کیفریوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل کیفری در تهران ⚖️【سال1402】✔️

گاهی در سطح جامعه ممکن است با سوء رفتارهایی رو به رو شویم که قانون آن ها را مصداق بارز جرم در نظر گرفته باشد. مهم نیست ما مرتکب جرم شده باشیم یا اینکه رفتار مجرمانه دیگران حقی را از ما ضایع کرده باشد؛ مهم این است که دانش حقوقی لازم برای رسیدگی به دعاوی کیفری را در اختیار داشته باشیم. استخدام یک وکیل معتبر و مجرب به میزان زیادی می تواند در چنین شرایطی به کمک ما بیاید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل کیفری در تهران آشنا کنیم تا اولین قدم برای حضور در محاکم قضایی را محکم برداشته باشید.

بهترین وکیل کیفری در تهران

بهترین وکیل کیفری در تهران کیست؟

دعاوی کیفری با وقوع جرم از سوی متهم همراه بوده است. دعاوی کیفری از پیچیدگی های خاص خود برخوردار هستند و لازم برای رسیدگی به پرونده های کیفری از وکیلی استفاده کنیم که مهارت خود را در گذشته به اثبات رسانده باشد. لازم است بهترین وکیل کیفری در تهران با قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی کیفری آشنا باشید و همواره تغییرات قانون را تحت رصد خود قرار دهد. زیرا فقط در این صورت است که می تواند دفاع جانانه ای از موکل خود داشته باشید.

بهترین وکیل کیفری در تهران سعی می کند تا از تجربیات گذشته خود برای حل و فصل دعاوی کیفری استفاده کند. او سال ها از وقت خود را صرف رسیدگی به پرونده در دادگاه های مختلف کرده است و سابقه بالایی دارد. بهترین وکیل تهران روحیه بالایی در مواجهه با تنش های دعاوی کیفری از خود نشان می دهد و اجازه نمی دهد ناملایمات در دفاعیات او تاثیر بگذارد. او در سعی می کند حافظ اسرار موکل خود بوده و جزئیات پرونده را صادقانه بیان کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل کیفری در تهران را بشناسید!

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی وکلای خبره در زمینه پرونده های کیفری در تهران بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، در مجله حقوقی برترین وکلا همراه ما باشید.

دکتر محمد الماسی

دکتر محمد الماسی وکیل کیفری در تهران

دکتر محمد الماسی وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 10 سال سابقه وکالت و تدریس یکی از حاذق ترین وکلای منطقه پاسداران تهران هستند. دکتر الماسی با اتکا به دانش خود در زمینه وکالت امور مختلف اعم از کیفری، حقوقی، خانواده و … به موکلان خود به خوبی مشاوره داده و آن ها را تا رسیدن به نتیجه نهایی مطلوب در سریعترین زمان ممکن همراهی می کند.

آدرس: تهران، پاسداران، میدان نوبنیاد، کوهستان 5، پلاک 5، طبقه اول، واحد2

شماره تماس: 09120623098

علی حدادیان

علی حدادیان وکیل کیفری در تهران

جناب آقای علی حدادیان وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی و کیفری، متخصص در زمینه کیفری، خانواده، بانکی، ملکی، حقوقی و … هستند. ایشان یکی از وکلای کاربلد در محدوده شرق تهران هستند و با توجه به شناختی از دستگاه قضایی کشور و هم چنین قوانین موجود دارند به موکلان خود در راستای حل مشکلشان و رسیدن به نتیجه درست در نزدیکترین زمان ممکن یاری می رسانند.

آدرس: خیابان پیروزی،خیابان سی متری نیرو هوایی، فرعی 7/30 پلاک 12 واحد10

شماره تماس: 09121053342

دکتر امین گلریز

دکتر امین گلریز وکیل کیفری در تهران

جناب آقای دکتر امین گلریز وکیل پایه یک دادگستری یکی از برترین وکلای شمال تهران می باشند. دکتر گلریز فارغ التحصیل رتبه یک دکتری بوده و عضو هیات علمی دانشگاه، قاضی سابق تهران، پژوهشگر برتر کشور و نویسنده کامل ترین شرح قانون مجازات اسلامی هستند.

آدرس: تهران، میدان تجریش، خیابان ملکی، نبش بن‌بست یکم، پلاک 2، طبقه 2

شماره تماس: 09120899917

مهتاب کتابی

مهتاب کتابی وکیل کیفری در تهران

سرکار خانم مهدیه کتابی وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 10 سال سابقه در زمینه وکالت در حوزه های مختلف، متخصص در زمینه دعاوی کیفری، خانواده، مهریه، وصول مطالبات، نفقه، اجرت المثل، طلاق توافقی، طلاق یک طرفه، حضانت فرزند و… هستند. ایشان با تکیه بر شناخت دقیق از قوانین و سیستم قضایی کشور و هم چنین جمع آوری ادله محکمه پسند توانسته اند رضایت موکلان خود را جلب کرده و به آن ها تا رسیدن به نتیجه مطلوب یاری برسانند.

آدرس: تهران، خیابان آیت الله کاشانی، مجتمع تجاری اترک ورودی اداری A، طبقه ششم، واحد ۶۰۹

شماره تماس: 09123057975

نسرین کلانتر نیستانکی

نسرین کلانتر نیستانکی وکیل کیفری در تهران

سرکار خانم نسرین کلانتر نیستانکی وکیل پایه یک دادگستری در شمال تهران به صورت تخصصی در امور کیفری الخصوص جعل، کلاهبرداری، کلاهبرداری های اینترنتی می باشد. ایشان با تکیه بر مهارت و تجربه خود در طول سالیان وکالت بهترین راه حل ها را به موکلان ارائه می دهند و توانسته اند بیش از 90 درصد پرونده ها را با موفقیت به اتمام برساند.

