وکیل

10 تا از بهترین وکیل قم ⚖️ + شماره تلفن ☎️️【سال1403】

همه ما در طول زندگی حداقل یکبار دچار اختلافات و مشکلات حقوقی می شویم. در مواجهه با چنین اختلافاتی لازم است از حقوق قانونی خود مطلع باشیم و در صورت عمیق بودن مشکلات آن ها را به محاکم قضایی ارجاع دهیم. رسیدگی به پرونده در مراجع قضایی و ارائه دفاعیات لازم نیازمند دانش حقوقی است. عموم جامعه از چنین دانشی بی بهره هستند و در این شرایط استخدام یک وکیل می تواند موثر باشد. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل قم آشنا کنیم تا دغدغه ای از بابت انتخاب بهترین گزینه ها نداشته باشید.

بهترین وکیل قم

بهترین وکیل قم کیست؟

تعدد وکلا در سطح شهر قم باعث شده است تا انتخاب یکی از میان آن ها سخت و پیچیده به نظر برسد. در واقع اگر با معیارهای انتخاب وکیل آشنا نباشیم ممکن است استخدام بهترین ها عقب بمانیم. بهترین وکیل قم دانش آموخته رشته حقوق در یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است. او اطلاعات جامعی درباره قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی مختلف دارد و می تواند با استناد به دانش حقوقی خود بهترین راهکار را در اختیار موکل قرار داده و او را در رسیدن به مقصود یاری کند.

بهترین وکیل قم همواره تغییرات قوانین را مورد مطالعه قرار می دهد و به آن توجه خاصی دارد. رصد تغییرات قانون به بهترین وکیل قم کمک می کند تا علم خود را به روز نگه دارد و از رقبای خود عقب نماند. او سال های زیادی از عمر کاری خود را مشغول رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری بوده است و از این طریق توانسته تجربیات گران بهایی به دست آورد. این تجربیات به موکل کمک می کند تا به حل اختلافات پیش آمده بپردازد. بهترین وکیل قم از شجاعت و جسارت بالایی برخوردار است.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل قم را بشناسید!

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی وکلای خبره در زمینه پرونده های مختلف در شهر قم بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، در مجله حقوقی برترین وکلا همراه ما باشید:

دکتر محمد سلیمی افشارجقی

دکتر محمد سلیمی افشارجقی بهترین وکیل قم

دکتر محمد سلیمی افشارجقی بیش از 13 سال سابقه وکالت در امور حقوقی و کیفری و دارای دکترای حقوق خصوصی و دارای پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری قم می باشد. از تخصص های ایشان میتوان به دعاوی خانواده، دادگاه انقلاب، جرائم مالی و اقتصادی، ملکی، کیفری، دیه، تصادف، پیمانکاری، قراردادها، حقوق تجاری و … اشاره کرد.

برخی دیگر از تخصص های دکتر محمد سلیمی افشارجقی:

 • وکیل آدم ربایی
 • وکیل اعدام
 • وکیل ارث
 • وکیل ابطال اجراییه
 • وکیل ابطال سند
 • وکیل اثبات زوجیت
 • وکیل الزام به تحویل مبیع
 • وکیل استفاده از سند مجعول
 • وکیل اقدام مسلحانه یا احراق
 • وکیل اخذ و مطالبه اجرت المثل
 • وکیل اخذ و مطالبه اجور معوقه
 • وکیل الزام به تنظیم سند رسمی

شماره تماس: 09127523247
آدرس دفتر:
قم، خیابان هفت تیر، روبروی کوچه 44، پلاک 15، طبقه دوم

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با دکتر محمد سلیمی افشارجقی می‌توانید از طریق شماره تماس بالا با ایشان در ارتباط باشید.

مریم حاجی احمدی

مریم حاجی احمدی بهترین وکیل قم

سرکار خانم مریم حاجی احمدی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای استان قم با بیش از 10سال سابقه وکالت در زمینه های مختلف از جمله دعاوی خانواده، مهریه، طلاق، حضانت فرزند، کیفری، حقوقی، ملکی، بانکی و … از بهترین وکلای شهر قم می‌باشند. خانم حاجی احمدی با تسلط کامل به قوانین و مقررات روز دستگاه قضایی و نفوذ کلام خود در دادگاه توانسته اند تا کنون رضایت بیش از 90 درصد موکلان خود را جلب کرده و آن ها را تا رسیدن به نتیجه نهایی مطلوب همراهی کنند.

آدرس: قم، فلکه جهاد، بلواررضوی، کوچه۳، پلاک ۱

شماره تماس: 09127585675

معصومه قلندری

معصومه قلندری بهترین وکیل قم

خانم معصومه قلندری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دارای سابقه وکالت در انواع دعاوی خانواده، حقوقی و کیفری می باشند. ایشان یکی از وکلای زن متخصص در شهر قم هستند. خانم معصومه قلندری به عنوان یک مشاور حقوقی خبره، با موکلین خود تعامل و همفکری دارند و دلسوزانه به مسائل مربوط به پرونده آن ها رسیدگی می کنند.

تخصص خانم معصومه قلندری:

 • وکالت در دعاوی خانواده (طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه و …)
 • وکالت در دعاوی حقوقی (تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک و ….)
 • وکالت در دعاوی کیفری (مواد مخدر، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر و …)
 • وکالت در امور قراردادها (مطالبه وجه قرارداد، الزام به انجام تعهد، فسخ و ابطال قرارداد و …)

آدرس دفتر: قم، میدان سعیدی، بلوار نیروی هوایی، بین کوچه ۱ و ۳، ساختمان یلدا، طبقه ۵، واحد ۱۶
شماره تماس: 09128516696

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با خانم معصومه قلندری می‌توانید از طریق شماره تماس بالا با ایشان در ارتباط باشید.

سید مجتبی حسینی دستجردی

سید مجتبی حسینی دستجردی بهترین وکیل قم

آقای سید مجتبی حسینی دستجردی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، کارشناسی ارشد حقوق، دارای 12 سال سابقه و یکی از وکلای خبره قم در وکالت انواع دعاوی کیفری می باشند. پیگیری مستمر پرونده، احساس مسئولیت، دقت در انجام پرونده های موکلین، از ویژگی های ایشان محسوب می شود.

برخی از تخصص های آقای حسینی دستجردی:

 • وکالت در کلیه دعاوی ملکی اعم از سرقفلی، مصادره اموال، وصیت و ارث، دعاوی شهرداری، کمیسیون ماده صد شهرداری، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، الزام به تنظیم سند، خلع ید، فسخ و ابطال قرارداد، اختلافات پیمانکاری، مشارکت در ساخت و دعاوی علیه دولت و نهادهای دولتی
 • داوری در کلیه دعاوی ملکی و اختلافات قراردادی بین اشخاص حقیقی و نیز شرکت های تجاری و همچنین نظر به وجود داوری به عنوان یکی از مراجع رسیدگی کننده در زمینه حل و فصل اختلافات و ایجاد صلح و سازش فی مابین اشخاص در اختلافات ملکی و قراردادی و در جرائم قابل گذشت، خواه در دادگاه طرح شده یا نشده و در هر مرحله ای از رسیدگی که باشد.
 • وکالت و مشاوره در کلیه دعاوی شرکت های تجاری داخلی و خارجی و تنظیم قراردادهای تجاری و بازرگان
 • وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، مواد مخدر، سرقت، قتل، پولشویی، قاچاق کالا و ارز، جرائم رایانه ای، جرائم پزشکی، جعل اسناد و مشروبات الکلی
 • وکالت در کلیه مراجع قضایی اعم از دیوان عدالت اداری، دیوان عالی کشور، کمیسیون های ماده صد شهرداری، کمیسیون های ماده 56 جنگل ها و مراتع و کمیسیون ماده 12 زمین شهری و وکالت در دادگاهای انقلاب اسلامی
 • وکالت در دعاوی خانواده: طلاق، مطالبه مهریه، نفقه، اجرت المثل، حضانت فرزندان

شماره تماس: 09121530475
آدرس دفتر:
قم زنبیل آباد بلوار فردوسی بعداز ک8 جنب فروشگاه عطاسان ساختمان عدالت طبقه 2 سیدمجتبی حسینی دستجردی

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای سید مجتبی حسینی دستجردی می‌توانید از طریق شماره تماس بالا با ایشان در ارتباط باشید.

حامد منفرد

حامد منفرد بهترین وکیل قم

آقای حامد منفرد وکیل پایه یک دادگستری در قم، مشاور حقوقی، دارای بیش از 15 سال سابقه وکالت و بررسی و پیگیری صدها پرونده که اکثر آنها به نتیجه مطلوب و مورد نظر موکل رسیده است. وکیل حامد منفرد یکی از وکلای با سابقه و خبره در امر وکالت و تسلط کافی به قوانین و مقررات حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی و ملکی، مواد مخدر و … دارای اعتماد به نفس بالا، قادر به دفاع از حق و حقوق موکل، توانایی دادن مشاوره در تمامی زمینه ها و همچنین نوشتن لوایح حقوقی، کیفری، خانواده و … جهت ارائه به دادگاه می باشد. از بزرگترین افتخارات ایشان رضایت موکلین عزیز می باشد که برای احقاق آن از دانش و تجارب خود استفاده می کنند.

برخی از تخصص آقای حامد منفرد:

 • وکالت در انواع پرونده های حقوقی
 • وکالت در پرونده های کیفری، کلاهبرداری، مواد مخدر، جعل، خیانت در امانت، سرقت و …
 • وکالت تخصصی در انواع دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، نفقه و …
 • قبول دعاوی ملکی، ثبتی و …

شماره تماس: 09127583978
آدرس دفتر:
قم، خیابان باجک (۱۹ دی)، نبش کوچه ۳۱، ساختمان آقایی، طبقه دوم، واحد ۲، دفتر وکالت حامد منفرد

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای حامد منفرد می‌توانید از طریق شماره تماس بالا با ایشان در ارتباط باشید.

مهدی کلان فر نیا

مهدی کلان فر نیا بهترین وکیل قم

مهدی کلان فرنیا، وکیل پایه یک دادگستری کانون وکلای دادگستری، کارشناس ارشد حقوق ودانش پژوه مقطع دکتری حقوق، مولف کتاب ها ومقالات داخلی و بین المللی دررشته حقوق و وکالت، مدرس دانشگاه، سابقه ۱۲سال وکالت در تمام پرونده های حقوقی کیفری خانواده.

برخی تخصص های وکیل:

 • انواع دعاوی حقوقی: دعاوی قراردادی، دعاوی تملکی،  دعاوی خانوادگی، دعاوی مالیاتی، دعاوی بانکی،  دعاوی تجاری و …
 • انواع دعاوی کیفری: کلاهبرداری، فروش یا انتقال مال غیر، جرایم پزشکی، خیانت در امانت، شرب خمر، تصرف عدوانی، رشاء و ارتشاء …

جهت اعطای وکالت و مشاوره حضوری و غیر حضوری با وکیل مهدی کلان فر نیا با شماره ذیل در ارتباط باشید:

شماره تماس: 09120690168
آدرس دفتر وکالت: بلوار امین، نبش کوچه 10، ساختمان کیان، طبقه۲، واحد۶
پیج اینستاگرام: vakil-mahdi-kalanfar


مژگان وفائی

مژگان وفائی بهترین وکیل در قم

سرکار خانم مژگان وفائی وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی و دارای بیش از ۷ سال سابقه وکالت در زمینه قبول دعاوی خانواده، کیفری، حقوقی، ملکی، طلاق، مهریه، انحصار وراثت، خلع ید، پایان کار، داعوی بانکی، ضرب و جرح و … است، ایشان همچنین به دلیل دانش حقوقی بالا و همارتی که در حل این نوع پرونده ها دارند یکی از وکلای حاذق شهر قم به شمار می آیند.

آدرس: قم، دورشهر، مجتمع تجاری صبا، طبقه ۳، واحد ۳۷

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۵۱۹۶۶۴

رسول خیابانی

رسول خیابانی بهترین وکیل قم

جناب آقای رسول خیابانی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای استان قم یکی از بهترین وکلای شهر قم هستند. آقای خیابانی عضو رسمی انجمن آیین دادرسی مدنی ایران، عضو رسمی انجمن حقوق کیفری ایران دارای گواهینامه رسمی داوری از دانشگاه تهران مدیر موسسه حقوقی و داوری کاتبان حقیقت عدالت گستر وکیل و نماینده حقوقی بانک شهر – بانک مهر می‌باشند. ایشان با توجه به سابقه چندین و چند ساله خود توانسته اند تا کنون پرونده های زیادی را با موفقیت به پایان برسانند.

آدرس: قم، بلوار۷۵ متری عماریاسر، حدفاصل خیابان قدوسی وبلوارتعاون

شماره تماس: 09125514504


مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در شهر قم

مشهور بودن وکیل: دقت داشته باشید که شهرت یک وکیل از مهم ترین ویژگی های وی است. در واقع شهرت بهترین وکیل قم از توانایی و مهارت های او سر چشمه می گیرد. در واقع پس از کسب پیروزی های مستمر توسط یک وکیل، نام او بر سر زبان ها می افتد و او در زمان کمی به شهرت می رسد. دقت داشته باشید که شهرت یک وکیل کاملا متفاوت از تبلیغات پر رنگ و لعابی است که در فضای مجازی از وکلا می بینیم. زیرا این تبلیغات تنها جنبه بازار گرمی و جذب مشتری را دارند.

پر انرژی بودن وکیل: یک وکیل باید سرشار از شور و انرژی باشد. او باید بتواند با انرژی خود پرونده را دنبال کرده و در دادگاه حضور موثری داشته باشد. در واقع انرژی بالا به وکیل این امکان را می دهد تا از پیگیری مسائل مختلف خسته نشود و برای دفاع از منافع موکل خود حتی یک لحظه هم از پای نایستد. در ملاقات حضوری با بهترین وکیل قم می توانید میزان انرژی او را محک بزنید. در صورتی که برای دعاوی کیفری به دنبال وکیل هستید، لازم است به این ویژگی وکیل دقتی دو چندان داشته باشید.

جسارت و شجاعت وکیل: لازم است وکیل جسارت و شجاعت بالایی برای جنگندگی در میدان دادگاه از خود بروز دهد. لازم است وکیل بدون ترس و واهمه از جو حاکم بر دادگاه در جایگاه وکالت قرار گرفته و تمامی ادله و مستندات خود را به قضات مربوطه ارائه دهد و آن را به نوعی متقاعد کند تا به نفع موکل او رای صادر نمایند. وکلایی که از همان ابتدا تسلیم دفاعیات طرف مقابل می شوند به هیچ عنوان نمی توانند برای رسیدگی به پرونده مطلوب باشند و باید از انتخاب آن ها پرهیز نمایید.

