وکیل

10 تا از بهترین وکیل تبریز ⚖️ + تلفن ☎️️【سال 1403】✅

تمامی افراد جامعه حداقل یکبار در عمر خود با مشکلات حقوقی و کیفری رو به رو می شوند. برای حل و فصل اختلافات پیش آمده لازم است به مراجع قضایی مراجعه کنیم و از حقوق خود دفاع نماییم. رسیدگی به پرونده و ارائه دفاعیات در محاکم قضایی نیازمند دانش حقوقی و آگاهی نسبت به قوانین و مقررات است؛ اما مشکل اینجاست که عموم جامعه دانش حقوقی بسیار کمی در خصوص دعاوی مطرح شده دارند. از این رو، مراجعه به یک وکیل تا حد زیادی می تواند ضعف حقوقی افراد را برطرف کرده و احتمال پیروزی آن ها در دادگاه را افزایش دهد. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل تبریز آشنا کنیم تا دغدغه ای از بابت انتخاب وکیل نداشته باشید.

بهترین وکیل تبریز

بهترین وکیل تبریز کیست؟

تعدد وکلا در شهری با وسعت تبریز کار را برای انتخاب بهترین ها سخت کرده است. برای یافتن بهترین گزینه ها لازم است متر و معیار مناسبی در دست داتشه باشیم تا با کمک آن بتوانیم مطلوب ترین گزینه های انتخاب کرده و توانایی هر یک را محک بزنیم. بهترین وکیل تبریز دانش آموخته رشته حقوق در یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است. او به دلیل تحصیلاتی که دارد، می تواند وکالت پرونده های مختلف را قبول کرده و در دادگاه از منافع موکل خود به بهترین شکل دفاع نماید.

بهترین وکیل تبریز از کلیه قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی مختلف آگاه است و می تواند با کمک گرفتن از دانش حقوقی خود بهترین راهکار را به موکل خود برای حل مشکلات پیشنهاد دهد. او همواره تغییرات قانون را در رسیدگی به پرونده لحاظ می کند تا موکل بتواند بدون مشکل به حقوق خود دست پیدا کند. بهترین وکیل تبریز در طی سال ها تلاش توانسته پرونده های مختلفی را به سرانجام برساند و تجربیات گران بهایی به دست بیاورد. سابقه درخشان وکیل کلید پیروزی شما در دادگاه است.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل تبریز را بشناسید!

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی وکلای خبره در زمینه پرونده های مختلف در شهر تبریز بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، در مجله حقوقی برترین وکلا همراه ما باشید.

علیرضا دانشی

علیرضا دانشی بهترین وکیل تبریز

آقای علیرضا دانشی، وکیل پایه یک دادگستری، رتبه 4 اختبار کانون وکلا آذربایجان شرقی، مولف کتاب واکاوی جرائم جنسی کودکان و نوجوانان، کسب مدرک بین المللی از دانشگاه سن پترزبورگ روسیه درباره حقوق در سال 1392 است.

داوری، دعاوی رایانه‌ای، دعاوی قاچاق، تعزیرات و مجازات‌های بازدارنده، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، ارث و وصیت، مهاجرتی از مهم‌ترین تخصص‌های این وکیل است که بیش از 300 پرونده موفق در این دعاوی داشته است استاد دانشگاه پیام نور، وکیل شرکت آذر پی سهند، و تی پی هلدینگ از سوابق مهم کاری می‌باشد.

شماره تماس: 09144892734
آدرس دفتر:
تبریز، ولیعصر، خیابان قانون، بالاتر از دادگستری، مجتمع وکلای دادگستری، طبقه ۶

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای علیرضا دانشی، می‌توانید از طریق شماره تماس بالا اقدام نمایید.

زهرا محمدی

زهرا محمدی بهترین وکیل تبریز

خانم زهرا محمدی وکیل پایه یک دادگستری تبریز با شماره پروانه ۵۸۹۵۱، با چندین سال سابقه وکالت در زمینه‌های مختلف حقوقی کیفری ملکی ثبتی و علی الخصوص خانواده (طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن )فعالیت می‌کنند و تا به امروز پرونده‌های زیادی را به نتیجه مثبت رسانده‌اند از این طریق توانسته‌اند در میان بهترین وکلای خانواده در تبریز جای پیدا کنند. از افتخارات علمی ایشان کسب رتبه سه رقمی در کنکور سراسری در مقطع کارشناسی حقوق،اخذ مدرک کارشناسی حقوق از دانشگاه سراسری و کارشناسی ارشد فقه و حقوق اقتصادی از دانشگاه تهران می‌باشد.

برخی خدمات خانم زهرا محمدی:

  • تنظیم دادخواست و لایحه و شکواییه و ارسال از طریق نرم‌افزار ارتباطی حتی بدون حضور شما
  • مطالعه پرونده و بررسی رویه قضایی ارائه تکنیک‌های دفاعی.
  • دعاوی خانواده: طلاق به درخواست زوج یا زوجه ،طلاق توافقی،طلاق در صورت وجود وکالت در طلاق، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه ،تمکین ،حضانت، ملاقات فرزند، استرداد جهیزیه ،اجرت المثل.
  • دعاوی حقوقی: مطالبه وجه چک و سفته ،خسارت تاخیر تادیه،جلب فوری چک ،مطالبه وجه ،الزام به تنظیم سند رسمی، وصول مطالبات ،ابطال قرارداد، اثبات بیع ،اثبات مالکیت انحصار وراثت ،تقسیم ارث ،خلع ید، تخلیه ید، تقسیم ملک، افراز ملک، رفع تصرف، مطالبه اجرت المثل ایام تصرف، ابطال مبایعه نامه، تحویل مبیع، تنظیم قرارداد.
  • امور کیفری: کلاهبرداری ،رابطه نامشروع، خیانت در امانت، تصادفات، توهین و تهدید، انتقال مال غیر ،ضرب و جرح.

شماره تماس: 09143041822
آدرس دفتر:
تبریز، نصف راه، روبروی ستاره باران، ساختمان نامدار، طبقه ۱، واحد ۶

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با خانم زهرا محمدی، می‌توانید از طریق شماره تماس بالا اقدام نمایید.

آرش خرم نیا

آرش خرم نیا بهترین وکیل تبریز

جناب آقای آرش خرم نیا وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی خبره به صورت تخصصی با بیش از 10 سال سابقه در حوزه های حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی فعالیت دارد. ایشان پرونده های موفق متعددی را در کوتاه ترین زمان ممکن به ثبت رسانده است و از همین رو افراد با سهولت خاطر به ایشان اعطای وکالت می کنند و همچنین لازم به ذکر است از ویژگی های فردی وی به صبوری و رازداری اشاره کنیم. آقای خرم نیا تخصص ویژه ای در امور شرکت ها اعم از اختلافات تجاری، خرید و فروش سهام نیز و … دارد.

برخی از تخصص ایشان:

  • دعاوی خانواده: طلاق توافقی، طلاق یکطرفه، مهریه، حضانت فرزند، اجرت المثل و …
  • دعاوی ملکی: اقدام خلع ید، فسخ قرارداد، تخلیه اماکن تجاری، سرقفلی و …
  • دعاوی کیفری: سرقت، کلاهبرداری، فساد، صرب و جرح و …
  • شرکت و شرکت های سهامی

شماره تماس: 09141151874
آدرس دفتر:
تبریز، ولیعصر، خیابان قانون، مجتمع وکلا، طبقه۶

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای آرش خرم نیا، می‌توانید از طریق شماره تماس بالا اقدام نمایید.

خیراله اربطانی

خیراله اربطانی بهترین وکیل تبریز

آقای خیراله اربطانی وکیل پایه یک دادگستری در تبریز، مشاور حقوقی و کارشناس ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تهران می باشند. قبولی 3 سال متوالی در آزمون مرکز وکلا، مشاور حقوقی و قضایی، قبول دعاوی حقوقی، ملکی، ثبتی، کیفری، خانواده، تغییر کاربری غیر مجاز امور اراضی و سایر دعاوی اداری با هماهنگی قبلی پذیرفته می شود.

شماره تماس: 09142224359
آدرس دفتر:
تبریز، چهارراه ابرسان، ساختمان اسکان، طبقه ۸، واحدD

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای خیراله اربطانی، می‌توانید از طریق شماره تماس بالا با ایشان در ارتباط باشید.

حبیبه نوحی گلزار

حبیبه نوحی گلزار وکیل و مشاور پایه یک دادگستری تبریز

سرکار خانم حبیبه نوحی گلزار وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در تبریز از سال 88 به صورت تخصصی و حرفه ای در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد. ایشان یکی از وکلا نام دار بانو در تبریز می باشد و تخصص و تبحر ایشان باعث شده مراجعین با خیالی آسوده پروندهایشان را به دست وی بسپارند. او با دانش حقوقی خود مراجعین را یاری می دهد.

آدرس: تبریز، چهار راه آبرسان، جنب بانک ملت، ساختمان ۲۰۰۰، طبقه ۱، واحدA

شماره تماس:۰۹۱۴۴۱۵۲۹۱۴

محسن واحدی

محسن واحدی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری تبریز

جناب آقای محسن واحدی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با دانش حقوقی و تبحر مکفی در حوزه دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی به افراد مشاوره ارائه می دهد و آنان را از چالش های پیش رو آگاه می سازد و همچنین برای دفاع از موکل خود با اتکا به دانش حقوقی، فن بیان شیوا و ارائه ادله محکمه پسند رجلسه دادگاه را با موفقیت ترک می کند.

آدرس:تبریز، خیابان آزادی، چهار راه حافظ، پلاک ۹۴

شماره تماس:۰۹۱۴۳۱۹۱۸۳۷

محمد ولی نژاد حکم آباد

محمد ولی نژاد حکم آباد وکیل و مشاور پایه یک دادگستری تبریز

آقای محمد ولی نژاد حکم آباد وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در تبریز با ارائه مشاوره به مراجعین و آگاه سازی آنان نسبت به سختی پرونده یکی از وکلا خوب در تبریز شناخته شده است. وی از سال 89 در حوزه دعاوی کیفری، خانواده، حقوقی و ملکی فعالیت دارد و پرونده های موفق بسیاری را در سابقه وکالت خود جای داده است.

آدرس:تبریز، چهار راه آبرسان، کوچه ناصحیه اول، پلاک۱۰، طبقه۲

شماره تماس:۰۹۱۴۳۰۱۹۳۶۹

رحیم وکیل زاده

رحیم وکیل زاده وکیل و مشاور پایه یک دادگستری تبریز

آقای رحیم وکیل زاده یکی از وکلا خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری تبریز از سال 90 به صورت حرفه ای در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی قبول وکالت می کند. از ویژگی های فردی ایشان می توان به رازداری و صبوری اشاره کرد. وی برای رساندن حق به حق دار نهایت همکاری را با قاضی مربوطه به عمل می آورد.

آدرس:تبریز، خیابان قانون، مجتمع جزیره، طبقه ۴

شماره تماس:۰۹۱۴۱۱۶۰۰۰۹

عفت السادات ابراهیم صلبیان

عفت السادات ابراهیم صلبیان بهترین وکیل کرج

سرکار خانم عفت السادات ابراهیم صلبیان وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای پایه یک دادگستری و دارای بیش از ۸ سال سابقه فعالیت در زمینه وکالت حقوقی، یفری، ملکی، خانواده است، از ویژگی های ایشا می توان به پایبندی به زمان، حسن خلق، فن بیان، قدرت کلام، رازداری، صبوری اشاره کرد.

آدرس: تبریز، چهارراه لاله، بالاتر از قنادی پاک، مجتمع لاله، طبقه۱، واحد ۱۲،

شماره تماس: ۰۴۱۳۴۷۹۹۸۴۰

ابراهیم هدایی

ابراهیم هدایی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری تبریز

آقای ابراهیم هدایی وکیل خبره و مشاور پایه یک دادگستری با بیش از 14 سال سابقه وکالت در شهر تبریز فعالیت دارد. ایشان همه روزه به جز ایام تعطیل برای ارائه مشاوره به مراجعین با تماس قبلی در دفتر وکالتشان آماده خدمت می باشند. وی یکی از وکلا سر شناس در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی می باشد.

آدرس:تبریز، چهار راه شهناز به طرف ۱۷ شهریور، روبروی مغازه های سنگی، مجتمع خدماتی و اداری کریستال، طبقه آخر، واحد ۳

شماره تماس:۰۹۱۴۳۰۶۸۴۸۰


مهم ترین معیارها برای انتخاب خبره ترین وکیل تبریز

فن بیان و قدرت کلام: همواره باید دقت ویژه ای بر روی قدرت نفوذ کلام وکلای مختلف داشته باشید. در واقع کلام بهترین وکیل تبریز به منزله سلاح و ابزار او برای کسب پیروزی در میدان جنگ دادگاه است. در صورتی که وکیل از مهارت های کلامی بی بهره باشد، میزان دانش او به هر اندازه ای هم که در سطح بالایی قرار داشته باشد، باز هم نمی تواند دفاع موثری از موکل خود در عرصه دادگاه داشته باشد؛ زیرا همواره دانش از راه زبان جاری می شود و در نهایت به نتیجه می رسد.