آدرس: نیاوران، خیابان شهید باهنر، روبروی خیابان جماران، بالای رستوران ماهان فراز، طبقه دوم، واحد404

شماره تماس: 09121768803

دعاوی کیفری چیست؟

به طور کلی دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی را می توان به دو دسته دعاوی کیفری و دعاوی حقوقی تقسیم بندی کرد. در دعاوی حقوقی در واقع حقی از فردی ضایع می شود. در دعاوی کیفری حق ضایع شده از موکل با نوعی رفتار مجرمانه همراه بوده است. در واقع در دعاوی کیفری فرد به دادگاه مراجعه کرده و از مقامات قضایی می خواهد وقوع جرم را بررسی کنند.

باید به این نکته توجه داشته باشیم که انواع جرم در قانون مجازات اسلامی تعیین شده است و ابتدا باید در مورد پرونده با بهترین وکیل کیفری در تهران مشورت شود تا کیفری یا حقوقی بودن رفتار متهم محرز گردد. در صورتی که برای دادگاه محرز شود که فرد متهم در ضایع کردن حق دیگری از رفتار مجرمانه استفاده کرده است، قاضی حکم به مجازات فرد خواهد داد. در واقع مجازات تعیین شده برای فرد متهم متناسب با جرمی است که از او سر زده است.

سرقت، تجاوز، قتل، جعل سند، تصرف عدوانی، توهین، ضرب و جرح، کلاهبرداری، ایجاد رعب و وحشت، افساد فی الارض و… از جمله مهم ترین جرم هایی هستند که برای رسیدگی به آن ها می بایست دعاوی کیفری اقامه کرد. به طور کلی دعاوی کیفری را می توان به دو دسته دعاوی علیه اشخاص و دعاوی علیه اموال تقسیم بندی کرد. در دعاوی علیه اشخاص جسم، جان و آبروی فرد مورد تهدید قرار می گیرد و دعاوی علیه اموال حق فرد در دستیابی به اموال را ضایع می کند.

سرقت، کلاهبرداری، جعل سند و تصرف عدوانی از جمله مهم ترین دعاوی کیفری علیه اموال هستند. در مقابل تجاوز، قتل و توهین مهم ترین دعاوی کیفری علیه اشخاص را تشکیل می دهند. همان طور که در بالا نیز به آن اشاره شد دعاوی کیفری در مقایسه با دعاوی حقوقی از پیچیدگی های بیشتری برخوردار هستند. از جمله شکست در آن ها می تواند خسارات مادی و روانی بسیاری را به شاکی و متشاکی وارد کند. از این رو لازم است با بهترین وکیل کیفری در تهران مشورت کنید.

دعاوی کیفری

چه وکیلی برای قبول وکالت دعاوی کیفری در تهران مناسب تر است؟

در ابتدا باید به این نکته توجه داشته باشیم که میزان تنش در دعاوی کیفری به نسبت دعاوی حقوقی بسیار بالاتر است. دعاوی کیفری زمانی مطرح می شود که با نوعی رفتار مجرمانه مواجه شده باشیم. بدیهی است که وقوع چنین رفتاری به خودی خود باعث بالا رفتن تنش در دادگاه می شود. از این رو لازم است بهترین وکیل کیفری در تهران در برابر ناملایمات قوی بوده و بتواند روحیه خود را به بهترین شکل ممکن حفظ کرده و از تهدیدات هیچ هراسی نداشته باشد و به معنی واقعی شجاع باشد.

دعاوی کیفری همواره با نوعی پیچیدگی همراه هستند و قبول وکالت در آن ها نوعی تلاش و جسارت از سوی بهترین وکیل کیفری در تهران را می مطلبد. لازم است در این نوع از دعاوی تمام تمرکز خود را بر روی انتخاب وکیل بگذارید. می بایست وکیلی را انتخاب کنید که در تمامی مهارت ها و توانایی های یک وکیل سرآمد باشد. او باید علاوه بر دانش کافی در زمینه مسائل حقوقی، فن بیان بالایی نیز داشته باشد و بتواند با صراحت هر چه تمام تر از حق موکل خود در دادگاه دفاع نماید.

اینکه وکیل انتخابی شما مرد باشد یا زن، تا حد زیادی به سلیقه شما بر می گردد. می بایست در بین وکلای زن و مرد دنبال بهترین ها بود و هرگز نباید جنسیت آن ها را مد نظر قرار داد. اما با این حال ترجیح اکثر افراد دخیل در دعاوی کیفری بر این است که در این نوع از پرونده ها از یک وکیل مرد استفاده کنند. در مقابل طبع بانوان در این زمینه بسیار تاثیر گذار است و شاید تمایل کمتری از سوی آن ها برای ورود به چنین پرونده هایی می بینیم.

وکیل مناسب دعاوی کیفری

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات و تخصص بهترین وکیل کیفری در تهران آشنا کنیم تا شاید با این روش توانسته باشیم فرآیند انتخاب را برای شما ساده تر کرده باشیم. در ادامه نیز تلاش ما بر این بود تا تعریف دقیقی از مفهوم دعاوی کیفری داشته باشیم. در پایان نیز ویژگی های مورد نیاز برای یک وکیل کیفری شاخص را بررسی کردیم. از شما دعوت می کنیم تجربیات خود در این زمینه را با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا