وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل زن در بجنورد⚖️【سال1403】✔️

برای بسیاری از افراد درگیر در پرونده های حقوقی و کیفری، جنسیت وکیل مورد نظر از اهمیت بالایی برخوردار است. این افراد تمایل زیادی دارند تا وکالت خود در پرونده های مختلف را به وکلای خانم بسپارند و در جهت کسب موفقیت روی توانایی و مهارت های آنان حساب ویژه ای را باز نمایند. در نظر داشته باشید که تنها آن دسته از وکلای خانم می توانند به شما در کسب پیروزی کمک کنند که خود را در طی سال های متمادی به اثبات رسانده و سابقه درخشانی را به همراه داشته باشند. وگرنه صرف توجه به زن بودن وکیل به تنهایی نمی تواند گرهی را از دعاوی مطرح شده باز کند؛ اما یافتن وکلای مطرح به همین سادگی هم نیست. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل زن در بجنورد آشنا کنیم. با ما در سایت برترین وکلا همراه باشید.

بهترین وکیل زن در بجنورد

بهترین وکیل زن در بجنورد کیست؟

هیچ گاه نباید از این نکته غافل شد که کسب پیروزی در پرونده های پیچیده تنها با استخدام وکلای شاخص و مطرح است که ممکن می شود. در صورت استخدام وکلای زن تازه کار چه بسا پرونده خود را به محلی برای آزمون و خطا و کسب تجربیات دیگران تبدیل کرده و در نهایت نتوانید به نتایج دلخواه خود دست پیدا کنید؛ بنابراین اگر به بهترین وکیل خانم در بجنورد نیازمند هستید و تمایل شما به استخدام این دسته از وکلا است، بهتر این می باشد که تحقیقات خود را در خصوص گزینه های مختلف کامل کرده و سپس تصمیم بگیرید.

بهترین وکیل زن در بجنورد دانش حقوقی خود را با تحصیل در رشته حقوق در یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور کسب کرده است. علاوه بر این، برترین وکیل زن در بجنورد به طور مداوم مطالعه حقوقی دارد و به این شکل در تلاش است تا تغییرات قانون را نیز مرور نماید. بهترین وکیل بجنورد سال های زیادی از سابقه خود را صرف کسب تجربه در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری کرده است و با اتکا به دانش حقوقی و تجربیات حقوقی خود است که می تواند راهنمایی های موثری را به موکل ارائه دهد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل زن در بجنورد را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل زن در بجنورد را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

سمانه قاسمی

سمانه قاسمی بهترین وکیل زن در بجنورد

سرکار خانم سمانه قاسمی وکیل پایه یک دادگستری و عضو وکلای مرکز استان خراسان شمالی، این وکیل یکی از برترین وکلای خانم در شهر بجنورد به شمار میروند. چندتا از ویژگی هایی که این وکیل را از سایر وکلا متمایز می کند تبحر و تخصص بالای این وکیل، قدرت سخن، نفوذ کلام را نام برد، وکیل سمانه قاسمی همچنین دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد از دانشگاه های خوب کشور و چندین سال سابقه فعالیت در زمینه قبول وکالت است، او توانسته در دوره چندین ساله عالیت خود به بهترین شکل پرونده های زیادی را به سرانجام برساند.

از تخصص های این وکیل می توان به: دعاوی خانواده، دعاوی ملکی، دعاوی بانکی، دعاوی کیفری، ارث و وراثت، موجر و مستاجر، طلاق، دعاوی قاچاق، اسناد رسمی اشاره کرد.

آدرس: بجنورد، تقاطع طالقانیو امیریه، جنب پاساژ خوشی، طبقه دوم، واحد ۴

شماره تماس: 09155858156

مهری ناصری

مهری ناصری بهترین وکیل زن در بجنورد

سرکار خانم مهری ناصری وکیل پایه یک دادگستری عضو انجمن وکلای دادگستری، این وکیل رتبه 7 کنون وکلای خراسان شمالی سال ۹۲ و رتبه ۵۱ کارشناسی ارشد سال ۹۱ را دارا است، ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق از برترین دانشگاه های کشور نیز است، مهری ناصری بیش از ۸ سال سابقه فعالیت در زمینه قبول دعاوی و رسیدگی به آنها است، ایشان توانسته در دوره وکالت خود چندین پرونده را به سهترین نحو به سرانجام برساند و موکلان زیادی را جذب خود کند.

برخی از تخصص های وکیل سرکار خانم مهری ناصری: خانواده، چک و سفته، اسناد تجاری، مطالبات و شورای حل اختلاف، امور کارگر و کارفرما، سایر امور کیفری، سایر امور حقوقی.

