کیفریوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل قتل در تهران ⚖️【سال1402】 ✔️

قتل را می‌توان یکی از مهم‌ترین و جدی‌ترین جرایم کیفری به شمار آورد که قانون مجازات‌های سنگینی را نیز برای آن تعیین کرده است. قتل از جمله جرایم علیه جان افراد است و جبران خسارت در آن تقریباً نشدنی می‌باشد. اگر سری به دادسرا و دادگاه‌های کیفری بزنیم با تعداد زیادی از پرونده‌های قتل مواجه می‌شویم که دلایل وقوع آنها تقریباً با یکدیگر متفاوت است. در صورتی که متهم به وقوع قتل شده‌اید و یا اینکه از خانواده اولیای دم هستید برای پیگیری پرونده لازم است به سراغ وکلای خبره و مجرب بروید. پرونده‌های کیفری و به خصوص پرونده‌های مربوط به دعاوی قتل با پیچیدگی بالایی همراه هستند و شما برای اثبات ادعای خود و یا تبرئه از اتهامات وارد شده نیازمند دانش حقوقی و تکیه به تجربیات وکلای موفق هستید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل قتل در تهران آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل قتل در تهران

بهترین وکیل قتل در تهران کیست؟

وکیلی می‌تواند در زمینه دعاوی قتل به موکل خود کمک کرده و حقوق از دست رفته او را احقاق نماید که چندین سال به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت داشته باشد. دعاوی قتل معمولاً تخصصی هستند و بدون استفاده از وکلای متخصص و خبره در این زمینه هرگز نخواهید توانست اهداف خود را محقق نمایید. فضای فکری بهترین وکیل کیفری در تهران کاملاً متفاوت از فضای فکریه وکلای حقوقی می‌باشد. بنابراین پیش از اعطای وکالت به وکلای مد نظر خود لازم است تخصص آنها را به دقت بررسی نمایید.

در نظر داشته باشید که برترین وکیل قتل در تهران به عنوان وکیل پایه یک دادگستری می‌بایست فردی با تجربه و کاردان باشد و بتواند راهکارهای مناسبی را برای اثبات ادعای شما و یا تبرئه از اتهامات وارد شده ارائه دهد. بهترین وکیل تهران شخصی است که بتواند خواسته‌های موکل خود را درک کرده و برای احقاق آنها قدم‌های مثبتی را بردارد. میزان تنش در دعاوی مربوط به قتل بسیار بالا است و لازم می‌باشد که به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که از شهامت و شجاعت بالایی برخوردار هستند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل قتل در تهران را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای قتل در تهران را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

رضا افخم

رضا افخم

آقای رضا افخم وکیل پایه یک دادگستری کانون وکلای مرکز، کارشناس ارشد حقوق دانشگاه دولتی تهران، دارای 12 سال سابقه وکالت در شهر تهران با بیشترین تمرکز کاری در دادگاه باهنر، بهشتی، عدالت، صدر، تجدیدنظر استان تهران.

پذیرش دعاوی به صورت تخصصی صرفاً حوزه دعاوی ملکی از جمله:

 • دعاوی ابطال و فسخ قراردادهای اسناد عادی مبایعه نامه و قولنامه
 • دعاوی سرقفلی و حق کسب و پیشه و تجارت و تخلیه ملک تجاری
 • دعاوی مشارکت در ساخت، پیش فروش ساختمان
 • دعاوی زمین، اراضی ملی
 • دعاوی بانکی و ابطال‌ سود تسهیلات
 • داوری و ابطال رای داور
 • الزام به اخذ سند رسمی
 • خلع ید
 • ارث، تقسیم ترکه

نمونه آرا موجود در صفحه اینستاگرام:

 • ابطال قرارداد و تسهیلات بانکی، دعاوی ارث حصر وراثت، پیش فروش، خلع ید، تخلیه، تقسیم ملک مشاع، افراز ملک، تفکیک ملک، تصرف زمین، تنظیم سند ملک ،صورت مجلس تفکیکی، خلع ید و رفع تصرف، مطالبه اجرت المثل ایام تصرف، تخلیه ملک ،فسخ و ابطال مبایعه نامه، تنظیم قرارداد و لایحه و …
 • دعاوی کیفری ملکی: انتقال مال غیر، کلاهبرداری، جعل، تصرف عدوانی و …

تلفن دفتر: 02188285347
تلفن همراه: 09122276887 – 09124596643
آدرس دفتر: خیابان ولیعصر ابتدای دوراهی یوسف آباد خیابان چهارم پلاک ۳

محمدرضا وفائی

محمدرضا وفائی بهترین وکیل قتل در تهران

آقای محمدرضا وفائی وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با تبحر و تخصص در حوزه دعاوی کیفری وکالت می پذیرد. آقای وفائیدر امور قتل، سرقت، فساد، ضرب و جرح و … پرونده های موفق بسیاری را پشت سر گذاشته است و همین امر باعث شده مراجعین با سهولت خاطر به ایشان اعطای وکالت کنند. وی با دانش حقوقی مکفی به افراد مشاوره ارائه می دهد و با جمع آوری ادله محکمه پسند و ارائه به موقع در روند پرونده بهبود می بخشد.

