ملکیوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در تبریز ⚖️【سال1403】✔️

هرگونه شکست در دعاوی ملکی ممکن است فرد را با مشکلات عدیده‌ای روبرو کند. از جمله ممکن است فرد بر اثر نداشتن اطلاعات کافی در خصوص مواد قانونی با خسارت‌های مالی روبرو شود و نتواند آنطور که باید از حقوق خود در دادگاه دفاع نماید. استخدام یک وکیل مجرب و کاربلد در زمینه دعاوی ملکی می‌تواند موثر واقع شده و به کسب موفقیت‌های پی در پی منجر شود؛ اما ذکر این نکته ضروری است که هر وکیلی نمی‌تواند به شما در زمینه دعاوی ملکی کمک کند و باید به سراغ وکلای کهنه کاری بروید که در این زمینه سابقه درخشانی را از خود به جای گذاشته باشند؛ بنابراین اگر در خرید و فروش و یا اجاره ملک واملاک خود دچار مشکلات حقوقی شده‌اید بهتر این می‌باشد که به یک وکیل با تجربه مراجعه کنید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل ملکی در تبریز آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ملکی در تبریز

بهترین وکیل ملکی در تبریز کیست؟

اگر به دنبال بهترین وکیل ملکی در تبریز هستید باید این را بدانید که معیارهای مختلفی برای انتخاب حقوقدان وجود دارد که با دنبال کردن آنها وانید به شاخص‌ترین و معتبرترین گزینه‌های ممکن دست پیدا کنید. برای مثال لازم است تخصص گزینه‌های مختلف را در نظر بگیرید و به سراغ آن دسته از وکلایی برویدکه در موضوعات مربوط به پرونده شما دارای تخصص‌های لازم هستند. به هر حال دعاوی ملکی از پیچیدگی بالایی برخوردار هستند و بدون استفاده از یک وکیل متخصص هرگز نمی‌توان در آنها امیدی به کسب پیروزی و موفقیت داشت.

در واقع بهترین وکیل تبریز سعی دارد از دانش حقوقی خود در جهت حل و فصل اختلافات ملکی استفاده کند با مذاکراتی که میان طرفین دعوا و انجام می‌رساند از بروز اختلافات عمیق‌تر جلوگیری کند. بهترین وکیل ملکی تبریز به مواد قانونی مختلف و نیز تغییرات مربوط به آنها تسلط کامل دارد و می‌تواند در صورت لزوم شما را به مطلوب‌ترین شکل ممکن راهنمایی کند. جسارت و شجاعت وکیل ملکی به او اجازه نمی‌دهد از تامین منافع موکل خود کوتاه آمده و در این مسیر ناامید شود.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل ملکی در تبریز را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای ملکی در تبریز را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

کریم آذری امقانی

کریم آذری امقانی بهترین وکیل ملکی در تبریز

جناب آقای کریم آذری امقانی وکیل پایه یک دادگستری می باشد. ایشان در تمامی زمینه های قضایی فعالیت داشته و وکالت و مشاوره انجام می دهد ولی در حوزه ملکی سابقه بسیار خوبی داشته و موفقیت زیادی کسب کرده است به همین دلیل از بهترین وکیل های ملکی در تبریز شناخته می شود. شما می توانید از مشاوره های تخصصی آقای کریم آذری امقانی بصورت حضوری و غیرحضوری برخوردار شوید.

آدرس: تبریز، خیابان آزادی، چهارراه لاله، جنب بانک مسکن، مجتمع تجاری آفتاب، طبقه ۱، واحد ۳

شماره تماس: ۰۹۱۴۳۱۴۳۲۸۳

حمیدرضا فرقانی

حمیدرضا فرقانی بهترین وکیل ملکی در تبریز

آقای حمیدرضا فرقانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی توانمند در تبریز به صورت حرفه ای با تسلط کامل بر قوانین و دانش حقوقی لازمه در حوزه دعاوی ملکی وکالت می پذیرد. ایشان طی چندین سال سابقه وکالت خود پرونده های پیچیده و مهمی را به موفقیت رسانده و همین امر موجب شده تا افراد با خیالی آسوده به ایشان اعطای وکالت کنند.

آدرس دفتر: تبریز، خیابان طالقانی، خیابان ارک جدید، جنب کوچه میناساز، روبروی داروخانه افخم، پلاک ۴۶، طبقه ۲

شماره تماس : ۰۹۱۴۷۷۷۰۳۲۰

علیرضا احسانی نژاد

علیرضا احسانی نژاد بهترین وکیل ملکی تبریز

جناب آقای علیرضا احسانی نژاد وکیل پایه یک دادگستری می باشد. ایشان از بهترین وکیل های ملکی در تبریز می باشد و موفقیت های زیادی در این زمینه کسب کرده است. موکلین آقای علیرضا احسانی نژاد همواره از نحوه رسیدگی و مشاوره های او رضایت داشته و از خدمات مشاوره های تخصصی او در جهت رسیدگی های پرونده بهره می بردند. شما نیز می توانید از مشاوره های او بصورت غیرحضوری استفاده کنید.