آدرس: خراسان شمالی، بجنورد، میدان شهید، بن بست صدف

شماره تماس: 09155681323

زهره میر مرتضوی

زهره میر مرتضوی بهترین وکیل زن در بجنورد

سرکار خانم زهره میر مرتضوی وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای خراسان، ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق از دانشگاه معتبر در ایران هستند، ایشان به دلیل ویژگی های اخلاقی و رفتاری اعم از قدرت کلام، فن بیان، رفتار نیکو، دانش بالای حقوقی توانسته مراجع کنندگان زیادی را به خود جذب کند.

از برخی تخصص های این وکیل می توان به قبول دعاوی کیفری، خانواده، بانکی، ملکی، ثبت اسناد، طلاق، اسناد تجاری، دعاوی قاچاق، نوشتن اوراق قضایی، مشاوره آنلاین و حضوری و … اشاره کرد.

شماره تماس: خراسان شمالی، بجنورد، خیابان هفدهم شهریور، کوچه ی سعدی، پلاک ۳۱

شماره تماس: 09155506832

آزاده صابری

آزاده صابری بهترین وکیل زن در بجنورد

سرکار خانم آزاده صابری وکیل پایه یک دادگستری و عضو انجمن کانون وکلای پایه یک خراسان، ایشان یکی از بهترین وکلای بجنورد به شمار میروند همچنین خانم آزاده صابری دارای بیش از ۱۳ سال سابقه وکالت است که توانسته در طول دوره سابقه خدمت خود پرونده های زیادی را به سر انجام برساند، چند ویژگی اخلاقی این وکیل که مراجع کنندگان زیادی را جذب خود می کند می توان به فن بیان قوی، قدرت کلام، هوش بالای وکالت، رفتار مناسب با مراجعین و موکلین اشاره کرد.

برخی تخصص های این وکیل: پذیرش دعاوی کیفری، پذیرش دعاوی خانواده، پذیرش دعاوی حسبی، پذیرش دعاوی ملکی و ثبتی، پذیرش دعاوی مالی، تنظیم قرارداد، نگارش لایحه، مشاوره حضوری و غیر حضوری.

آدرس: بجنورد، طالقانی شرقی، حد فاصل چهارراه مخابرات و میدان شهید، کوچه عکاسی پارس، ساختمان آریا، طبقه ۲

شماره تماس: 09155850865

فاطمه علی زاده

فاطمه علی زاده وکیل زن در بجنورد

سرکار خانم فاطمه علی زاده وکیل با سابقه پایه یک دادگستری و دارای کارشناسی ارشد حقوق هستند. همچنین خانم علی زاده مشاور حقوقی شناخته شده ای نیز محسوب می شوند. ایشان در حوزه دعاوی خانواده، حقوقی، ملکی و کیفری فعالیت می کنند. خانم علی زاده با تسلط کامل بر قوانین و مقررات کشور توانسته اند، بهترین راه حل ها را در پرونده های مختلف پیشنهاد دهند.

آدرس دفتر: بجنورد، میدان شهید، مجتمع لادن، طبقه ۴، واحد ۲۸

تلفن تماس: ۰۹۱۵۷۷۷۷۸۱۵

نعیمه باقرنیا

نعیمه باقرنیا وکیل زن در بجنورد

سرکار خانم نعیمه باقرنیا یکی دیگر از وکلای زن شناخته شده و مشاوران حقوقی خبره پایه یک دادگستری هستند. خانم باقرنیا متخصص در دعاوی حقوقی و خانواده هستند. اما ایشان در حوزه دعاوی کیفری و ملکی نیز فعالیت داشته اند. خانم باقرنیا با مهارت و تجربه خود، از پس سخت ترین پرونده ها بر آمده اند و نتایج خوبی را به جای گذاشته اند.

آدرس دفتر: بجنورد، خیابان امیریه جنوبی، رضاامامی۹، چهارراه اول، سمت راست، پلاک۸۵، طبقه اول

تلفن تماس: ۰۹۱۵۱۸۸۱۳۹۲


4 ویژگی وکیل زن بجنورد که او را از وکلای مرد متمایز می کند!

درک بالا از نیازهای موکل: یکی از مهم ترین ویژگی های وکلای زن این است که به خوبی می توانند دغدغه های موکل را درک کرده و برای پیگیری آن ها تلاش لازم را به کار بگیرند. در نظر داشته باشید که در جلسات ملاقات حضوری می توانید مهم ترین خواسته های خود را به وکیل مورد نظر منتقل کرده و از او برای حل و فصل دعاوی مطرح شده کمک بگیرند. یک وکیل خانم تبحر و تخصص بالایی در این زمینه دارد و می تواند با اتکا به دانش حقوقی خود اهداف تعیین شده را محقق سازد.

مهارت های ارتباطی قوی: اینگونه نیست که وکلای مرد نتوانند با موکلان خود ارتباط بگیرند؛ اما به جرئت می توان گفت که مهارت های ارتباطی در بهترین وکیل زن در بجنورد قوی تر است. در واقع ارتباط گرفتن با موکل به وکیل کمک می کند تا اطلاعات بهتری را در خصوص پرونده به دست آورده و نظر موکل را در خصوص مسیر رسیدگی به دعاوی مطرح شده جویا شود. برای این کار لازم است وکیل تا حدودی با مهارت های روانشناسی آشنایی داشته باشد.

