وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری تبریز ⚖️【سال1403】✔️

اگر به دنبال یک وکیل مجرب و خبره هستید باید به این نکته واقف باشید که چنین وکلایی تنها با تحقیق و تفحص درباره سطح مهارت و توانمندی آنها است که شناسایی می‌شوند. بهتر است از همان ابتدا تصمیم به استخدام یک وکیل خبره بگیرید چرا که استخدام وکیل در مراحل پایانی دادرسی نمی‌تواند آنطور که باید شما را در رسیدن به اهدافتان یاری دهد. چه پرونده پیچیده باشد و چه ساده شما برای عبور از مشکلات موجود در مسیر دادرسی نیازمند آن دسته از وکلای هستید که حرف‌هایی را برای گفتن داشته و در میان رقبای جدی خود سرآمد هستند. اما یافتن چنین وکلایی همیشه هم کار ساده‌ای به نظر نمی‌رسد. از این رو در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل پایه یک دادگستری تبریز آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تبریز کیست؟

بهترین وکیل پایه یک دادگستری تبریز کیست؟

همواره در انتخاب بهترین وکیل پایه یک دادگستری تبریز باید به مهارت‌هایی که او در اختیار دارد توجه ویژه داشته باشید چرا که با تمرکز بر روی این مهارت‌ها می‌توانید متوجه سطح و کارآمد بودن وکیل بشوید و برای ادامه همکاری با او تصمیم نهایی خود را بگیرید. از جمله مهم‌ترین مهارت‌های ارتباطی وکلا برای رسیدگی به پرونده‌های قضایی می‌توان به مهارت‌های ارتباطی،مهارت‌های کلامی و مهارت‌های نوشتاری اشاره داشت. از سوی دیگر نیاز است وکیل مهارت مذاکره با طرف دیگر دعوی را داشته باشد.

در نظر بگیرید که بهترین وکیل تبریز دارای توانایی‌های بالایی در زمینه ارائه راهکارهای مناسب برای عبور از مشکلات است و می‌تواند با در نظر گرفتن شرایط پرونده‌های حقوقی و کیفری راهنمایی‌های موثری را پیش روی شما قرار دهد. اگر طبق دستورالعمل‌های وکیل پیش بروید احتمال اتخاذ تصمیم‌های غلط برای شما به میزان قابل توجهی کاهش پیدا می‌کند. از سوی دیگر می‌دانیم که برترین وکیل تبریز با حضور در مراکز قضایی توانسته در طی سال‌های متمادی تجربیات موثری را برای کسب پیروزی و موفقیت شما به دست آورد.

ویژگی های برترین وکیل پایه یک دادگستری در تبریز:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری تبریز را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری تبریز را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

نسترن رادین مهر

نسترن رادین مهر وکیل پایه یک دادگستری در تبریز

سرکار خانم رادین مهر یکی از وکلای خوب و ماهر در تبریز میباشند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با چندین سال سابقه و فعالیت در زمینه های دعاوی کیفری، قتل، کلاهبرداری، دعاوی ملکی، خرید، فروش، مستاجر و موجر، دعاوی خانواده، طلاق، حضانت فرزند و استرداد جهیزیه، توانسته اند نام خود را بین وکلای برتر تبریز محفوظ دارند.

آدرس دفتر: تبریز، چهارراه بهشتی (منصور سابق )، برج تجاری ابریشم، طبقه اول اداری، واحد 3

شماره تماس: 04133347812

رشید اعظمی

رشید اعظمی وکیل پایه یک دادگستری در تبریز

آقای رشید اعظمی از دیگر وکیل خوب در تبریز هستند. او وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی است که طی سالهای کاری خود توانسته اند در زمینه و دعاوی مختلف حقوقی، با قدرت تکلم بالا و جدیت در کارش، باعث رضایت موکلین و مراجعین خود باشند و نام خود را در کنار بهترین وکلای تبریز ثبت کنند.

آدرس دفتر: تبریز، ابرسان، روبروي١٣ آبان، جنب مدرسه سنجشگران علوم

شماره تماس: 09144120946

نازیلا همتی

نازیلا همتی وکیل پایه یک دادگستری در تبریز

سرکار خانم نازیلا همتی، کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری میباشند. ایشان با پشتکار و تجربه حل صدها پرونده و به سرانجام نیک رساندن این دعاوی، از دیگر وکیل های خوب تبریز به شمار میروند. حوزه فعالیت خانم همتی دعاوی خانواده، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری و دعوی ثبتی میباشد.

آدس دفتر: تبریز، چهارراه لاله، خیابان سالاری، بالاتر از بانک سپه، پلاک 27، طبقه 2

شماره تماس: 09143035625

روزبه نائبی

روزبه نائبی وکیل پایه یک دادگستری در تبریز

جناب آقای روزبه نائبی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری آذربایجان شرقی هستند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی هستند. وی در سالهای کاری خود توانسته که تعداد کثیری از پرونده های موکلین خود را با موفقیت به پایان برساند و باعث جلب رضایت آنها شود و نام خود را در لیست بهترین وکیل تبریز ثابت نگه دارند.

آدرس دفتر: تبریز، شریعتی جنوبی، تقاطع17شهریور، طبقه فوقانی قنادی نیاگارا، واحد 5

شماره تماس: 0914330175

سید بابک امید ساجدی

سید بابک امیدساجدی وکیل پایه یک دادگستری در تبریز

جناب آقای بابک امیدساجدی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری با چندین سال سابقه در زمینه حقوقی خود توانسته اند در زمینه فعالیت هایشان بدرخشند و در کسب رضایت موکلینش موفق ظاهر شوند. مراجعین محترم با اطمینان خاطر تمام میتوانند دعاوی خود را به ایشان بسپارند تا به نتیجه مطلوبشان دست یابند.

آدرس دفتر: تبریز، ولی عصر، خیابان شیراز، ساختمان استاد شهریار، طبقه ۳

شماره تماس: 09143110737


اشتباهات بزرگ در انتخاب وکیل پایه یک دادگستری در تبریز!

باید از هرگونه انتخاب غلط در خصوص بهترین وکیل پایه یک دادگستری تبریز دوری کرده و با استفاده از تحقیقات کامل درباره مهارت و توانمندی‌های حقوقدانان مختلف به سراغ شاخص‌ترین گزینه‌ها بروید. اگر وکیل مورد نظرتون را بدون تحقیق کامل درباره سطح توانایی او انتخاب کنید بیم آن می‌رود که نتوانید در کوتاه مدت و بلند مدت به اهدافی که در سر دارید برسید. در ادامه سعی داریم برخی از اشتباهات بزرگ در انتخاب وکلای خبره و مجرب را مورد بررسی‌های دقیق قرار دهیم:

انتخاب وکیل بر اساس میزان تحصیلات:

تسهیلات یک وکیل می‌تواند یکی از معیارهای مهم در انتخاب او به شمار بیاید اما این معیار به تنهایی نمی‌تواند شما را به وکلای شایسته و ممتاز برساند. تصور کنید که یک وکیل از نظر تحصیلات در سطح بالایی قرار داشته باشد اما در مهارت‌های کلامی و فن بیان حرفی برای گفتن نداشته باشد. قطعاً چنین وکلایی نمی‌توانند در دادگاه حافظه منافع شما بوده و با ارائه دفاعیات موثر از حقوق قانونی شما به شیوه‌ای مطلوب دفاع نمایند.

انتخاب تنها به توصیه دوستان:

اگر دوست یا آشنای شما پیش از این با مشکلاتی مشابه دست به گریبان باشد به طور قطع از روی خیرخواهی سعی می‌کند گزینه‌های مختلف را به شما پیشنهاد بدهد تا وکالت در پرونده‌های قضایی را به آنها بسپارید و بتوانید شما نیز به مانند آنها اختلافات پیش آمده را حل و فصل کنید. اما لازم است در خصوص گزینه‌هایی که این افراد به شما پیشنهاد می‌دهند نیز تحقیقات جامعی را انجام دهید تا به این شکل بتوانید از میان گزینه‌های مختلف به بهترین وکیل پایه یک دادگستری تبریز برسید.

