ملکیوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در بجنورد ⚖️【سال1403】 ✔️

قیمت املاک و مستقلات هر روز در حال افزایش است؛ اما با این حال همه روزه شاهد معاملاتی در این زمینه بین افراد و سازمان ها هستیم. باید این موضوع را در نظر بگیریم که گاهی اختلافات جدی در زمینه معاملات ملکی پدیدار می شود که برای حل و فصل آن ها می بایست دانش حقوقی لازم در این زمینه را داشته باشیم. افراد در معاملات ملکی حقوقی دارند که در صورت پایمال شدن آن ها با خسارت های جدی در زمینه مالی رو به رو می شوند. استخدام یک وکیل با تجربه و کسب مشاوره حقوقی از وی، موقعیتی را فراهم می کند تا فرد از حقوق قانونی خود مطلع شده و در دعاوی ملکی مطرح شده در محاکم قضایی شانس خود را برای کسب پیروزی افزایش دهد. در ادامه سعی داریم شما را با بهترین وکیل ملکی در بجنورد آشنا کنیم. دعوت می کنیم با ما همراه باشید.

 بهترین وکیل ملکی در بجنورد

بهترین وکیل ملکی در بجنورد کیست؟

لازم است در تنظیم اسناد ملکی نهایت دقت را به خرج دهیم؛ زیرا در صورت مشخص نبودن تعهدات دو طرف معامله ممکن است اختلافاتی جدی پدیدار شود. گاهی حقوقی از طرفین معامله ضایع می شود. همچنین ممکن است افراد در زمان اجاره ملک یا خرید زمین و یا تصرف بر آن دچار مشکلاتی پیش بینی نشده شوند. در تمامی این موارد می توان با استخدام و کسب مشاوره حقوقی از برترین وکیل ملکی در بجنورد راه را برای عبور از مشکلات هموار کرد و یک قدم به کسب موفقیت نزدیک تر شد.

در واقع وکیل ملکی خوب در بجنورد تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا مطلوب ترین راهکار را در اختیار موکل خود قرار دهد. تحصیلات بهترین وکیل ملکی در بجنورد به عنوان وکیل پایه یک دادگستری به او این امکان را خواهد داد تا تسلط بیشتری بر روی قوانین و مقررات مربوط به املاک و مستقلات داشته باشد و بتواند از آن ها برای ارائه دفاعیات موثر در دادگاه استفاده موثر داشته باشد. در واقع بهترین وکیل بجنورد همواره سعی دارد تا منافع موکل خود را تامین نماید.

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل ملکی در بجنورد را بشناسید!

در ادامه سعی داریم 10 مورد از بهترین وکیل ملکی در بجنورد را به شما معرفی کرده و تخصص هر یک را مورد بررسی قرار دهیم. همچنین اطلاعات دقیقی در خصوص مشخصات و آدرس هر یک از آن ها به شما ارائه خواهیم داد. از شما تقاضا داریم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

مرتضی قاسمی

مرتضی غلامی

مرتضی قاسمی، وکیل پایه یک دادگستری با 6 سال سابقه فعالیت در حوزه ملکی، حقوقی، خانواده و… توانسته است تجربه زیادی را در این حوزه به دست آورد و باید این را هم بیان کرد که ایشان عضو کانون وکلای دادگستری می باشند و از پرونده های مورد بررسی این وکیل اعم از انحصار وراثت، طلاق، تقسیم ترکه و… است.

آدرس: بجنورد، میدان شهید، نبش داروخانه آریا، طبقه اول

شماره تماس: 09214065184

فاطمه غلامی

فاطمه غلامی

فاطمه غلامی، وکیل پایه یک دادگستری با 18 سال سابقه فعالیت در حوزه ملکی، حقوقی، خانواده و… می باشد. ایشان دارای مدرک کارشناس ارشد حقوق از دانشگاه بجنورد است و در سال 1381 بعد قبولی در آزمون وکلای دادگستری در بجنورد مشغول به فعالیت در این حوزه شده است .

آدرس: بجنورد، شریعتی، خیابان طالقانی، خیابان شریعتی، خیابان برنجی

شماره تماس: 09153118498

محمد مهدی علی نیا

محمد مهدی علی نیا

محمد مهدی علی نیا، وکیل پایه یک دادگستری با چندین سال سابقه وکالت در حوزه خانواده،کیفری، ملکی و… در حال فعالیت در شهر بجنورد می باشد و باتوجه به مهارت کسب کرده میتواند در امور ملکی به شما کمک شایانی کند و ایشان را میتوان از بهترین وکلای بجنورد دانست.

آدرس: بجنورد، خیابان طالقانی غربی، کوچه گرمه ای، بن بست اول

شماره تماس: 09153842978

امید سعادتی

امید سعادتی، وکیل پایه یک دادگستری با 12 سال سابقه فعالیت مدیریتی در حوزه ی حقوق و 5 سال سابقه وکالت توانسته است رزومه خوبی برای خود بسازد و ایشان کارشناس ارشد فقه و مبانی حقوقی را دانشگاه بجنورد اخذ نموده است.

آدرس: بجنورد، میدان شهید، بن بست صدف، کوچه آزمایشگاه دکتر یوسفی، پلاک ۵۴

شماره تماس: 09151880994

مهدی عرفانیان

مهدی عرفانیان

مهدی عرفانیان، وکیل پایه یک دادگستری با چندین سال سابقه وکالت در حوزه ی خانواده، ملکی، کیفری و… پرونده های زیادی را به ثبت رسانده است و در حال حاضر عضو کانون وکلای دادگستری بجنورد می باشد و از خصوصیات اخلاقی ایشان به صداقت، تعهد اخلاقی، احساس مسولیت و… اشاره کرد.

آدرس: بجنورد، خیابان امیریه جنوبی، شهید امامی ۹،ساختمان سپید

شماره تماس: 09151862586

نکاتی که باید در انتخاب وکیل ملکی بجنورد به آن توجه کنید!

با در نظر گرفتن معیارهایی مناسب وکیل انتخاب کنید: هرگز نباید چشم بسته برای استخدام بهترین وکیل ملکی در بجنورد اقدام کنید. چرا که در این صورت از مهارت های وکلا غافل خواهید شد و چه بسا به سراغ وکلایی بروید که از تجربه پایینی در دعاوی ملکی برخوردار هستند و نمی توانند شما را در دستیابی به موفقیت و کسب پیروزی در دادگاه کمک کنند. لازم است معیارهایی را در نظر داشته باشید و با استفاده از آن ها بتوانید میزان توانمندی وکلای ملکی را مورد سنجش و بررسی قرار دهید.

به سراغ وکلای مشهور باشید: یک وکیل در عمر کاری خود پرونده های مختلفی را در دعاوی ملکی عهده دار می شود. در صورتی که وکیل از توانایی بالایی برخوردار باشد، در این دعاوی به موفقیت حداکثری دست پیدا می کند و دیری نمی گذرد که نام خود را بر سر زبان ها می اندازد و به شهرت می رسد. در صورتی که وکلای مشهور در شهر خود را شناسایی کنید می توانید به این موضوع برسید که به طور قطع توانایی وکیل مورد نظر بالا است چرا که در غیر این صورت نمی توانست به اعتبار و شهرت برسد.

توجه به جنسیت وکیل ممنوع: امروزه با رشد جایگاه زنان در کشور شاهد تعداد زیادی از وکلای زن در سطح کشور هستیم. عده ای احساس راحتی بیشتری با وکلای زن دارند و در بسیاری از موارد تمایل دارند که وکالت در پرونده های ملکی را به وکلای ملکی زن بسپارند. این موضوع به هیچ عنوان ایرادی ندارد. چرا که سلیقه موکل قابل احترام است؛ اما مشکل در آن جایی پدیدار می شود که شما از سایر مهارت های وکلای زن غافل شوید و تنها آن ها را به دلیل جنسیتی که دارند انتخاب کنید.