آدرس دفتر: تهران، خیابان ستارخان، بعد از سه راه تهران ویلا، جنب مسجد المهدی، پلاک ۴۲۵

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۰۸۷۷۹۲

محمدمهدی وکیلیان

محمدمهدی وکیلیان بهترین وکیل قتل در تهران

آقای محمدمهدی وکیلیان وکیل توانا و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 15 سال سابقه وکالت در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت دارد. وی با تکیه بر دانش حقوقی و تبحر مکفی در زمینه کیفری به مراجعین ارائه خدمات انجام می دهد و آنان را از چالش های دادگاهی مطلع می سازد. قابل ذکر است که آقای محمدمهدی وکیلیان در طی چندین سال سابقه درخشان خود تعداد متعددی از پرونده هایی را که عهده دار بوده است سرانجامی خوش داشته.

آدرس دفتر: رودهن، خیابان شهید سجادیان، جنب دادگستری، پلاک ۵۹

شماره تماس: ۰۹۱۲۶۰۷۲۶۷۷

حسین آبشناس

حسین آبشناس بهترین وکیل قتل در تهران

آقای حسین آبشناس وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری از سال 1388 به صورت حرفه ای در حوزه وکالت فعالیت دارد. ایشان با تخصص و تبحر مکفی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و همچنین وی در دعاوی کیفری تبحر چشمگیری دارد و پرونده های پیچیده ای را به ثمر رسانده است.

آدرس دفتر: تهران، خیابان سبلان جنوبی، نبش کوچه خورشیدی، پلاک ۱۹۸، طبقه۱

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۸۶۰۶۵۶

نسیم ولی

نسیم ولی بهترین وکیل قتل در تهران

سرکار خانم نسیم ولی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با تبحر و تخصص لازمه در حزوه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت دارد و به صورت حرفه ای در زمینه کیفری وکالت می پذیرد. ایشان به دو روش حضوری و تلفنی به مراجعین مشاوره ارئه می دهد و با بررسی دقیق پرونده میزان موفقیت را به مراجعه کننده اعلامی می کند. ایشان در تمامی امور کیفری پرونده های متعددی را با موفیت پشت سر گذاشته است.

آدرس دفتر: دماوند، گیلاوند، ۶۰متری بعثت، روبروی فاز یک فرهنگیان، جنب گالری عینک فدک، پلاک۱۰، زنگ دوم

شماره تماس: ۰۹۱۲۴۷۶۱۶۴۱

امیر حسین ابراهیمی

امیر حسین ابراهیمی بهترین وکیل قتل در تهران

آقای امیر حسین ابراهیمی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با چندین سال سابقه موفق و درخشان در حوزه دعاوی کیفری اعم از سرقت، قتل عمد، کلاهبرداری، جرائم سایبری و … به صورت حرفه ای وکالت می پذیرد. ایشان پرونده های موفق متعددی را در امور حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی در سابقه خود جای داده است و همچنین به دلیل تسلط کامل بر قوانین وکالت علاوه بر بهبود روند پرونده در هزینه و زمان موکل خود نیز صرفه جویی می کند.

آدرس دفتر: کیانشهر، خیابان شهید ابراهیمی، نبش خیابان قره داغی، پلاک۲۷۴، طبقه۲

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۷۰۱۳۸۸


۳ مهارت مهم وکیل قتل در تهران

این موضوع را در نظر داشته باشید که پیچیدگی دعاوی مربوط به قتل حکم می‌کند که به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که دارای مهارت و تبحر بالایی در زمینه‌های مختلف باشند تا به این شکل بتوانند خواسته‌ها و دغدغه‌هایی که شما در خصوص پرونده دارید را در مدت زمان کمی محقق نمایند. در باغ لازم است بهترین وکیل قتل در تهران دارای مهارت‌های بالایی در زمینه‌های مختلف باشد. در ادامه مقاله سعی داریم شما را با برخی از مهمترین مهارت‌هایی که برای وکیل الزامی است آشنا کنیم:

مهارت‌های ارتباطی: یکی از مهمترین مهارت‌هایی که لازم است وکیل همواره با خود به همراه داشته باشد مهارت‌های مربوط به ارتباط گرفتن با افراد دخیل در پرونده‌های مربوط به قتل است.تنش و چالش روحی در بین افرادی که با پرونده‌های قتل دست و پنجه نرم می‌کنند بسیار بالا است و همین مسئله کار را برای ارتباط گرفتن با آنها سخت و تقریباً نشدنی می‌کند. از سوی دیگر می‌دانیم که اگر وکیل قدرت برقراری ارتباط نداشته باشد هرگز نمی‌تواند تعامل موثری را با موکل خود شکل داده و به پیروزی برسد.