انتخاب بر اساس جنسیت:

یکی دیگر از اشتباهات رایج در بین افرادی که با پرونده‌های حقوقی و کیفری دست به گریبان هستند این است که تنها جنسیت وکیل مورد نظرشان را لحاظ می‌کنند و سایر مهارت‌های او غافل می‌مانند. این مسئله می‌تواند خسارت‌های جبران ناپذیر را برای فرد به دنبال داشته باشد. اگر احساس راحتی بیشتری با وکلای خانم دارید لازم است علاوه بر جنسیت آنها معیارهای دیگری را نیز در نظر بگیرید برای مثال لازم است به سابقه و تخصص او توجه کنید.

عوامل موثر بر حق الوکاله وکیل پایه یک دادگستری در تبریز

عوامل موثر بر حق الوکاله وکیل پایه یک دادگستری در تبریز!

حق الوکاله بهترین و کیل پایه یک دادگستری در تبریز به معنای میزان دستمزدی است که باید از سوی موکل به او پرداخت شود تا او نیز در عوض امورات حقوقی مربوطه را به شیوه‌ای صحیح حل و فصل کرده و دغدغه‌های او در خصوص پرونده‌های قضایی را برطرف نماید. دقت داشته باشید که عوامل مختلفی باعث می‌شود تا وکیل از شما دستمزد بیشتری را دریافت کند. اطلاع از این عوامل به امضای قرارداد مطلوب منجر خواهد شد. در ادامه برخی از مهم‌ترین این عوامل را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

سابقه حقوقدان مورد نظر: شاید بتوان گفت اولین و مهم‌ترین عاملی که می‌تواند بر روی دستمزدی که یک وکیل از شما مطالبه می‌کند تاثیر بگذارد سابقه او است. در واقع اگر وکیل دارای سابقه درخشانی باشد به طور قطع سال‌های زیادی را در مراکز قانونی مشغول ارائه خدمات بوده و به این شکل توانسته است تجربیاتی که به حل مسئله کمک می‌کند را با خود همراه کند. به هر اندازه که وکیل دارای سابقه بالاتر و درخشان‌تری باشد از شما به عنوان موکل در جلسات ملاقات حضوری درخواست دستمزد بیشتری می‌کند.

پیچیدگی پرونده: اگر پرونده پیچیده باشد کار بهترین وکیل پایه یک دادگستری تبریز برای کسب موفقیت در محاکم قضایی سخت‌تر می‌شود چرا که او ملزم است در چنین شرایطی انرژی بیشتری را خرج کرده و زمان بیشتری را نیز در محاکم قضایی بگذراند. از سوی دیگر مشخص است که وکلا در پرونده‌های پیچیده تمایل ندارند تا ریسک شکست برای آنها افزایش پیدا کند و به همین دلیل کمتر به سراغ چنین پرونده‌هایی می‌روند. در پرونده‌های پیچیده مقدار دستمزد وکیل بیشتر خواهد بود

محل دفتر وکیل: به طور معمول در شهرهای بزرگ مانند تبریز و تهران میزان دستمزد وکلا بیشتر از آن دسته از حقوقدانانی است که در شهرهای کوچکتر خدمات حقوقی ارائه می‌دهند. در واقع می‌توان گفت که محل جغرافیایی دفتر وکیل می‌تواند بر روی دستمزد او تاثیر مستقیم داشته باشد.از سوی دیگر می‌توان گفت محله‌ای که وکیل در آن دفتر دارد نیز می‌تواند نقش موثری را بر روی مقدار حق الوکاله و هزینه‌های وکیل داشته باشد یعنی اگر دفتر وکیل در بالاشهر باشد دستمزد آن بیشتر خواهد بود.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تبریز

کلام آخر

امیدواریم با مطالعه مطلب بالا گرهی از پرونده قضایی شما باز شده باشد. در این مقاله از سایت برترین وکلا تلاش کردیم تا شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل پایه یک دادگستری تبریز آشنا کنیم تا به این شکل بتوانید مشکلات حقوقی و کیفری پیش آمده را در مدت زمان کمی حل و فصل نمایید. در ادامه تلاش کردیم تا اشتباهات رایجی که در انتخاب وکیل از سوی افراد رخ می‌دهد را مورد بررسی‌های دقیق قرار دهیم. از سوی دیگر در انتهای مطلب به سراغ عوامل موثر بر روی حق الوکاله حقوقدانان مختلف رفتیم. اکنون از شما تقاضا می‌کنیم که نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا