند کلیه سوالات خود را با وکیل در میان گذاشته و از او درخواست کند تا وکیل بهترین راهکار ممکن و سریع ترین راه موجود برای عبور از مشکلات و گره های پرونده را ارائه دهد.

همچنین لازم است به این موضوع نیز اشاره ای مختصر داشته باشیم که هزینه های مربوط به دریافت مشاوره حقوقی در خصوص دعاوی خانواده به مراتب پایین تر از زمانی است که قصد استخدام وکیل مورد نظر را دارید. از این رو، این روش می تواند برای آن دسته از افراد که از توانایی مالی کمتری برخوردار هستند مناسب تر باشد. گذشته از این، ممکن است احساس شود که کسب پیروزی در برخی پرونده ها توسط خود شخص نیز ممکن است. در این صورت فرد می تواند با مشاوره حقوقی با قدرت بیشتری در دادگاه حضور پیدا کند.

امروزه از روش های مختلفی می توان برای دریافت مشاوره حقوقی اقدام نمود. روش های آنلاین، حضوری و تلفنی جزو مهم ترین روش های ارائه مشاوره حقوقی توسط وکلا هستند. در واقع هر یک از افراد درگیر با پرونده های خانواده می تواند بسته به شرایطی که در اختیار دارد یکی از این روش ها را برای جبران ضعف های حقوقی و استفاده از تجربیات وکیل انتخاب نماید؛ اما همواره باید به این مسئله توجه داشته باشید که نتایج به دست آمده از مشاوره حقوقی حضوری دقیق تر می باشد.

بهترین وکیل خانواده در بجنورد

سه راز مهم در خصوص دستمزد وکیل خانواده در بجنورد

در ابتدا لازم است این نکته را در نظر داشته باشید که عموم جامعه تخصص های لازم برای رسیدگی به پرونده های مرتبط با دعاوی خانواده را در اختیار ندارد و همین موضوع سبب شده است تا افراد درگیر با پرونده های مختلف در ازای پرداخت دستمزدی به بهترین وکیل خانواده در بجنورد از او برای رسیدگی به پرونده درخواست نمایند. این دستمزد را در اصطلاح حقوقی حق الوکاله می نامند. در خصوص حق الوکاله رازها و ناگفته هایی وجود دارد که در ادامه سعی داریم به سه مورد از آن ها اشاره داشته باشیم.

عوامل مختلفی بر میزان حق الوکاله موثر است: در ابتدا می بایست به این موضوع دقت داشته باشید که وکلا برای عهده دار شدن پرونده های مرتبط با دعاوی خانواده به طور معمول دستمزدهای متفاوتی را مطالبه می کنند. در واقع عوامل مختلفی وجود دارد که باعث می شود یک وکیل برای رسیدگی به پرونده دستمزد بیشتری را خواستار باشد. این عوامل می تواند شامل پیچیدگی پرونده، مدت زمان به سرانجام رسانده پرونده مذکور، شهر محل دفتر وکیل و… باشد.

دستمزد وکیل به صورت توافقی تعیین می گردد: اگر چه هر ساله از سوی نهادهای مربوطه آیین نامه ای تنظیم شده و در اختیار تمامی وکلا قرار می گیرد تا دستمزد خود را بر اساس آن تنظیم نمایند، اما با این حال وکالت از جمله مشاغل آزاد است و به تبع آن قانون این امکان را به وکلای مختلف داده است تا دستمزد و حق الوکاله خود را با توافق با موکل محاسبه و دریافت نمایند. به این منظور وکیل با در نظر گرفتن عواملی که در بالا ذکر شد، مبلغی را به عنوان حق الوکاله اعلام می دارد که موکل نیز می تواند در آن دخل و تصرف کند.

می توان حق الوکاله را قسط بندی کرد: یکی دیگر از حقایقی که لازم است در خصوص دستمزد وکلا در نظر داشته باشید این است که در صورت توافق طرفین در خصوص نحوه پرداخت دستمزد وکیل می توان آن را قسط بندی کرد. به این منظور می توان به این توافق رسید که مبلغی را در ابتدایامضای قرارداد به وکیل پرداخت کرده و مابقی آن را در قسط هایی مشخص در زمانی مقرر در اختیار او قرار داد.

بهترین وکیل خانواده در بجنورد

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل خانواده در بجنورد آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید گزینه های مطلوب خود را انتخاب نمایید. در ادامه تلاش کردیم تا اهمیت مشاوره حقوقی و روش های ارائه آن را ذکر نماییم. در انتهای مقاله نیز سه راز مهم در خصوص دستمزد وکلا را افشا کردیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما درخواست می کنیم که تجربیات و نظرات خود در خصوص مقاله را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =

دکمه بازگشت به بالا