مهارت‌های کلامی: در واقع بهترین وکیل قتل در تهران بدون در اختیار داشتن مهارت‌های کلامی هرگز نخواهد توانست در دادگاه از حقوق موکل خود دفاع کرده و منافع او را تامین نماید. او باید با استفاده از فن بیان قوی و قدرت نفوذ کلامی که دارد مسائل پیچیده حقوقی را برای موکل شرح داده و او را مهیای حضور در دادگاه کند. از سوی دیگر لازم است در جلسات دادگاه وکیل با تکیه به همین مهارت دفاعیات خود را به قاضی پرونده ارائه داده و او را متقاعد سازد تا با در نظر گرفتن ادله و مستندات رای را به نفع موکل صادر نماید.

مهارت‌های نوشتاری: تنظیم هرگونه سند حقوقی نیازمند تبحر و مهارت بالایی می‌باشد. در صورتی که اسناد حقوقی به درستی تنظیم نشوند هرگز نخواهند توانست منافع موکل را حفظ کنند. وکیلی که قصد استخدام او را دارید لازم است مهارت‌های بالایی در نوشتن انواع و اقسام اسناد حقوقی داشته باشد تا به این شکل شما دغدغه‌ای از این بابت نداشته باشید.این نکته را در نظر بگیرید که اگر اسناد حقوقی به درستی تنظیم نشوند و نکات حقوقی در آن ذکر نگردد ممکن است در دادگاه با مشکل روبرو شوید.

بهترین وکیل قتل در تهران

فرمول محاسبه حق الوکاله وکیل قتل در تهران

در پرونده‌های قتل لازم است حتماً به سراغ وکیل رفته و از او برای اعطای وکالت دعوت به عمل آورید. اگر تصمیم بگیرید بدون استفاده از بهترین وکیل قتل در تهران پای به عرصه دادگاه گذاشته و از حقوق خود دفاع نمایید به زودی در خواهید یافت که مرتکب اشتباه بزرگی شده‌اید چرا که پیچیدگی در دعاوی کیفری و به خصوص دعاوی مربوط به قتل بسیار بالا است و افراد عادی نمی‌توانند از آن پیروز خارج شوند. اما لازم است در این راه با تحقیقات کامل به سراغ وکلای متخصص و با تجربه در زمینه مربوط به بروید.

به طور کلی باید اعلام کنیم که وکلای متخصص در زمینه دعاوی کیفری و به خصوص قتل دستمزد بیشتری را در مقایسه با سایر وکلا از شما مطالبه خواهند کرد چرا که پیچیدگی این پرونده‌ها بسیار بالاتر از سایر پرونده‌های حقوقی می‌باشد. پیچیدگی پرونده را می‌توان یکی از مهمترین عواملی دانست که باعث می‌شود دستمزد وکیل و حق الوکاله او افزایش پیدا کند. در واقع در پرونده‌های پیچیده کیفری لازم است وکیل زمان و انرژی بیشتری را صرف کند و ادله و مستنداتی را برای پیروزی موکل ارائه دهد.

از سوی دیگر می‌توان گفت سابقه بهترین وکیل قتل در تهران نیز می‌تواند از عوامل موثر دیگری باشد که می‌تواند مقدار حق الوکاله را افزایش دهد. هرگز نمی‌توان رقم مشخصی را برای مقدار حق الزحمه وکیل در نظر گرفت چرا که در بسیاری از موارد مقدار هزینه‌های وکیل و نیز شیوه پرداخت آنها به صورت توافقی تعیین می‌گردد. حق الوکاله به هیچ عنوان مقدار ثابتی ندارد. در ابتدا لازم است وکیل عوامل مختلف را در نظر گرفته و سپس نظر خود را با استفاده از همین عوامل به موکل اعلام کرده تا همکاری شکل بگیرد.

موکل می‌تواند در خصوص مقدار حق الوکاله و نیز نحوه پرداخت آن با وکیل تبادل نظر و چانه زنی کند. چرا که موکل نیز یکی از طرف‌های قرارداد محسوب می‌شود و حق این را دارد که با استفاده از نظرات دقیقی که ارائه می‌دهد از مقدار حق الوکاله بکاهد. از سوی دیگر در خصوص شیوه پرداخت حق الوکاله نیز می‌توان این نکته را بیان نمود که اگر توانایی مالی شما اجازه پرداخت حق الوکاله به صورت یکجا را نمی‌دهد می‌توانید از وکیل خود بخواهید که دستمزدش را در دو یا سه قسط از شما مطالبه کند.

بهترین وکیل قتل در تهران

کلام آخر
آنکه به پایان مقاله رسیده این جا دارد تا از شما مخاطبان عزیز بابت اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید تشکر و قدردانی نماییم.تلاش ما در این مقاله‌های این بود تا شما را با مشخصات و ویژگی‌هایی که بهترین وکیل قتل در تهران در اختیار دارد آشنا کنیم تا شما بتوانید تصمیم دقیق‌تر و مطلوب‌تری را برای آینده پرونده کیفری خود اتخاذ نمایید. در ادامه برخی از مهمترین مهارت‌هایی که لازم است وکیل در اختیار داشته باشد را مورد بررسی و تشریح قرار دادیم. در انتهای مطلب نیز فرمول محاسبه حق الوکاله برای پرونده‌های مربوط به داوی قتل مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت. حالا از شما درخواست می‌کنیم که نظرات و تجربیات خود را با مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا