کیفریوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل کیفری در تبریز ⚖️【سال1403】✔️

تصویب قانون همواره با هدف ایجاد نوعی از نظم و ثبات در جامعه صورت می‌پذیرد. قانون برخی از رفتارها را مساوی با وقوع جرم قلمداد کرده است. با مراجعه به قانون مجازات اسلامی می‌توانید از جرم‌های مختلف اطلاع حاصل کرده و مجازات‌های مربوط به هر یک را نیز مرور کنید. نکته‌ای که لازم است در این خصوص به آن توجه کنید این است که تعیین مجازات برای ایجاد نوعی بازدارندگی از وقوع جرم است. در صورتی که یک دعوای کیفری بر علیه شما در دادگاه اقامه شده باشد و یا اینکه تمایل به اقامه دعوا علیه دیگری داشته باشید می‌بایست از یک وکیل مجرب و خبره در این زمینه استفاده کنید تا به این شکل بهترین راهکار برای اثبات جرم و یا تبرئه از آن را پیش روی شماقراردهد. از این رو در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل کیفری در تبریز آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل کیفری در تبریز

بهترین وکیل کیفری در تبریز کیست؟

نکته‌ای که می‌توان در خصوص دعاوی کیفری با آن اذعان داشت این است که در مقایسه با سایر دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی از پیچیدگی و حساسیت بالاتری برخوردار هستند. شکست در دعاوی کیفری به طور جدی می‌تواند آبرو جان و اموال افراد را مورد تهدید قرار دهد؛ بنابراین پیش از هرگونه تصمیم گیری و اقدام در خصوص پرونده‌های کیفری بهتر است از یک وکیل مجرب و خبره مشاوره حقوقی دریافت کرده و یا اینکه وکالت پرونده‌های خود را به او بسپارید.

بهترین وکیل کیفری در تبریز دانش حقوقی لازم برای ورود به پرونده‌های کیفری را در اختیار دارد و به شما مواد قانونی مختلف را می‌آموزد تا با مرور آنها در محاکم قضایی از منافع خود به مطلوب‌ترین شکل ممکن دفاع کنید. برترین وکیل کیفری در تبریز دانش آموخته یکی از دانشگاه‌های مطرح کشور است و به این شکل سواد حقوقی لازم برای حضور در دادگاه را به دست آورده است. وکیل کیفری خوب در تبریز در تلاش است تا تغییرات قانون در طی سال‌های متمادی را نیز تحت رصد قرار دهد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل کیفری در تبریز را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای کیفری در تبریز را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

نریمان صداقت

نریمان صداقت بهترین وکیل کیفری در تبریز

آقای نریمان صداقت وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقتی توانمند در تبریز به صورت تخصصی و حرفه ای در حوزه دعاوی کیفری وکالت می پذیرد. وی پرونده های مهم و پیچیده ای همچون قتل عمد، سرقت، کلاهبرداری، فساد، تجاوز، جرایم سایبری و … را با دانش حقوقی مکفی و تبحر لازمه با موفقیت پشت سر گذاشته است.

آدرس دفتر : تبریز، شریعتی جنوبی، روبروی خلیفه گری ارامنه، مجتمع امیرکبیر، طبقه ۶، واحد C

شماره تماس : ۰۹۱۴۴۱۵۵۴۱۱

ابوالفضل احمدی سرابی

ابوالفضل احمدی سرابی بهترین وکیل کیفری در تبریز

جناب آقای ابوالفضل احمدی سرابی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در تبریز به صورت تخصصی و حرفه ای در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد. ایشان در زمینه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، سرقت، فساد و … پرونده های موفق بسیاری را در سابقه وکالت خود جای داده است، به همین دلیل افرلاد با خیالی آسوده به ایشان اعطای وکالت می کنند. وی در زمینه های متفاوت دعاوی به مراجعین با دانش حقوقی مکفی مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: تبریز، روبروی استانداری، ساختمان امین، طبقه فوقانی بانک ملت، واحد۲۰۲

شماره تماس: ۰۹۱۴۳۱۵۴۶۰۱

مسعود اختری باویل علیائی

مسعود اختری باویل علیائی بهترین وکیل کیفری در تبریز

آقای مسعود اختری باویل علیائی وکیل خبره و مشاور حقوقی توانا پایه یک دادگستری با تبحری خاص در دعاوی کیفری وکالت می پذیرد. ایشان پرونده های موفق بسیاری در این زمینه دارد و در دیگر دعاوی (حقوقی، خانواده و ملکی) به درستی و در راستای قوانین به مراجعین مشاوره ارائه می دهد. ایشان برای بهبود روند پرونده با قاضی مربوطه نهایت همکاری را به عمل می آورد تا حق به حق دار برسد.

آدرس دفتر: تبریز، خیابان ۱۷ شهریور، تقاطع طالقانی، ساختمان سهند، طبقه ۵، واحد ۸

شماره تماس: ۰۹۱۴۱۱۶۱۲۲۵

رویا نوحی

رویا نوحی بهترین وکیل کیفری در تبریز

خانم رویا نوحی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با تخصص تبحر مکفی در حوزه های حقوقی ،کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد. ایشان به صورت حرفه ای به دعاوی کیفری می پردازند و قابل ذکر است که پرونده های بسیاری در این زمینه توسط ایشان به موفقیت رسیده است. وی در ارائه مشاوره به مراجعین تخصص منحصر به فردی دارد و با فن بیان شیوا افراد را از چالش های پیش رو آگاه می سازد.

آدرس دفتر: تبریز، خیابان شریعتی جنوبی، روبه روی کوچه والمان، ساختمان ۱۷۳، طبقه۲، واحد C

شماره تماس: ۰۹۱۴۳۱۱۵۵۴۳

فاطمه اسدزاده اکبری

فاطمه اسدزاده اکبری بهترین وکیل کیفری در تبریز

خانم فاطمه اسدزاده اکبری وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در تبریز به صورت تخصصی و حرفه ای به دعاوی حقوقی ،کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد. ایشان برای رسیده به موفقیت قبل از شروع جلسات دادگاه به جمع آوری ادله محکمه پسند می پردازد و در روز موعد برای کسب موفقیت مستندات به دست آورده را به محضر دادگاه ارائه می دهد.

آدرس دفتر: تبریز، نرسیده به چهار راه بهشتی، مجتمع عتیق، بلوکa، طبقه۳، واحد۱۴

شماره تماس: ۰۹۱۴۳۰۸۱۵۹۹

حسین ادیبی

حسین ادیبی بهترین وکیل کیفری در تبریز

آقای حسین ادیبی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با چندین سال سابقه موفق و درخشان در تبریز به صورت حرفه ای در امور حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی وکالت می پذیرد. ایشان با تبحر مکفی به افراد مشاوره ارائه می دهد. ایشان پرونده های موفق متعددی را در سابقه کار خود جای داده است.

آدرس دفتر: تبریز، چهاراه ابرسانی، بلوار استاد شهریار، جنب کلینیک آبان، کوی ۵، پلاک۲۰

شماره تماس: ۰۹۱۴۴۱۴۳۸۷۸


حقایقی درباره حق الوکاله وکیل کیفری در تبریز

تمامی وکلا دستمزدهای هنگفتی را دریافت نمی‌کنند: این موضوع را می‌توان به دقت مورد بررسی قرار داد که وکلای کیفری در مقایسه با سایر وکلا دستمزدهای بالاتری را از شما مطالبه خواهند کرد چرا که دعاوی کیفری از پیچیدگی بالایی برخوردار هستند. با این حال می توانید به آن دسته از وکلای اعتماد کنید که حاضر هستند در ازای قبول پرونده شما دستمزدهای معقولانه‌تری را دریافت کنند. بهترین وکیل تبریز بعد از مطالعه دقیق پرونده و تخمین سختی کار با مراجعین بر سر میران حق الوکاله به توافق میرسند، شما نیز می توانید از تجارب وکلای تبریز برای دعاوی کیفری خود بهره مند شوید.

عوامل مختلفی در میزان دستمزد وکیل تاثیرگذار است: در بسیاری از موارد وکیل سعی دارد میزان پیچیدگی پرونده را به دقت مورد سنجش قرار دهد تا به این شکل بتواند رقم پیشنهادی خود را به عنوان حق الوکاله اعلام کند. از سوی دیگر میزان زمان و انرژی که لازم است وکیل برای حل و فصل دعاوی کیفری به کار بگیرد نیز در میزان هزینه وکیل تاثیرگذار است. علاوه بر این به هر اندازه که سابقه وکیل کیفری شما بالاتر باشد شانس شما برای پیروزی افزایش پیدا خواهد کرد و در مقابل لازم است دستمزد بیشتری را به او پرداخت کنید.

حق الوکاله وکیل همیشه مقدار ثابتی نیست: حقیقت بعدی که لازم است درباره حق الوکاله بهترین وکیل کیفری در تبریز بدانید این است که ان هزینه در بسیاری از موارد به صورت توافقی تعیین می‌شود و نمی‌توان رقم ثابت و یکسانی را برای آن در نظر گرفت. برای تعیین میزان هزینه وکیل لازم است در دفتر او حضور پیدا کرده و با او در خصوص پرونده به تبادل نظر بپردازید تا او پس از اطلاعات کامل در خصوص دعاوی مطرح شده قادر باشد رقم پیشنهادی خود را به شما اعلام کند.