قدرت برقراری ارتباط وکیل: تجربه نشان داده است که ارتباط نزدیک وکیل و موکل می تواند آثار مثبتی بر روی نتیجه دادگاه داشته باشد. در واقع ارتباط نزدیک میان بهترین وکیل قم و موکل این امکان را فراهم می کند تا خواسته ها و دغدغه های طرفین به خوبی مطرح شود و دو طرف اهداف مشترکی را تداعی کرده و برای آن بجنگند. اما باید دقت داشته باشید که ارتباط نزدیک بین وکیل و موکل باید با رعایت کامل اصول حرفه ای انجام شود و هرگز نباید از حد و حدود تعیین شده خارج شد.

ویژگی های وکیل

مهم ترین مزایای مراجعه به وکیل خبره در قم

در ابتدا لازم است تحقیقات بسیاری در خصوص توانمندی و مهارت های بهترین وکیل قم انجام دهید تا بتوانید انتخاب درستی داشته باشید. سپس لازم است جلسه ای را برای ملاقات حضوری با وکیل مورد نظر تدارک ببینید و در این جلسه به تبادل نظر در خصوص پرونده و میزان حق الوکاله درخواستی از سوی وکیل بپردازید. همچنین لازم است موکل مهم ترین خواسته ها و دغدغه های خود را مطرح کرده و اهدافش را برای وکیل بازگو نماید. وکیل نیز باید از زوایای ناپیدا پرونده اطلاع حاصل کند.

وکیل به شما کمک می کند تا از حقوقی که قانون برای شما در نظر گرفته است به طور کامل مطلع شوید و برای به دست آوردن آن ها تلاش کنید. در صورتی که از حقوق خود اطلاع داشته باشید می توانید با دیدی جامع تر در دادگاه حضور پیدا کنید و از پایمال شدن حقوقتان جلوگیری کنید. تنها با اطلاع از حق و حقوق قانونی تان است که می توانید دفاع موثری از خود در دادگاه داشته باشید و یک قدم به کسب موفقیت نزدیک تر شوید. این موضوع را می توان یکی از مهم ترین مزایای استفاده از وکیل در نظر گرفت.

مسائل حقوقی با پیچیدگی های خاص خود همراه است. پیچ و خم های مسائل حقوقی موقعیتی را فراهم می کند تا افرادی که دانش حقوقی کافی در اختیار ندارند، نتوانند به سادگی از دعاوی مطرح شده فهم کافی را داشته باشند. بهترین وکیل قم سال های زیادی از عمر خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف و دست و پنجه نرم کردن با مباحث حقوقی کرده است. او می تواند مسائل پیچیده را به زبانی کاملا ساده و قابل فهم برای موکل خود شرح داده تا او بتواند درک بهتری از فضای حاکم بر دعاوی داشته باشد.

برای حضور موفق در محاکم قضایی لازم است با روال قانونی رسیدگی به دعاوی حقوقی و کیفری آشنا باشید. عدم آشنایی با فرآیند طرح شکایت یا دادخواست باعث می شود تا دقت و سرعت در انجام کارها به شدت پایین آمده و شما از دستیابی به نتیجه مطلوب باز بمانید. بهترین وکیل قم سال های زیادی از سابقه کاری خود را مشغول رفت و آمد به مراجع قضایی بوده است و کاملا فضای کار را می شناسد. او می تواند شما را در رسیدن به مقصود یاری کرده و انجام امورات حقوقی را تسریع نماید.

وظایف وکیل

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات و تخصص بهترین وکیل قم آشنا کنیم تا دیگر لازم نباشد وقت زیادی را صرف تحقیق درباره مهارت های وکلا و بررسی سوابق و تخصص آن ها کنید. در ادامه تلاش کردیم مهم ترین ویژگی های وکلای خبره را مورد بررسی قرار دهیم تا با استناد به آن ها بتوانید مطلوب ترین گزینه را استخدام کنید. در انتهای مطلب نیز تلاش کردیم مهم ترین مزایای استفاده از وکیل را مورد بررسی قرار دهیم تا شما برای یاری گرفتن از وکیل ترغیب شوید. اکنون از شما دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود در این خصوص را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − هشت =

دکمه بازگشت به بالا