آدرس: تبریز، خیابان استاد معین، صبای غربی، پلاک ۲۲

شماره تماس: ۰۹۱۴۴۱۵۲۴۵۰

بهنام احمدیه اخوان

بهنام احمدیه اخوان وکیل ملکی در تبریز

جناب آقای بهنام احمدیه اخوان وکیل پایه یک دادگستری و دارای سال های طولانی تجربه ی موفق وکالت می باشد. ایشان در تمام زمینه ها پرونده قبول کرده و مشاوره ارائه می دهد. آقای بهنام احمدیه اخوان بصورت تخصصی در حوزه ملکی فعالیت کرده و تنظیم اسناد و مدارک، تنظیم دادخواست و شکوائیه نیز انجام می دهد. از خدمات دیگر او میتوان به برگزاری جلسات مشاوره بصورت حضوری و یا غیرحضوری اشاره کرد.

آدرس: تبریز، منصور، به طرف آبرسان، روبروی مسجد حاج احمد، ساختمان آرش طبقه ۲

شماره تماس: ۰۹۱۴۴۱۳۷۰۷۷

زری احمدی مقصودلو

زری احمدی مقصودلو وکیل ملکی تبریز

سرکار خانم زری احمدی مقصودلو وکیل پایه یک دادگستری بوده و سال ها تجربه در عرصه وکالت را دارا می باشد. ایشان در تمامی زمینه های حقوقی، کیفری، خانواده و تجاری فعالیت داشته و بصورت تخصصی در حوزه ملکی پرونده قبول کرده و مشاورات تخصصی ارائه می دهد. موکلین خانم زری احمدی مقصودلو همواره از پیگیری های منظم و دلسوزی های او احساس رضایت داشته اند و از همین رو میتوان گفت او از بهترین وکیل های ملکی در تبریز به شمار می رود.

آدرس: تبریز، خیابان شریعتی جنوبی، روبروی پاساژ ضرغامی، ساختمان شهریار، طبقه ۳ واحد ۲

شماره تماس: ۰۹۱۴۴۱۳۱۵۴۴

مهدی احمدی

مهدی احمدی بهترین وکیل ملکی در تبریز

جناب آقای مهدی احمدی وکیل پایه یک دادگستری بوده و سال ها تجربه در حوزه ملکی داشته و بهترین وکیل ملکی تبریز به شمار می رود. ایشان سابقه ی درخشانی در این زمینه دارد و بصورت حضوری و غیر حضوری نیز مشاوره های تخصصی و سطح بالا ارائه می دهد. از دیگر خدمات آقای مهدی احمدی می توان به تنظیم اسناد و مدارک، تنظیم شکوائیه و دادخواست اشاره کرد. شما نیز میتوانید با یک جلسه مشاوره از مهارت ایشان اطمینان حاصل کرده و مراحل پرونده را به دستان او بسپارید.

آدرس: تبریز، شریعتی شمالی، جنب هتل آذربایجان، نبش کوچه دکتر نوایی، ساختمان آلمینیوم، طبقه ۳، واحد ۳

شماره تماس: ۰۹۱۴۳۲۶۵۳۸۴


مشاوره حقوقی با وکیل ملکی تبریز برای چه افرادی مناسب‌تر است؟

تنها با اطلاع کافی در خصوص مواد قانونی است که می‌توان پای به عرصه دادگاه گذاشت و از حقوق خود در زمینه دعاوی ملکی دفاع کرد. بهترین وکیل ملکی در تبریز دانش حقوقی بالایی دارد همچنین تجربیات او در زمینه رسیدگی به پرونده‌های مختلف بالا است. لازم است پیش از حضور در دادگاه از تجربیات و دانش حقوقی وکیل مورد نظر اطلاع حاصل کرده و با دستی پر در محاکم قضایی حاضر شوید تا به این شکل شانس خود برای کسب پیروزی را به میزان قابل توجهی افزایش دهید.

در نظر داشته باشید که مشاوره حقوقی هزینه کمتری نسبت به حالتی دارد که شما به طور کلی وکالت پرونده خود را به یک وکیل ملکی سپرده باشید. به همین سبب می‌توان گفت مشاوره حقوقی برای آن دسته از افرادی که توانایی مالی لازم برای استخدام وکیل را در اختیار ندارند بسیار مناسب‌تر می‌باشد. شما می‌توانید با دریافت مشاوره حقوقی آماده حضوری موفق در مراجع قانونی شده و اجازه ندهید که هیچکس حقوق شما در زمینه دعاوی ملکی را پایمال کند.

برای این کار لازم است در ابتدا گزینه‌های مختلف را مدنظر قرار داده و در خصوص آنها تحقیقات خود را به کمال برسانید. هر وکیلی برای دریافت مشاوره حقوقی مناسب نیست و شما باید به سراغ وکلای سرشناس و کاربلد بروید. ممکن است شما از طریق مطالعه و یا تحصیل اطلاعات مختصری در خصوص حقوق ملکی داشته باشید. در این صورت است که با مشاوره حقوقی اطلاعات دقیقی از بهترین وکیل ملکی در تبریز دریافت می‌کنید می‌توانید ضعف‌های حقوقی خود را جبران کرده و موفقیت خود را تضمین نمایید.