می‌توانید در خصوص حق الوکاله چانه‌زنی کنید: ممکن است از نظر اقتصادی ما مشکلاتی روبرو باشید و توانایی پرداخت تمام دستمزد وکیل برای شما مقدور نباشد. به همین منظور می‌توانید پس از اطلاع از حق الوکاله پیشنهادی بهترین وکیل کیفری در تبریز با او در این خصوص چانه زنی کرده تا در نهایت از میزان دستمزد او کم کنید. اشاره داشتیم که اکثر وکلا تمایل دارند دستمزدهایشان را به صورت توافقی تعیین کنند و این بدان معنا است که خود موکل نیز در این زمینه نقش آفرین است.

بهترین وکیل کیفری در تبریز

پس از انتخاب وکیل کیفری در تبریز چه باید کرد؟

در ابتدا لازم است معیارهای مشخصی را در ذهن خود تصور کرده و بر اساس آنها به دنبال بهترین وکیل کیفری در تبریز بگردید. لازم است به این موضوع تاکید داشته باشیم که هر وکیلی نمی‌تواند به شما در حل و فصل داوی کیفری کمک کند. در واقع لازم است به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که در زمینه شغلی خود به مهارت‌های کافی دست پیدا کرده و قادر باشند گرهی را از مسیر پرونده باز کنند. هیچگاه این موضوع را فراموش نکنید که شکست در دعاوی کیفری با خسارت‌های جبران ناپذیر همراه است.

ممکن است در این مسیر با گزینه‌های مختلفی روبرو شده باشید. در این مرحله می‌توانید با دفتر وکیل مورد نظر تماس بگیرید و از او جلسه‌ای را برای ملاقات حضوری طلب کنید. با استفاده از مشخصاتی که از وکیل مورد نظر دارید لازم است با دفتر او تماس گرفته و جلسه‌ای را برای ملاقات حضوری تدارک ببینید. این جلسات برای ایش شناخت از وکیل مورد نظر است که برگزار می‌شود پس نیاز است به طور کامل فن بیان و مهارت‌های ارتباطی وکیل مورد نظر را مورد سنجش قرار دهید.

می‌توانید سوالات مشخصی را از وکیل خود بپرسید تا او در جلسات ملاقات حضوری آنها را برای شما شرح دهد دراین صورت است که علاوه بر افزایش اطلاعات خود در خصوص حقوق قانونی‌تان می‌توانید میزان تسلط بهترین وکیل کیفری در تبریز بر مواد قانونی مختلف را نیز مورد بررسی ارزیابی‌های دقیق قرار دهید. از سوی دیگر لازم است مدارک و مستنداتی که به جلو رفتن پرونده کمک می‌کنند را در این جلسات با خود به همراه داشته باشید و به وکیل ارائه دهید.

یکی از مهمترین مراحلی که باید پس از انتخاب وکیل پشت سر بگذارید تعیین حق الوکاله است. در قسمت‌های قبل نیز به این موضوع اشاره داشتیم که حق الوکاله در بسیاری از موارد به صورت توافقی تعیین می‌شود؛ بنابراین شما می‌توانید برای مشخص کردن میزان حق الوکاله و نیز شیوه پرداخت آن با وکیل و تبادل نظر بپردازید. در صورتی که توافقات نهایی در این زمینه حاصل شود لازم است قراردادی بین وکیل و موکل به امضا برسد تا از بروز اختلافات احتمالی به این شکل جلوگیری شود.

بهترین وکیل کیفری در تبریز

کلام آخر

تشکر می کنیم از این بابت که تا پایان مقاله در کنار ما بودید. در این مقاله تلاش کردیم شما را با مشخصات و ویژگی های بهترین وکیل کیفری در تبریز آشنا کنیم تا بدون دغدغه به انتخاب گزینه های شاخص و ممتاز بپردازید. در ادامه به بیان برخی از حقایق مهم در خصوص حق الوکاله وکیل کیفری پرداختیم و آن را مورد ارزیابی قرار دادیم. در ادامه به بیان اقداماتی پرداختیم که آن پس از انتخاب وکیل الزامی است. اکنون از شما درخواست می کنیم که اگر تجربه یا نظری در خصوص مطالب ذکر شده در سایت برترین وکلا دارید آن را با سایر مخاطبان به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + هجده =

دکمه بازگشت به بالا