امانت دار بودن: یکی از مهم ترین معیارهایی که در انتخاب وکیل لازم است به آن مجهز باشید، سنجش میزان امانت داری وکیل است. در واقع بهترین وکیل تبریز در روند رسیدگی به یک پرونده و تبادل نظر با موکل خواه یا ناخواه متوجه یک سری از اسرار می شود. او درباره جزئیات پرونده اطلاع کسب می کند و همین اطلاعات است که می تواند او را در حل پرونده راهنمایی کند. لازم است وکیل در حفظ اسرار موکل خود کوشا باشد و در مواجهه با رازها و دغدغه های موکل خود جانب امانت داری را حفظ نماید.

زمان شناس بودن: زمان برای تمامی افراد جامعه دارای ارزش است. در انتخاب یک وکیل باید به زمان شناس بودن او توجه داشته باشید و با وکیلی قرارداد امضا کنید که برای وقت شما ارزش قائل است. در واقع هیچ وکیلی نباید به دلیل مرتبه ای که دارد، وقت شما را حقیر شمرده و آن را تلف نماید. در جلساتی که برای ملاقات حضوری با بهترین وکیل تبریز تدارک دیده اید، می توانید تا حد زیادی به خوش قول بودن و زمان شناس بودن او پی ببرید و تصمیم نهایی خود برای انتخاب او را بگیرید.

خوش خلق بودن: خوش اخلاق بودن وکیل یکی از معیارهای مهم در انتخاب او است. حسن خلق یک وکیل امکانی را فراهم می کند تا موکل بتواند با اعتماد با خیالی آسوده خواسته ها و دغدغه های خود در خصوص پرونده را با بهترین وکیل تبریز در میان بگذارد و از او برای حل و فصل مشکلات پیش آمده کمک بخواهد. همچنین حسن اخلاق وکیل به ارتباط نزدیک میان او و موکل کمک می کند. ارتباط نزدیک میان وکیل و موکل به شرط رعایت اصول حرفه ای می تواند در افزایش احتمال موفقیت در دادگاه موثر باشد.

معیارهای انتخاب وکیل

وظایف یک وکیل مجرب در تبریز

تشریح مباحث پیچیده حقوقی: دقت داشته باشید که مباحث حقوقی به میزان زیادی پیچیده هستند. همچنین در خصوص یک مبحث حقوقی تبصره و بندهای بسیار زیادی وجود دارد که فهم تمامی آن ها برای افرادی که در این زمینه تحصیلات حرفه ای نداشته اند سخت و دشوار است. بهترین وکیل تبریز لازم است مباحث حقوقی مربوط به پرونده را به زبانی ساده برای موکل تشریح نماید تا او بتواند درک درست تری در خصوص دعاوی مطرح شده داشته باشد و اطلاعاتش در این زمینه را افزایش دهد.

آگاهی از حقوق قانونی: اکثر افراد دخیل در یک پرونده اطلاع درستی در خصوص حقوق قانونی خود ندارند. بهترین وکیل تبریز وظیفه دارد فرد مراجعه کننده را با حقوق قانونی اش آشنا کرده و به او کمک کند تا از حقوقش دفاع نماید. تنها با آگاهی از حقوق شخصی است که موکل می تواند از پایمال شدن حقش جلوگیری کرده و آن را احقاق نماید. لازم است وکیل جزئیات دقیقی در خصوص پرونده را به موکل ارائه دهد تا دید او درباره آن چیزی که در حال رخ دادن است افزایش یابد.

دفاع از حقوق موکل: لازم است وکیل مجرب و خبره تمامی ادله و مستندات لازم برای احقاق حقوق موکل در دادگاه را جمع آوری کرده و در جلسات به قضات ارائه دهد. او باید منافع موکل را به منافع خود ترجیح داده و اجازه ندهد به هیچ عنوان حقی از وی تلف شود. وکیل باید از شجاعت و جسارت بالایی برخوردار باشد تا بتواند در میدان دادگاه، دفاعیات موثری از موکل خود داشته باشد و قاضی را متفاعد نماید تا با استناد به ادله ارائه شده، رای را به نفع موکلش صادر نماید.

وظایف وکیل

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل تبریز آشنا کنیم تا با خیالی آسوده به انتخاب وکیل مورد نظر برای پرونده های مختلف بپردازید. همچنین تلاش کردیم تا معیارهای مناسبی برای انتخاب وکیل به شما ارائه دهیم تا با دیدی بازتر بتوانید توانایی وکلای مختلف را محک بزنید. در انتها نیز برخی از مهم ترین وظایف وکیل را مورد بررسی قرار دادیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم، از شما دعوت می کنیم که نظرات و تجربیات خود در خصوص مقاله را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =

دکمه بازگشت به بالا