تخصص وکیل را مد نظر قرار دهید: وکلا در مقطعی از فعالیت حقوقی خود با این حقیقت رو به رو می شوند که توانایی بالاتری در برخی از دعاوی خاص دارند. در صورتی که پرونده مربوط به املاک و مستقلات در اختیار دارید لازم است به سراغ وکلایی بروید که در این زمینه به تخصص رسیده اند. چرا که این موضوع شانس کسب پیروزی توسط شما را افزایش خواهد داد.

نکاتی که باید در انتخاب وکیل ملکی بجنورد به آن توجه کنید!

عوامل موثر در میزان حق الوکاله وکیل ملکی بجنورد

سابقه وکیل ملکی: یکی از عوامل موثر در میزان حق الوکاله پیشنهادی از سوی بهترین وکیل ملکی در بجنورد، میزان سابقه او است. با دقت در سابقه یک وکیل ملکی می توان به میزان تجربیاتی که او در طی پذیرش پرونده های مختلف به دست آورده است پی برد. به هر اندازه که سابقه یک وکیل درخشان تر باشد، احتمال کسب پیروزی در دعاوی مطرح شده نیز افزایش پیدا می کند؛ بنابراین بدیهی است که اگر به سراغ وکلای با سابقه بروید، مبلغ بالاتری را به عنوان هزینه وکالت از شما مطالبه می کنند.

محل دفتر وکیل ملکی: باید به این موضوع توجه داشته باشید که میزان حق الوکاله ای که وکلای ملکی در تهران از شما درخواست می کنند کاملا متفاوت از میزان حق الوکاله ای است که باید برای همان پرونده در بجنورد بپردازید؛ بنابراین می توان گفت که محل جغرافیایی دفتر بهترین وکیل ملکی در بجنورد در میزان هزینه های او موثر است. به طور معمول در کلان شهرها میزان دستمزد وکلا بیشتر از شهرستان ها است. از سوی دیگر در شمال شهر نیز تعرفه ها متفاوت از پایین شهرها است.

نوع پرونده: باید این موضوع را در نظر داشته باشید که نوع پرونده نیز در میزان حق الوکاله وکیل موثر است. برای مثال هزینه ای که لازم است به یک وکیل برای رسیدگی به پرونده های ملکی پرداخت شود کاملا متفاوت از زمانی است که برای رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی مهریه به وکیل مراجعه می کنید. از سوی دیگر می توان چنین گفت که وکیل با در نظر گرفتن نوع پرونده و عوامل دیگر مبلغ پیشنهادی خود را اعلام می دارد که می توانید در خصوص آن چانه زنی کنید.

پیچیدگی پرونده: به هر اندازه که پرونده های ملکی پیچیده تر باشند، میزان انرژی و زمانی که لازم است وکیل برای حل و فصل آن ها صرف کند بیشتر است؛ بنابراین درگیری یک وکیل در پرونده های پیچیده بیشتر خواهد بود و بدیهی است که اگر مبلغ بیشتری را از موکل خود مطالبه نماید. دقت داشته باشید که احتمال کسب پیروزی در پرونده های پیچیده کاهش پیدا می کند و هیچ وکیلی نمی خواهد که ریسک چنین پرونده هایی را قبول کند. مگر اینکه دستمزد وکیل مورد نظر به میزان قابل توجهی بالا باشد.

عوامل موثر در میزان حق الوکاله وکیل ملکی بجنورد

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و سایر مشخصات بهترین وکیل ملکی در بجنورد آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید گزینه های مطلوبی را به خدمت بگیرید. در ادامه به بیان نکاتی پرداختیم که در انتاب وکیل ملکی به کمک شما خواهد آمد. در ادامه نیز به مجموعه عوامل موثر بر میزان حق الوکاله اشاره داشتیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که تجربیات خود را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − یازده =

دکمه بازگشت به بالا