امروزه مشاوره حقوقی در روش‌های مختلفی از سوی وکیل ارائه می‌شود. در روش آنلاین فرد سوالات حقوقی خود را در فضای مجازی مطرح کرده و وکیل به آنها پاسخ می‌گوید. روش تلفنی نیز روش موثر برای جبران ضعف‌های حقوقی در زمینه دعاوی ملکی است؛ اما در صورتی که با یک پرونده پیچیده دست و پنجه نرم می‌کنید بهتر این می‌باشد که از وکیل مورد نظر برای مشاوره حقوقی حضوری وقت طلب کرده و در زمان مقرر به همراه مدارک و مستندات در دفتر وی حاضر شوید.

بهترین وکیل ملکی در تبریز

خصوصیت وکیل که موفقیت پرونده را تضمین می‌کند

سرشناس بودن: این موضوع را در نظر داشته باشید که بهترین وکیل ملکی در تبریز زمانی به اوج شهرت خود می‌رسد که در طی سال‌های متمادی پرونده‌های پیچیده را حل و فصل کرده و موفقیت را برای موکل خود به دست آورده باشد. زمانی که به وکلای سرشناس مراجعه می‌کنید وانید از این موضوع اطمینان داشته باشید که او راه‌های مختلف برای کسب موفقیت شما را می‌داند و تمام تجربیات خود را برای کسب پیروزی در دعاوی ملکی به کار خواهد گرفت. چرا که شهرت همواره از دانش حقوقی و تجربه وکیل سرچشمه می‌گیرد.

امانت‌دار بودن وکیل: تنها با بازگو کردن حقایقی در مورد پرونده‌های ملکی است که می‌توانید از وکیل خود انتظار کسب پیروزی در محاکم قضایی را داشته بنابراین در جلسات ملاقات حضوری پیش از امضای قرارداد باید هر آن چیزی که درباره پرونده‌های ملکی می‌دانید را به وکیل منتقل کنید. وکیل نیز باید در حفظ این اسرار کوشا باشد امانت‌دار بودن خود را به معرض نمایش بگذارد؛ بنابراین اینکه وکیلی اصول حرفه‌ای را رعایت کرده و رازدار باشد از اهمیت بالایی برخوردار است و همواره یکی از خصوصیاتی می‌باشد که می‌تواند شما را به کسب پیروزی‌های چشمگیر در پرونده امیدوار کند.

فن بیان و قدرت نفوذ کلام وکیل: همواره وکیل باید با اتکا به قدرت نفوذ کلام خود مفاهیم حقوقی را برای موکل خود بازگو نماید. از سوی دیگر وکیل برای ارائه دفاعیات موثر در مراجع قانونی نیازمند فن بیان قوی استفاده از مهارت‌های تکنیکی در استفاده از زبان بدن است. ذکر این نکته ضروری می‌باشد که قاضی پرونده به خوبی تفاوت میان فن بیان و فی‌های بهترین وکیل ملکی در تبریز را می‌داند و هرگز وکیلی تنها با اتکا به پرحرفی بیان نمودن جملات بی‌تأثیر نمی‌تواند امیدی به کسب پیروزی و موفقیت در دادگاه داشته باشد.

قدرت مذاکره با طرف‌های درگیر در پرونده: یکی دیگر از خصوصیات وکیل که می‌تواند موفقیت در پرونده‌های ملکی را تضمین کند قدرت وی در مذاکره با طرف‌های درگیر در پرونده است. باید این موضوع را در نظر داشته باشید که گاهی اختلافات پیش آمده در زمینه دعاوی ملکی می‌تواند با صحبت با طرف مقابل حل و فصل شود؛ بنابراین وکیل با استفاده از مهارت‌های خود در این زمینه می‌تواند طرف مقابل را متقاعد سازد تا نوعی از صلح و عدالت در پرونده جاری شود.

بهترین وکیل ملکی در تبریز

کلام آخر

تشکر می کنیم از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و سایت برترین وکلا را برای مطالعه انتخاب کردید. در این مقاله تلذش کردیم تا شما را با برخی از مهم ترین ویژگی ها و مشخصات بهترین وکیل ملکی در تبریز آشنا کنیم تا بدون دغدغه بتوانید گزینه های مد نظر خود را به خدمت بگیرید. در ادامه تلاش کردیم تا اهمیت مشاوره حقوقی را گوشزد نموده و در نهایت اشاره داشته باشیم که برای کدام دسته از افراد مناسب تر است. در انتهای مقاله نیز به بررسی مهم ترین خصوصیات وکیل ملکی اشاره داشتیم. اکنون از شما درخواست می کنیم که نظرات و تجربیات خود را با سایر مخاطبان برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 12 =

دکمه بازگشت به بالا