فن بیان قوی: یکی دیگر از وجوه تمایز میان وکلای خانم در مقایسه با وکلای مرد در این است که آن ها با لحن بهتری می توانند با موکل صحبت کرده و مفاهیم پیچیده حقوقی را برای آن ها بازگو نمایند. علاوه بر این باید به این موضوع توجه داشته باشید که در جلسات مشاوره حقوقی، فن بیان وکیل بسیار کارساز بوده و می تواند فرد را با حقوق قانونی اش آشنا کند. در واقع فن بیان یک راه مناسب برای بازتاب دادن میزان دانش حقوقی وکیل و نیز تسلط او بر روی مواد قانونی مختلف به خصوص در جلسات دادگاه است.

جسارت و شجاعت وکیل: در واقع وکیل زن با اتکا به شجاعتی که در اختیار دارد می تواند پرونده را به شیوه ای مطلوب پیگیری کرده و از تامین منافع موکل خود ناامید نشود. لازم است وکیل با جسارت بالایی در جلسات دادگاه حاضر شده و با ارائه مدارک و مستندات کافی، نظر مثبت قضات برای صدور رای به نفع موکل خود را جلب نماید. این ویژگی در وکلای خانم قوی تر است.

4 ویژگی وکیل زن بجنورد که او را از وکلای مرد متمایز می کند!

ضرورت مشاوره حقوقی با وکیل زن در بجنورد

همواره با ردیافت مشاوره حقوقی از بهترین وکیل زن در بجنورد می توان راه را برای کسب موفقیت هموارتر کرد. چرا که در جلسات مشاوره حقوقی وکیل می تواند فرد را از حقوق قانونی اش مطلع کند. در نظر داشته باشید که اگر فرد از حقوق قانونی خود آگاه باشد با سهولت بیشتری می تواند از منافع خود در مراجع قانونی دفاع کرده و مقدمات لازم برای ارائه دفاعیات موثر در دادگاه را فراهم سازد.

ذکر این نکته ضروری است که مشاوره حقوقی در مقایسه با استخدام وکیل از هزینه های کمتری برخوردار است؛ بنابراین اگر هزینه های لازم برای پرداخت حق الوکاله وکیل را در اختیار ندارید بهتر است به جای اینکه قید استخدام وکیل را بزنید، مشاوره حقوقی دریافت کرده و به این شکل ضعف های حقوقی خود را جبران کنید. در واقع شما می توانید سوالات خود را از وکیل پرسیده و در خصوص آن ها از وکیل مورد نظر راهکارهای موثر و کارآمد دریافت نمایید.

ممکن است به هر روشی توانسته باشید دانش حقوقی خود را در سطح بالایی قرار دهید. در چنین شرایطی می توانید برای تکمیل دانش حقوقی خود به بهترین وکیل زن در بجنورد مراجعه کرده و از دانش حقوقی و تجربیات او بهره مند شوید. در نظر داشته باشید که بهتر این می باشد که فرد پیش از حضور در جلسات مشاوره حقوقی تمامی مدارک و مستندات مربوط به پرونده را به همراه داشته باشد تا وکیل مورد نظر بتواند با اطلاعات و بررسی های جامع تری نظر نهایی خود را اعلام دارد.

ذکر این نکته ضروری است که اگر زمان کافی برای حضور در جلسات مشاوره حقوقی را در اختیار نداشته باشید می توانید از روش های دیگر نیز استفاده کنید. علاوه بر مشاوره حقوقی حضوری، روش هایی نظیر مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین نیز می تواند ضعف های حقوقی شما را جبران کرده و شما را مهیای حضوری موفق در دادگاه نماید؛ اما هرگز نباید از این موضوع غافل شد که نتایجی که از مشاوره حقوقی حضوری به دست می آید به مراتب مطلوب تر و دقیق تر از سایر روش ها خواهد بود.

ضرورت مشاوره حقوقی با وکیل زن در بجنورد

کلام آخر

از اینکه سایت ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش ما بر این بود تا با ذکر تخصص و مشخصات بهترین وکیل زن در بجنورد گزینه های مختلفی را برای استخدام به شما معرفی نماییم. در ادامه به بیان برخی از ویژگی های وکیل زن که او را متمایز می کند پرداختیم تا دلیل تمایل به استخدام آن ها مشخص شود. در پایان نیز ضرورت دریافت مشاوره حقوقی و انواع روش های ارائه آن را مورد بررسی و ارزیابی قرار دادیم. اکنون که به انتهای مقاله نزدیک می شویم از شما درخواست داریم که اگر تجربه و یا نظری در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان برترین وکلا در میان بگذارید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − پانزده =

دکمه بازگشت به بالا